elleri ile alçı levha Tasarım: duvar inşaatının 5 evreleri – nwhistorycourse.org

The BlogAlçıpan hızlı ve kolay bir oda değiştirecek popüler ve aranan bir malzemedirAlçıpan hızlı ve kolay rahat ve güzel bir oda vererek, farklı türde ve türlerin yapıları inşa edebilirsiniz FCL kullanma gibi herhangi bir tasarım çözümleri gerçekleştirmek sağlayacak odasında pomescheniePrimenenie kartonpiyer değiştirecek popüler ve aranan bir malzemedir. alçıpan ürünleri kullanılan genel iç oda, düzgün seçilen mobilyalar, perdeler ve aydınlatma ile tamamlanabilir. Diğer kaplama ve kaplama malzemeleri ile alçıpan konstrüksiyon bir kombinasyonu kullanılarak kalın tasarım problemlerini çözmek.


İç dekorasyon için dekoratif alçıpan

Dekoratif alçı levhanın konuşma, dekoratif paneller, duvar ve tavan yüzeyleri kaplamak için amaçlanan kastedilmektedir. Panel levhalar dekoratif bir görünüme sahip çoğu geleneksel alçı, yapılır.

Güzel iç şık niş alçıpan bakacağızGüzel iç şık niş alçıpan bakacağız

dekoratif alçıpan panellerinin Çeşit:

  • lamine alçı levha paneller - son bitirme çalışmasını gerektirmeyen bir malzeme kullanılması tamamen hazırdır. bugünün inşaat piyasasında tüketici ahşap, mermer veya granit taklit bir dış katman desenine sahip bir lamine alçıpan panellerinin satın alabilirsiniz.
  • Lamine paneller büyük ölçüde yaklaşık 10 yıl ortalama ömrünü etkileyen neme karşı bir aşınma direnci ve yüksek dayanıklılığa sahiptir.
  • Eğer daha fazla astar yüzeyini boyama planlıyorsanız üzerlerinde bir desenle Alçı panoları, montaj işleri için içeri ve idealdir. Nedeniyle odanın duvarlarına renkli ve şık tasarımı haline gelecektir.

iç tarafında dekoratif paneller en üst düzeyde kaliteli montaj çalışmaları sağlayan özel bir koruyucu film var.


elleriyle Atama dekoratif duvar alçıpan

Dekoratif alçıpan duvar kendi elleriyle onarım yürütülen eğer mükemmel sonuçlar elde yardımcı olacaktır. Böyle bir yapı malzemesi yapar beri mümkün mükemmel pürüzsüz ve hatta yüzeye sahip kompleks yapılar oluşturmak için.

çeşitli küçük nişlerin özgün alçıpan duvar olabilir dekore odaçeşitli küçük nişlerin özgün alçıpan duvar olabilir dekore oda

inşaat işleri başlıca aşamaları:  • Önce zemin, tavan ve duvarlarda gerekli işaretleri oluştururken, gelecekteki duvarın ölçümlerini yürütmek gerekiyor. etikete göre kılavuz vidalar metal profil eklenecektir.
  • Daha sonra Raf yan duvar profiline sabitlenir, daha önce kılavuz yerleştirilir. Kalan raf profilleri 60 santimetrelik bir mesafede ayrı olarak ayarlanır. tasarlamak amacıyla daha sert oldu, içi boş profiller duvardan duvara monte edilir.
  • bitmiş profilli yapı alçıpan levhalar anda kendinden delici vidalar, her 20 santimetre vasıtasıyla sabitlenir.
  • bölümünün tam astar bir tarafta sonra, gerekli iletişimi yürütmek için gereklidir. Çerçeve profilleri arasında, yalıtım tabakası tüm yapının çevresine yerleştirilir.
  • İkinci stronsiyum, kaplama alçıpan eklemlerin karşısında bulunan levha tek raf profili üzerinde düşmez böylece.

inşaat çalışmasına başlamadan önce, dekoratif duvar inşa edileceği amacını belirlemek için gereklidir. Örneğin, ayrı bölgelerin içine ana oda nenazoylivo ayrılması için ayarlanmış bir açıklığı olan dekoratif duvar.

Önemli! Önceden tasarlanmış boyut ve gerekli tasarım öğelerinin konumu bir yaşam ve uyumlu iç iç mekanları oluşturulmasını sağlamak için yardımcı olacaktır.

