elleri ile kartonpiyer yapılmış Portal şömine: Üretim süreci ve inceliklerini için öneri – nwhistorycourse.org

The BlogŞık özgün dekoratif şömine olabilir konuk odası süslemeleriZevkle Konuk odaları özgün dekoratif kaminomNisha-dekoratif süs olabilir süslemeleri - şömine, orijinal kabuğu dış tasarımın ana simülasyon bileşenidir. Birçok farklı malzemelerden yapılabilir. odası, renkler ve bütçenizin iç uyarınca ahşap, taş, demir ve diğer malzemeleri bulunmaktadır kullandı.


şömine Alçıpan için portal nedir

en pratik ve pahalı seçenekler şömine portal biri alçıpan bir niş olabilir. Alçıpan diğer malzemeler için harika bir alternatiftir ve kullanımı kolaydır. Bazıları kendi zenginlik ve refah göstermek için şömine sadece sahte, konu göz giderme olduğunu hissedebilirsiniz. öncelikle konfor ve ev ısı kaynağıdır - Ama şömine, çünkü gerekli olmadığını düşünmek.

Hızlı ve ucuz bir güzel şömine kartonpiyer yardımcı olacaktır yapmakHızlı ve ucuz bir güzel şömine kartonpiyer yardımcı olacaktır yapmak

Alçıpan portal birçok avantajı vardır Özellikle bu:

 • konaklama seçenekleri ve bitirir çeşitli biçimleri;
 • Böyle bir şömine güvenli tasarımdır;
 • Küçük bir alçıpan maliyeti;
 • Çalışma çok kolay yapılmaktadır;
 • Hatta portala ısıtıcının sonraki yükleme için kendi şehir dairesinde mümkün yapmak için.

Güzel bir şömine, sen kendi deneyim ve tat duyusu üzerinde dayalı, bunu kendiniz yapabilirsiniz çünkü Şimdi, işçileri işe almak gerekmez.


Ama yüzünden Drywall Portal yüklemeye karar verirseniz, bazı sorunlarla karşılaşacak, ana hangi odası ve düzeltme Tam planı ileride tolere edilmeyecektir zaman bu yapının oluşturulduğunu gerçektir.

Dolayısıyla proje özenle tasarlanmış olması gerekir ve tüm boyutları tam olarak eşleşmesi gerekir. Eğer tüm talimatları uygulayın ve yalnızca yüksek kaliteli aracı kullanmak Ama eğer o işin dert ve kaliteli sonuçlar elde edilemez.

kutu şömine için alçı yapılır: imalatı için öneri

bir şömine için portal imalatı doğrudan geçmeden önce, bir kutu olarak böyle önemli bir bileşeni söz önemlidir. Kutu - Sizin ısı kaynağı tutacak hangi iskeletin bir tür olduğu için bu, şömine portalının en önemli detaydır.

kutusunu üretmek için, öncelikle bir çizim yapmak zorundadır.

oda genel tasarım dikkate alınması gerekmektedir kroki hazırlanması, kutu biçimsel özelliklerine göre birleştirilmelidir. Sen ayrıca düzenini yapabilirsiniz - bu doğru kutusu için gerekli malzeme miktarını belirlemek için yardımcı olacaktır. Sonra kutuları imalatı başlayabilirsiniz.Odada şömine yüklemeden önce, onun tasarımının önceden düşünmelidirOdada şömine yüklemeden önce, onun tasarımının önceden düşünmelidir

Başlamak için bu araçları gerekir:

 1. Metal vidalar;
 2. Küçük el testeresi;
 3. matkap;
 4. Markalama için araçlar;
 5. Spatula.

Ne olursa olsun kutuları için seçim ne malzeme, bu metalin bir çerçeve ihtiyacı var. Daha iyi bir seçenek paslanmaz çelik veya anodize alüminyum olacaktır. Ne zaman geleneksel bir haddeleme, pas önleme geçti tek profili elde etmek önemlidir.

kaynak kutusu monte etmek için çerçeve kutusu değişebilir ısıl işlem nedeniyle kaynak sırasında normal çelik gibi kullanılmamalıdır.

Çerçeve taban mukavemeti büyük bir dikkat gerekir - Düzgün yendi önemlidir. Sonuçta bu çerçeve bunun için, şömine tutacak ve tasarım tüm ayrıntıları düzgün ve doğru bir şekilde tüm set hesaplamak gerekir. kutu hazır hale geldiğinde portal yapmaya başlayabilirsiniz.

inceliklerini süreci: Elleri Alçıpan ile şömine bir portal nasıl yapılır

Zaten portal için bir kutu yaptıysanız Yani, güvenli bir şekilde şömine doğrudan ilerleyebilir. Bunu yapmak için, açıkça öneriler ve talimatları uygulamanız gerekir.

