ellerinizle Uygun Duvar Kağıdı: korkmamalı canavar, – nwhistorycourse.org

The BlogZor değil, ama kurallara belirli beceri ve uyumluluk gerektiren - Yapıştırma odası duvar kağıdıYapıştırma odası duvar kağıdı - bu zor değil, ancak belirli beceri ve onarım ana bileşenden uyum pravilOdnoy gerektirir Duvar Kağıdı olduğunu. Bu duvar kağıdı asmak için nasıl bilmiyorsanız büyük ölçüde ruh bozabilir cakewalk gibi görünüyor. Kendini duvar kağıdı yaklaşık tüm karışıklıklar, okumaya devam edin.


Duvar kağıdı tutkalı - zaman, çaba ve para yiyor oldukça zahmetli bir şey. Her zaman insanlar profesyonel duvar kağıdı için ödeme edebiliyoruz değil, durumda Duvar kağıdını kendini asmak için nasıl kontrol gereklidir. duvar kağıdı olarak dikkate almak çok önemli olan birçok nüanslar vardır. Her ayrıntı önemlidir, her şey düşünülmelidir.

İzlenecek yol: pokleit duvar kağıdı kendisi gibi

Bir kadın için oldukça zahmetli bir görevi duvar kağıdı. Eğer kız bu stres, ilk kez yapar. ellerinizle kaliteli duvar kağıdı için doğru bir talimatlarına uymalıdır.

Yapıştırma duvar kağıdı birkaç aşamada gerçekleşmelidir:

 1. İlk aşamada - duvar, sıva altına duvarın hazırlanması;
 2. ikinci aşama - duvarlar astar;
 3. Üçüncü aşama - duvar kağıdı optimal tutarı dikkate;
 4. Dördüncü aşama - Duvar Kağıdı. 

Düzgün duvar kağıdı pokleit amacıyla görülebileceği gibi dört aşamadan gözlemlemek gereklidir. Bunlardan herhangi birini yok sayarak yol açabilir "Sisyphos emek". Duvar kağıdı, hareketleri düzgün pokleit edilir, baloncuk içinde düşer. 
Göze hoş olacaktır duvar kağıdı türünü seçmek de önemlidir. kağıt, vinil, boya altında dokunmamış duvar: Arka plan çeşitli vardır. duvar kağıdı yapıştırma yönteminin türüne bağlı olarak seçilen, ancak daha sonra bir. Bu arada, ayrıntılı olarak ilk üç adımı çıkarmak mantıklı.


 Günümüzde her zevke ve bütçeye uygun duvar kağıtları seçebilir, ancak teknolojiyi hayal kırıklığına uğratabilir sonuçlarla uymadanGünümüzde her zevke ve bütçeye uygun duvar kağıtları seçebilir, ancak teknolojiyi hayal kırıklığına uğratabilir sonuçlarla uymadan

Nasıl kağıdı için duvar hazırlamak için: ellerini sıvalı

sıvama ile duvar hizalama mükemmel bir şekilde düz bir yüzey üzerine tutkallanmış kağıdı için gereklidir. Bu yüzden sıkıca tutunmak, duvarda güzel görünecektir. Evre macun o kadar dikkatli ve sorumlu gitmek gerekir, göz ardı edilmemelidir.

Duvarlar eski duvar kağıdı, kiri, yağ, kir ve diğer istenmeyen elemanların muaf sıva işleminde.

kapsayan primer çözeltisi - Duvar dengeleme yolunda ilk adımı. Bu bütün duvarı bir tabakayı kapsaması, atlama olmadan, özel bir silindir kullanılarak uygulanabilir. Tüm kaplama kurur macun, doğrudan devam edebilir.Yeni tutkal önce eski duvar kağıdı çıkarın - bir ön koşul hazırlık aşamasındaYeni tutkal önce eski duvar kağıdı çıkarın - bir ön koşul hazırlık aşamasında

Alçı duvarlar iki aşamada yapılır:

 1. macun Başlangıç;
 2. Son kat. 

İlk kat nedir? Üreticiler ev macun diyoruz. Derin yarıklar içinde duvar, onlar delikleri ve deliklerin, büyük damlalar varlığı çok şey var durumunda gereklidir. ilk dolgu maddesinin bir tabakası, bir buçuk santimetre aşmamalıdır.

