Evde elleriyle Vitray tavan – nwhistorycourse.org

The BlogVitray tavan, herhangi içine mükemmel uyum daha zarif ve zengin haleVitray tavan, herhangi içine mükemmel uyum her yıl tasarımcıları daha sofistike ve yaratıcı hale gelmektedir daha sofistike ve bogatymS yapma: daha önce sadece saraylarda veya sinemalarda kullanılan tasarım çözümlerini kullanmaya başlayın. Bu ispat ve tavanlar mükemmel bir örnek boyanır. Özellikle iyi içlerinde ışıkla bak.


Vitray arka aydınlatma ile tavan: Genel Bakış ve Yararları

Geçen yüzyılda vitray tavanlar tiyatrolar, katedraller ya da diğer önemli yerlerin dekorasyon için kullanıldı. Bugün, tavan bitirme bu yöntem ülke evleri ve zengin insanların dairelerinde kullanılır. Eğer kendi başlarına vitray tavan yüklemeye karar verirseniz, çok para kaydedebilirsiniz ve böyle bir tavan seni çok maliyetli olmayacak.

vitray tavan olarak avantajlara sahiptir:

 • Vitray ışıklı tavan belli renk içine oda dönüm, özel bir atmosfer yaratır.
 • Cam - çevre dostu bir malzeme: herhangi adamı veya doğayı zarar vermez.
 • herhangi bir tarzda uygun vitray tasarımı: klasik, modern, yüksek teknoloji.
 • vitray ile Tavan zengin görünüyor ve durumunuzu vurgulamak.

Odada vitray tavan özel bir atmosfer yaratmak ve konfor katar olacakOdada vitray tavan özel bir atmosfer yaratmak ve konfor katar olacak

Vitray tavan genellikle küçük daireler yüklenir, yer kazanmak için.


aydınlatma ile vitray tavan çok yer kazandırır iki nedeni vardır:

 • vitray tavan yerden tavana iyi bir ışık sağlıyor gibi gerek yok bir avize yüklemek.
 • Ayna yüzeyler ve cam görsel alanı büyütmek için mümkündür.

Eğer küçük bir daire varsa, vitray tavan evinizin içine iyice seçimdir.

İngiliz vitray

İngilizce vitraylara kazanıyor Özel popülerlik. O geleneksel vitray daha ucuzdur, bu nedenle ortalama gelirli insanlar için tavsiye edilir.İngiliz vitray pek çok avantajı vardır, özellikle, geleneksel ile karşılaştırıldığında daha ucuzİngiliz vitray pek çok avantajı vardır, özellikle, geleneksel ile karşılaştırıldığında daha ucuz

Bunu oluşturmak için, aşağıdaki malzemeler ve aletler gereklidir:

 • Makas.
 • Spatula.
 • Teyp.
 • vitray taslağı.
 • Lehim.
 • Cam.
 • Vitray filmi.

Talimatlar adım adım

kroki tam boyutlu olmalı, özel bir ana ya tasarımcı sipariş edilebilir. Önemli olan - kaliteli istenen fotoğrafı getirmek. Her şeyden önce, camın tarafından hazırlanan taslak koymak gerekir. Bir sonraki adım - Bir imitasyon vitray pencere oluşturur özel bir kurşun bant ile şekil hatlarını ana hatlarıyla gerekir. Camı açık kez, vitray tutsaklık onun arka tarafına bağlı kalmalıdırlar. Buna ek olarak, aynı zamanda kontur çizimi boyunca bandı koymak maliyeti vardır. şeritler arasındaki çok bariz eklem, bu lehim kalay ile mümkündür.

herhangi vitraylara oluşturun eskiz ile başlarherhangi vitraylara oluşturun eskiz ile başlar

İngiliz vitray Faydaları

İngilizce vitray pencere bir dizi avantaj vardır.

