Dwa pokoje w tym samym pokoju: meble w korytarz, kuchnia – nwhistorycourse.org

The BlogMeble w przedpokoju, w kuchni powinny być funkcjonalne i wysokiej jakościMeble w przedpokoju, w kuchni powinny być funkcjonalne i kachestvennoyV takie planowanie w połączeniu hol wejściowy z kuchni, nie ma nic dziwnego i nie do pomyślenia, ponieważ przez długi czas iz powodzeniem łączą innych pomieszczeń takich jak kuchnia i salon. W miejscowościach, jest nadal praktykowany przez obecność „letniej kuchni”, który znajduje się na tarasie, więc dlaczego nie przenieść taki ciekawy rozkład mieszkania?


Kuchnia hol wejściowy: wszystko w jednym pomieszczeniu

Oczywiście, leżał w poszczególnych mieszkań jest bardzo zróżnicowana. Eksperci pomogą opracować pewny sposób połączyć pokój - jeśli jest źle przenieść komunikację, konsekwencje mogą być katastrofalne. Jeśli traktujesz kuchnię tylko jako miejsce gotowania, stowarzyszenie kuchnia z hali, zwłaszcza w jednopokojowym mieszkaniu jest doskonałym rozwiązaniem. W procesie przebudowy takiej toalety może być w środku dużego pokoju. Niestety, komunikacja będzie musiał znosić.

Kuchnia otwarta hala czerpie swoją oryginalność i zdolność do bycia kreatywnym w swojej aranżacjiKuchnia otwarta hala czerpie swoją oryginalność i zdolność do bycia kreatywnym w swojej aranżacji

W jakich przypadkach konieczne jest, aby angażować się w takiej rejestracji:

 • Jeśli kuchnia jest mały i duży hol lub odwrotnie;
 • Jeśli chcesz, aby w końcu studio;
 • Aby wypełnić wszystkie części mieszkania z naturalnego światła.

Oczywiście, korytarze, przechodząc w kuchni, mają bardzo poważne wady, które staną się widoczne w pory deszczowej - błotnej. I czy konieczne jest w kuchni? Dlatego taki plan wymaga starannego system przechowywania myśl. Co więcej, nie tylko ubrania i buty, ale również wszystkie obiekty, które znajdują się w kuchni.


Co potrzeba, aby stać się kuchnia hol

Dodatkowo, taki sposób jest to, że doskonale nadaje się do małych, jeśli nie małe kuchnie. Takie wnętrze sprawia, że ​​mieszkanie naprawdę wielofunkcyjny.

I aby uzasadnić swój cel, projektanci polecić kilka etapów:

 • Wejście do mieszkania jest lepiej wyposażone bary, które usuwają brud i umieścić maty, które pochłaniają wilgoć dobrze;
 • Dodać partycji ruchomo na mechanizmów przesuwnych takich jak ekrany lub oddzielają kuchnię;
 • Wykluczyć dywany lub chodniki ze stosu;
 • Podłogi ciepłe wykończone linoleum nie będzie zbyt trudno dostać się brudna, a jednak są one niezwykle łatwe w pielęgnacji;
 • Blatem a płyta powinna ruszyć w głąb korytarza.

Dorywczo ubrania i buty w przedpokoju, w kuchni powinny być przechowywane w zamkniętych szafachDorywczo ubrania i buty w przedpokoju, w kuchni powinny być przechowywane w zamkniętych szafachNie bój się wykorzystać przestrzeń - wbudowany w szafki może pomieścić wszystkie dostarczone przestrzeń od podłogi do sufitu.

Użyj ścianę jako miejsca - bardzo wygodne. Na przykład, powiesić ubrania, szaliki, a nawet rowery. Podzielić kuchnia i korytarz, można skorzystać z mebli. W domu, gdzie jest mało miejsca, należy użyć kąty. Mogą być wprowadzane do przewozu lub wygodnej ławie, zastąpić konwencjonalne meble kątowej, które było więcej miejsca pracy i miejsca składowania.

Co może być kuchnia w przedpokoju: przekraczaniu granicy

Dla połączonej przestrzeni jest bardzo ważne prawidłowe rozmieszczenie mebli.

Może to być:

 • Kształcie litery L;
 • Z wyspy na środku;
 • U kształtu.

Strefowy przestrzeń z dwóch połączonych pokoi pomoże małą partycjęStrefowy przestrzeń z dwóch połączonych pokoi pomoże małą partycję

W pierwszym przypadku, to doskonała okazja dla wizualnej przestrzeni zagospodarowania przestrzennego, oprócz w otrzymanej rogu można dostać świetny stolik na kolację, ponieważ rogu zrobiła wielką niszę. Wyspa w środku może być również opcja bardzo korzystne, ale nie zapominaj, że ten projekt jest bardzo cięższe percepcja wzrokowa przestrzeni, więc jeśli małym pomieszczeniu, wyspa jest najlepiej unikać.