Duvar dolgu birkaç kat gerektiriyorsa, maskeleme ızgara üzerinden uygulanır. Tabakalar stabil olduğundan, düz bir yüzeyi düz olacaktır. 

Anasayfa macun ilgi çok ödeme ve kusurlar, düzensizlikler, vb olmadan en düzgün yüzey elde edilecek denemelisiniz İlk kat tamamlandıktan sonra, son geçebilirsiniz. 
Bitirme veya nihai kat duvardan küçük kusurları kaldırmak için tasarlanmıştır. Onları bulmak için, profesyoneller duvardaki en küçük kusurları tespit etmek sağlayan özel ışık kullanır. Nihai macun için özel bir kaplama macunu satın almak için gereklidir.

 finiş elde macun İdeal yüzey duvarları ilefiniş elde macun İdeal yüzey duvarları ile

Alçı sıva: sağ kalitesi anlamına gelir

Duvarda macunu uygulanması kurallara göre doğru olmalıdır.

Meslekten olmayan biri olarak, duvardaki sıva uygulamak için bazı basit ipuçları vardır:


 1. Uygulama macun büyük spatula yapılmış başlar. Bu küçük parçalar halinde alçı neden ve çapraz hareket, hafif bir eğim tutulmalıdır, üstünü kapattı. köşeleri işlemek için bir spatula açısı kullanmalıdır.
 2. Macun (24 saat sonra) kuruduktan sonra son macun devam etmek için gereklidir. Bunu yapmak için, küçük ve büyük bir spatula almak ve macun orta kısımları, en fazla iki milimetreden daha, eşit şekilde uygulanır.
 3. astar katmanı uygulamadan önce zaten yapıldı gerçekleştirilmelidir.
 4. Macun duvarın son kat kurutulduktan sonra zımpara ile zımparalanmalıdır.

Duvarın mükemmel pürüzsüz bir yüzey elde etmek amacıyla, yüksek kaliteli araçları ile kendilerini kol gerekirDuvarın mükemmel pürüzsüz bir yüzey elde etmek amacıyla, yüksek kaliteli araçları ile kendilerini kol gerekir

macun iki kat için yeterli kalınlıkta duvar kağıdı kullanmak isteyenler. stick için duvar kağıdı ince tabaka duvar görünümü yağma yok kusurlara üç gerektirir.

duvarları Astarlama: ne için ve neden

duvar Astar duvar altında duvarlarında nihai akor olduğunu. Birçok kişi bu adımı görmezden ve sonra kırılganlık duvar kağıdı, kabarcıklar ve diğer kötü şeyler şikayetçi. Bu adım duvar kağıdı kalitesini etkileyebilir sorun ve kusurları kaydeder.

Astarlama aşamasında inkar edilemez avantajlara arasında var


 • Tasarruf bir yapıştırıcı madde;
 • küf çoğalması önleme;
 • duvar yüzeyindeki toz temizleme;
 • duvarlarında neme direnç arttırmak.

Bu görünüşte önemsiz ikramiye onarım kalitesinin dayanıklılığını etkiler. astarın uygulanması için bu adımın doğru yürütülmesi için dikkate alınması gereken kurallar vardır.

Astar - duvar ve duvar kağıdı arasına bir bağlantı elemanıAstar - duvar ve duvar kağıdı arasına bir bağlantı elemanı

İlk adım, talimatları, toprak solüsyonu hazırlamaktır. Primerler, su ile çözeltisi özel bir meme ile bir elektrikli matkap kullanılmalıdır karışımı veya çok kalın kablo ve başka elektrikli araçlar kullanılarak bunu yapmak için. Çözelti geniş fırça muntazam tabakalar olmalıdır uygulanır.

Düz duvar sahip olmak, sıradan bir boya silindiri kullanabilir.

Toprak çözümüne talimatlar çözümün kurutma sırasında yazılacak, takip etmek ve ilk kurumaya başka bir katman uygulamak çok açık olmalıdır. Ardından duvar kağıdına duvar hazırlamak için garanti edilir astar tekrarlamak emin olun.

Duvar kağıdı sayısını hesaplarken: çok iyi anlamına gelmez

tamir sonundaki aşan kurtulmak duvar kağıdı ruloları sayısını hesaplamak veya sıkıntısı durumunda ek rulo satın alabilirsiniz. Bu konuya özen ek harcama, duvar rengi ve tasarımı bir hata, Yer darlığı sorununu önleyecektir.

hale getirmek için doğru hesaplamalar duvar yüzeyini hesaplamak gerekir. Pomer bitişik duvarların uzunluğu ve yarı yarıya bu rakam çarpın, sen çevresi olsun.

