en modern fikirler ve tasarım varyantları salon – nwhistorycourse.org

The BlogEvde Yaşayan - En önemli odalarından biri, genellikle çoğu zaman harcamak, çünküEvde Yaşayan - En önemli odalarından biri, genellikle zaman ev ya da en önemli odalarından daire çoğunu harcamak çünkü - oturma odası. Ve her zaman övgüye layık yeni bir görünüm vermek bu odaya deneyime sahip bir tasarımcı gerekmez. ayrıntılı olarak boyanır ve oturma odasında yaklaşan onarım için bir temel olarak geçebilir çözümler internetten yardım ve örnekleri ve ipuçlarını alın ve gerçek dünya.


Oturma odası: iç tasarım, birkaç bölgeleri

oturma odasında ilk vurgulamak birkaç koşullu bölgeler. belki daha fazla üç, olabilir. Bu bir şehir daire için geçerlidir ve bir kır evi için.

çeşitli bölümlere odanın ayrılması dairenin alanını artırmak için mümkün kılarçeşitli bölümlere odanın ayrılması dairenin alanını artırmak için mümkün kılar

dinlenme odası

Burada her şey açık, kanepe, sandalye, rahat yastıklar olduğunu. Ayrıca içerir ve bir sehpa (düzensiz bir şekle sahip olabilir). Bu parça TV veya ev sinema taçlandırılmış.

oturma odasında Rekreasyon Alanı rahatlamak ve konukları karşılamak yerdiroturma odasında Rekreasyon Alanı rahatlamak ve konukları karşılamak yerdir


istihbarat bölge

Genellikle, çalışma masası, bir kitaplık, bir raf ya da kitap ve bilgisayar ile bir raf değer. Bu alan mini kabine olacaktır. buna özellikle dikkat çekmek istemiyorsanız eğer, bir tek renkli paletinde yapılabilir. Eğer yaratıcı bir insansın buysa, örneğin bir müzik aleti ya, bir şövale olacak bu alanda var.

istihbarat alan evde çalışanlar için çok uygunduristihbarat alan evde çalışanlar için çok uygundur

Misafir alan

Ve burada bar ya da sandalye ile bir tablo koyabilirsiniz. genellikle bir oturma alanına sahip birleştirir, ama bazen sahipleri özellikle bu bölgeleri ayırt. Genellikle moda bugün fasulye torbaları vardır - bir gençlik versiyonu.Bir bar veya koltuklarla donatılmış kesinlikle modern bir oturma odası misafir alanı için bir yer, içindeBir bar veya koltuklarla donatılmış kesinlikle modern bir oturma odası misafir alanı için bir yer, içinde

Dikkat çekici, istihbarat ve / veya misafir alanının alan penceresindeki yerini bulacaksınız eğer. Orada yemek masası koyabilirsiniz, rahat bir yastık koyun. Ve ofisi de uygun olacaktır donatmak için.

apartmanda Tasarım oturma odası: profesyonelleri düşündürmektedir

Fotoğraflar çoğu zaman birçok konseyleri daha anlamlı olan, ancak bazı özellikler ve değer dikkatli okuma profesyonellerin kurallar vardır. Bu klasik tavsiye içerir ve şık, ve tüm daire için geçerlidir.

İpuçları tasarımcıları:

 • Yine moda ve hatta zirveye, alçı pano en. Alçı 3 D paneli, manzara gerçek sahne bir oturma odası oluşturmak için bir fırsat verir. Ama bu moda gelenleri, ama daha yumuşak bir seçenek istiyorsanız, daha klasik, sen resimleri ve aynaların aynı sıva alçı tavan, dekorasyon seçmelidir.
 • doğal unsurlardan, doğal motiflerle. ve toprak tonlarında Doğal motifler tekstil ve orijinal mozaik panellerinde kullanılabilir. Kuşlar, bitkiler ve çiçekler - Ana motifler. Elbette, organik olarak genel iç konsepti bu thatched duvarlarını süslemek için özellikle moda haline geldi.
 • Şömine. Çözüm yeni değil gibi görünüyor, ama bugün daha da tercih haline gelmiştir. Ayrıca, elektrikli şömine olabilir. Şömine dekoratif taş ya da yine doğal motiflerle unsurları ile dekore edilebilir.

Bugün sadece kendi tasarım alanı ile ilgili bilgi toplamak için olabilir, ama aynı zamanda profesyonellerden yardım aramakBugün sadece kendi tasarım alanı ile ilgili bilgi toplamak için olabilir, ama aynı zamanda profesyonellerden yardım aramak

Neyse ki, kitaplar raflara tekrar sık ​​oturma odasında kullandı. Bu geriye Vogue iyi ev kütüphanede. Ayrıca aydınlatmalı şık bir niş donatabilirsiniz.

