Eleganckie rozwiązanie do wykończenia: wielopoziomowe sufitu płyt gipsowo-kartonowych z podświetleniem – nwhistorycourse.org

The BlogZ płyt kartonowo-gipsowych, można zmienić każde pomieszczenieZ płyty gipsowej mogą być zmieniane dowolny płyty gipsowo-kartonowe pomeschenieMnogourovnevy jest strukturą zawieszone wykończeniowe, metalowa rama, która posiada ciężar tego wszystkiego, zamontowane także na kilku poziomach.


Jak zrobić wielopoziomowy sufit gipsowo-kartonowych z rękami

Najpewniejszym rozwiązaniem - instalacja pierwszego poziomu płyt gipsowo-kartonowych, a na nim mocuje drugi poziom CD-profile. Najważniejsze jest, aby przestrzegać jednej zasady - nie łączą się w jednej płaszczyźnie szwy kilku poziomach. Dlatego jest to bardziej wygodne, aby wykonać sufity z linii krzywych i form - nowy poziom opieki nie zostaną powtórzone.

Przy czym pierwsza warstwa z płyty gipsowo-kartonowej jest zamocowany zwykły sposób - na profilach prowadzących i skrzyni. profile metalowe Sami mogą być mocowane sztywno do stropu lub trzymać na pasów metalowych, a na obwodzie (tylko na śruby).

 I on i inna opcja - jest dość dobre, ale montaż sufitu z kapitału nie zawsze jest uzasadnione (na przykład, jeśli to nie jest płaska).

Struktura Układ sufitu dwupoziomowegoStruktura Układ sufitu dwupoziomowego

Wszystkich sufity raznoyarusnye gipsowo-kartonowe są zamontowane w następujący sposób:


 • Pierwsza warstwa podstawowa składa się z płyty gipsowo-kartonowej zwykły sposób;
 • Następnie trzeba wykonać nową ramkę na drugim poziomie, początkowo ustawienie formę pudełka;
 • itd. - stopniowo dołączać nowe poziomy do żądanej wysokości. Wszystko oświetlenie i elektryczne (przewody) są ukryte w samym polu.

Trzypoziomowy pułap płyt gipsowo-kartonowych z rękami: instalacja

Można rozważyć przykład trójstopniowy proces montażu sufitu z płyt gipsowo-kartonowych z rękami. A ostatnia warstwa będzie „pływające”, czyli bez mocowania do ściany. Ułożone są w taki sam sposób jak trzy poziomie, biorąc pod uwagę jedynie statyczny ciężar konstrukcji. W związku z powyższym, na pierwszym poziomie trzeba zrobić, to niezwykle wytrzymała rama, która może wytrzymać nie tylko statyczne, ale również dynamiczne obciążenia (do sufitu nie jest przesunięte w czasie powodzi z powyższych sąsiadów, na przykład).

Tak więc, projekt tworzony jest w następujący sposób:

 • Po pierwsze - główne listwy wykonane z profili aluminiowych.
 • Na płatwi podłączonych warstwie płyty gipsowej, a szwy są sztywno połączone śrub pchły.
 • Dalsze pierwsza warstwa płyt gipsowo-kartonowych układa nowy profil. Sztywność zapewniają instalację obwodzie.
 • Urządzenie zamyka się w tym samym kanale Papier, ustawione na żądaną wysokość.
 • Ostatni etap - gwałtowny wzrost poziomu płyty gipsowo-kartonowej, która jest zamontowana w taki sam sposób, tylko w tym przypadku stosować zamknięty CD-profil. Form - bezpłatnie.

Po ustawieniu pierwszej kondygnacji z zamontowanym profilem i inne przewody komunikacjiPo ustawieniu pierwszej kondygnacji z zamontowanym profilem i inne przewody komunikacjiPodobnie longline zamontowane sufity, tylko film jest używany zamiast arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Podświetlany zaangażowany w najmniejszym stopniu, to znaczy, gdy podstawa sufit jest gotowy.

Jaki jest gwałtowny wzrost pułap płyt gipsowo-kartonowych

Chmury sufitowe - oznacza, że ​​nie jest instalowany na obwodzie. Oznacza to, że opiera się ona na profilu listwy, a wizualnie wygląda na płyty gipsowo-kartonowej.

