duvar kağıdı ve seçimine orijinal çizimler – nwhistorycourse.org

The BlogDuvar kağıdı tasarımı oda daha güzel ve konforlu hale getirecekDuvar kağıdı tasarımı oda daha güzel ve resim ve yazıtlar ile duvar kağıdı sıradan itibaren ve herhangi bir çizim olmadan duvar kağıdı birçok farklı türde komfortnymEst olacaktır. Bu makalede, yeni duvar kağıdı seçimi tüm yönleriyle anlamanıza yardımcı olacaktır.


Bir resim ile duvar kağıdı nasıl seçilir

Duvar kağıdı - iç oda önemli bir parçasıdır. Onların seçimi özel bir dikkatle ele alınmalıdır onlar kadar ortak bir atmosfer ve oda fikrini oluşturmak. Başlamak için, oda yapılacağı stili tanımlamak gerekir. Bir de mobilya ve iç tasarım düşünün ve onlara duvar kağıdı almaya başlamalıdır. Eğer birbirleri ile mobilya ve ev mobilyaları bir araya getiren yoksa, o zaman oda dağınık ve tatsız bakacağız.

Diğerleri benzersiz desen oluşturarak, foto-duvar kağıdı satın almak veya kendi elleriyle duvarları boyamak çalışırken Bazı insanlar, klasik duvar kağıtları tercih ederim. Her durumda, sen akıllıca iç bazı için hangi desenleri ve çizimlerin türleri anlamak için, bu konuyu yaklaşmak gerekir, bunlar vs. uygundur

Bugün desenleri ile duvar kağıdı çeşitli bir seçim varBugün desenleri ile duvar kağıdı çeşitli bir seçim var

Zamanımızda Özellikle popüler, resimler olmadan duvar kağıdı, sırasıyla tek renkli. Onlar Göze hoş edilir ve renkler ve tonları uygun seçimi ile mükemmel bir odanın genel görünümünü tamamlayıcıdır. Ayrıca, kendi duvar kağıdını boyamak isteyenler için, boyama ve şablonlar duvarlarda boya ve ayrıca resim yapıştırmak için özel duvar kağıdı vardır.

geometrik desenli Uygun duvar

Geometrik desenli duvar kağıdı popülerliği çok uzun zaman önce değil kazanmaya başladı. Onlar daha çağdaş bir tarz ve olanaklarla uygundur. Genellikle grafik desenli duvar kağıdı bulabilir ve onlar aynı zamanda geometrik adlandırılır.


Eğer geometrik duvar kağıdı seçin önce, en uygun desenleri ve renkleri önerebilir profesyonel tasarımcı danışmak gerekir. geometrik tarzda duvar kağıdı seçin oldukça zordur, daha sonra acıdım edilebilir hatalar, bir sürü yapabilirsiniz.

Ama geometrik duvar kağıdı ile bunların kullanımı için, kurallar vardır ve bunlar uygun değilse, o zaman oda iddiasız gibi görünür, işlemek için zor olduğunu söylemek gerekir.

İlk olarak, oda çok aşırı görünüyor olabilir onlar için olduğu gibi, karmaşık geometrik desenler önlemek için daha iyidir. İkinci olarak, dikkate renk kombinasyonu almak gereklidir. Eh, nihai tavsiye geometrik desenli duvar kağıdı, aksi halde oda rahatsız olacak, hiçbir keskin kenarları ve kontür vardır daha "yumuşak" mobilya bulmak için gerekirse, uzun bir zaman için hoş olmayan olmasıdır.

Geometrik tasarımı en zor biridir, bu nedenle çok dikkatli seçimi yaklaşım gerekirGeometrik tasarımı en zor biridir, bu nedenle çok dikkatli seçimi yaklaşım gerekirGeometrik duvar görülebilir desen ana tip:

 • tüm şekil ve boyutlarda Gruplar;
 • Çeşitli akan geometrik şekiller;
 • Kareler, elmas ve diğer dörtgenler;
 • Daireler geometrik desenler kabul edilebilir;

desenli duvar kağıdı ve iç rolleri

Duvar üzerindeki rakamlar tamamen farklı bir türdür. doğa veya gece manzaranın görüntüye soyut desenli duvar kağıdı ile. İlk olarak, tabii ki, iç genel tarzı dayalı bir desen seçmelisiniz. Çok popüler şimdi fiyat onlar birkaç tane daha olmasına rağmen, duvar kağıdı deseni çevreler. Ayrıca, kelime ve yazıtlar vardır duvar kağıdı seçimi, bir sürü.

Şu anda en sevilen - geometrik süsler ile ilgilidir bir şerit.

Sadece her geçen yıl daha popüler hale çiçek süs, değerinde çizgili birlikte. Bu geleneksel tarzda dekorasyon zaman, hem de modern bir iç hem de kullanılabilir.

Ayrıca, çoğunuz bildiği gibi, doğu manzara veya karakterleri göstermek iyi bir popüler ve oryantal figürler. Çoğu zaman onlar oda etnik tarzda yapılırsa satın alınmaktadır. Ama, çok sık bu tür doğu restoran gibi yerlerde bu tür motifler bulabilirsiniz.

