elleri ile duvara sıva Orijinal paneller – nwhistorycourse.org

The Blogİç canlandırmak ve stilini vurgulamak için Alçı paneller mümkünİç canlandırmak ve stilKazhdomu vurgulamak mümkün Alçı paneller yapmak istiyorum Orijinal iç ve onun türlerin diğerlerine benzemiyor. Satın alınan ürün genellikle bireyin tat tercihlerini uymayan ve her zaman bir şeyler eksik. Ancak, bu sorun kolayca kendi elleriyle yapılmış orijinal kurulu tarafından düzeltilebilir.


Alçı ürün evin her köşesinde çok sıradışı bir bakıştır. tüm ayrıntıları düşünmek ve benzersiz stili seçmek için bir fırsat vardır. Her öğe standartlarına dayanmadan kendi vizyonu temelinde yapılabilir. Temel kural ve elleriyle duvara panelleri imalatı nüansları göz önünde bulundurun.

kendi elleriyle Alçı paneller

biz ürünün imalatında doğrudan devam etmeden önce, seçili öğeleri saracak sözde alçı çubuklar yapmak zorundadır.

alçıtaşı yeterince kaliteli malzeme ve büyük arzusunun bir panel oluşturmak içinalçıtaşı yeterince kaliteli malzeme ve büyük arzusunun bir panel oluşturmak için

Kendi yapabilmek için, gerekli olacaktır:


 • DSP Tablo veya kurulu.
 • Alçı.
 • alçı ızgara.
 • metal baz ile ahşap deseni.

DSP vazelin Tablo veya kurulu yüzey sürün. Itme boyutunu belirlemek için gereklidir. Sonra sıva sonraki toplu, bu ekşi krema kıvamına benzer. Bundan sonra, ince bir akımı bir tahta veya masa üzerinde kalem önceden işaretlenmiş olan çubuk, tüm uzunluğu üzerinde ürünün dökülmesi gerekir. özel ağ daha sonra alçıpan alınır ve bileşim içine bastırılır. Alçı tekrar üzerine dökülür. Ahşap deseni hizalanmış kompozisyon ile. Sonra sertleşmiş alçı kadar bekleyin ve tekrar dökmek gerekir. Bir sonraki adım, - fazla bileşim model çıkarıldı ve biraz bekledikten sonra, ince tabaka tekrar ilave edilir. Her bir dolgu sonra üst desen geçmek zorunlu olarak gerekmektedir. Son olarak, sıva son kat çok sıvı halde olmalıdır, kıvam yoğurt hatırlatan. Ve tabii ki, catch-up desen. hazır bir panel için temel.

alçının dekoratif panel: Aşama 2

Bu ikinci aşama takip eder.

Bir sonraki adım için gerekli olacaktır: • Kum.
 • Rakamlar.
 • Kare şekli.
 • Kağıt.
 • Nitro.
 • Tornavida.

alçı paneller birkaç aşamada oluşturulanalçı paneller birkaç aşamada oluşturulan

Rakamlar seçilir ve sonra da iç bağlı olarak her şey olabilir. Bir nesneyi alın ve kum ile bir kaba koyun. Hatta biraz daha az, yatay konumda yerleştirilmiş ve sadece yarıya gömülmüş olması gerekir.

panellerin üretiminde çok önemli bir kural bu yüzden bir fırça ile temizlenmesi gerekmektedir emin olun ürünün yüzeyinde kum tam olmaması.

Daha sonra, vazelin yağlanan şekil (çıkıntı yapan kısım) ve yanal olarak belirtilen parşömen ve çerçeveli kare şekline kullanılmıştır. Sen satın alabilir veya bir ağaçtan kendinizi yapabilirsiniz.

Çalışma sırasında ihtiyaç duyulacak malzemeler

 • Pürüzsüz tahta takozlar.
 • Viski.

