Eğilimler: odasında duvar kağıdı, iç 30 fotoğraf – nwhistorycourse.org

The Blogoturma odasının tasarımı duvar kağıdı doğru seçim özel ilgi ile tedavi edilmelidir By odanın ilk izlenim bağlıdırTüm konutların bir kartvizit - oturma odası tasarım duvar kağıdı doğru seçim özel ilgi ile tedavi edilmelidir By apartmanda oda veya oturma odasının ilk izlenim bağlıdır. birçok Tesadüf diğer odaların tasarımı üzerine biraz kurtarabilir ama evde oda prezentabl bakmak gerekir. Ve bu konuda hatırı sayılır öneme duvar kağıdı vardır.


salon için duvar kağıdı tasarım: Duvar kağıdı seçimi kuralları

tarzı kararın birlik - bu onun çıkış noktası tüm yoludur. Biz oturma odasında durum, mobilya, stil, tüm görüntü, sen duvar kağıdı seçin biliyorum Yalnızca. safdil bir şeridini almak, titizlik ister - ince renk, mobilya vurgu yapmak istiyoruz - duvar kağıdı sadece asılıyor arka plan olmalıdır.

küçük bir oturma odası için mükemmel parlak duvar kağıdı vardır - Odanın görsel boyutunu artırmak için bunları kullanmakküçük bir oturma odası için mükemmel parlak duvar kağıdı vardır - Odanın görsel boyutunu artırmak için bunları kullanmak

Duvar kağıdı seçiminde aşağıdaki kuralları göz önünde bulundurun:

  • Küçük oturma desen olmadan veya minimal göze batmayan desenli parlak duvar kağıdı sığacak;
  • Geniş odalar doygun renk şemasının korkmamalı, sen göze ve süsleme, ve önemli bir figür olabilir;
  • Dikey çizgili kullanarak, görsel olarak yukarıdaki yer açmak, ama onun hacmini azaltmak, yatay çizgili biraz yükseklik çalmak ama salon genişleyecektir;
  • Eğer parlak ve koyu seçim Ladin mobilya, duvarlar kendinden renkli, oldukça özlü olmak gerekir;
  • şatafatsız mobilya duvar kağıdı için daha az parlak olmalıdır;
  • duvar kağıdı modern bir izleyicinin kombinasyon için - bir merkezi duvar dikkat çeken, daha parlak, pahalı duvar kağıdı ihraç edilebilir.

Önemli olan, duvar kağıdı ne olacağını kalite, hangi türlerin ait oldukları.


Duvar kağıdı türleri: nasıl seçilir

En popüler bitirir klasik kağıt duvar kağıdı vardır görüntülemek için. Pahalı değildir ve bir seçim her zaman vardır - reddedemez kağıt duvar kağıdı çeşitli. hipoalerjenik Bu duvar kağıdı, çevre dostu.

Ama duvar kağıdı dayanıklılığı, tabii ki, tatmin edici bir şekilde bırakır. Onlar için tutkal veya su ile abartmak değil önemlidir. Ve kağıt duvar ses ve ısı yalıtımı etkilemez, ancak desenler, kabartma baskılar neskudnostyu seçim memnun. bütçe tamir için hala en iyi seçenektir.

Kağıt duvar kağıdı farklı cazip fiyat etiketi vardır ve çevre dostu, ancak aşınma direnci açısından ideal olmaktan uzaktırKağıt duvar kağıdı farklı cazip fiyat etiketi vardır ve çevre dostu, ancak aşınma direnci açısından ideal olmaktan uzaktır

Alternatif bir çift yönlü duvar olabilir, yani, iki-kat yapılmıştır. Onlar da kayıttaki kabartılması ile kaplanmış olduğu anlamına gelir, lamine edilebilir. bunlar kabartma sonra iki ağ-yapı zaten yapıştırıldıkları, çekme ile yapılmıştır aşağıdaki gibidir: Bu tür kaplamalar bulunmaktadır. Sonuç olarak, ürün deseni tekrarlar lüks bir rahatlama vardır.will organik salonun iç hangi duvar kağıdı?

vinil duvar

PVC bazında uygulama ile bir kağıt veya kumaş esasına iki tabakaya sahip, bu toksik olmayan duvar kağıdı, mantar, uzun ömürlü dayanıklıdır. Ve duvarların kabartma yüzey kusurları sayesinde bazı maskeli. Bu ürünler yıkanabilir olması harika.