Tasarım oturma odası odnushki özellikleri

oturma odası ise - bu bir ve evde tek oda, ana görev oturma odasında görsel alanını arttırmaktır. Bu orada parlak cepheler ile teknikleri olabilir ve açık renkler ve aynalar, vb kullanmak anlamına gelir

odnushke yaşayan için tasarım seçenekleri:


 • kolay seçenek - şeylerin bir asgari hangi olmadan, iç minimalizm yapabilir, koltuk vazgeçerek ve tüm;
 • Çağdaş köşe kanepe yatak - Bu şartlarda en yaygın çözüm, bu durumda, yüksek kaliteli döşeme dikkat;
 • Fonksiyonlu mobilya - dar ama çok uzun boylu dolap, doğru girişinde koymak olmamalı aynalı kapılar ile iyi olurdu;
 • duvar ve tavan sıcak tonları - Eğer süt tonlarda mobilya seçerseniz, o zaman süt ve kahve vb olalım;.
 • Ve tavan yüksekliği önemlidir - Tavan düşükse, dikey çizgili duvar kağıdı kullanmak gerekir ve sonra tavan görsel yüksek olacaktır;
 • tasarımda Beyaz renk - sıkılmış değil tema, ama bu oda için sadece aynı seçeneği.

Daire sadece bir oda olduğunda görsel alanı genişletmek için, mutlakaDaire sadece bir oda olduğunda görsel alanı genişletmek için, mutlaka

Maksimum oturma odasında doğal ışık kullanmak önemlidir. perdeler Çünkü şeffaf, beyaz kullanırlar. Bir odadaki (genellikle düzeni bulunur) bir niş varsa Eh, onun mini yatak odasının düzenlenmesi. bölüm iki fonksiyonel mekan elde şeffaf veya cam olabilir.

Evde Tasarım oturma odası: Ülkeye tarza sahip

Özel bir evde yaşamak - bu gerçek bir yuva. Genellikle country müzik tasarım tarzı için kullanılır. Ve oturma odasında ülke motifi ve modern fikirleri entegre etmek, sen şömine taş kaplama yakınında yer sağlayabilir. Mantel Kabayonu ahşap tasarlanabilir.

uyum ve konfor bu insanlar için uygun Ülke tarzı ön planda olanuyum ve konfor bu insanlar için uygun Ülke tarzı ön planda olan


Ama iç konuyu dengelemek için, tavan şömine etrafında boşluk olarak aynı cins özel kirişler yapılmıştır. Aslında, tüm salon dizaynı bir ağacın tasarımında kullanılabilir. Doğal çevre ile oda iç araya getirdi.

oturma odasının Bireysel tasarım: oryantal tarzı

doğu tarzında Yaşam - Çok bugün bir soruşturma talep etti. Ve bu, bu durumda, onlara cimrilik edemez, renkler ve dekor bir bolluk anlamına gelir. Biraz zor Ama eğer sen yapmak ve hafif bir versiyonu olabilir. Örneğin, Doğu'nun daha notlarda tekstil ve bazı aksesuarları "itiraf". Eh, tüm oda çağdaş bir tarzda dekore edilmiştir.

Odanızın sen oryantal tarzı uygulama ise rekreasyon alanı vurgulamak için unutmaOdanızın sen oryantal tarzı uygulama ise rekreasyon alanı vurgulamak için unutma

kanepe, sandalye, halı, masa - Ya bir dinlenme alanı olabilir oryantal motiflerde çizin. Ve her yerinde nötr, parlak veya pastel renkler yapmak. Aynı zamanda oldukça ilginç bakacağız. oda beşgen ise Serin bu yapılanma, örneğin, standart dışı oturma odalarında görünüyor.

İç tasarım oturma odası: retro tarzı

Retro tarzı oturma odası - fashionistaların arasında ilk pozisyon. Bunu tekrarlamak istiyorsanız, fikri değer güçler olduğunu.

Retro tarzı oturma odası ayrıntılar:

 • dokuyu - genellikle duvar kağıdı kullanarak Duvarlar için. Birçok üretici retro tema görüntülemek için özel duvar kağıdı üretmek. beyazdan koyu duvar kağıdı herhangi bir renk şeması.
 • Kumaş duvar kağıdı ile mümkün taklit ışık ahşap kadar güzel bir ışık laminat "odun", bakacağız. tüm karanlık halı yuvarlak bir tamamlayıcısı.
 • Koltuk ve sandalyeler yesteryear mobilya ile tamamen karşılaştırılabilir rahat, yumuşak, tasarım vardır. Bir sehpa ve çekmeceli bir sandık - bir oturma odasından temel unsurlar.

Retro tarzı rahat koltuklar, koltuk ve çekmeceli sandıkları seviyorum ve renk çeşitliliği ile karakterizedirRetro tarzı rahat koltuklar, koltuk ve çekmeceli sandıkları seviyorum ve renk çeşitliliği ile karakterizedir

klasik, ahşap, demir dövme çerçevesi içinde bir bağbozumu fotoğraf - dekor ve aksesuar olduğundan fazla olanaksızdır. Hem de eski tencere çiçek, vintage temada duvara saatler, figürler, hem de geçmiş yılları (gramofon, gramofon) ait ekipman gibi.

oturma odası için modern tasarım fikirleri (video)

bunlar sadece eski günleri taklit ve tam anlamıyla yadigarı yoksa Ama - Sahip fazla neden yaşayan bir hale getirmek için. İşte her ayrıntıyı konuşma yapacak, özel bir atmosfer yaratır.

bir yaşam yapma - ve zahmetli, ve ilginç yapmak. Ve bu tablo, figürinler, paspas vb çok halı bulmak için, alışverişe gitmek için değer

Başarılı dönüşüm!

Modern tasarım fikirleri oturma odası (iç fotoğraf)

9-1024x683184494172118179831b31e208bf8f6ad5eaababf9ee914659837362426139771153385

Leave a Comment

Your email address will not be published.

50 + = 52

Adblock
detector