çubuklar gelecekteki ürünün çevresinde bandı sarmak için zor olmayacaktır. Sonra alçı figür ile dolu. Vtaplivaetsya üst ızgara. Bundan sonra daha sıva tabakası dökün ve hizalamak için gereklidir.

sıva çalışmaları dikkatle tam katılaşmadan bir süre geçmesi gerekirsıva çalışmaları dikkatle tam katılaşmadan bir süre geçmesi gerekir

2-4 saat içinde iyileştirilebilir bir bileşik elde etmek önemlidir ve ancak daha sonra ahşap kalıp çıkarın.

Sonra alçı parçalarının üstünde tabakasını pul pul. Bu baskı olarak, ek desenleri yapabilirsiniz, ancak bu isteğe bağlıdır. Bunlar kurşun kalemle çizimler yaptıktan sonra, sıradan bir tornavida kullanılarak oluşturulabilir. kabartma izlenimi oluşturduktan sonra nitrovarnish üzerinde boyamak için gereklidir. Çok çabuk kurur sıradan araba boya kullanabilirsiniz.

Daha sonra, yüzey vazelin ile bulaşmış ve alçı ile doldurulur. bileşimin oksijen elleri ve yumuşak spatula vzbolat hafifçe olmalıdır. Kurutma işleminden sonra, ancak sıvı çok dikkatli bir şekilde, Şekil ayrılmalıdır, en az 5 saat gerekmektedir.


Paneller ellerinizle sıva yaptı: ana sınıfı

panellerin üretimi için son adım - en yaratıcı biri, aynı zamanda sorumlu değildir.

Biz gerekli araçları hazırlanıyor:

 • Traction.
 • Cast rakamlar.
 • Kalem.
 • Kırtasiye bıçağı.
 • Kaplamalar 150.
 • Dübeller.

Bir panel oluşturma işlemi zaman ve kusursuz performansını gerektirirBir panel oluşturma işlemi zaman ve kusursuz performansını gerektirir

Bu amaçla, bir duvara gelecek ürünün çevre dübel güvenceye çubukları monte. Bir kalem ve tırtıklı bıçak konumlandırma işaretleyin. Daha sonra, yapışkan bileşim biçimleri takmak ve tutturmak kullanarak tekrar daha fazla güç için dübeller.


Montajdan önce aksi takdirde sıva benzerliğine yağmuruna edilecek tüm parçalar kurumasını emin olun.

ek bir sonucu olarak oluşmuş delikler, doldurulabilir. Ardından tüm parçaları dikkatlice evlilik alanlarda podshkurit edilmelidir. Çukurlar ve darbelere hızlı derileri 150 ile ortadan.

öğe seç

Dekoratif paneller çeşitli şekillerde oluşturulabilir. Bu bağbozumu öğeler ve sadece heyecan olacak herhangi diğerleri olabilir ve.

Tercihleriniz bağlı gibi kesinlikle bir şey seçmek, hem de fotoğrafın seçenekleri görebilirsiniz.

sıva paneller oluşturma kişisel tercihlerini, hem de iç tasarımı düşününsıva paneller oluşturma kişisel tercihlerini, hem de iç tasarımı düşünün

oturma odası ve mutfak ve yatak yüklü Paneller. Bu yüzden ürün süslüyor rakamlar seçimine bağlıdır.

Şu olabilir:

 • Mutfak iç öğeler: su ısıtıcısı, saksı, bardak, vazo.
 • İnsan siluet, hayvanlar, çiçekler yanılsama.
 • Daha küçük sandalyeler, kanepe, yatak, vb: Yatak odası Nesneleri

duvara alçı panelleri (video)

ana sınıfı kolayca oda daha rafine hale orijinal duvar resmi yapmak ve duvar elemanlarının tamamlayacaktır. Eğer herhangi bir maliyet olmadan deneme şansı varken neden herkes gibi olmak. Eğer iç kabuğu kullanılarak alçı panellere eklemek ister misiniz - bunun için gidin.

sıva panelleri eserlere örnekler (fotoğraf)

5bcf7560c55f45aa36a7e45b7116719d000003780114496-11-01-82146843-1024x76823928image1749b1b66fd8092966e114acb4684fef93.830-d041f-34.695.188-m750x740

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 45 = 51

Adblock
detector