elleriyle Yaz ruh hali: şakayık ile kanaviçe desenleri – nwhistorycourse.org

The BlogBitmiş üründe Şakayık çok organik görünüyor ve hemen hemen her dekora uyumBitmiş üründe Şakayık çok organik görünüyor ve hemen hemen her intereruZharkoe güneş ve güzel çiçekler sığacak - Yaz zaman çabuk geçer. Yani bu anları tutmak istiyorum. şakayık - Uzun kış geceleri, çapraz dikiş yardımcı olacaktır yaz kendi küçük köşe oluşturun. nazik pembe ve beyaz şakayık ve sıcak elleri çiçekli hatıraları enerji resmini dolduracaktır. İyi bir ruh hali yaratmak için bitmiş iş yerinde bir baktı.


Çapraz Dikiş: şakayık

Yalnızca sabırlı olmak gerekir, haç resmi oldukça kolaydır Nakış. süreci zaman farkedilmez, çok nakış taşır ve çok eğlenceli bir teslim olduğunu. hiçbir şey işten rahatsız eden, tüm bir başyapıt oluşturma sürecinde ihtiyaç vardır hazırlamak için gereklidir.

Bunun için:

 • Beyaz Aida sayısı 10 ya da 14 Tuval;
 • Şema nakış cular;
 • Konu ipi uygun renkler (beyaz ve pembe tonları);
 • Uygun kasnak;
 • makas;
 • İğne nakış.

Çapraz Dikiş - heyecan verici bir deneyim, ancak sabır ve azim gerektirirÇapraz Dikiş - heyecan verici bir deneyim, ancak sabır ve azim gerektirir

Çalışmaya başlamadan önce tuval 10 santimetreye 10 santimetre kareler halinde özel yıkanabilir işaretleyici veya basit bir kalem işaretlemek için iyidir. Bu sayede diyagramı okumak ve operasyon sırasında kaybolmayın yapar.


Bazen nakış şeması zaten renkli boya ile tuval uygulanır. Krasnoyarsk şirketi "Nitex" kalite Alman boya ile İtalyan üreticinin modern ekipman üzerinde yapılan tuval üzerine resim sunuyor. Biri istenilen bölgeyi nakış ne renk görebilirsiniz çok uygundur.

Zaman alacak ve yavaş yavaş daha sonra başka ve böylece de, tek renk, önce her meydanda doldurmak için daha iyidir.

Her seferinde, sabitleme ve birbirleri ile bunları karıştırmamak etmemek için, iplik çıkarma. şerit 50 cm uzunluğunun. üst ve alt çapraz dikiş yönü, nakış doğruluğu verecektir tek yönlü olması gerekir. Kağıt şemaları siyah ve beyaz kullanırken, çapraz ayak parmağı dışarı geçebilir. iş zaten bitmiş nerede Bu açıkça gösterir.

Bitmiş boya bir havlu, kirli iplik süre olarak, elle kuru yıkama ve yavaşça kumaş boyunca ters tarafında demir demir gerekir. İçerik çerçevenin talebi.

Nakış çapraz kümesi: şakayık

Kesinlikle çalışmak için malzemelerin seçimi kolaylaştırmak için, çapraz dikiş için hazır kiti satın alabilirsiniz. Muhteşem koleksiyonu "Şakayık ile Vazo" şirketi Moldova'dan El işleri için ürünlerin üreticiden «Luca-S» sunmaktadır.Kit iş için gereken malzemelerin eksiksiz kombinasyonunu içerir:

 1. cam vazoda beyaz ve pembe şakayık güzel bir buket tasvir Renk fotoğrafı gibidir.
 2. Yüksek iplik - Bir İngiliz şirketi Coats 40 tonları ile «Çapa» ipi.
 3. Alman üreticinin Aida üretimi.
 4. Renk düzeni.
 5. İğne.
 6. Rusça Talimat.

nakış çember dikişçi rahatlığı için yuvarlak şekil kullanmanızı tavsiyenakış çember dikişçi rahatlığı için yuvarlak şekil kullanmanızı tavsiye

Sadece uygun bir çember seçecek. Bu klasik yuvarlak ayak kullanmak en iyisidir. Bunlar kumaşın düzgün gerilmesi sağlarlar. Bu süreçte, periyodik konuya tuval çarpık değildir sıkılaştırmak için gereklidir. Çalışmaya hazır olduğunuzda, o en sevdiğiniz müzik veya sesli kitap, konfor dahil ve işe almak bile tavsiye edilir.

Çapraz Dikiş: Bir vazoda şakayık

Fanlar çapraz genellikle rengin konuya geçmek nakış. düzenlenen Dünya Şampiyonası kompozisyon nakış "bir vazo içinde Şakayık" için ayarlarsanız, ilk etapta "Riolis" Bir dizi verilebilir. Sanatçıların Onların resimlerinde bu şirket için özel olarak kendi departmanı gelişmekte. Renk paleti çok dikkatli seçilir. peonies bir buket tamamen kullanılan suluboya olarak, takip edilmez bir vazo maliyetleri şu şekildedir: Sanatçı Anna Petrosyan bir kompozisyon düşünün.

çiçek motiflerinin Aşıklar çapraz şakayık nakış işlemek için zor olmayacakçiçek motiflerinin Aşıklar çapraz şakayık nakış işlemek için zor olmayacak

şakayık ile bir buket film "Suluboya şakayık" Aynı sanatçı, için ayarlanan kır çiçekleri eklenmiştir.

Her iki fotoğraf Nakış, kalite planları ve özenli talimatlar sayesinde basittir. Bu minnettar müşterilerin sayısız değerlendirmeleri ile doğrulanmıştır. Birçok dikişçi şirketten nakış kitleri dünyasında yolculuğuna başlar.

Bir hediye Şakayık

Bitirdi tablolar, dekorasyon uygun çerçeve aile ve arkadaşlar için harika bir hediye olabilir. Şakayık çiçeği kolay değildir. Çinli enerji Yang olumlu taşıyıcısı olduğunu iddia ederler. sevgi ve zenginlik - pion değeri. Çin'de, onlar cular şans evine çekilir inanıyoruz. Yatak odasında peonies ile resim yerleştirme, çift ilişkide bir yenilik verebilir. Tek bir kız şakayık onun nişanlısı çekin yardımcı olur.


Bitmiş iş sevdikleriniz için değil, sadece bir resim duvarı süsleyen değil, aynı zamanda büyük bir hediye olabilirBitmiş iş sevdikleriniz için değil, sadece bir resim duvarı süsleyen değil, aynı zamanda büyük bir hediye olabilir

İş hayatında, şakayık para çekmeye yardımcı ve hızlı bir kariyer büyüme sağlamak. Böyle almak için bir hediye her birine mutluluk duyarız.

Çapraz oyalamak şakayık (video)

Çapraz Dikiş - yaratıcı bir süreçtir. Bir resim doğduğunda resim yaratıcısı sevinç ve gurur büyük bir anlam doldurur. Kendine bir eğlence verin ve herkes can. İşlemeli resimler olumlu duygular uyandırmak, ev konforunu doldurun. bir kez iş yaparak, tekrar ve tekrar yapmak istiyorum. 

cular arasında nakış çapraz düzenleri (fotoğraf)

02a1a996d44d65orig16361161296416091-5a804-87639109-m750x740-ua47a9114236128018700690657f9d6797a465eec7da728968f2284757bbarbarabaatz-peonypillowaf90e760d74643ea097be355c1079606Petellka-rozovye-piony3


Leave a Comment

Your email address will not be published.

45 + = 46

Adblock
detector