Kształcie litery U jest bardzo wygodna. Na przykład, możliwe jest, aby oddzielić pokój i wyjść za pomocą paska, powierzchnia robocza lub po prostu na stole z kwiatami.

Jeśli to możliwe, to lepiej, aby przesunąć stół w salonie, pozostawiając korytarze, kuchnie kompaktowe. gresowych jak wykładziny będzie bardzo na miejscu - jest łatwa w utrzymaniu, to dość trudno zepsuć. On nie ma lęku przed brudem, wodą, i ma zwiększoną trwałość.

Kuchnia na korytarzu w studio

Po przebudowie będzie stanowić jednolitą przestrzeń: Studio apartament bez ścian. Naturalne światło i przestrzeń będzie wyglądać w pokoju zupełnie nowy sposób.


Jednak, aby stać się wizualnie jednolitą całość mieszkania, należy korzystać z niektórych decyzji projektowych:

 • Należy unikać ostrych kontrastów, na przykład, czerwony i zielony;
 • Dodaj element wystroju, który połączy ze sobą cały projekt;
 • Aby płytki dynamo powinien ustalić absolutnie płynny sposób;
 • kuchnia i korytarz w stylu powinien wyglądać ten sam lub w połączeniu z sukcesem.

Kiedy połączy kuchnia z korytarza lepiej jest użyć materiałów, które mogą być łatwo myte i czyszczoneKiedy połączy kuchnia z korytarza lepiej jest użyć materiałów, które mogą być łatwo myte i czyszczone

Wykonywane w ciemnym stylu kuchni będzie już wyglądać świeżo i ciekawe - nie ma potrzeby, aby uniknąć tych kolorów. Jedyną rzeczą, którą warto rozważyć ten ciemny pokój wymaga ogromnej mebli. Co może łączyć tak różne pomieszczenia na celu? Przede wszystkim, to wzrost w przestrzeni. Nawet jeśli kuchnia tylko gotować pracy potrzebnych do hosta lub hostessa może czuć się komfortowo, nie ściskając między meblami.

Problem polega na tym, że przeniesienie kuchni do sali będzie musiał pracować na różnych przypadkach - poprzez przeniesienie pozwolenia komunikacja potrzebie. Wykonanie robót lepiej jest zwrócić się do specjalistów, którzy zrobią wszystko, jak najszybciej i zebrać najlepszy projekt.

Jest porzucić masywne źródła światła, takie jak ciężkiej i długiej żyrandol. Będzie to doskonały zamiennik LED taśmy. można zamontować lampę na suficie, na ścianie wiszą stylowe lampy: połączenie kuchni i przedpokoju, aby dodać naturalnego światła we wszystkich pokojach, tak że przeciążenie źródło światła wnętrze nie jest konieczne.


Jeśli kuchnia jest wyposażona w kuchenkę gazową, wówczas konieczne jest również, aby umożliwić transfer. Jeśli uzyskano na to miejsce, płyta jest najlepiej pozostawić na swoim miejscu, zbliżając się do przedpokoju pozostałe elementy wnętrza kuchni. Kuchnia, nawet połączone - miejsce zamieszkałe przez dziesiątki różnych zapachów. Oznacza to, że będą one z pewnością być wchłaniane do ubrania. Oraz w celu uniknięcia tego efektu jest bardzo trudne, ale jeśli właściciele dobrze przemyślany system wentylacji podczas naprawy są przeprowadzane. W kuchni, korytarzu bez kapturów nie może zrobić, albo ubrania będą pachnieć stałe.

Wygodne meble w Hol-kuchni (wideo)

Nie bój się korzystać z różnych technik, aby stworzyć kuchnię z przejściem na korytarz. W dużej i otwartej przestrzeni, nawet łatwiej oddychać, wygodny na przyjęcie gości, a nie będzie miał poczucie, kruszenia murów. Powodzenia w wykonaniu swoich pomysłów!

Konstrukcja kuchni i przedpokoju w tym samym pomieszczeniu (wnętrze zdjęcia)

453d51bcce4a3a26806a5cb4fa6910b611461425/161920x1080resizeinterior539513306042531920x1080resizeinterior122661213593963361920x1080resizeinterior1586645136879922611393651187766411097605-prihozhaya-holl-foto-DIZAYN

Leave a Comment

Your email address will not be published.

88 + = 96

Adblock
detector