elleriyle apartmanda tavan hidrofüjisi – nwhistorycourse.org

The BlogSu yalıtım ihmal yukarıda komşuları veya evin sızdıran çatı ile ilişkili sorunlarını tavan koruyacakSu yalıtımı üst veya çatıda komşularının ihmal ile ilişkili sorunlarını tavan koruyacak apartmanda domaGidroizolyatsiya tavan sızdırıyor onarım çalışmalarının önemli bir parçasıdır. obmazochnye, toz ve boya formülasyonları bu işlem için kullanılabilir nüfuz eder. Son zamanlarda çok popüler kovucular. herhangi bir yüzey için kullanılabilir, çünkü bu malzeme, evrenseldir. Bundan başka, hidrofob yüksek su iticilik sahiptir.


elleriyle apartmanda tavan hidrofüjisi

Başlamadan önce uygun su geçirmez malzeme seçmek gerekir. Tipik olarak, astar bileşimi kullanılır. Bu sentetik malzemeler, ziftli çatı malzemesi ya da polietilenden yapılır. Astar malzemesinin bir ağ-yapı bir sentetik yapışkan vasıtasıyla yüzeye yapıştırılmalıdır.

Başlamadan önce, zemin astar tedavi etmek gerekir. astar bileşimi, daha iyi bir yüzeye yapışacağı örneğin Bu prosedür, tavan yapışkanlığını artırır.

Hala delici su yalıtımı yararlanabilir. Bu bileşim, ıslak yüzeye uygulanmalıdır. delici su yalıtımı uygulamadan önce tavan sıva çıkarılmalıdır.

Şimdi yapı malzemeleri pazarı kapalı alan kullanımı için su yalıtım malzemeleri çok çeşitli temsil etti. Bunlardan biri nüfuz su yalıtımı ile ilgilidirŞimdi yapı malzemeleri pazarı kapalı alan kullanımı için su yalıtım malzemeleri çok çeşitli temsil etti. Bunlardan biri nüfuz su yalıtımı ile ilgilidir

tavana bir nüfuz bileşimin tatbik edilmesi için işlem:


 1. Geleneksel inşaat püskürtücü veya rulo ile yüzey ıslatın.
 2. Su yalıtımının bir ilk katı sürün. Bunun için, sentetik liflerden yapılan bir fırça kullanılır.
 3. İlk katman saracak sonra bir saniye uygulayın. yüzeyini önceden ıslatılması için unutma.

tavan süsleyin, sen yüzey su yalıtımı kullanabilirsiniz. Bu zift ve kauçuk-bitüm-polimer macundan bir karışımıdır. Yüzey su yalıtımı uygulamadan önce astar yüzey yapmak için gereklidir. kaplamanın ana malzeme, çeşitli organik çözücüler olduğuna dikkat edin. işin kez iyi havalandırma sağlamak için gerekli olmasının nedeni budur.

Banyoda tavan hidrofüjisi: adım kılavuz bir adım

banyoda tavan kaplama için sadece nem geçirmez yalıtım malzemeleri seçilmelidir. Tipik olarak bu tür çatı kaplama gibi banyo kullanımı ağ malzemeleri, bir tavan kaplama için keçe veya polietilen.

Ayrıca banyoda bitirme için şunları kullanabilirsiniz: • Obmazochnye malzemeler. Bu bitüm-kauçuk malzemeyi kullanmak en iyisidir.
 • bileşimin penetran. Buhar geçirgenlik karışımı çok güvenilir ve dayanıklıdır.
 • sprey kompozisyonları. poliakril ya da çimento göre uygun karışım.

Bütçeniz sınırlı değilse, bir kovucu kullanmak mümkündür. Bu malzeme çok yönlüdür ve yüksek su itici performansına sahiptir.

tavan yalıtım için yıkanabilir malzemeler, polietilen ve çatı keçe veya obmazochnye maddeler, boya ve delici bileşimler gibi, banyoda uygundurtavan yalıtım için yıkanabilir malzemeler, polietilen ve çatı keçe veya obmazochnye maddeler, boya ve delici bileşimler gibi, banyoda uygundur

aşağıdaki sırayla banyo damı:

 1. Öncelikle kir ve tozdan yüzeyini temizlemek gerekir. eski boyayı çıkarmak unutmayın.
 2. eklemleri hazırlayın. Bunun için, bantla kapatılmış özel kullanın.
 3. Astar yüzeyi olun. Bu yordam, asma tavanlar yüklemek için gidiyoruz eğer yapılmamalıdır.
 4. çözeltisi hazırlayın. Bu durumda, malzemenin teknik özelliklerini göz önünde bulundurun.
 5. yüzeye çözümü uygulayın.
 6. İşlemden sonra kurumaya bırakın ve daha sonra kaplama için devam edin.

