Duvarda alçıpan figürü: Oluşturma ve modern yaklaşım için 4 Becerileri – nwhistorycourse.org

The Blogbir iç oda alçı levha orijinal parçaları yardımıyla yaratıcı ve ilginç olabilir yapmak içinEğer gipsokartonaPreobrazit orijinal rakamları kullanabilirsiniz odanın iç yaratıcı ve ilginç bir hale getirmek için "sıkıcı" duvar ustasının alçı levhalar yardımı ve hayal gücü ile çok basittir. böylece herhangi bir duvara şaşırtıcı derecede farklı alçıpan gelen rakamlar, (niş TV için) ya da tavan (desen ve geometrik biçimler), gerçek bir şaheserinizi oluşturabilir. Bir tek o kanatlar farklı renklerde boyanmış ve ışıldak süslenmiştir çocuk odası peri kelebek tavanlarında nasıl görüneceğini lüks hayal etmek vardır. Böylesi bir güzellik hiçbir çocuğu direnemez. Ve modern ve özgün mutfağının ne hostes hayal etmiyor? Lezzet mutfak iç tasarım alçıpan gelen bir fincan kahve verecektir.


Alçı levha Çiçek: yatak odasında duvar dekorasyonu ve tavan fikri

alçı levha duvarlar kaplama yaparken olarak iş karmaşık hale ve basitleştirmek edilebilir yüzey tipini dikkate almalıdır. çok popüler zamanımızda yatak veya oturma odasında duvara Çiçek, ancak her odada oluşturamazsınız.

Alçıpan levhalar çok düzeyli tavana bize izin, ancak orijinal yüksekliğini göz önünde bulundurulması önemlidir - 3 metreden az, o ikiden fazla seviyelerini yapmak gerekli değilse asma yapısı engel olacak şekilde.

Şık iç Kızın odası size olağanüstü çiçek alçıpan tavan yardımcı olacaktır tamamlayacakŞık iç Kızın odası size olağanüstü çiçek alçıpan tavan yardımcı olacaktır tamamlayacak

İstenirse, istenen etkiyi elde etmek için en az üç katman saymak olmamalı, taklit gülleri oluşturun. Tüm soyutlama ve şekil çok yükleme alanı, bu yüzden küçük alanlarda tavsiye edilmez. biçimlendirme için gerekli alçıpan figürlerin duvarlarının tasarımına geçmeden önce.

Bir çiçeğin bir duvar oluşturmadan önce biçimlendirme özellikleri:


 1. düzen düz bir yüzeye yapılmalıdır - katta daha iyi.
 2. Büyük çaplı çemberi (yaprakları) oluşturmak için özel bir bölücüler kullanmak önemlidir.
 3. Amaç karanfil merkezinde olmalıdır geleceğin bir çiçeğin stamens veya yaprakları oluşturarak ve ona bir kalem sonuna kadar bir dize bağladığında çapına bir daire çizmek için.
 4. Yüzey tamamen düz ise, çiçek ana düzlemde monte edilebilir.
 5. oluştururken, önceki 1/3 göreli olarak, her seviyede düşüş üç çevreleri yapmaya hemen yükseldi. Ve çevrelerinde (yaprakları) tipik gül olan eşitsiz şekil, hatlarını yapmak, önce bitmiş bir resim oluşturmak ve sonra kesmek gerekir.
 6. seviyesini kullanırken bağlantı elemanları desteklemek için çevre duvarına koltuk düzeni yapmak önemlidir. Alçı kaplama ve baz tavan alanı tabakaları arasında en az 8 cm olmalıdır takdir edilmelidir. Bu boşluk, havalandırma ve montaj armatürleri sağlamak için gereklidir.
 7. çerçeve Tespit ve lambaları altında kablo aynı zamanda yapılmalıdır tutma.

Alçıpan üzerine çiçekler ana düzeyde bir girintili olarak bağlanmış ve yakın olabilir - istenen tüm tasarım ve tavan yüksekliğine bağlıdır.

Alçı duvarlarda İç tasarım desenleri

görsel artırabilir duvarlara veya azaltmak alanı için özel desenler yardımıyla. Farklı şekiller de bakım ve dikkat gerektirir, özellikle bileşimlerdir. zengin oda görünüyor - Ağır tasarım profesyonelleri iç tasarım sıradışı fikirleri, böylece daha karmaşık soyutlama uygulamasına olanak tanır.

alçıpan Rakamlar - harika bir yoldur duvarı tamamlamak ve ilginç hale getirmek içinalçıpan Rakamlar - harika bir yoldur duvarı tamamlamak ve ilginç hale getirmek içinçekiç, elektrikli matkap, bir Bulgar, bir daire testere, Elektrikli makaslar, şerit metre, seviye, çekiç, üçgenler, kalemler, pusulalar ve daha fazlası: Alçıpan desenler özel aletler, elektrikli ve manuel hem gerektiren yaratmak. Özel bir kesici bıçak kullanılmalıdır düz kesimler yapmak. hatlar üzerinde taşınan bir kesme bıçağını alçıpan eksipiyan içinde 2 mm cesaretini oluşturulmuş. delikler ve iç çevrelerine kesmek için elektrik dekupaj veya taşlama kullanın.

