Eleganckie metryki ślubu: haft krzyżykowy, program – nwhistorycourse.org

The BlogŚlub może być haftowane metryki, nie tylko dla siebie, lecz również jako prezent dla nowożeńcówŚlub może być haftowane metryki, nie tylko dla siebie, lecz również jako prezent na wesele zestawy molodozhenamPodarochnye często zawierają bukiet, kartka, a może słodkie pamiątkę. Więc to pamiątka można to zrobić samemu, jeśli wiesz jak haftować krzyż. Taki prezent na pewno będzie jak nowożeńcy, a jeśli nie to sam - ten motyw jest zawsze wykonywane w tym samym oddechu.


metryka ślubu: haft krzyżykowy, co składa się z

Są to klasyczne historie, które nie są wykorzystywane wyłącznie w hafty, ale także w innych twórczych artefaktów ślubnych. To gołąb na tle dwóch serc, dość standardowy, ale proste. Dla początkujących, ta wersja jest całkiem do przyjęcia, a często to zrobić w wersji monochromatycznej. Ten parametr może być wyszyte na beżowym lub białym konturem. Różowe i niebieskie kolory są rzadziej stosowane.

Często w tych haftów na ślub wyjątkiem szwu poprzecznego stawu stosuje się więcej iz powrotem ściegu. Jest obecny w napisach sami, i serce.

Z metryki ślubu często haftowane imiona młodej pary, Data lub symbolicznej frazyZ metryki ślubu często haftowane imiona młodej pary, Data lub symbolicznej frazy

Które mogą obejmować standardową metrykę ślubu:

 • Napis - nowożeńcy imiona, data ślubu;
 • Romantyczny obraz;
 • Symboliczne wyrażenie.

Jeśli popełnisz metrykę ze zwrotem, praca staje się bardziej skomplikowana, ponieważ oprócz nazw i dat, serca z gołębiami, trzeba uszyć jeszcze kilka słów. Ale wygląda na to, oczywiście, bardziej efektywnie. W takim haftem może być również obecny ścieg „French knot”, rozmiar haftu, jeśli chodzi o standardowej metryki, 18,5h25 zobaczyć.


Ślub haft krzyżykowy: schemat, jak czytać

Jeśli jesteś początkujący, to należy najpierw nauczyć się czytać schematy, bez którego doskonałość haftu nie może mówić.

Co można powiedzieć o schematach:

 • Może to być kolorowe lub czarno-białych i kolorowych, oczywiście, bardziej wygodne - nie widać odcienie koloru;
 • W każdym systemie, nie ma siatki z małych komórek, będą równa liczbie krzyży;
 • Jeśli kolory w przyszłości wiele z haftem, komórki mogą być oznaczone symbolem są one wpisane do osobnego klucza do deszyfrowania;
 • Schemat kolorów jest również zapis kwiatów, każdy kwiat, jak napisane, a liczba zwojów nici dentystycznej;
 • Kluczem jest rozszyfrował wartości wszystkich symboli i linii, powinni pamiętać, oddzielny obwód pusty biały komórkowych patrzeć - a czasami nie stanowią pustą przestrzeń, a jeden z kolorów;
 • Najczęściej w diagramach również wskazać wiele różnych odcieni i producentów nici do szycia, które odpowiadają tym samym symbolem.

Aby rozpocząć, to obowiązkowo badać schemat haftu, przed rozpoczęciem pracyAby rozpocząć, to obowiązkowo badać schemat haftu, przed rozpoczęciem pracyOstatni moment, ponieważ hafciarki używać nici różnych firm.

Krzyża ścieg bukiety ślubne na karcie: Idee

Metryki Działki ślubne są różne, można je podzielić na grupy. Pierwsza grupa składała się z metryki, gdzie nazwy w dniu ślubu i podróży poślubnej są notowane na tle ekranu narzeczeni. Najczęściej tej pary w ślubnych nosić lub bez tła lub spacer na plaży, itp

historie są często używane, gdzie narzeczeni w uścisku, pocałunek. Jest to dane o pełnej długości, część obrazu z pary młodej. Często używany pocztówki historia gdzie młody walc. Szczególna uwaga powinna być tematem bukiet ślubny. Inne atrybuty ślubne może być również haftowane.

Różnorodność systemów wybiorą wszystkim co jest bliżejRóżnorodność systemów wybiorą wszystkim co jest bliżej

I tak:

 • butelka szampana;
 • Dove;
 • pierścienie;
 • Obraz zająca w zhenihovskom surdut;
 • Kapelusz pana młodego i panny młodej buty;
 • prezent ślubny;
 • Karetka ślub itp

Często bukiet ślubny haftowane ściegiem krzyżowej, a następnie ta część płótna starannie wycinane i wklejane na karcie ślubu, a tu zbyt haftowanej nazw apartament z ładnym dzień imprezy.

metryki ślubne z kwiatów i pierścieni

Kwiaty i pierścień zbyt często stają się przypomnieniem ślub, a ich obraz odpowiada świątecznego dnia. obrączki często w połączeniu z haftem na karcie inteligentnej, to pojawia się tak często, jak płonące serce.


Najbardziej popularne dziś opcja - obrączki, spleciona z kwiatami. Jeśli się metryczny z obrazem wyblakłe haftowane haft nitka będzie modne w stylu Shabby-chic.

Haftowane na metryki ślubu mogą być kwiaty, serca lub pierścienie, tak długo, jak to było robione z miłościąHaftowane na metryki ślubu mogą być kwiaty, serca lub pierścienie, tak długo, jak to było robione z miłością

Występuje także w scenach ślubne metryki:

 • Z wizerunkiem ptaków;
 • Działki z serca;
 • Działki z bohaterami lalkowych, myszy i kota wesele;
 • Z gratulacyjny wiadomości w ramce kwiat.

Cross Stitch metryka ślubu (wideo)

To mogą być ozdobione haftowanymi białe ręczniki ślubnych. Takie ręczniki tylko funkcję dekoracyjną, ale mogą być świetną pamięć o ślubie.


Można użyć tradycyjnego haftu krzyżykowego, koreański, połączoną - ma ścisłych reguł. Rób to, co najbardziej lubił.

Udane dzieło!

Przykłady metryk pracy ślubu (zdjęcia)

6bcc4be4f361570c0f7ae23e2a2b997f63bb7894-cc0e-11e0-8dd0-0011098b1c9f3214117945539750x0331730-665b1-75935633 - ubb5310429143przywiązanie1132387669703wielki

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 − = 55

Adblock
detector