Fonksiyonel net pansuman sistemi 6 bileşenleri – nwhistorycourse.org

The BlogSoyunma odası - hızlı ve kolay bir giysi ve ayakkabı gibi saklamak için harika bir seçenekSoyunma odası - hızlı ve kolay bir giysi gibi saklamak için harika bir seçenektir ve obuvGarderobnaya - fonksiyonel oda, iyi çok daha konforlu hale darmadağın bir daire veya evin yer açar. gerekli tüm öğeleri ve tek bir yerde kişisel çamaşırları içeriyor herşey elinizin altında ve ev çevresinde bir şey aramak gerekmez, çok rahat. Hacimli dolapları uzun geçmişe ait bir şey olmuştur ve bunlar fonksiyonel ve şık şeyler depolama değiştirildi.


depolama için Dolap sistemleri

En popüler biri örgü giyinme, onun sıradışı depolama çözümleri ve şık tasarımı, oda alanı yormadan etmez. Mesh giydirme sistemleri nedeniyle kompakt ve çok yönlülük son derece popülerdir. Hazır tasarımlar iç tesislerinde mükemmel uyum sağlar.

Onlar pratiklik ve işlevsellik ile karakterizedir gibi birçok kişi, dolap donatmak tercihOnlar pratiklik ve işlevsellik ile karakterizedir gibi birçok kişi, dolap donatmak tercih

giyinme alanı kullanmak Rahat bileşenlerinin bağlıdır.

Bitirdi kitleri soyunma odalarının farklı bileşenlerin büyük bir seçim vardır:

 1. Pansuman ağ veya hücresel sistem ağ elemanları temelidir.
 2. Muhafaza sistemi - bağlarını bağlayan modüler nesneler.
 3. Çerçeve sistemi - temel metaller sütun çağrılabilir.
 4. Penis sistemi - panel duvara direkt olarak monte edilir.

Genellikle üreticilerin bileşenler unsurlardan bağımsız seçimi için çevrimiçi tasarımcı gardrop vardır. Sen varolan dolap, genişlik, yükseklik ve derinlik parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Tüm hesaplamalar tamamlanmasıyla sadece maliyet hesaplanması için bitmiş bir krokisini gönderebilir.


Menteşeli örgü sargı

Menteşeli ağ dolapları ağ rafları ve sepetleri çeşitli oluşur. Bu tür bir sistem, aynı zamanda, çünkü arı hücreleri ile görünümünün benzerlik hücre olarak adlandırılır.

Bugün yaygın Yeter örgü küçük nesneleri koymak için kullanılabilecek giyinme monte edilmiştirBugün yaygın Yeter örgü küçük nesneleri koymak için kullanılabilecek giyinme monte edilmiştir

çok fonksiyonlu giyinme ve depolama ve şeylerin yerleştirilmesi için gerekli olan her şeyi kapsar Mesh: 1. Obuvnitsy yapısına üzerine inşa etme fırsatı var.
 2. asılı elbiseler ve diğer giysiler için Rod rahat bir yükseklikte yerleştirilebilir.
 3. Bryuchnitsy konaklama seçenekleri bir çeşitlilik var.
 4. Raflar Yapı, metal ya da ahşap olabilir.
 5. Kancalar duvara veya doğrudan raf tasarımı üzerine monte edilebilir.
 6. sepet aday ve farklı kapasite ve boyutlara sahip olması kolaydır.

ağ sistemlerinin avantajı, zorluk olmadan istenen uzunlukta tüm elemanları hareketli dolap yeteneğidir. Kısmen veya tamamen, diğer malzemelerin raflar kullanabilirsiniz. dolap sistemleri kombine fiyatı oldukça uygun fiyatlı.

hücresel pansuman

Hücresel sosu Bağımsız tasarımı her boyutta gerekli tüm alanını düzenlemek için izin verir.

Hücresel giyinme avantajı odasında az yer kaplar olmasıdırHücresel giyinme avantajı odasında az yer kaplar olmasıdır

aşağıdaki gibi ızgara sisteminde kesin bir artı depolama sonsuz ana avantajları karakterize edilebilir edilir:

 1. Ağ örgüsü raflar ve çekmeceler şeylerin iyi havalandırma sağlar ve hoş olmayan bir koku ortadan kaldırır.
 2. tasarım bakımı oldukça basittir, elementler bacakları olmayan ve zemin temizliği başvurulmasını engellememelidir ve metal parçaları kolay temizlenir yoktur.
 3. Nedeniyle bal peteği yapısı görsel görünüm hafiflik ve zahmetsiz vardır.
 4. raf ve çekmeceler tüm içeriğini görmek için güçlü olmak.

