Ekipman yatak odası-salon: bir oda nasıl dönüştürüleceği – nwhistorycourse.org

The BlogBir yatak odası-salon ziyaretçilerin almak ve geceleri dinlenmek ister yerdirBir yatak odası-salon ziyaretçilerin almak ve mekan hiç bir metre boşuna boşta olmadığı kadar küçük daire, doğru boşluk kullanımı çok önemlidir geceleri dinlenmek istiyorum yerdir. Toplantıda bu-rada bir yatak odası yaşayan odasına odası dönüştürmeye yardımcı olacaktır. oturma odasına geri yatak odası ve dönüşümü genellikle küçük daireler, her metre sayımları yapılır. Bu iki oda birbiriyle karışmaz için farklı bir sürü numara icat etme. Bu yazıda imar tesislerinde ve uygun ve yatak odası için tasarımlar ve oturma odasında en etkili yollarını tartışacağız. Onun daire yatak odası ve oturma odasında birleştirmek, ama onlara ayrı oda terk etmeye karar verirseniz, aşağıdaki yöntemleri kullanın.


odası ve yatak odası ve oturma odası Hazırlanışı: imar fotoğraf ve yolları

Aslında oda kombine yatak-oturma odası oldukça basittir olun. Önemli olan, yatak odası gizliliğini korumak için yardımcı olacaktır belirli kurallara misafirler bile çok sayıda uymaları.

Bir yatak odası-salon - örneğin, küçük bir dairede yaşayanlar için mükemmel, Kruşçev, tek başına ya da biriyle.

tek odalı dairelerden oluşan bir öncelik - Genellikle bir yatak odası, oturma odası olarak kabul edilir. Her ne kadar böyle bir çözüm çok odalı daireler kullanılan durumlar da vardır. Odaya biraz mahremiyet korumak istiyorsanız yatak odası için odanın yapma, oturma odası, belirli kurallara uyulmasını gerektirir.

Bir yatak odası ve oturma odası aynı odada birleştirildiğinde bir imar bölümleri tarafından gerçekleştirilmelidirBir yatak odası ve oturma odası aynı odada birleştirildiğinde bir imar bölümleri tarafından gerçekleştirilmelidir

Bu kurallar şunlardır:


 1. uzayın Ön hesaplama: lütfen nerede olacak ve ne bir plan çizmek, nerede bölümü olacaktır.
 2. Imar yöntemine özel dikkat ve planın uygulanması için gerekli olan her şeyi hazırlamak ilerlemek için gereklidir.
 3. oda 20 metrekare ise yatak odası ve oturma odası Ve, örneğin, uzay eşit miktarda tahsis edilecek. m, her bir bölge 10 metre tahsis edilmelidir. mobilya-transformatör kullanıldığında istisnadır.

Her kural hakkında Şimdi daha. bir zorunluluktur - bir yatak odası-oturma odası oluşturursanız, bu son hali nasıl görüneceğini bir ön taslak yapmak. Bazı yanlışlıkla onarım yıllardır ertelenmişti sonuçla, bitmiş sonucu gözden kalmadan onarım yapmak. Ön anahat odası, ışığın rengini ve tavana ve duvarlara yerini içerecek şekilde. Duvarda bir avize ve burada lambaları monte yeri belirleyin ve genellikle askıda olup olmayacağı.

Kapı nereye yerleştirileceğine tam olarak bilmek önemlidir. Buna dayanarak, bu yüzden bir yatak, kanepe, masa için yer planlanmış ve edilecektir. D.

Eğer yer alacak uçağa bölümleri yoluyla alanı, önceden boya bölge planlıyorsanız. Bölüm için konumuna karar verdikten sonra, onun seçimine geçebilirsiniz. Bazı imar teknikleri onarım sırasında ön hazırlık gerekir, çünkü, avans yapmak önemlidir.