Jest możliwe, aby zamontować zwykły sposób. Jeśli planujesz na obwodzie stworzyć podniebny poziom oświetlenia, tam niszę montowane są (można użyć specjalnych kształtek), wewnątrz której zamontowany jest na wstążce pożądany odcień taśmy LED.

Ruchomy sufit - to odrębny rodzaj rosnących jedynie poziom podstawowy jest taki, choć nie jest on podłączony do ściany. W rzeczywistości nie jest do montażu, ale to jest zamknięte w tym samym jasnym oświetleniu. Nie należy patrzeć na tę opcję, jeśli planujesz zamontować napięcie błyszczącą folię.

Na suficie pływającym zaleca się stosowanie najcieńszych arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Jeśli na miejscu „pływające” okno planowane jest dołączenie żyrandol, to najlepiej, aby to naprawić jak profilach pierwszego stopnia lub nawet na suficie kapitału. Przepis ten będzie nadal znajdować się za suficie podwieszanym.

Efekt sufitu pływającego jest tworzony przez hurtowy oświetlenie LED, zamontowane na konstrukcji obwoduEfekt sufitu pływającego jest tworzony przez hurtowy oświetlenie LED, zamontowane na konstrukcji obwodu

Do oświetlania rosnących garnitur suficie:

 • Taśmy LED;
 • oświetlenie LED;
 • Typowa lampa świeca światło w kierunku do góry.

W rzeczywistości, decyzje projektowe znacznie więcej, ale powyższe są proste i niedrogie opcje dla podświetlenia organizacji.


Wielopoziomowe sufity gipsowe podświetlane własne ręce

Wiele warstwowych sufit, w przeciwieństwie do jednej ciągłej warstwy ma tak zwany wskaźnik odkształcenia. I powinny być brane pod uwagę. W związku z tym, jeden z montażem na drugim poziomie tylko trudne, bez powiązania albo zawiesin, które nie mogą wytrzymywać ciężaru większego niż 10 kg.

Aby utworzyć sufity wielopoziomowe, należy zastosować odpowiednią płytę klasyfikacji profil, D, CW, UW, i tym podobne. Tylko w ten sposób projekt może łatwo wytrzymać nawet wysoką wilgotność w mieszkaniu (płyty gipsowo-kartonowej jak gąbka wchłania wilgoć nawet unoszące się w powietrzu).

Jeśli drugi poziom projektu ma zakrzywioną lub przerywaną, zespół jest wycięty z arkusza, to jest namoczona w wodzie, po czym płyta gipsowa staje się miękka i giętkaJeśli drugi poziom projektu ma zakrzywioną lub przerywaną, zespół jest wycięty z arkusza, to jest namoczona w wodzie, po czym płyta gipsowa staje się miękka i giętka

 Jako podświetlenia, ponieważ ukryć sterownik i zasilacz do taśmy i lampą Doprowadziło to jest zalecane w celu oddzielenia wnęce wykonanej w ścianie. Okablowanie poprowadzone w dowolny sposób, ale korzystnie nie poprzez profil. W przeciwnym razie, przewody wypalenia trzeba demontować prawie cały sufit i usunąć warstwę tynku.

Średnio maksymalne możliwe obciążenie poziomu sufitu wynosi:


 • 100 kg z pierwszą warstwą (3 pomieszczeń 3 m średnio);
 • 60 kg - drugi;
 • 30 kg - na trzecim.

To ogranicza. Ale to, co jest mniej - tym lepiej.

Przepływ wielopoziomowy z płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Razem, tworzyć własne ręce wielopoziomowy sufit nie jest trudne. Jedyny problem - jest stworzenie szkicu, na której będą udostępnione płyt gipsowych, a także ich cięcie. Aby utworzyć zakrzywiony zakręty lepiej użyć wyrzynarki oraz wszystkie odcinki przestrzeni do obsługi papieru ściernego grzywny ziarna. 

Wielopoziomowe płyt gipsowo-kartonowych z oświetleniem (zdjęcia)

11818561111611-722x6001414-722x60018389horiginalmaxresdefaultdsc00069mnogourovneviypotolokizgipsokartonaMnogourovnevyiy-Potolok-Iz-gipsokartona podsvetkoy-s-i-navesnyimi-elementami

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 + = 66

Adblock
detector