En iyi şeması Çapraz Dikiş: Çocuk – çocuk mutlu olacak – nwhistorycourse.org

The BlogKolayca nasıl sadece kadınları değil, aynı zamanda erkekleri ve hatta çocukları öğrenebilir haçı NakışNakış Çapraz kolayca nasıl kadınlar değil, aynı zamanda erkekler ve hatta detiVyshivka çapraz sadece öğrenebilir - de profesyoneliz ve iğne amatör usta olabilir nakış en yaygın türüdür bile ciddi adam haç nakış, çarpıcı başyapıtlarından oluşturmak öğrenebilirsiniz. Çapraz dikiş birkaç ders geçirmek, bu bebek motifleri ve hafif düzeni için almak için bir çocuk öğretmek için bile mümkündür.


kanaviçe şeması - nakış çocuklar

, Iğne çocukları tanıtmak el becerilerini ve çapraz dikişler oluşturma yeteneği öğretmek, kullanılabilir çapraz dikiş sırasını yola ilköğretim devreleri kullanabilirsiniz.

çocuklu nakış çapraz düzenleri çocukların olması gerekir:

 • Sebzeler ve meyveler;
 • Siluetleri ve nesneler;
 • Mektuplar.

Çocuklar kolayca nakış öğrenmek, ana şey onlar ilgi gösterdiğiniÇocuklar kolayca nakış öğrenmek, ana şey onlar ilgi gösterdiğini

Başlangıçta, iş, çocuk çember, iğne, iplik, malzeme ve nakış şeması ile tanımak gerekir. Başlangıç ​​için, o kurşun kalemle kumaş üzerinde iz yapma, kumaşın içine ilk iğne giriş yeri belirlemek mümkündür.


Bebek nakış için taban kumaşı, örülmüş kumaşlar, vücut değil, buruşuk için yumuşak, kullanılabilir, bu da diş ipi uygun.

Ayrıca, çocuklar nakış değeri ve iğne şemasının hareket yönü hücreleri tanıtmak gerekir. Bir çocuk gerekli bilgi öğrenir, kanaviçe onun için bir hobi haline gelebilir. Tek başına çocuk nakış, nakış ışık ve renkli şeması almak gerekir olabilir de içine uyum ve çocuklarda güzellik duygusu meydana çocuklar.

Çapraz dikiş ihalesi şemaları: çocuklar

çocuk devreleri dikiş çapraz ile, çocuk odaları, havlu, battaniye, yorgan için bebek giysileri, resim dikebilirsiniz. Diyagramlar internetten indirilebilir, nakış haç en çeşitli temalar bulunmaktadır.

çocuklar üzerinde nakış şeması farklılıklar gösterebilir: • Çocuklar bebekler;
 • çocukları Sleeping;
 • renklerde Çocuklar;
 • Siyah ve beyaz nakış çocuklar.

Çocukların kayıtsız kimseyi bırakmayın kim tasvir Nakış,Çocukların kayıtsız kimseyi bırakmayın kim tasvir Nakış,

Çocuklar her zaman renkli nakış çünkü Nakış çapraz bebek nakış, iplik 50 ya da daha fazla renk 2 ila kullanılan ve işletilen kapalıyken. Renkler seçilen temaya bağlı olarak farklı olabilir. şeması konusu dikiş ve arsa olabilir. Konu düzeni az konuları ve arsa gerektirir tersine kullanılan renk gamı ​​iplikleri genişletir. Çocukların nakış şemaları İşlenmemiş resmin boyutuna bağlı olarak, farklı boyutlarda olabilir.

Çapraz Dikiş - Çocuk

bebek bekleyen anneannelerinin için uygun Çapraz dikiş nakış bebek. iş nedeniyle kendi yeteneklerine uygun olması nakış devre karmaşıklığı seçimi ile başlamalıdır. Sonra düzeni kendisi ve Hank ipi belirtilen numaradan devreye iplik renklerini poobodrat gerekir.

