fotoğraf ve fikirler 6: alçıpan mutfağında Dekoratif kemer – nwhistorycourse.org

The BlogBenzersiz bir mimari eleman - Hiç kimse bir kemer şeklinde dekore mutfağa kapı, görmeyi kayıtsız kalabilirHiç kimse bir kemer şeklinde dekore mutfağa kapı, görmeyi kayıtsız kalamaz - eşsiz bir mimari elementaKak sadece onarım yapmak için planlanmış, bir kez bir çok fikir ve tartışmalı anlar onları birlikte. Çelişkiler anlamıyla her şeyi ilgilidir. genel arka plan rengi, ince detay bitirme, dekor, aksesuar ve mobilyalar başlayarak. Mutfak tesisleri en tartışmalı biridir. Bu oda yaşamak değil olduğundan, yerine bir işyeri, aile kahvaltı, öğle ve akşam, bir sohbet için zaman geçirmek için toplar odasıdır. Genellikle anlaşmazlıklar kapı doğar. mutfağa kapıları - bu rasyonel olmakla genellikle diğer odalardan kaldırılmış bir oda ve olacağını harika bir alternatiftir - Arch. Ama apartmanda mutfağa kemer ne olması gerektiği, daha detaylı konuşuruz.


Standart çözüm kemerler Kartonpiyer Mutfak: Fotoğraflar

Arch - Bu mutfağın kapısında tasarımında evrensel çözümler biridir. Herhangi üslup yönünde yürütülen iç, içine akacaktır çok iyi olduğunu. Tasarım tasarım ve anlam geçit oturması için rahat, hem de düzenli geometrik şekle sahip olduğu önemlidir. Geleneksel olarak, kemerin standart form - bu yuvarlatılmış köşeleri ya da tam bir yarım daire ile en az bir açıklıktır.

o, olası ışık olduğu kadar geçer ışık ve havadar görünüyorsa Drywall bölen bölme sürekli olmak zorunda değildir, bu daha iyidiro, olası ışık olduğu kadar geçer ışık ve havadar görünüyorsa Drywall bölen bölme sürekli olmak zorunda değildir, bu daha iyidir

Standart kemer kendi ellerini oluşturmak ve özel bir şirketin hazır bir versiyonunu sipariş ve sonra açılışına sığamaz. Ancak, her aile yaratıcılık ve çeşitlilik, birçok kişi istediğiniz bir standart kemer tasarımını ayarlamak istiyor.

alışılmamış fikirler severler için, iç kemerler mükemmeldir:

 • yuvarlak;
 • kıvırcık;
 • dalgalı;
 • yuvarlak;
 • vitray;
 • Ellipsoidal.

Güzel yapı alçıpan inşa. Onunla dövülebilir malzeme ve çalışma bir zevk. Sen en inanılmaz formlar oluşturabilirsiniz. Mutfakta Alçıpan kemerler odası bölge için mükemmel bir çözüm. kemerin yardımıyla mekanın düzenlemesi, kapı yokluğunda koltuk görsel dağılım sorunu çözülebilir.


Alçı levha mutfağa Moda kemer: imar alanı

Arch bir mimari unsur olarak, Eski Doğu'da kullanılmaya başlandı. Hızla insanlığın fantezi yakaladı ve antik çağlardan beri, orijinal, kullanıcı dostu tasarımlar yeni tür icat. Alçıpan iç kemer kullanımı - gerçek tasarım yöntemi. Onlar, dikey bir yüzeye bitişik olan bir niş oluşturma ve iç olabilir, kör olabilir. kemerlerin yardımıyla bölgeye oturma odası ayrılabilir.

Alçıpan Vitray kemer - onun düzenini değiştirmek veya sökmeye gibi odanın hacmini değiştirmek en rasyonel karar çok zor değilAlçıpan Vitray kemer - onun düzenini değiştirmek veya sökmeye gibi odanın hacmini değiştirmek en rasyonel karar çok zor değil

alçı ayrılmış yapımı ile: 1. mutfaktan balkon.
 2. Oturma odasından bir çalışma.
 3. r Mutfak ve yemek alanı. D.

Tasarım kemer yapısı en beklenmedik olabilir. Klasik elips veya daire şekli, biraz garip içbükey şekli, veya bir asimetrik bir şekli olabilir. denemeler ve rüya kadar sonra özel, çarpıcı güzelliği, tasarım yapılabilir. elleri ile bir kemer nasıl yapılacağı hakkında bilgi için aşağıda ele alınacaktır.

Güzel kemer mutfak alçıpan: Master Class

yalnız kartonpiyer yapılmış kemerli bir yapı yapın zor değildir.

Tipik olarak, bu tip bir düzenleme örneğin, yaşam alanları arasındaki bölgeler koridor arasında yapılır:

 • oturma odası ve mutfak;
 • Yemek odası ve mutfak;
 • Yemek odası ve koridor.