Avantajları:

 • malzemelerin karşılaştırmalı ucuzluğu.
 • Kurulum ve imalat özel beceri gerektirmez.
 • Bu çift cam olarak kullanılabilir.
 • vitraylara oluşturmak için boyaya mutlaka güzel değil: Ana -podobrat uygun film ve kompozisyon için çizim.

herhangi bir özel beceri gerekmez bir İngiliz vitraylara oluşturmak içinherhangi bir özel beceri gerekmez bir İngiliz vitraylara oluşturmak için


Küçük bir fiyat için onun dairesinde bir vitray pencere oluşturmak mümkün olacaktır.

elleriyle lekeli tavan İmalat

Eğer bir vitray tavan oluşturmadan önce, sadece bunu yapmak için bazı yazılım kullanarak, bilgisayarda bir kroki yapmak gereklidir. Şekilde oluşturulması sırasında, vitray pencere desen, sizin tavanda yükü dağıtmak için göz önünde tavana boyutlarını almak gereklidir. Bütün ürün grubu sorunlu olduğu vitray kendisi, birkaç bölüme ayrılabilir olmalıdır. baskı devreleri için ve ancak bundan sonra, işaretleyici kullanmak daha iyidir - kontur boyası.

vitray üretiminde en zor bir cam kesme ve tavana bitmiş desen yerleştirmek olup.

Boya hatlarına tatbik edilmesinden sonra, kuruması için gereklidir. Toplam Şekil lekelenmesi çerçevesi için mürekkep içine karıştırılır değildir vitrayda boya için dikkatli bir şekilde yapılması gereken. Vitray üç gün kurutur: o zaman vernik ile kaplanmış olmalıdır. Bir hafta sonra, vitray tavana monte edilebilir.

En büyük zorluklar cam kesme ve tavana yerleştirerek sürecinde ortaya çıkanEn büyük zorluklar cam kesme ve tavana yerleştirerek sürecinde ortaya çıkan


Vitraylar yerden tavana

zeminden tavana Vitraylar balkon veya sundurma kullanılmaktadır. Bu herhangi bir tarzda harika görünecek, ancak kendi dezavantajları vardır.

Vitray aşağıdaki dezavantajlara sahiptir:

 • sık bakım ihtiyacı.
 • Soğuk sezonunda Sisleme.
 • Pahalı kurulum.
 • Panoramik balkon belirli makamlar ve kuruluşlara kabul etmek gereklidir.

Tabii ki çok para varsa, bu gibi önemli eksiklikler değil, bir orta ya da düşük gelire sahip kişiler için, bu bir sorun olabilir.

Vitray çok etkileyici görünüyorsun, ama onun kurulum oldukça pahalıdırVitray çok etkileyici görünüyorsun, ama onun kurulum oldukça pahalıdır

Tasarım vitray tavan

vitray tavanın genel tasarımı kullanılacaktır oda bağlıdır. Örneğin, yatak odasında parlak, yatıştırıcı tonlarını kullanmak en iyisidir. yatak odası takım elbise mavi için idealdir. Mutfak renkleri iştah uyarıcı, iyi çalışır. Örneğin, kırmızı ve tonları için.

yatak odası için odanın uygun olmalıdır renk düzeni, örneğin, en uygun parlak sakin tonları olanyatak odası için odanın uygun olmalıdır renk düzeni, örneğin, en uygun parlak sakin tonları olan

yuvarlak tavan

yatak odası ve oturma odası gibi birçok oda tipleri için uygundur tavan Bu tip. Yuvarlak tavan özel, aristokrat bir atmosfer yaratarak, diğer evler arasında evini tahsis edebilirsiniz.

Yuvarlak tavan en uygun fluoresan ya da halojen lamba olduğunu vurgulamak için.

Yuvarlak vitray tavan aristokrasisinin bir dokunuş ile oda özel bir cazibe vermekYuvarlak vitray tavan aristokrasisinin bir dokunuş ile oda özel bir cazibe vermek

Böyle tavan bakımı basittir: Önemli olan - deterjan ve sıcak su kullanmayın. Buna ek olarak, uzmanlar toz maddelerin kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Üretim ve mozaik cam tavan montajı (video)

Vitray tavan - herkesi değil bir lüks. Satın alma ve böyle bir tavana monte, evinizdeki bir kral gibi görünecek olma statüsünü uymayı kabul edersiniz. Vitray tavan - sanat eseri. Hassas ve yaratıcı bir kişi iseniz, o zaman bu süsleme sizin için idealdir!

vitray tavan (fotoğraf) tasarlayın

11000303491P13004466499886bef4d913630daa2bb04761d0235ef77128bg142548vitrazhnyepotolki556vitrazhnyepotolkinebo

Leave a Comment

Your email address will not be published.

15 − = 6

Adblock
detector