çevre duvar ölçülmesinden sonra duvar (tavan) yüksekliğini ölçmek gereklidir. daire tavan yüksekliği 3 metredir ve konvansiyonel rulo uzunluğu 10 metre olması durumunda, örneğin, bir rulo her biri 50 cm genişliğinde 3 şeritler halinde döner. üç merdane (150 cm) genişliğinde bir miktar için bir oda bir oda alan bölmek için gerekli olan döngü sayısını belirlemek.

duvar gerekli miktarı için tüm hesaplamalar ek 1 rulo sağlamak için gerekli olduğundaduvar gerekli miktarı için tüm hesaplamalar ek 1 rulo sağlamak için gerekli olduğunda

silindirinin uzunluğu ve genişliği, böylece tasarımı, üretici bağlıdır, çünkü herhangi bir durumda, mağaza, döngü sayısını hesaplamak için profesyonel yardım etmektir. D.

elleriyle duvara duvar kağıdı: kelimelerinden amellerine

duvar kağıdı ile duvarların Yapıştırma - zahmetli, kimse savunuyor. Ama burada hesaplamalar yapılır yapılmış bir astar ile ceket, rulo satın aldı. Ne faaliyetleri devam etmektedir. Sonraki işe nereden başlanacağını anlamak önemlidir. Biz ellerinizle duvar kağıdı yapışmasını ise bantlama başlar gelen, özenle bakmak. O kadar önemli değil, ama bir katı kural var: Birinci grup zemine kesinlikle dik olması. Ayrıca, dikey bir işareti olarak kullanılması açısı, yasaklanmıştır. Landmark pencere ve kapı açıklıkları için gitmek zorunda. doğrudan etiket başlatıldı kapısında, paralel olmalıdır ön sayfada kalın.

çakışma ve popo değil duvar kağıdı yapıştırırken Günümüzde, yapıştırma başlangıç ​​noktası önemli değildir. En kısa pencere ve kapı olarak başlayabilir. duvar kağıdı tutkalı saat ait, ancak değişim yönü artık mümkün değildir.

Yöntem yapışma duvar türüne bağlıdır. Kağıt duvar kağıdı kullandıysanız kenarları kesilmiş ve rulo renge göre sıralanır önceden sahip.

bir rulo üzerindeki talimatları okumak için gereğini monte etmeden öncebir rulo üzerindeki talimatları okumak için gereğini monte etmeden önce

Rulo çizim paralel kesildiği zaman bir ayarlama yürütülmektedir. Şerit uzunluğu odanın yüksekliği uygun olmalıdır. duvar kenar kesme gider. İnce kağıt duvar kağıdı, bir fırça ile soğuk sıvı yapıştırıcı vasıtasıyla yapıştırılmış ve daha sonra hemen duvara yapıştırılmış kağıdı. Duvar kağıtları duvar kabarcıklarını önlemek için yumuşak bir bezle düzeltilmiştir. Parlak duvar kağıdı, bunlar kumaşın altına dikilmiş beyaz bir kağıt alınarak düzeltilmiştir. Fazla tutkal duvar zarar görmesini önlemek için, ıslak bir köpük ile çıkarılır.

kalın bir duvar kağıdı, bunlar tutkal sıcak çift tabaka ile kaplanmıştır. priz ve anahtarları ile duvarın üzerinden yapıştırmak için, öncelikle elektrik kapatmak gerekir. Özellikle bakım özel aletler kullanarak, çıkış ya da geçiş için kırpma pozisyonuna gelmelidir.

Kendi elleriyle (video) duvar kağıdı asmak için nasıl

Eski duvar kağıdı sadık unutulmamalıdır, atlatma. Bu yeni duvar kağıdı eskileri ile birlikte düşmek gerçeği yol açacaktır. Dikkatle, duvar kağıdı-sopa yeniden tüm kural ve yönetmelikleri takip etmek istiyorum. Ardından çalışma boşuna geçmez. macun asistan erkek arkadaşı veya kız arkadaşı almak daha kolaydı duvar kağıdı için, onların yardım çok değerli ve gerekli olması kanıtlayabilirim.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 2 =

Adblock
detector