Bir bıçak ya da iğne silindiri montajı için özel alçıpan kullanımı kesmek içinBir bıçak ya da iğne silindiri montajı için özel alçıpan kullanımı kesmek için

Binaya başlamadan önce, kemerin tasarımını seçmelidir. yapı tam bir daire standart bir şekle sahip olabilir, ve bir dairenin bir parçası olarak tarif edebilir. Bir sonraki adım, doğru bir yükseklik ve yarıçapını için gerekli olan, bir ölçüdür. Standart bir düzenlemesini oluşturmak için plan olursa çap, açıklık genişliğine eşittir. Bu durumda, açılış ve boyutu, bu içine mükemmel uyan bir dikdörtgen kesip, sonra da yapmaya hat boyunca bir yarım daire çizmek gerekecektir "model". Bir sonraki adım, cihaz profilidir. Bunlar bağlı ve parçalar kesilir. Sonra kemerin ucunu kesmek gerekir.

Alçıpan su ile kolayca şerit ıslatma, bir bıçak veya bir iğne silindiri ile kesilmiştir. Genel olarak, malzeme hafifçe ise imha edilmez nemlendirin ama esnek ve yumuşak hale gelir, bu yüzden en fantastik formlar oluşturabilirsiniz.

Tüm yapı elemanlarının tam yükleme gerekli zashpatlevat yüzey sonra. işlem boyama öncesi, alçı veya duvar kağıdı yapıştırma uygulanması zorunlu olarak yaklaşık 3 kez tekrarlandı. Arch bir suni taş, cam, mozaik olabilecek herhangi bir malzeme ile dekore edilmiş, ya da sıvı duvar çizim olabilir. Desenler ve tasarımlar kemerler ve hafifçe üzerine prezentabl bakmak.

kartonpiyer yapılmış Trend Mutfak kemer: Fotoğraf mutfak-salon

bir kemer ile ayrılmış mutfak-oturma odası, etkin bir çözümdür. Arch şaşırtıcı dekoratif bileşeni ve konforu birleştirir. Kemerli kapı görsel alanı büyütmek için yardımcı olur. Bu küçük daire veya stüdyolar için harika bir fikir.


Kemerli yapılar alanını birbirinden ayırmak hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda iç ana dekorasyon vardırKemerli yapılar alanını birbirinden ayırmak hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda iç ana dekorasyon vardır

Arch - iç bu özellik ve sanatçıların bir ekip, bilgi ve beceri biraz kiralama ve ilginç bir tasarım ellerini dönecek yapmak gerekli değildir.

Kemerler çeşitlilik alanı ilginç formlar. Markalı eğilimler hızla her yay, her yıl yeni gelişmeler dolu bir iç dünyanın değiştirin. tasarım fikirleri yetişmek için çalışıyorum birkaç kişi onarır her mevsim yapabilme gücün, özellikle de buna değmez. Arch - Modern daireler için ideal bir çözüm, her zaman olduğu eğilim, harika görünüyor ve aynı anda birden yerine getiriyor.

Kemerli tasarım:

 • alan Zonlu;
 • kullanım alanı boyutunu büyütme;
 • iç süslemeleri,
 • tasarım bireyselleştirmeyi.

yemek odası ve oturma odası arasında Arch keskin kenarları bulanık, birbirinden tamamen farklı amaçlar alanı birleştirmek için yardımcı olur. oturma odası ve mutfak alanı arasındaki Kemerli yapı, aynı zamanda çok rahat - Eğer daha kısa zamanlarda günde gidilen mesafenin yanı sıra, odadan odaya bağırarak değil, hanede insanlarla konuşabilirsiniz. Konukların daha kolay gelişi için bir festival tablo servis edin. Ve çocuklar için daha kolay kontrol, tutmak.


Alçı levha mutfağa Dekoratif kemer (video)

Ancak, iç tasarımında bazı kurallar vardır. kemer genişse, bir odanın bitirmek ve stil aynı olmalıdır. kemerli yapı dar ise, birbirlerine yakın bir tarzda bitirmek yapmak mümkündür. Tabii ki, sıradışı, bazen muhteşem şekillerin kemer ilginç klasik görünüyorlar ama uygulamak zordur. Buna ek olarak, herkes yeni çıkmış katlanmış ile kombine konforlu iç olabilir. bireysellik ve seçkin bir vurgu ile, geri kalanı hakkında unutmamalıyız. Arch tasarımına uyum uyum ve bir göze batan olmazlar zorundadır.

Alçı levha mutfağa kemerin tasarımı (iç fotoğraf)

002-20e23dbd149c1dcc95350fb823c5b21e96f186c1cb3e4844aabfbfc33d8faa49f9c6414e2df5c36d88fd48776654888128776655488776655

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 3 =

Adblock
detector