Ahşap bir evde Duvarlar ve tavan

Eğer ahşap bir evde su yalıtımı yapmak isterseniz, mineral yün kullanabilirsiniz. Bu madde ucuzdur. Bununla birlikte, mineral yün önemli bir dezavantajı vardır - kendi yalıtım özellikler kaybeder, zaman içinde ve oda ıslak olsun.

Uzmanlar buhar ve su geçirmez polietilen filmin kullanılmasını öneririz. Bu malzeme, dayanıklı ve ucuzdur. Buna ek olarak, filmin montaj özel aletler kullanmaya gerek yoktur.

maden yünü, plastik film, çatı ve su geçirmezlik: ahşap evlerde tavan ve duvarlar için su geçirmez aşağıdaki malzemeler yapılırmaden yünü, plastik film, çatı ve su geçirmezlik: ahşap evlerde tavan ve duvarlar için su geçirmez aşağıdaki malzemeler yapılır

polietilen film ile tavan algoritması yalıtım:

 • Öncelikle, yani duvarları tedavi macun ve boya kaldırmak gerekir.
 • Bundan sonra, film, zımba vasıtası ile tavan bağlanmış. Keser yapışkan bant ile birbirine bağlanır.
 • Kaseti takmak sonra bir ısıtıcı koydu. Sen köpük kullanabilirsiniz.
 • yalıtım malzemesi bir katman eklemek ve buhar için gereklidir.
 • Tavan tirizler çivilenmiş.

Ahşap bir evde duvarların su yalıtımı için, rulo malzemeleri kullanmak tercih edilir. Keçe veya yanıp sönen tercihi çatı vermek arzu edilir. duvara Güvenli ağ malzemesi sıcak veya soğuk macunu kullanılarak gereklidir. Başlamadan önce mutlaka astar tabakasının yüzeyine uygulanması gerekir. malzeme su geçirmez birkaç kat arzu edilir yığını.

garajda beton tavan ve zemin su yalıtım

Beton zemin ve garaj tavan su geçirmez genellikle bileşikleri delici vasıtasıyla yapılır. Ayrıca yüzey işleme Ahşap bantlama ve sıvı formülasyonlar kullanılabilmektedir.


Başlamadan önce, zemin yüzeyini hazırlamak gerekir. kir ve enkaz kalıntılarından temizleyin eklemler. Beton zemin nemlendirilmiş gerektiğini belirtmek gerekir.

Derin nüfuz ve ahşap daire değil, aynı zamanda garajda beton zemin sızdırmazlığının ve tavan sadece, su yalıtımı için müsait bileşimleri bantlamaDerin nüfuz ve ahşap daire değil, aynı zamanda garajda beton zemin sızdırmazlığının ve tavan sadece, su yalıtımı için müsait bileşimleri bantlama

Zemin tavan ve duvarlar bittikten sonra gerekli tedavi edin. Önce yüzeyini nemlendirmek ve bunun üzerine macunu uygulamak gerekir. tabaka kalınlığı 8 santimetreden daha fazla olmalıdır. İşten sonra ıslak talaş ile zemin doldurabilir. Eğer yoksa, bir sentetik nemli bir bez kullanabilirsiniz.

garaj beton tavan yalıtım için, enjeksiyon malzemeleri kullanmak tercih edilir. Bu poliüretan veya jel oluşur. Bu bileşimler, bir şırınga kullanılarak sızıntı konumu için uygulanması gerekir.

garaj damı aşağıdaki algoritma üretilir:


 1. Öncelikle kir ve inşaat toz tavan temizlemek gerekir.
 2. bir karışım hazırlayın.
 3. tavana ilk su yalıtım tabakası uygulayın.
 4. Sonra bir mala ile duvara sütür çözüm üzerinde yayma gerekir. kompozisyon küçük kusurları ortadan kaldırmak için yardımcı olacaktır.
 5. 4 Chasa sonra tavan yalıtım ikinci kat uygulanmalıdır.
 6. Karışım, kuru olsun. Üç gün sonra, bileşimin kalıntıları bir fırça ile temizlenmesi gerekir. Ancak o zaman diğer bitirme çalışmalarına devam edebilirsiniz.

Su yalıtımı ahşap tavan (video)

sorumlu, ancak basit bir süreç - tavan, duvar ve zemin damı. Farklı bileşimler iş için kullanılabilir. Her malzeme avantajları ve dezavantajları bir dizi vardır. Tavan malzemeye özen göstermektedir bileşimini seçerken. Ahşap kaplamalar için uygun bir mineral yün ile bağlantılı olarak plastik film kullanımı. garaj veya banyoda beton tavan yalıtım için, herhangi malzemelerini kullanabilir, ancak bir nüfuz kompozisyon veya su iticilik tercih vermek için tavsiye edilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

53 + = 62

Adblock
detector