elleriyle tavana altı tahtalarının nasıl güçlendirilir – nwhistorycourse.org

The BlogLambiri duvar ya da tavan süslemeleri için en kolay yollarından biridirLambiri duvarlar veya potolokVagonka çizmek için en kolay yollardan biridir - duvar ve tavan süslemeleri oldukça popüler bir yoldur. Bu yaygın astar başlıca nedenleri, aynı zamanda bir bakımlı bir görünüm ve uzun ömürlü yüklemek kolaydır. kaliteli malzeme oda fıçı tahtası Dekorasyon size diğer seçenekleri çok daha uzun hizmet verecek. Tabiki onun yatağında hayal kırıklığına olmamak, hesaba tesisatın bazı önemli nüansları almak gereklidir.


elleriyle tavana ahşap astar yukarı montajı

Ahşap duvar lambri - en pratik ve güzel seçenekler assolist biri. Ağaç evler için mükemmel olduğunu unutmayın, ancak yüksek nem oranı olan yerlerde ahşap latalar seçmeyin. Nem doğal malzemeler deforme eder.

ahşap döşeme, her zaman ilgili ve rahat dayanıklıahşap döşeme, her zaman ilgili ve rahat dayanıklı

Ahşap ile oda doğal tatlar ile dolu ve hava sirkülasyonu serbestçe ve odada ısı kaybı olmadan gerçekleşir nasıl göreceksiniz kırpın.

ahşap astar montajı birkaç aşamada gerçekleşir:

 • minimum tavan temizliğini atın. özel plakalı ısı ve ses yalıtımı yapmak gereği üzerinde. astar kalıp ve pas geleceği korunmasına özellikle dikkat edin.
 • Gelecekteki astarı için bir çerçeve yapın. Malzeme kereste tam uyar. Odada nem mümkündür Ama eğer metal bir çerçeve kullanır. Bununla beraber, geleneksel ağaç aynı malzeme baza bağlanmasıyla karakterize edilmektedir.
 • ranza çerçeve üzerinde koyarak önce, iki gün Odaya malzemeyi bırakın. Ağaç sıcaklık ve neme ayarlamalısınız.
 • kesime hazır kayış, duvarlar arasındaki mesafeyi ölçmek ve her iki tarafta 4 mm çıkarma zaman. Bu açıklık sıcaklık geri beslemesi durumunda artıracağı lambri gereklidir. Aynı dikiş duvarına birinci raya paralel arasında bırakın.
 • çivi, vida veya klyaymery kullanarak kılavuzları tutturmak için. tat ve deneyim bağlanma yöntemini seçin. raylara dik bağlama gerçekleştirilir.
 • İlk braket kilidine ardından ekleme yuvası panoları ekli ekleyin. kurullarının tam temasını sağlamak için lastik bir çekiçle çubuğu tırnak dikkatli olmalıdır. kurulu zarar vermemeye olarak dikkatli olun. Şüpheye için, ince ahşap pimlerini kullanınız. oluk sabitlenen şeritler halinde mandal takma ve basın. prosedürünü birkaç Metakhim tekrarlayın ve mükemmel bir sonuç güvenebilirsiniz.
 • Son adım sol eklemleri will hide Tabanı, montajı, hem de tavanın komple resim olacaktır. Ana ağaca süpürgelik ve dokusunu ve rengini sığdırmak için emin olun.

tavanda plastik astarları Nasıl düzeltilir

Plastik paneller ahşap paneller aynı şekilde tavana bağlanır. Ancak, ahşap aksine, PVC malzeme özellikleri bir numarası vardır.


temel avantajı hem kurulum kolaylığı gibi takip bakım kolaylığıdırtemel avantajı hem kurulum kolaylığı gibi takip bakım kolaylığıdır

plastik astar, şu özelliklere sahiptir:

 1. Düşük maliyetli. Son derece ekonomik bir üst uç ahşap plaka PVC ile karşılaştırıldığında.
 2. Renkler ve boya. PVC astar dışında oldukça farklı olabilir. Bir ağaç gibi görünüyor plaka seçebilir ve iç renk altında uygun düz paneller bulabilirsiniz.
 3. Nem direnci. plastik paneller monte ve banyo ve mutfak ve başka bir yerde yapılabilir. Nem malzemeyi etkilemez.
 4. deformasyon ihtimali Aşırı ısı etkisi altında, ve güneş altında solma.
 5. Kırılganlık. plastik çalıştırırken dikkatli olun: ufak darbe çatlak ve diğer deformasyonlara yol açabilir. Sadece hasarlı parçaları yerine tavan geri yükleyin.