Vinil duvar kağıtları nedeniyle dayanıklılık ve usulsüzlük gizlemek için yetenek popülerdirVinil duvar kağıtları nedeniyle dayanıklılık ve usulsüzlük gizlemek için yetenek popülerdir

Dokuma olmayan duvar

kolaj Bu yapısal duvar kağıdı amaç genellikle sonradan boyama duvarları kalmıştır. Bu selüloz ve sentetik elyaf kumaş üzerine esaslı bileşik bir malzemeden oluşur. Yüksek boyutsal kararlılık onları germek değil ve "oturmak" değil sağlar.

tekstil duvar kağıdı

Özünde kağıt temelinde yapay veya doğal kumaşlar, sabitleme vardır. Bugün kadifemsi yumuşak yüzeyli özellikle popüler Kadife duvar kağıdı gibidir.

Ve bu, tabii ki, değil duvar kağıdı her türlü, bir tercih daha tamir için ödemek istediğiniz finans başta olmak üzere aşağı kaynar.

kadifemsi yüzeye Tekstil duvar sayesinde oturma odanızda özel bir atmosfer yaratacakkadifemsi yüzeye Tekstil duvar sayesinde oturma odanızda özel bir atmosfer yaratacak

Odada Doğal güzel duvar kağıdı

Bu en ilginç duvar kaplamaları olduğunu. onlar çok etkileyici bakmak kaplama levhalar dayanmaktadır gibi. O yaşayan duvar kağıtları için mükemmel uyum ve desen farklı tasarımlar ve malzemeleri benzetilebilir. oturma odası iç ağacının odaklanarak ile karakterizedir, bu harika bir seçenek dekor olduğunu "ağacının altında."

Bunlar elle dokunmuş doğal elyaf, yapılırlar. Doğal duvar kağıdı ve bambu taşımak.

Bambu duvar kağıdı - özgünlük, dayanıklılık ve çevre dostu takdir edenler için gerçek bir nimetBambu duvar kağıdı - özgünlük, dayanıklılık ve çevre dostu takdir edenler için gerçek bir nimet


bambu için duvar ile karakterize edilir:

  • Evrensellik - neredeyse her yerde onlar yerdesiniz;
  • Uzun kullanım ömrü - ve bu 30-40 yıllık bir ortalamasıdır;
  • hasarı, sık sık temizlik olasılığına karşı direnç;
  • Kurulumu kolay - onun duvar çıkartmaları İncelemeler yargılamak özel yardıma ihtiyacım yok için, bu duvar kağıtları birçoğu için yapıştırma en kolay olanıdır.

Bu bambu duvar kağıdı ve bazı dezavantajları vardır. Örneğin, ne zaman yükleneceğini seçmeniz gerekir - onlar sıcaklık değişimlerine korkuyorlar yapıştırılması sürecindedir. Ve estetik doğanın bir daha özelliği - Bazı bitirme böyle duvar kağıdı çok renkli olabilir için, tam anlamıyla gözünde dalgalanma başlar. Ama böyle bir etki değildir, her şeyin uzağında görüldüğü, bireysel özelliklerini bu.

Kruşçev de oda için duvar kağıdı, fotoğraf, tasarım: ne seçilir

Ana seçim kriteri - Odanın özelliklerini muhasebe. Bu şekilde görsel alanı büyütmek için mümkün olmayacaktır çünkü Farklı renk bitirmek, gereksiz olduğunu ve onarım Kruşçev görevlerinden biridir. Duvarlar için odaya fazla ışık ve hava verecektir pastel renklerde parlak duvar kağıdı seçmek akıllıca olacaktır.

Tipik bir Kruşçev de küçük bir oturma odası için mükemmel parlak renklerin baskın olduğu İskandinav tarzıTipik bir Kruşçev küçük oturma odası için mükemmel parlak renklerin baskın olduğu İskandinav tarzı


Sarı kırmızı desenli soluk turuncu - oda oldukça gölgeli, sonra duvar kağıdı sıcak renkler Döşeme deneyin.

Kruşçev için tipik Küçük oda, doğru stili seçmek gerekir. beyaz ve ferahlık sevgisi ile İskandinav tarzını yardımcı olur. Bu sayede odanın mütevazı boyutunu aydınlatmak için yapar. Ancak parti salonu kuzey, sen uzay çok soğuk yapabilirsiniz.

oturma odasında duvarlar için duvar kağıdı: fikir ve seçenekleri (video)

oturma odasında duvar kağıdı en uzun seçin. Giderek, ve tüm duvar kağıdı sadece merkez duvar ve kalan boyayı üzerinde yapıştırmak veya sıvı kağıdı hazırlamak. oturma odasının stilini belirtir, onların duygu ve isteklerine dinlemek ve oda sadece edecek zarif izin değil, aynı zamanda rahat.

odası için duvar kağıdı iç tasarımı (fotoğraf)

71431479683original2560x1600592093wwwArtFileru1481614original14158746324dizain-2016foto-8nazik-zarafet-2016-photo2debit-v-polosku-sovety-spetsialistov-foto-14

Leave a Comment

Your email address will not be published.

46 − = 38

Adblock
detector