En merdiven bitiş: 5 ön çalışma – nwhistorycourse.org

The BlogEğer merdiven daha pratik ve güzel yapabilir hangi malzemelerin çok çeşitli vardırOrada merdiven daha pratik ve güzel yapabilir hangi malzemelerin, çok çeşitli, ama ne oda bir merdiven olduğunu içinde, bu sadece güzel olmalı, ama aynı zamanda tüm güvenlik gereksinimlerini karşılamak için önemli değil. Büyük bakan için malzeme seçimi.


Merdivenler için Kaplama

Nihai bitiş her zaman pahalı değil. Yapı malzemeleri pazarında geniş bir ürün yelpazesi her zevke uygun ve hiçbir şekilde de sunuyor.

astar nedir:

 1. Kaplama - aslında, bitirme olduğunu.
 2. sadece bakan merdivenin oluşturulmasında son aşamaya işlevini görür, sadece tasarım stili ve güzellik verir.
 3. diye ifade edildi çerçeve, uymalıdır tamamlanması.

merdiven kaplama başlangıcı bir öğretim videoyu görmek için önerilir öncemerdiven kaplama başlangıcı bir öğretim videoyu görmek için önerilir önce

merdiveni kendi elleriyle inşa edilecek ise, o malzeme dikkate ustanın becerilerini alarak seçilmelidir. 


Merdiven yokuş aşağı kayan olmadan güvenli kaldırma sağlamalıdır.

Yani, gelecekteki inşaatın yüke dikkat geçirgenliği yani. Ana okulunda, o loş merdiven halı ya muşamba görebilirsiniz.

merdiven laminat kaplama

Bu merdivenin tipine dikkat değer yani yapılan tasarım metalden yapılmış vidalı, özel bir evde sancılar tahtadan yapmak daha iyidir.

dikkat çekecek evin orta kesiminde ana merdiven, estetik olarak çekici kırpın. Uygun seçim kaplama aşamaları uzun yıllar sürecek.

laminat merdiven bakan bir çok düzgün görünümüne yol açar. Ayrıca, bu ince işleri kendi elleriyle gerçekleştirmek mümkündür.Laminat parke çünkü iyi estetik nitelikleri ve uzun yaşamın merdivenlerden bitirme için mükemmel bir malzeme olduğunuLaminat parke çünkü iyi estetik nitelikleri ve uzun yaşamın merdivenlerden bitirme için mükemmel bir malzeme olduğunu

Ne bir laminat seçerken için görünmelidir:

 1. materyal ağır yükleri dayanacak dayanıklılık yüksek seviyede olmalıdır.
 2. Yüzey işleme artan bir yapışma sağlamalıdır. Malzemeler kayma seçilir.

Yıllardır göze hoş birinci kata bir merdiven için, artan aşınma özelliklerine sahip bir malzeme seçmek gereklidir.

Merdiven ve adımlar için Kaplama

sınıftan 31 seçilmiş merdiven basamaklarının materyali bitirme için. Aynı laminat zemin ve merdiven sokulması ihtimali. Zemin kaplama, duvar tasarım duvar kağıdı - her şey uyum içinde olmalıdır. Yapıyı geri yüklemek isterseniz, sadece onu pekiştirmek ve tüm iş sonrası özel laminat kaplama kapsamaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler tüm çalışma seviyeleri olmak zorunda. Dekoratif işleme elemanları, baz ağın az dikkatli seçimi ile seçilmelidir.

Aşamaları:

 1. Yüzey hazırlanması. Kumlu ve astarlanmış yüzey herhangi bitirme önce gereklidir.
 2. performansının ölçülmesi.
 3. gıcırtı Uyarı. Yapıştırma adımları ve yükselticiler vidalama, zashpatlevat ve lake sonra, arzu edilen kapaklar özel vidalar, gerekir. Bu teknikte olumlu yorum.

hangi ayak kaymıyorsa, halı kullanarak merdiveni güvenli olunhangi ayak kaymıyorsa, halı kullanarak merdiveni güvenli olun

kenarları için koruyucu profil 2 parçaya bölünmüş olması. Basamak kenarını korumaya bağlıdır. Dolgu profili ve web arasındaki geçişlerin kurtulmak.