Özel nişler içinde spot kurulumunu öngörüyor eğer daha etkileyici görünecektir sürekli bölümü alışılmadık şekli oluşturmak da mümkündür. Dekoratif duvar ayrıca koridor ve banyo arasında yerleştirilebilir.

alçı levhadan Kemerli yapısı

Genellikle yeniden geliştirme daire kullanılabilir alan halel getirmeksizin, iç kapılar yeniden yapmak için nasıl seçenekler aramak zorunda olduğunda. Bu durumda en popüler seçeneklerden biri akla getiriyor - kartonpiyer yapılmış kemerli bir yapı. Küçük ağırlık GCR harika shumopronitsaemostyu vardır, bu nedenle kemerli duvarın yapımında uzman en az 1 santimetre bir boşluğa sahip, bir değil iki çerçeveyi toplamak için tavsiye edilir. Buna ek olarak, boşluk alçıpan duvar gerektiğinde kolaylıkla shtrobirovaniya olmadan iletişim çeşitli barındırabilir.

Hızla ellerinizle odasında yer zonlu, sen kartonpiyer yapılmış ilginç kemer kullanabilirsinizHızla ellerinizle odasında yer zonlu, sen kartonpiyer yapılmış ilginç kemer kullanabilirsiniz

Mükemmel kemerli yaratma Sırları:

  • kavisli bir şekil almaya yeteneğine sahip olduğu için kemer oluşturulması, bir metal ya da yarı sürekli kemerli bir profile varlığını gerektirir. Bu nedenle, size GCR herhangi bir zarar kaçınarak, güzel kemer oluşturabilir.
  • kendi kemerli kapı montaj Birçok kişi, her zaman bir alçı eğmek nasıl bilmiyorum.

bükülme yarıçapı küçük ise, o zaman alçıpan parçasının bir tarafı gerekli boyuna sonra tabaka yarıçapı istenen büküleceği, aynı mesafede mukavva tabaka keser yaptı.

bir tarafta, alçı levha, büyük bükülme yarıçapı istenen parça için su ile emprenye edilir. Daha sonra, gerek ıslak yüzey peynir, panodaki delikleri oluşturan bir iğne silindiri geçmek için. Nedeniyle GCR listesine herhangi eğimli şekli alacaktır. Ama yapım işi onun tam kuruduktan sonra malzeme ile gerçekleştirilen dikkate almak önemlidir.

GCR yaprak vidalarla çerçeveye bağlanır. Bu birinci kaplama olarak ancak o zaman kemerin yan bükme, vb. kuvvetle yaprakları ıslak, bu nedenle yumuşatmak ve kullanışsız kurulum olacağına olasılığı vardır vermeyin.


Duvarlar ve nişler alçı levha tasarımı

duvarları terbiye için tasarım çözümleri genelde alçı oluşturmak girintiler içerir, genel iç ayrıca ayırt edici olan - iç aydınlatma elemanları ile olağandışı bir renk çözümü.

Önemli! alçı karton Niş, sadece bir süs oda vardır, ama aynı zamanda belirli fonksiyonel yük taşırlar.

duvarda Alçı niş güzel dekorasyon değil, aynı zamanda iç işlevsel eleman değil sadeceduvarda Alçı niş güzel dekorasyon değil, aynı zamanda iç işlevsel eleman değil sadece

Nişler alçı duvar içine girintili veya çok daha ilginç yapabilir oda geometri ana çeperin üzerine yerleştirilmiştir. Fonksiyonel yapılar yük dekorasyon ve mobilya en az bir miktarda sağlar odaları seçenekleri bir yeri vardır. Örneğin, bir niş akvaryum, ayna veya resim montajı için bir girinti olarak, kitaplar için bir raf gibi, düz panel TV için kullanılabilir.

dekoratif yangın, heykeller ve diğer hacim elemanları dekor inşa için inşa niş Döşeme düzenlemeleri.

sürgülü kapılarla donatılmış Alçı niş, güzel ve çok yönlü bir yapıdır. Tasarımcılar bu tür niş tamamlayıcı aynalar ve aydınlatma.


elleri ile kartonpiyer yapılmış Güzel kemer (video)

alçı levhaların yardımıyla odanın tasarımını yenilemek için, kalifiye bir teknisyen olmak gerekmez. herhangi bir ekstra maliyet olmadan odanın içini dönüştürmeye yardımcı olmak için gerekli araçlar ve yapı malzemeleri, hem de biraz hayal gücü ve arzusu üzerinde stok yeterlidir.

Duvarda tasarım ve alçıpan dekor (fotoğraf örnekler)

dizaynstenvspalneoblozhka2-nisha-bakla televizor-e1445770604753418min448-nisha-iz-gipsokartona325-15603bacddfc43723441491714201585278514

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 − = 61

Adblock
detector