Mobil pansuman Larvij veya Aristo büyük avantajı kendiliğinden birleşen yapıların ihtimaldir. yüksek mukavemet ve dayanıklılık ile kombine sistem ve konfor şık tasarım. Mesh giyinme sistemi kendi başınıza bir şeyler dağıtmak ve yeni ekleme veya eskilerini kaldırılması durumunda bileşenlerinin ayrıntılarını değiştirmek mümkün kılar.

Yapılacak üst rafa yerleştirilebilir, biraz kullanılmış olan ve gerektiğinde kullanım için hazır kalır.

Evrensel Hücre giyinme sistemi

Dolap sistemleri yanlışlıkla popüler değil. Ana bileşenleri: aparatı, tezgah, U-şeklinde ve ağ raf ya da çekmece. ev için ağ depolama sistemlerinin ilk uygulaması İsveç'te düzenlendi.

iş için gerekli araçları elde etmek peşin - Set evrensel pansuman bağımsız en önemlisi olabiliriş için gerekli araçları elde etmek peşin - Set evrensel pansuman bağımsız en önemlisi olabilir


mobil soyunma odasının kurulumu prensibi oldukça basittir:

 1. ana bölümü mümkün olduğunca tavana yakın duvara yatay olarak bağlanır.
 2. Dikey metal raylar bileşen parçaları için delikler var.
 3. temel ayrıntılar kılavuzunda keyfi ayarlanır.

Kolayca giysiler alan genişletmek için izin serbestçe Dikey Profil hareket. Mükemmel bir seçenek yerinde giyim bazı öğeleri izin denemek için soyunma odasında bir ayna sahip olmaktır. Dolap depolama sadece dış giyim ve kişisel eşyalar görevi görebilir.

giysi ve ayakkabı gardırop depolanması için koridorda genellikle, gömme bir yatak odasında kişisel eşyalar için dolaplar. Ucuz pansuman kombine ve dış giyim için de dahil olmak üzere, farklı şeyler depolanması için donatılabilir. Bulunan bu tür karmaşık bir sistem genellikle banyo ve yatak ile bağlantılı bulunmaktadır.

kendi elleriyle gardırop sistemi Hasır

herhangi bir zorluk içermeyen edecek kendi elleriyle örgü dolap sistemi ayarlayın. Özünde, sistem sisteminin montaj ve kurulum gerçekleştirmek için izin verir çocuk tasarımcısı, benzer. İlk adım pansuman odasının yerini belirlemek için olmalıdır. Yeri tespit edildikten sonra, detaylı çizim yapmak ve giyinme odası yer alacak ne şeyler düşünmek önemlidir.


elleriyle örgü giyinme odası yüklemeden önce, onun tasarım ve düzeni önceden düşünmelidirelleriyle örgü giyinme odası yüklemeden önce, onun tasarım ve düzeni önceden düşünmelidir

Kurulumu başlatmadan önce, araçlar üzerinde stok gerekir:

 • Rulet ölçümler için gerekli olacak;
 • tasarım seviyesini kullanarak sorunsuz kurulacaktır;
 • Tornavida vidaları çok daha elverişli bir tornavida ile daha olduğunu sıkın;
 • Beton duvarlar için yararlı Delgeç.

Taşıyıcı eleman o yükü diğer tüm inşaat taşımaktadır, çok sıkı bir şekilde sabitlenecek. yatay soyunma odası tavan altında monte taşıyıcı üyesi.

Dikey elemanlar gerektiğinde tren, sabit olabilir, doğrudan monte edilir. Parantezler, dikey kılavuz elemanlara bağlıdır, aralarındaki mesafe keyfi belirlenir. Gerekirse şeyler arasında, herhangi bir mesafe yapabilirsiniz. Raflar parantez doğrudan yüklenmiş ve bunları oturmaktadırlar. Sepetler dirsek üzerine oturtulmuş bir özel bir çerçeve, sokulur. Barlar ve bryuchnitsy da parantez veya doğrudan özel öğeler yardımıyla tel raflara bağlanır. Kancalar tel raflar ya da pansuman ayrı elemanlar doğrudan asılabilir.

Seçim kuralı: Net gardırop sistemi (video)

Montaj ve orada kurulum zorluklar, tüm tasarım minimum çabayla, istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz, kolay ve pratiktir.

Örnekler örgü vestiyerlerin sistemleri (fotoğraf)

file4e84540d8635400011281121292140142139144

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 71 = 76

Adblock
detector