Bu plan düz yüzeyler için çalışır, ancak genellikle laminat bakan önce yüzeye dümdüz gerekmez, her zaman, proje, çok basit.

merdivenlerden karşılaşmadan önce hazırlık çalışmaları

laminat rengi çeşitliliği hayal güçlerini ifade etmek ve en uygun seçeneği sağlar. En popüler doğal ahşap bir kopyasıdır. Bu klasik renk düzeni ve uzun yıllar popülerliğini sürdürecek. olası mekanik hasarlardan Kaplama laminat gizlemek merdiveni. 

Aşağıdaki çalışmalar:

 1. hizalama için bir referans noktası en yüksek istasyon olmalıdır. Bu sitede tesviye için özel karışımları yayıldı.
 2. küçük bir fark ile, çözelti tüm yüzeyi üzerine dağıtılmış ve daha sonra yavaşça hizaya edilebilir.
 3. büyük bir fark varsa, kontrplak kalıp hazırlamak için gereklidir. mukavemetini artırmak için, dübel olmasını takın.
 4. Karışım, arzu edilen bir adım dökülmeden önce yüzey hazırlığı. İyi temizlenmiş ve yüzey astarlanmalıdır. kontrplak ile Alçıpan nem izole eder.
 5. Karışımın son kat da astarlanmış olmalıdır.

Bir duvar merdiveni geçmeden önce, özel bir karışımını hizalamak ve sonra astarlanmış olmalıdırBir duvar merdiveni geçmeden önce, özel bir karışımını hizalamak ve sonra astarlanmış olmalıdır

Kendi elleri bu iş mümkün kılmak için, ancak bu süreç zaman ve çaba alacaktır. Size kalmış kendi başlarına tamir bu tip yapmak ya da profesyonel yardımıyla askere verilip.


Bir merdiven üzerinde kayma kaplama yapma

güvenliğini sağlamak için, merdiven dış kaplaması, özellikle sokak kaymaz olmalıdır. Şekil, ve bu tür kapsama tipi değişebilir. girmeden önce bina gerçek Anti hareketli unsurları yatıyordu. Kaplama malzemesi yumuşak ve kaygan, özellikle kış aylarında bu bindirmeleri kullanımı gereklidir.

Ayrıca, bu pedleri amortisman sorunu çözmek için yardımcı olur. Bu çatlakların çentikleme pahalı bir kaplama malzemesi muhafaza eder. Belki elemanlarını böyle binayı süsleyen.

Örneğin, karanlıkta parlayan mevcut modellerin, satışlarında. gerekli kriterlere uygun olarak kaplamanın türünü seçin.

Kayma kaplama kar veya yağmur varken merdivenlerden yukarı güvenle taşımak mümkün kılarKayma kaplama kar veya yağmur varken merdivenlerden yukarı güvenle taşımak mümkün kılar

kaplamaların Türleri:

 1. Dış adımlar için kauçuk şeritler. Onlar kullanımı kolay, bir merdiven koymak ve zorlanmadan ondan çıkarmak mümkündür. Ayrıca, malzeme don. bir şekilde farklı olabilir.
 2. levha yüzeyi çentiklerle kauçuktan yapılmaktadır. Emdirin. Satışta ayrı profiller ile tam bir modeldir. Tamamen adımların yüzeyini kaplar.
 3. lastik bantla Profili. Böyle bir cihazın kullanımı lastik bant giyildiğinde, sadece yerini, çünkü çok pratiktir ve inşaat kendisi uzun zamandır üzerine monte edilmiştir.
 4. Mezhshovnye astar. materyal Kaplama dikişler adımlar arasında monte edilmiştir.
 5. Aşındırıcı unsurlar. bu elemanların özü yüzey aşamaları, yüzeyi özel aşındırıcı parçacıklardan oluşmaktadır tutkallanmış paspaslar olmasıdır. Ama böyle paspaslar - dayanıklı değildir, bu yüzden çok meşgul değil sitelerinde kullanılmalıdır. Temel olarak, küçük bir çarpı ile özel evlerde stel.

Sadece istenen yüzeye uygulanır aşındırıcı solüsyonlar kullanmak da mümkündür.

Set kauçuk kaplama basamaklar

Kauçuk kaplama kaymaz özellikleri vardır ve yüzeyin görünümünü korur. 