Bir yatak odası ve oturma odası, uzay eşit miktarda sürer - iki bölge çok önemlidir. Bu etkin alanın her santimini kullanmakla kalmayıp bu bölgeler birlikte harika görünecek şekilde yapmaya yardımcı olur. Eğer böyle bir kanepe, yatak veya dolap-yatak olarak, mobilya-trafo kullanmayı planlıyorsanız Elbette, şu ya da bu alanda biraz daha dikkat edebilirsiniz.oturma-yatak odası yapma: İçe kapanık için imar yöntemlerini

Introverts insanlar da vardır ve onlar da daha küçük evler yaşayabilir. onların yatak odasında olsaydı nasıl yani. E., dış dünyadan oturma odası kendilerini izole edersiniz? Aşağıdaki ipuçları çok sıradan insanlar için uygundur.

yatak odası ve sürgülü kapılar hizmet edebilir oturma odası arasında ayırıcı unsur olarakyatak odası ve sürgülü kapılar hizmet edebilir oturma odası arasında ayırıcı unsur olarak

Orada ekranlar, kanepe veya şifonyer kullanarak imar bilinen tüm yöntemler, ancak bu yollarla emekli mümkün değildir, çünkü onlar, uygun değildir.

Ama burada bir odada iki kuytu yer açmak olacaktır seçenekleri şunlardır:

 • Bir kayar bölüm;
 • Büyük dolap, raf;
 • Perdeler veya perdeler.

rahat ve samimi olsun Odası, sürgülü bölmeler aracılığıyla kendi alanını çıkarmaya önerilir. Bu fikir, yeni imar değil çok etkilidir ve aslında aynı odada iki tenha alana yapacaktır. tasarım sürgülü kapılar fikirler tamamen farklı. Farklı unsurları ile dekore edilebilir ve meraklı gözleri izin vermez bir bütün buzlu cam, sahip olabilir.

Ayrıca imar için iyi bir seçenek raf Büyük dolap, yatağın görme gizleyebilirsiniz, ancak tüm gürültü özleyeceğim. Eğer toplantılar ortasında sessizce kalmak için bir sevgilisi varsa nedenle, bu seçenek sizin için değil.

yer kazanmak için en önemli şey ise, bu varyant senin görevin üstesinden olacak ve iki seferde rol oynayacaktır: duvarlar ve depolama alanı.

Uzun perdeler veya perdeler tamamen meraklı gözlerden uyku alanı gizlemek için, ancak gürültüden sizi kurtarmayacak. bütçe seçeneği ilk defa uygundur. perde olarak pamuk veya kadife ya da bambu kör geleneksel bir perde olabilir.

aydınlatma ve renk fotoğrafları, seçimi: Bir yatak odası-salon Kruşçev oda

Aydınlatma ve renk - güzel ve şık oda ana bileşenlerinden biridir. Uygun avizeler ve lambalar artı odanın düzgün seçilen gölge - hala rahat ve geniş bir yatak odası-salon. Değil midir dairenin her sahibinin rüya söyledi.


Bir kanepe önünde oturma alanı konfor derecesini arttırmak için halı döşenmesi tavsiye edilirBir kanepe önünde oturma alanı konfor derecesini arttırmak için halı döşenmesi tavsiye edilir

Bir yatak odası-salon - özü stüdyoda, sadece ayrı bir mutfak. Oda geniş için, görsel alanı genişletebilirsiniz doğru renkleri seçmek gereklidir.

Bunlar arasında:

 • Mavi renk;
 • bej;
 • beyaz;
 • turuncu dışındaki tüm renklerin parlak varyasyonu;
 • Sarı tonları.

Hangi renkler size uygun? beğendiğin Herhangi. rengin yardım bölgeye alanı ayrılabilir ile unutmayınız. Örneğin, beyaz turkuaz yatak odası ve oturma odası mükemmel olan bir odada birlikte bir arada.

bej ve sarı renklerin bir arada her zaman bir zevk olacak olan sıcak ve havadar verir. odasına giriş bej tonlarında düzenlenebilir. Dar oda parlak ışık ve ışık duvarlar, hem de ayna veya yansıtıcı yüzeylerin çok sayıda gerekmektedir.


