The BlogW Internecie istnieje wiele programów, które mogą zostać wykorzystane do czarno-białym haftemW Internecie istnieje wiele programów, które mogą zostać wykorzystane do czarno-białego do vyshivkuKazalos, cross-stitch tak dobrze, że kosztem tych gier Kwiaty mogą osiągnąć ciekawe efekty. Ale nie tylko w kolorze, można tworzyć arcydzieła hafty i haftowane koszule, często wszystko, co można zrobić, a na pierwszy rzut oka prostym wykresie. Haft ten konkretny obszar, który jest kochany i nowicjuszy i profesjonalistów w tej robótki.


Cross Stitch czerni i bieli: cechy

Jeśli spojrzeć na zdjęcia i uważnie w ich każdym widać najdrobniejsze szczegóły w czarnym i białym haftem. Oni nie są tak proste, jak się wydaje, ponieważ następujące wyjaśnienie będzie pomocne, zwłaszcza dla początkujących.

Czarno-biały haft ma tylko dwie techniki:

 • kontur;
 • Monochromatyczny.

Czarno-biały haft, oprawione, doskonale uzupełnia każde wnętrzeCzarno-biały haft, oprawione, doskonale uzupełnia każde wnętrze

Każdy gatunek ma swoje plusy i minusy, stopień złożoności pracy, też jest inna. Konturowe technika jest dość proste, jeśli porównać go z innymi. Ponieważ ustawia dla początkujących takim kolorze haftu. Jego cechą jest to, że odbywa się tylko haft przy użyciu białego lub czarnego wątku.


Spójrz spektakularne muliną czarno-białe sylwetki - przyjemność pary lub tancerek, mężczyzny i kobiety na randkę, ludzi w różnym wieku, dziewczynka w deszczu itp Może to być obraz maluch lub małe śmieszne małe zwierzęta.

Cross Stitch: czarno-biały schemat, w jaki sposób pracować z czarnym płótnie

Na białym tle Zarys zwykle jest wybrany, ale na czarno, odpowiednio, trzeba czarną tkaniną. Dopiero teraz pracować z czarna podstawa nie jest tak proste, ponieważ otwory nie są uważane za łatwe dla igły.

Aby ułatwić pracę z czarną obwódką, trzeba: • Umieszczony pod dnem czarnego materiału w postaci białego płótna, podstawa dobrego uchwytu na obręczy;
 • Otwory będzie świecić białym tle - znaleźć i prawo liczyć ilość krzyży będzie łatwiejsze;
 • Na indeks palce mogą trzymać pas białej taśmy klejącej, a odbywa się pod tkaniną palcami, można łatwo znaleźć dziury;
 • Jest również podstawą czarnej tkaniny, można pocierać proste mydło, to będzie szary, a praca będzie łatwiejsza - dobrze, po zakończeniu haftowania wzoru, mydło łatwo usunięte po prostu prostirnite haftem w letniej wodzie.

Aby uzyskać doskonałe haft, zaleca się, aby pracować w dobrym świetle i precyzyjny w ramach programuAby uzyskać doskonałe haft, zaleca się, aby pracować w dobrym świetle i precyzyjny w ramach programu

I, oczywiście pracy wszystkich zasad - w świetle dziennym lub bardzo dobrym świetle. Nie haft zarys, gdzie zaledwie kilku linii - są one łatwe dla początkujących. Ale trochę koloru, można jeszcze dodać. Na przykład, jeśli haft kontur oczu i kolczyki dziewczynki mogą być haftowane w kolorze niebieskim. serca lub jeśli kochasz haftowanie, niech będzie czerwony i sylwetki samych lub motywy w czerni i bieli.

Wstrzykiwania ściegu: czarny, biały i schemat objaśnienia

Krzyż kontur haft ścieg nie wymaga dużo czasu. Prosta konstrukcja, wszystko odbywa się w jednym kolorze. Jeden jasny szczegół, jak już wspomniano, haft nie będzie bolało.

Subtelności wykonywania kontur haftu:

 • Przędza jakość odbioru, które nie znikną;
 • Płótno trzeba oznaczyć wątek i ołówek, nawet po praniu, można nadal pozostawiają śladów;
 • wskazówki gwint ukryć pod wyłącznych krzyżami haftowanymi, w przeciwnym razie będą one nieatrakcyjne pokazać poprzez na stronie licowej;
 • Haft tkanina wziąć wysokiej jakości, na to nie powinno ograniczać się do małżeństwa i guzków;
 • Kiedy można odebrać ramkę do haftowania, należy pamiętać, że wyglądają lepiej obwody w wolnej przestrzeni.

Nie używaj zbyt tani wątku, ze względu na ich jakość zależy od wyniku wszystkich pracNie używaj zbyt tani wątku, ze względu na ich jakość zależy od wyniku wszystkich prac

hafty kontur jest często używany do wykonywania prac prezent, a wszystko dlatego, że okazuje się, że jest piękna, a to odbywa się szybko.

bekstich szew (lub „powrót igły”) i Holbein ściegu (lub podwójny szew) - dla tego samego monochromatyczny haft blekvork dwa rodzaje linii są powszechnie stosowane. Haft blekvort trudniejsze, wymaga szczególnej uwagi i wytrwałości. Stosując je, aby uzyskać ciekawe horoskopy, a dokładniej, obraz Horoscopic znaki. A motyw miłości w czerni i bieli.


Jak zrobić schemat czarno-biały (wideo)

Czarno-biały krzyżykami cenione, zwłaszcza miłośników prostoty, elegancji, powściągliwości i minimalizmu. Haftowane grafika będzie zawsze modna.

Udane dzieło!

Schemat czarnym i białym poprzecznego szwu (zdjęcie)

13 1a6db8059159 2-858 93131 91d20438d4fef38646168ca0d8dd4437 1760fb7eb8b6b713e17a5fa7cbc50531 17752970 003011a82d97e90697286336e960168f72a4c3c7 17790970 59227-shemu-dlya-vyshivki-krestom-230-230-priroda


Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 6 = 2