Plastik kaplama montaj özelliği genellikle, PVC panellerinde sokulur bunun için tavan, çevre üzerinde bir plastik çerçeve kullanılmış olmasıdır.

Geleneksel olarak, bir yerleşim bölgesinde plastik astarları kötü yüklemek (odası, yatak odası, çocuk odası). Aslında, bu tür malzeme maliyeti görünüm yansıtılır. Eğer iç elemanların seçiminde konfor ve tat vurgulamak önemli olacaktır odaları için, PVC paneller kullanmak daha iyi değil.Astar: farklılıklar ve avantajlar

Astar tahtadan yapılmış geleneksel astarları benzer. Ancak, özellikleri bir dizi kaplama binalar için Rus Avrupa panolardan seçkin meslektaşı bulunmaktadır.

odunsu bir parfüm nedeniyle, Astar odasında tarifsiz bir atmosfer yaratırodunsu bir parfüm nedeniyle, Astar odasında tarifsiz bir atmosfer yaratır

Normal astar Astar gelen fark nedir:

 • Astar büyük kalibreli sahiptir. Astar panoları geniş ve daha büyük. daha kolay ve hızlı olan bu sebeple koydu astar.
 • Dikenler ve oluklar Astar yerli inşaat malzemelerinin çok daha büyüktür. Bu nedenle, çok daha güvenilir ve daha güçlü ilk sabitleme.
 • Astar olan su buharı atma sayesinde özel girintilere sahiptir. Ayrıca istenmeyen nem, mantar ve diğer sorunlar karşı koruma olarak çalışmasını kolaylaştırır.
 • Ağacı. odun kalitesinin Astar kaplama için geleneksel malzemeden çok daha yüksektir. Yüzeyin üretiminde özel işleme Ahşap Kaplama mükemmel derecede pürüzsüz, kuru ve güzel.

Bu özellikler elbette hatırı sayılır masraflar vardır. Ancak çıkışta tam olarak başarısız olmaz ve uzun yıllar sürecek yüksek sınıf malzeme alacak.

Uygulamaya bağlı olarak, malzeme ve kaplamalar için tercih edebilirsiniz. Örneğin, kozalaklı daha düşük bir maliyeti vardır, ancak bu tür bir malzeme değişen oda kaplama kabul edilemez olan nem tarafından etkilenir.

zarının tavanda avizeler Tespit

Ahşap tavan, sen aydınlatma çeşitleri kullanabilirsiniz. Böyle LED paneller ve klasik avizeler gibi bir nokta aydınlatması gibi, olabilir. zarının tavana avize sabitleyin kolaydır.

yangına önlemek için, özel oluklu tel konmalıdıryangına önlemek için, özel oluklu tel konmalıdır


aşağıdaki gibi avizeler montajı için genel öneriler, tavan astar geçerli:

 1. Ahşap zarının tavanın yüksek yanabilirliğini unutulmamalıdır. Bu nedenle, tavan arkasında özel yanmaz dalgalanma ile tel bırakmaya gerek.
 2. Avize Kanca monte veya tercihen latalar braketi monte etmek için vidalar büküm ve tavan çerçevesi içinde. Bu önemli ölçüde tasarımın güvenilirliğini artırır.
 3. sonraki çalışmaları sırasında tel zarar vermemek için, tavan ve duvarlar zarının oluk konumunun bir plan şemasını çizin.

kirişe fikstürü lambaların arızası durumunda, risk yok. Böyle bir tavan için ideal ve spot bulunmaktadır.

Genellikle masif ağır avize - bu zarının tavan için tehlikeli bir karardır. senin lamba fazla 7 kg ağırlığa sahipse, ev çerçevenin elemanlarına doğrudan bağlaması gerekir.

tavan lambri süslemesi (video)

Kalite tavan fıçı tahtası - sizin ve aileniz için bir şey yıllarca kendini teşekkür edecek. uzman tavsiyesi kullanın ve tavan her gün sizi memnun edecektir. Böyle bir tavan farklı tarzlarda ve yönlerde, iç farklı türde sadık görünüyor dikkat etmek önemlidir. Özellikle önemli Provence ve pastoral eko-tarzındaki bu tavan görünecektir.


Nasıl tavan altı tahtalarının düzeltmek için (fotoğraf)

26c291b46631749a5866fb0990c41b536129b6da4673c4378ab19a2f8e968c6b8bf85fc8044e946fe932e5d9e5660f3ea971615200951354546781439812368otdelkavagonkoypotolkaa79b562069e9d8f04454a0219239100b

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 73 = 76

Adblock
detector