duvarlar için şık ve benzersiz ıslak duvar kağıdı: Fotoğraf – nwhistorycourse.org

The BlogIslak duvar - Doğal ipek elyaf temelinde sahip olan duvarlar için modern bir malzemeIslak duvar - duvarlar için modern bir malzeme, doğal ipek voloknoMokrye duvar tabanında sahip olan - bir kağıt bazında yapılan duvar kağıdı, yerine oldukça mümkün olan duvar, modern bir türüdür. baz sıvı duvar kağıdı, selüloz ya da özel bir yapıştırıcı ve plastikleştirici ile karıştırılmaktadır özel ipek fiberidir. Bu karışımın bileşimi, aynı zamanda ilginç dekoratif elementler çeşitli içerebilir. Onların yardımı ile gerçek sanatçı gibi hissediyorum ve kolayca güzel dekoratif paneli oluşturmak veya tamamen herhangi evin gerçek dekorasyon olacak keyifli bir resim, gerçekleştirebilir.


Benzersiz ıslak duvar kağıdı uygulaması teknolojisi

Sıvı duvar kağıdı oldukça iddiasız, ama kabul kesinlikle uyulması gereken bir özel uygulama tekniği, orada olmasına rağmen. Bitmiş uygulamalı kaplama öncesinde daha önce iyice eski kaplama ve mevcut kirliliğin dikkatlice temizlenir duvarlarını kaldırarak, gerekli duvar hazırlar.

duvarlarda derin çatlaklar varsa, bunlar önceden doldurulmalıdır. Sonra bir astar ya da özel bir tereyağı boya ile duvarlara kapak gerekir. Kuru karışımın uygulanması ilk homojen bir kütleye Lateks boya erimelidirler.

çünkü onlar ıslak duvar kağıdı özellikleri, gerçekten benzersiz:

  • Hızlı ve kolay uygulanır;
  • Bir yerleştirme gerektirmez;
  • Duvarların düzensizlikler maskelemek için Able;
  • Çevre dostu ve dayanıklı;
  • güneşte solmaz değil;
  • bir iç için uygundur.

Sıvı duvar kağıdı uygulamak için değil özel beceri gerektirir: iş mevcut hatta acemi ustaSıvı duvar kağıdı uygulamak için değil özel beceri gerektirir: iş mevcut hatta acemi usta


Kesinlikle sıvı duvar kağıdı için kütle hazırlama bütün tavsiyelere uymak ve paketin üzerinde belirtilen oranlarını kullanmak gerekir.

duvar, sıvı kağıt kaplanması için kullanılan temel bir araç olarak bir silindir, spatula ya da sprey kullanmak mümkündür.

silindirin tercih edilen bir kullanımı, bu şekilde hızlı bir şekilde duvar yüzeyi boya çünkü. güzel dokulu yüzey oluşturmak için çok değişik şekillerde olabilirler bazı kıvırcık silindirleri, kullanmak daha iyidir. Eğer sıva veya karmaşık dekoratif elemanlar gerekiyorsa, o kalın bir karışım kullanmak gerekir.

Uygulama hazır sıvı duvar kağıdı için, karışım duvara uygulanır, ve daha sonra bütün yönlere rulo üzerinden yuvarlanır. Sıvı duvar kağıdı kullanımı ile ilgili tüm gerekli çalışma en az 10 derecelik bir sıcaklıkta yapılmalıdır. oda sıcaklığı ve nem seviyelerine bağlı olarak, sıvı duvar birkaç saat ya da birkaç gün içinde kuru olabilir.Kuru duvar koruyucu lak tabakasının üstüne uygulanabilir kez renksizdir.

Neden duvarlar için en şık duvar kağıtları olduğunu - Islak

Islak Arka yapısını ayırt çeşitli bileşenlerden oluşur.

Islak duvar oluşturan Cilt bileşenler, duvarlarda resim kompozisyonları ve desen oluşturmak için izinIslak duvar oluşturan Cilt bileşenler, duvarlarda resim kompozisyonları ve desen oluşturmak için izin

yani ıslak duvar kağıdı, sadece üç türü vardır:

  • ipek;
  • selüloz;
  • İpek ve selüloz.

En ilginç ve popüler bir seçenek tamamen ipek lif, ıslak duvar kağıdı vardır. Bu duvar kağıtları olumsuz özelliklerinin için yeterince yüksek direnci. Bu duvar kağıdı ile dikişleri olmadan tamamen tüm duvar kapsayabilir. Üstelik bunlar kolay uygulanır, yüzden bile önceden eğitim ve tecrübesi olmayan kullanmak oldukça mümkündür. kullanılan malzemenin elastikiyeti onlar çatlaklar evin bile küçülme değildir çünkü mümkün, duvarlar, hatta yeni evlerine bu duvar kağıtları koymak mümkün kılar.