şemasının performans belirtilenden daha profesyoneller dikiş ve çapraz dikiş tavsiyesi üzerine, nakış bebeğin yüz iplik olarak, hafif gölge üzerinde seçilmelidir renk diş ipinin çok doymuş hale getirilir.

çocukluk ve bebeklik döneminde çocuklar ışık ve parlak renkler daha açık olarak arka plan resmi de, ışık veya parlak olmalıdır.

çocukları tasvir boyama, açık renkli tuval üzerine iyi bakacağızçocukları tasvir boyama, açık renkli tuval üzerine iyi bakacağız

İş parçası gerilimi nakış çerçeve içinde kumaş ve işe almak, nakış aşağıdaki kurallara tabidir:

 • Nakış resimler bebek web ortasından başlar;
 • merkezden kenarlara doğru iğne işlemek;
 • Koyu renkler ışığı ile değiştirilebilir.

resimler yaz nakış çocukları kullanarak, daha iyi parlak renkler diş ipi seçin. çocuklar temalı Winter, örneğin "Santa izleyerek" kümesi olarak bir katlama konuyu, koyu renklerle 2-4 kez yapılabilir. Yeni doğan bebek veya yürümeye başlayan narin sadece filamentler pembe çiçekler, şeftali, bej rengi ile işlenmelidir. Uyuyan çocuk da hafif tonlar ve diş ipi renklerini dikili edilmelidir.


Özellikle popüler retro tarzı siyah beyaz kanaviçe vardır. nakış bu tarzda çocuklar 3D görüntü olarak gerçekçi görünüyor.

İşlemeli çocuklar ilkokul çağına doğum yukarısı, her yaşta çocuk çocuk odası dekorasyonu için idealdir.

Çocuk kanaviçe

çocuk mutlu neşeli ve renkli resimler ve çocuk nakış hep parlak ve ilginç. Bu nedenle, çocuk nakış herhangi bir stil çocukların içine uyum uyum sağlayacaktır. Çocuklar özellikle duygusal renkli resim eşcinsel temalar tepki verirler.

Konu Çocuk nakış çok farklı olabilir:

 • Doğa;
 • Hayvanlar;
 • çiçekler;
 • çocuk;
 • Sahneler ve manzaralar.

Çocuklar en çok masal karakterleri, favori hayvanların komik ve renkli resimler nakış gibi olanÇocuklar en çok masal karakterleri, favori hayvanların komik ve renkli resimler nakış gibi olan


çocuk için desen nakış, hikayeler, manzara, hayvanlar ve çocuklar kullandı. nakış yorgan, battaniye, zarf için, hayvanlar düzeni daha iyi kullanmak. ördek, kuzu, aslanlarla bu büyük devre için, Teddy taşımaktadır. çocuk için giyim basit nakış kalıpları kullanarak hayvanları, masal karakterleri işlemeli olabilir. Nakış çocuk etek, sen düzeni kapaklar veya küçük hayvanlar düzenlerini kullanabilirsiniz.

Çocuklar için Çapraz Dikiş (video)

Çocuk gömlek, hiçbir resim haç tekniği kullanılarak ve istenen rengi iplik, süsler işlemeli. kızlar için Nakış bir çocuk için parlak iplik ve nakış işlemeli edilebilir, tek renk, mavi veya mavi iplik oyalamak. kumaş nakış oda sıcaklığında su içinde bir toz yıkama için mutlaka gerekli olan sonra buhar ütü. 

kanaviçe çocuklarla ilgili düzenlemeler örnekleri (fotoğraf)

09fe51da0f2ca6XL0986743b709a01XL56dd35d3af5bb656e38eb418e7428728b2fe90a1190891414.677-a45a0-86754493-m750x740-u1dd182844986212757229867d2c26490e93

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 − = 54

Adblock
detector