Bu elemanlar:

 • Mükemmel yastıklama performansı var;
 • Aşınmaya dayanıklı;
 • Bu ayakkabılarının tabanlarına iyi yapışır.

Merdivenler için kauçuk kaplamanın avantajları arasında düşük bir fiyat ve uzun hizmet ömrüne dikkati çekiyorMerdivenler için kauçuk kaplamanın avantajları arasında düşük bir fiyat ve uzun hizmet ömrüne dikkati çekiyor

modellerin modern şekilleri - o da dekoratif bir bitiş olduğunu. Kurulum çok basittir - özel yapıştırıcı veya bantla yüzeyin adımlara uymanızı. Daha iyi uygunluk açısından, kuyunun kenarına düzeltmek için tavsiye edilir.

Halılar özel boyutlu tuvaller satın almak için bir fırsat olarak, bir rulo şeklinde deposunda bulunabileceğini çok uygundur.

onlar kir toplanmış ve kaymayı önlemek verildi, böylece Genellikle, ön kapı izi paspaslar. poliüretan ve kauçuk hammadde üretimi için kullanılır. yivli sivri, tırtıllı, ile yüzey vardır. Kilim sadece yüzeyde yayılan veya özel cihazlarla tespit edilebilir. Bu tip paspaslar genellikle kamu binaları girişinde bulunan, aynı zamanda özel bir evin dış kullanımları alaka edilebilir.

Ahşap bir merdiven tamamlanması

Ahşap binanın içinde merdiven için mükemmel bir malzeme. cins seçimi farklı olabilir ve hatta mantar kullanılabilir. merdiven her türlü Mantar kapatır.

Birlikte mükemmel bir görünüm, ahşap:

 1. Bu sıcaklık ve konfor getiriyor.
 2. Ahşap mükemmel tedavi ve herhangi bir iç için uygun seçenekler, bir sürü bakan.
 3. bir tahta bakan sonra sıcak Ağır ve serin tasarım beton merdiven. Aynı zamanda ağır merdiveni biraz kilo almış.
 4. ağaç merdiven kesinlikle her türlü olabilir süsleyin. Woodcarving dikkat çekecek tasarımın özgünlüğü getirmek.

Ahşap merdiven çıkmaması kumlu ve cilalı edilebilirAhşap merdiven çıkmaması kumlu ve cilalı edilebilir

ahşap merdivenle çıplak ayakla bile yürüyebilir. Yani bu o çocuklarla büyük aileyi yaşadığı evde mükemmel bir seçenektir.

Evde Stil Dekorasyon merdivenler

Kural olarak, banliyö konut sıcaklık ve konfor getiriyor ahşap yapıyı yerleşme, şehir halkının gürültüsünden yorgun olanlar için gereklidir.

adımları bitirme en popüler stilleri:

 1. Klasik. Bu tarzın ana malzemeler ahşap, mermer ve granit. Tahta oymacılığı elemanları ve süslemeciliğinin süslenmiş başka merdivenler. Bileşenler dekor çok olmamalıdır.
 2. Nötr. Böyle bir tasarımla, tasarım herhangi bir şekil ve renk olabilir. zorluklar genellikle bu tarzda Döşeme, merdiven boşluğunun merkezine değildir. Bu durumda malzeme aynı zamanda herhangi seçer.
 3. Modern. Modern stili. ağırlıklı olarak cam, plastik ve metal kullanılır. Renkler ve malzemeler sıradışı olmalıdır. Opsiyonel aksesuarlar, aydınlatma çok sayıda bulunmaktadır.

bir kır evi için Ülke veya rustik tarzı. Temel Özellikler: Çevre dostu malzemeler, elemanların az miktarda basit dekor.

merdiven bakan (video)

Eğer büyük bir merdiven, belirli bir stil koyamazsınız varsa, ahşap adımlar ve bir metal çerçeve ile tasarım yerini alabilir. Son aşama bütün alçıpan kaplı edilebilir.

Detaylar: merdiven laminat kaplama (fotoğraf örnekler)

21c83274c46496bdc5b42f1e166333f0f03rustic-staircaseWHG56e7d6947394f195799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd972171288000151img6139compressed1302794268dsc012881319369708dsc02850

Leave a Comment

Your email address will not be published.

56 − 46 =

Adblock
detector