alçı levhaların gelen rakamlar sadece dekoratif bir rolü gerçekleştirmek, aynı zamanda raf ve nişler olarak hizmet edebilir.

onların döken korunarak yorgun ellerini alamadım çünkü duvarlarda desenleri oluşturmak için, tavanda çok daha kolaydır. İlk bakışta göründüğü gibi Fakat teknoloji performans duvar desenleri o kadar basit değildir. Yardımcı sabitlemeyi ve unsurları monte edilmelidir duvarlar, tavanlar ne var - bu gücü herkes için olmadığını gerçekleştirmek için görevi en çok zaman alan.

herhangi bir odada duvara alçıpan Rakamlar

alçıpan farklı şekiller yapmak için bu malzemenin özelliklerini anlamak için önemlidir. İstenirse, doğru, profil seviyesini yerleştirmek gerekir kemerler, niş yapmak ve aydınlatma için kablolama tutmak için kutuyu takın ve ancak o zaman yüzeye bitmiş desen tutturmak ilk etapta belli bir şekil oluşturmak.

Şekiller karmaşık ve (birden fazla seviyede) özel olabilir ve standart olabilir.

Alçıpan yeterince plastik malzeme, bu nedenle kolayca herhangi bir şık iç süslemeleriAlçıpan yeterince plastik malzeme, bu nedenle kolayca herhangi bir şık iç süslemeleri

alçıpan levhalar üzerinde en basit kalıpları (1-2 katlı) profesyonellerin yardımı olmadan yapılabilir.

Sen alçı levha karmaşık şekiller oluşturmak gerekir:

 1. Aynı düzlemde kavisli unsurları kesmek için izin profesyonel araçlara sahip.
 2. , Görüntüleme hacmi ve 3D bile etkisini desenleri oluşturmak mümkün.
 3. tavanlar, yumuşak geçişler ve katmanları arasında eşit uzaklıkta eğimli eğik kısımları biçme yüksek karmaşıklık projeler, örneğin, alçı, oval ve yuvarlak bir şekil, Develop.
 4. özel aletler yardımı ile alçı malzemesini eğmek edebilmek.

Oldukça basit, ana şey orijinal tasarımın oluşturulmasında yardımcı olacaktır dayanılmaz bir arzu ve coşku var.


Kendi elleri kıvırcık alçıpan duvarlar nasıl yapılır

Toplu şeklinde odanızda kıvırcık duvarlar yapmak istiyorsanız kare, oval, daire veya dikdörtgen küçük bir proje geliştirmek ve işaretlemeyi yürütmek ilerlemek gerektiğini, elmas biçimli. Tüm elemanlar bir bıçak ya da bir elektrik inşaat yapboz kullanılarak kesilir. İstenilen bend alçıpan levha eğimli tavan oluşturmak için Ancak, bunları uygulamaya profesyonel araçlar ve özel bilgi ve beceri gerektirir.

şekil, boyut ve tasarımı belirlemek için önceden -, alçıpan orijinal parçaları kendi elleri olabilir ana şey yapınşekil, boyut ve tasarımı belirlemek için önceden -, alçıpan orijinal parçaları kendi elleri olabilir ana şey yapın

iki şekilde bend alçı levhalar: Kuru ve ıslak. Uygulamada, ikinci bir yöntem, en güvenilir ve pratiktir.

Ön Yüz tabaka daha emprenye sıvısı için, kirpi rulo işleme. Daha sonra, aynı yan bol su ile ıslatılır. Sayfaları 2-3 saat bitiminde eğmek başlayabilir. Böylece, hatta hayal değil benzersiz üç boyutlu figürler oluşturabilirsiniz.

Nasıl alçıpan rakamdır (video)


Mükemmel çok düzeyli duvarlar veya tavanlar, oyma süs eşyaları ve ışıklarla dekore - sadece alçıpan mantolama ve bir sanat eseri değil. desenleri seçerken duvarlar veya tavanlar dikkate binanın alanı almalı için. Keskin köşelere sahip yarı dairesel desen ve soyutlamaların yuvasına, belirli bir özelliğini oluşturur, bu nedenle, iç dekorasyon deneme korkma.

Tasarım alçı rakamlar (iç fotoğraf)

91-1024x768Dizajn-podvesny-h-potolkov-iz-gipsokartona-3dizajn-potolka-iz-GKLdizajn-potolka-kuhni-iz-gipsokartonaChto-sleduet-znat-pri-montazhe-slozhnyih-potolkov-iz-gipsokartonadizayn-potolka-iz-gipsokartona-svoimi-rukami-07dizayn-potolka-v-spalne-67Dostatochno-prostoy-dizayn-potolkov-iz-gipsokartona-dlya-kuhnidizajn-potolkov-iz-gipsokartona-15Figuri-iz-gipsokartona-1024x682

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 39 = 48

Adblock
detector