Bu tavan arasında bir yatak odası-oturma odası gibi görünüyor

odnushke Yatak odasında ince bir çift kişilik yatak olan tavan, yapılabilir. tasarımcıların katılımı olmadan, kendi elleri olabilir hatta böyle küçük alanı donatın. Kare çatı katı, dar olsa da, ancak oturma odası için odasında alanı kullanmak için izin veren bir boşluk ekler.

Ne zaman yatak-oturma odası düzenlenmesi için tavan yeterli alan mobilya rasyonel düzenlemesiNe zaman yatak-oturma odası düzenlenmesi için tavan yeterli alan mobilya rasyonel düzenlemesi

Küçük ama kullanışlı metre, örneğin, Provence stili mükemmel uyum, kendi tasarımı ile gelebilir. Kendisi daha rahat bir şömine ve diğer dekoratif öğeler ile yapılabilir.

Fonksiyonel çatı mobilya aşağıdaki parçalarını ağırlayacak:

 • yatak;
 • nightstand;
 • Sandalye.

Fazla değil, ama aynı zamanda bir tavan olduğunu. Bu küçük ve orada mobilya seti yere değil, ama yatak fonksiyonu ile, o önceden ısıtılarak, özellikle, iyi baş edebiliyor. senin takdirine olabilir odasında kalan boşluk yendi ama duvar rengi bej veya açık renkler ve dekor alanı yüklenmeyen, iddialı olmadığını arzu edilir.

Tavan arası oda bağlayın ve gerekli mümkün, ama değil. Onlar sadece bir renk düzeni dekore edilmiştir olman yeterli. Bu arada, tavan arasında iki pencere işyeri yapabilir veya TV de, ya da çiçek, orada set arasında.

Başka nasıl yatak odası ve oturma odası birleştirmek

Mobilya-trafo - bu odanızın fonksiyonel ve konforlu hale getirecek bir şeydir. Birçok onların yatak odası, oturma odasında bir yatak koymak nerde, acı?

yatak odası bölün ve oturma odası alçıpan bölümleri yükleyerek mümkündüryatak odası bölün ve oturma odası alçıpan bölümleri yükleyerek mümkündür

Burada oda planında eşyaların yerleştirilmesi için hazır:

 1. Eğer bir niş ya da dolap yatak ayarlı odasında bir podyum, varsa, farklı boyutlarda olabilir, ama o boşluk tam olarak kaydedecektir. o dolaba gizlenir, çünkü niş bu tasarımın montajı, meraklı gözlerden için yatak görünmez hale getirecektir.
 2. Biz podyum yararlanmak karar? Orada normal bir yatak koymak ve dış dünyadan bunu izole edebilir, ekranları veya bölümleri kullanabilirsiniz.
 3. Eğer bir parti sırasında yatmak beğenmezseniz, bir köşe kanepe yatak almak. Diğer mobilyalar için yer kazandırır Güzel tasarım. Tek olumsuz - tüm misafirler terk yalnızca Yatmadan.
 4. Kullanışlı şey - çekyat, farklı varyasyonları olabilir. kanepenin tipik Kare şekli, alışılmadık şekillerin hayranları için de yuvarlak olabilir.

şömine odası-salon ile bile cosier bakacağız. Bu yaşam alanı ya da yatak odasında monte edilebilir. Gerçek ateşle gerçek şömineler yanlış ve elektrik bir olduğu vardır. şehir daire daha optimum elektrik şömine için.

Modern yatak-oturma odası (video)

Yatak odası, bir daire veya yazlık yaşayan ile birlikte ayrı olabilir. yeni daire onarım yaparken göz önünde bulundurun.

oturma odası, yatak odası tasarımı (iç fotoğraf)

MG99885--12-12182470eceeec258a1fd7c644669276aec812100Design7271920x1080resizeinterior92004713464952301920x1080resizeinterior225202013813924701920x1080resizeinterior28211391389512230

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 4

Adblock
detector