Evinizin modern bir tarz verecek bir desenle duvar kağıdıEvinizin modern bir tarz verecek bir desenle duvar kağıdı

yaparken bir oda duvar kağıdı geçerli olan kuralları kullanmamalısınız. Bu konuyla ilgili en temel kuralların tümü aşağıda listelenmiştir.

tasarım kuralları

 • Ana vurgu duvar kağıdı ve duvarlarda ise, parlak renkler ve büyük resimler sadece doğru olacaktır. Bunlar çok ilgi çekmek mümkün olacaktır;
 • Duvarlar sadece arka plan olarak hizmet ve odak mobilya olmalıdır, o zaman küçük bir rakam ve solgun ve en iyi pastel renklerle duvar kağıdı seçmek gerekir;
 • Duvar kağıdı seçimi yaptığında, sen fazla güneş odası ve onun Illuminability derecesini nasıl girdiği dayalı bir seçim yapmak gerekir;
 • yatak odası gibi oda veya çalışma için dikkatini dağıtmak ve dinlenmek engel teşkil etmez sakin duvar kağıdı seçmek gereklidir.

Oda çok küçük bir boyuta sahipse, desen olmadan parlak duvar kağıdı çok faydalı olacaktır. Görsel olarak, oda geniş ve daha ferah hale getirecektir. biz oldukça doğru seçimler yapmak ve küçük bir oda için duvar kağıdı koyu renk alırsak, hatta daha küçük görünecek.

Günümüzde birçok kişi ahşap, taş ve diğer doğal malzemeleri taklit bir duvar kağıdı seçin çalışıyoruz. Çoğu zaman, bu yazlık ve bahçe araziler için çok önemlidir. Bir resim ile yüksek kaliteli duvar kağıdı gerçekten iç bitti hissi verebilir. 

Bir resim ile duvar kağıdı (video)


Büyük bir desen ve uygulamaları ile Desen

çok cesur bir seçim - büyük figür ile duvar kağıdı. Aslında, doğru bir desen seçebilir daha büyük çok zordur. Bu tasarım ve iyi tat ciddi bilgi gerektirir. desen de eşleşti ise, onarım başarısız olduğunu varsayılabilir. Büyük büyük süs nedeniyle küçük odalar gerçekte olduklarından daha da küçük görünüyor, çünkü büyük alanlar için fotoğraf çekmek için iyi olduğunu hatırlamak önemlidir.

Çoğu zaman bu raflar arka duvar kısmı olarak tasarım çözümleri olarak kullanılan büyük bir desenli kağıdı.

Bunun yerine, kitaplıklar, bazı insanlar sadece raflar tercih ederler. Genellikle, vasat ve basit görünüyor, ama Duvarın bu bölümü arka kısmı büyük bir rakam ile duvar kağıdı süslemek için eğer, çok cazip olacaktır. Bununla birlikte, ilk temel uyum içinde olacak bu duvar kağıtları, seçmek gerekir.

kafe veya çubuklar gibi büyük kamusal alanlarda bu model en karakteristik. Böyle kurumlarda önemli figür dikkat ve zevk ziyaretçilerin çok çekecektir. Ama, tabii, bir başlangıç ​​için en iyi resim seçmek gerekir.

Büyük bir odada büyük bir desenle güzel duvar kağıdı bakacağızBüyük bir odada büyük bir desenle güzel duvar kağıdı bakacağız


desenleri ile duvar kağıdı - iç vurgu

desenleri ile duvar kağıdı çeşitli vardır. Bunlar çok sıradışı, ve aynı zamanda çok vasat vardır. Son yıllarda, şam ve paisley gibi artan popülaritesi güney desenleri kazanmaktadır. Çoğu zaman, onlar gümüş veya altın deseni ile dekore edilmiştir, ancak beyaz veya diğer hafif uçlar da vardır.

Sıradan bir apartmanda, daha önce de belirtildiği gibi, çiçek desenli olumlu kumaş bakacağız. Duvar çiçek desenleri her zaman şimdiye kadar korunmuştur önemli eğilim olmuştur.

Aşağıda desen anda en popüler listesidir:

 • Oryantal düzeni;
 • Çiçek düzeni;
 • Geometrik model;
 • yatay desenli duvar kağıdı;
 • İnce çiçek desenleri ile duvar kağıtları.

Ayrıca, duvar kağıdı farklı birleştirmek çok moda. Renkler farklı olabilir ama bu durumda, stil ve renk aynı olmalıdır. Örneğin, duvar kağıdı tek sesli ve bir süs ile ikinci rulo bir rulo almak ve sonra bunları birleştirebilirsiniz. Bu uzun bir süre için söz konusu olabilir çok taze ve modern bir çözümdür.

Duvar üzerindeki rakamlar (video)

Bitiş ve odanın genel tasarımı duvar kağıdı büyük ölçüde bağlıdır, bu nedenle sabır çok üzerinde stok ve dikkatli duvarlara ağın geleceğini seçmek gerekir. Aslında, duvar kağıdı çok uzun bir süre olacak ve onları bir ay içinde kendi efendilerini memnun etmek durmak istemiyorum, çünkü ciddiye almak gerekir.

Duvar üzerindeki rakamlar (fotoğraf)

22412-mutfak-resmi renkli061411-14137985384258-121416945149oboi-s-krupnym-risunkom-KOPIYAa96d2981a309e6058128ced6f4011e7c1416945207oboi-V-ppolosku-KOPIYA

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 7 = 2

Adblock
detector