duvara sıvı duvar Güzel ve orijinal resim – nwhistorycourse.org

The BlogSıvı duvar kağıdı, mükemmel boşluğu doldurmak ve işlenmiş yüzeyde mevcut çatlakların maskeSıvı duvar kağıdı, mükemmel boşluğu doldurmak ve birçok kişi duvarın yüzeyine uygulanacak zordur yüksek likiditeye kitle, olduğuna inanıyoruz rağmen, poverhnostiZhidkie duvar kağıtları işlenir çatlaklar oldukça popüler hale gelmiştir maske. Bir kuru toz formunda gerçekleştirilen ve sadece özel bir yapıştırıcı ile duvara uygulama ile sıvı hale gelmektedir. Hangi tipte olursa olsun, çok daha iyi sıradan kağıt duvar kağıdı sergileyen duvarlara çizimler gibi çok güzel ve sıradışı bir bakış.


Güzel sıvı duvar: bir duvara çizimler

Eğer her zevke güzel ve sıradışı desen oluşturmak, böylece bu tür duvar renk şeması, çok yönlü yeterlidir. özel katkı uygulamak, evin iç neredeyse tanınmaz dönüştürmek mümkündür.

Sıvı duvar kağıdı toksik değil, onlar solmaz ve büzülme ev tamamen çatlak yokSıvı duvar kağıdı toksik değil, onlar solmaz ve büzülme ev tamamen çatlak yok

kesinlikle herhangi onların üslup karar ve iç tasarım yönlerinin oluşturmak mümkündür iç özgün desenli Sıvı duvar kağıdı. Bu kendi bireyselliklerini ifade etmek en iyi yoldur.

Pozitif kaliteli malzeme

Sıvı duvar başlıca avantajları şunlardır:

 • yetenek kolayca uygulamak ve kolay onarmak için;
 • Bazı antistatik etki var;
 • solmaya karşı dayanıklıdır;
 • Onlar hiçbir dikişleri var;
 • yabancı kokuları absorbe vermeyin.

Gerekirse, gerçekten kendi bireysel projesini sipariş veya kendi elleriyle çalışmaları yürütmek mümkündür.


duvarlarda yürütülen sıvı duvar kağıdı, Çizimler, ancak ilginç ve güzel görünmesi için, sadece iyi bak, özel şablonlar kullanmak gerekirduvarlarda yürütülen sıvı duvar kağıdı, Çizimler, ancak ilginç ve güzel görünmesi için, sadece iyi bak, özel şablonlar kullanmak gerekir

Çizimler dekorasyon için sıvı duvar kağıdı, mükemmel idam:

 • Yatak odası;
 • oturma odası;
 • Kreş.

Duvarlarda güzel resimler bunları gümüş ve altın ince iplik eklemek, özellikle yatak odasında iyi olmazdı. Böylece, odaya belirli bir zerafet ve incelik vermek mümkündür.Yüksek kaliteli doğal ipek oluşan oturma odası, uygun bir kumaş için, bu şekilde, duvar en yaygın tekstil duvar kağıdı ile dekore edilmiş, bir baskı vardır.

Mükemmel bir seçenek tasarımı bir çocuğun odası hikayesi temalı. Örneğin, gemi ile bir güzel denize tasvir veya güzel çiçekler, küçük bir ev ve güneşle duvarlarını süslemek mümkündür.

Sıvı duvar kağıdı için şablonlar olmalıdır neler

Böyle klişeler sayesinde tesislerinde gerçekten benzersiz bir görünüm kazandırmak ve bireysellik vurgulamak. İmalat kalıplar için size ilgi görüntüyü yazdırmak ve ardından yoğun bir çekirdek ve kesim bunu aktarmak istiyorum.

şablonun çeşitli düzenlemeleri, örneğin, diğerlerinin yanı sıra vardır:

 • Monokromatik bakış;
 • Çok renkli şablon;
 • Hacimsel şablon;
 • Antitrafaret.

Sıvı duvar kağıdı için gerekli şablonlar, bağımsız bir şekilde yapılır ve aynı zamanda da iyi de tasarruf edilebilirSıvı duvar kağıdı için gerekli şablonlar, bağımsız bir şekilde yapılır ve aynı zamanda da iyi de tasarruf edilebilir

İç belirli bir tarzı vurgulamak ve istenilen konuma vurgulamak yardımcı olacaktır duvar kağıdı üzerine desenleri iyi seçilmiş. Duvar kağıdı olarak boyanmasında kullanılan şablon, aynı zamanda odadaki duvarların geri kalanını mahçup etmez iken, özel bir süsleme tek bölge seçmenize olanak verir.

Sıvı duvar kağıdı özelliği duvar kaplaması

Sıvı duvar kağıdı - tekstil lifleri, dekoratif elemanları ve yapıştırıcı çeşitli temelinde yapılan alçı oluşan üstün bir performans duvarlar için özel bir kaplama vardır. Malzemenin kompozisyonu güvenli bileşenden oluşur olması nedeniyle, ne olursa olsun hedef, herhangi bir odanın dekorasyonu için kullanmak oldukça mümkündür.