Hemen gerekli malzeme ve gibi ayrıntıları hazırlamak önemlidir:

 • kalem;
 • Bir bıçak Bina;
 • Metal vidalar;
 • Spatula.

Bağımsız olabilir ana şey kartonpiyer yapılmış bir şömine Make - iş için önceden gerekli tüm malzeme ve araçları hazırlamakBağımsız olabilir ana şey kartonpiyer yapılmış bir şömine Make - iş için önceden gerekli tüm malzeme ve araçları hazırlamak


görevi kolaylaştırmak amacıyla Başlangıçta şömine için bir konum seçmek gerekir. Bundan sonra kimin kalınlığı arzularınızı bağlıdır metal profil, ayarlanabilir. Özel bir vida kullanılarak istediğiniz profili sabitleyin. parçalar halinde alçıpan istediğiniz boyutu haline getirilir ve bundan sonra da metal açısının çerçeve bağlayın.

dekor geçmeden önce, iyi sıvalı tüm köşeleri ve dikişleri için bakmak gerekir.

dikişleri için, özel bir ızgara kullanabilir ve açılar için avans metal köşede hazırlanması gerekir. sıva kuruduktan sonra yüzey bir primer portal kaplanacak olan. Sonra yüzey pürüzlü çıkıntılar değildi portalı zımpara geçmesi gerekir.

Kendi özel şömine portalı yüzden hazır! Şimdi güvenle dekor geçebilirsiniz. Ve hatırlamak şey her şeyin daire iç uyum içinde olması gerektiğidir.

stilleri ve dekor: alçıpan Portal

Dünyayı güzellik kurtaracak! biz bu konuda şömine diyemeyiz Neden. Şömine ısı yatağı sadece olmalı, ev tasarımının bir parçası olmalıdır. Sizin iç anlaşmazlıkları önlemek için şöminenizin doğru renk ve bitiş seçmek önemlidir.


dekoratif şömine o misafir odasında iç için ideal bir şekilde olmalıdır tasarımını aldekoratif şömine o misafir odasında iç için ideal bir şekilde olmalıdır tasarımını al

Böyle tarzlarda dekore en alakalı bugün şömineler,:

 1. klasik;
 2. Modern;
 3. İngiliz tarzı;
 4. Hi-tech.

Evinizin klasik tarzda ise, mermer şömine ve kaliteli ahşap ile dekore edilebilir. Önemli bir unsur - mermer veya ahşaptan alay, hangi heykeller ve şamdanlar duruyor.

Modern tarzda şömine dekorasyon için, parçaların minimum sayıda kullanabilirsiniz, ancak renkler ve şekiller çeşitli olabilir. Hiçbir eğrileri, hiçbir fırfırlar: Eğer İngiliz tarzında şöminenizi kayıt karar verirseniz, sıkı oranlarını dayanacak şekilde hazırlanacak.

İngilizce kemer sıkma sopa ve sadece pahalı ahşap kullanmak önemlidir.

yüksek teknoloji tarzında şömine için Dekor cam, silah veya paslanmaz çelik gibi gelişmiş malzemelerden yapılmalıdır. İstediğiniz ve dediği gibi, ancak standardından farklı olmalıdır - şok, tuhaf, sapkın: - Fakat bu şömine ana özelliği bu cesur tasarımdır. Ama en önemli şey - bu sizin şömine dönüştürmek için bir dilek sadece, ve bir arzusu varsa, doğru karar kendiliğinden gelecektir.

elleri Alçıpan (video) şömine bir portal nasıl yapılır

Gerçekten de, güzel bir şömine - Bu herhangi dairenin önemli bir parçasıdır. O dekorasyon ya da zenginlik veya büyüklük kısmının bir nesne ibaret değildir. Şömine - Bir ev konforu, sıcaklık ve aile akşamları. Ve önemli olan sadece evde bu şömine koymak değil, sizin ailenizle birlikte yapmak mümkün önemlidir, tüm aile fertleri dekorasyon ve tasarım için en iyi seçenek belirlerken, üretim, şömine kurulmasını katılabilir. Alçıpan işleri en kolay, bu nedenle profesyonellere açmak gerekmez, ama her şeyi kendiniz yapmak ve akraba ve arkadaşlarına kentsel dairelerde çok az olduğu çoğu ısı verebilir.

şömine altında portal tasarımı (fotoğraf iç)

1-electrokamin2-poliuretan-Portalı4-kamin-gipsokarton11-portal-dlya-kamina029-rol-dekorativnogo-kamina-v-dizaine-vidu-iskustvennih-kaminov64e8bff574f39f28f3ae7faa594c466d3625e3943635e630fc57ed9c504972ae3254294049651652arcthedurham

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 2

Adblock
detector