Güzel ıslak duvar iç

Her yıl daha popüler ve sıvı duvar kağıdı kazanmak için talep ve kolay uygulama, mükemmel dekoratif nitelikleri ve son derece dayanıklı oldukları için bu, bir tesadüf değil. çevre dostu ve mükemmel nefes çünkü bu duvar kağıtları, amaç ne olursa olsun, herhangi bir oda için uygundur.

Islak Arka Çocuk odası bitirme için çevre dostu ve hipoalerjenik, bu yüzden çok uygundurIslak Arka Çocuk odası bitirme için çevre dostu ve hipoalerjenik, bu yüzden çok uygundur


Ayrıca özel şablonlar kullanılarak duvarlar sıvı duvar kağıdı üzerinde güzel ve orijinal tablolar gerçekleştirmek mümkündür. eşsiz bir iç oluşturmak için, kuru karışıma ilave edilir ilave dolgunun, uygulanabilir.

Bir klasik tarzda yapılır özellikle koridorda Çok ilginç ve orijinal bir görünüm sıvı duvar kağıdı,.

lüks bir aristokrat bir stil oluşturmak için, ışıltılarla sıvı duvar kağıdı kullanabilirsiniz. altın payetler dahil sıcaklık ve ışık özel bir duygu oluşturmaya yardımcı olur. İç çok şatafatlı görünmüyor için Bununla birlikte, oda tasarımında, denetleme ve izlenmesi gerekir.

apartmanda diğer odalar düz sıvı duvar kağıdı, kullanması gereken İçin hangi duvarlarının son derece zarif bakacağız. Buna ek olarak, bir değişiklik için, orijinal çizim duvarlarını süslemeleri veya geometrik bir şekil oluşturabilir.

Ne ıslak duvar kağıdı kombine edilebilir

konfor rehin ve evde özel bir atmosfer - Duvar kağıdını iyi seçilmiş. Ancak, uyum sadece çok iyi bir uyum mobilya ve diğer ev eşyalar olacağı koşullar altında elde edilebilir.


Bugün üreticiler büyük ölçüde kaplama farklı amaç binayı kolaylaştıran sıvı duvar kağıdı geniş bir yelpazede sunuyoruzBugün üreticiler büyük ölçüde kaplama farklı amaç binayı kolaylaştıran sıvı duvar kağıdı geniş bir yelpazede sunuyoruz

en uygun duvar kağıdını seçerken, sen in-house oluşturmak için gereken ne tür bir atmosfer sırasını belirlemek için gereklidir. Eğer sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer yapmak istiyorsanız, duvar kağıdı pastel tonları kullanmak gereklidir, fakat dinamik ve canlı bir atmosfer için mükemmel bir seçenek parlak ve doygun renkler olacaktır.

oda doğal güneş ışığı bir sürü ise, duvar kağıdı soğuk tonları kullanmak en iyisidir, ancak yapay aydınlatma ile odalarında - ideal bir seçenek duvar kağıdı sıcak renkler olacaktır.

seçme mobilya mükemmel mobilya süsleme maç olacak duvar kağıdı üzerine desen pick up ne zaman. Döşeme duvar kağıdı ile aynı anahtarında yapılacak. Buna ek olarak, güzel tam bir resmini oluşturmak için, duvar kağıdına renkli uygundur aksesuarları seçmek için ek arzu edilir. yatak odası veya kreş olarak yastık duvar kağıdı, resim veya başka dekoratif unsurların rengi ile kombine edilebilir. Oturma odasında veya koridorda, sen sedirler, dekoratif unsurlar ve sadece sıvı duvar kağıdının rengi ile uyum, aynı zamanda odanın ek dekorasyon olarak hizmet etmeyecek heykelcikleri, çeşitli kullanabilirsiniz.

Duvar kağıdı ve mobilya sadece birbirleri ile mükemmel uyum olmamalı, aynı zamanda onların algı etkisini artırmak için. Kayıt sırasında her oda iç aşırı gayret etmelidir, bu nedenle mobilya veya duvarlarda odaklanmak gerekir.

iç duvarlar için sıvı duvar kağıdı (video)

geniş bir uygulama yelpazesi ve çekme sıvı duvar kağıdı, özellikle basitlik kullanılan mamuller çok yönlü olduğundan emin olun. Herhangi bir odada kullanılmak için idealdir ve dokunma için hoş bir dokuya sahiptir. Sıvı duvar kağıdı ile, benzersiz bir özgün iç oluşturabilirsiniz.

duvarlar için Islak duvar kağıdı (fotoğraf)

34247-124aa2cd3aea23d58d7f63410f39811581734rdk-shpaleri1735rdk-shpaleri6862ac0e7c2e044f4cc6f3ea25f94e749675c3952337353a96a241a-267.978-zhidkie-Oboi-V-interere

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 2

Adblock
detector