Sıvı duvar avantajları arasında gibi seçmek gereklidir:


 • Çevre dostu;
 • yangın güvenliği;
 • Estetik.

Duvar yüzeyine uygulayarak karışımın hazırlanması ve daha sonra, sıvı duvar hiçbir yabancı koku sahip olduğu belirtilmelidirDuvar yüzeyine uygulayarak karışımın hazırlanması ve daha sonra, sıvı duvar hiçbir yabancı koku sahip olduğu belirtilmelidir

Bu orijinal oyun sesleri ve farklı dokuları oluşturan duvar yüzeyleri verir malzemeyi oluşturan dekoratif unsurların çeşitliliği dikkati çekiyor. Bu duvar kağıdı soğuk çeşit takmak, ama sonra, aynı anda her zaman dokunmak hoş bir yumuşak doku ve sıcak, sahip tür nitelikleri sayesinde.

Sıvı duvar kağıdı mükemmel elastikiyet ile karakterize edilir, ve bu nedenle tamamen duvarın bir kısmında kullanılabilir.

renk ve tonları çeşitli tamamen herkesin mevcut gereksinimlerini karşılamak mümkün olacak.

duvarlarda Şık ve eşsiz sıvı duvar kağıdı resimleri ve çizimleri

özel sıvı duvar kağıdı ile yapılan Yaratıcı çizimler kendiniz yaratmak oldukça mümkündür, sadece biraz sabırlı ve yetkin gerekli tüm çalışmaları yürütmek. Eğer düz veya üç boyutlu gerçek çağdaş sanatsal yaratma farklı karmaşıklık seviyelerini oluşturmak için izin, özel teknoloji yardımıyla duvara görüntüye uygulanır.


Gerçek bir başyapıt sıvı Duvar kağıdı yardımıyla oluşturulabilir odanın tasarımına yaratıcı bir yaklaşım ediliyorGerçek bir başyapıt sıvı Duvar kağıdı yardımıyla oluşturulabilir odanın tasarımına yaratıcı bir yaklaşım ediliyor

Sıvı duvar kağıdı yardımıyla çıkarmak için her oda yapar kendi eşsiz tasarım oluşturmak için oldukça mümkündür olağanüstü ve çok ilginç.

kreş yılında yatak odası ve oturma odası oryantal motifler ve çiçek süslemeleri için idealdir için, çizgi film karakterleri güzel ve ilginç resimler oluşturmak mümkündür. Çizimler hepsi kendi tercihlerine bağlıdır, farklı olabilir.

duvarlarda sıvı duvar çizimleri nasıl gerçekleştirilir

güzel ve özgün çizimler yürütülen sıvı duvar kağıdı gerçekleştirmek için öncelikle yüzey duvarları ve özel şablonlar hazırlamak gerekir. Bundan başka, katı istenen etkiyi elde etmek için, sıvı kağıt kaplanması teknolojisi dikkat etmek gereklidir.

Sıvı duvar kağıdı, kuru ya da sıvı formda olabilir. bir kuru biçimde yapılmış olan, doğrudan özel bir ihtiyacı olan duvara uygulama öncesi paket talimatlarına göre yapışkan karışmaya küçük pul, tanımlanmış bir karışımıdır. Elde edilen homojen bir bileşim küçük bir ayağa, ve ancak ondan sonra, başka amaçlar için geçerlidir vermek için gereklidir.

Duvar alçıpan yapılmış ise, o zaman, sıvı kağıt kaplanması önce daha fazla astarlanmış olmalıdırDuvar alçıpan yapılmış ise, o zaman, sıvı kağıt kaplanması önce daha fazla astarlanmış olmalıdır

Biz sıvı şeklinde sunulan materyalin gibi oda süslemeleri, sonra ellerini korumak için eldiven giymek emin olun.

duvara malzemesinin uygulanması önce, ilk olarak, eski kaplama kaldırarak hazırlamak ve iyice yüzeyi kuru olmalıdır.

Sıvı duvar kağıdı «İpek Alçı» kullanma talimatları (video)

Kolaylık sıvı duvar kağıdı deseni uygulama değer önce ayrı maskeleme bandı komşudur hatırlamak önemlidir. Sıvı duvar kağıdı yapılan çizimlerin yardımıyla, sizin daire veya evin sadece benzersiz yapmak mümkündür. Duvarların kendinden dekorasyon gerçek zevk verir.

Duvarda sıvı duvar kağıdı (fotoğraf) Çizimler

0462-e14009044537915421241201208301913291362390189-1024x7681415632100-280368-1506078picture-119599737881996075344b1276428e72d367b4bcb

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 15 = 21

Adblock
detector