Duvar kağıdı türleri: farklarının 7 işaretleri – nwhistorycourse.org

The BlogPazarda uygun fiyata duvar kağıdı büyük bir seçim varPazarda bitirir uygun bir tseneBlagodarya büyük seçim de duvar kağıdı büyük bir seçim var ve bütçe ve lüks iç yapılabilmektedir. Piyasada bir çok duvar kağıdı, ancak seçim gelince nedenle duvarlar için duvar kağıdı türlerinin her biri üzerinde durmak gereklidir birçok zor hale olun.


duvar kaplama malzemelerinin çeşitleri gibi, imalat belirlenir kağıt, dokunmamış, vs. boyama ve sıva için kullanılabilecek dekoratif duvar kağıdı, de vardır. Duvar kağıdı her tür renk, doku, renk ve tasarımlarda geniş bir seçim vardır.

duvar kağıdı, duvar malzemeleri ve bunların her türlü özellik

Biz duvar kağıdı seçtiğinizde farklı gruplar halinde renklerin tonları biraz farklıdır bu gerçekleşirse, sen, aynı partiye mensup bütün rulo dikkat edilmelidir.

Bugün, duvar kağıdı büyük bir seçim bulabilirsiniz, ancak malzemeye dikkat ve özellikleri arasında olmalıdırBugün, duvar kağıdı büyük bir seçim bulabilirsiniz, ancak malzemeye dikkat ve özellikleri arasında olmalıdır

Bu ayrıntılı ve her tür özellikleri tanımlanmalıdır:


 1. Kağıt. Bu duvar kağıdı en popüler türüdür. Bunlar tek ve çift katmanda gelir. Tipik haliyle, kağıt ağ-yapı yumuşak, ama bazen bir kabartma ile örnekleri görülebilir. Kağıt duvar artılar yüzeyine yapıştırma çevresel ve basit bir süreç içinde, malzemenin düşük maliyeti vardır. dezavantajları kısa ömürlü olan, sıvı maddelerin korku güneş yakmak, yetersizlik temizleme ıslak. İyi kağıt duvar katı olmalıdır.
 2. Post. Malzeme ağı dokuma olmayan kumaştan yapılır. materyalin sunduğu avantajlar şu iyi mukavemet, nefes alabilirlik, kuruduktan sonra herhangi bir büzülme, düzgün olmayan duvarlara yapıştırma olasılığını da içerir. Ayrıca, uzmanlar çevresel duvar kağıdı ve malzeme ile çalışma kolaylığı söylüyorlar. Arka plan vinil tabakası kaplanmış olan diğer deliklerin çevre dostu olarak kabul. Bununla birlikte, malzemelerin boyanması vinil için uygundur.
 3. Vinil. Bu duvar kağıtları pürüzsüz veya kabartma ile olabilir. Malzemenin temel - kağıt ya da tela. materyalin sunduğu avantajlar şu nem direnci, dayanıklılık, UV direnci, birkaç kez duvar kağıdı boyamak için yeteneğini de içerebilir. Uzmanlar çocuk odalarında kullanımını önermiyoruz böylece duvar kağıdı bu tip dezavantajları, hava sızdırmazlık vardır.
 4. Akrilik. Dış parametreler üzerinde duvar kağıdı bu tip bir vinil bitirme malzemeye çok benzer. duvar yüzeyi akrilik, bu ince bir tabaka şeklinde bir kaplamaya sahiptir, bu yüzden, hava duvar daha geçirilir.
 5. Doğal. oturma odaları Yeni Elit duvar kağıtları doğal malzemelerden yapılır. Bu bir mantar, jüt, saman, bambu, kamış, algler olabilir. kağıt ağının bir temel olarak kullanılır. Dokumasız üzerinde seçenek vardır. Doğal duvar kağıdı estetik, çevre dostu, ancak nem korkuyorlar, kolayca zarar görebilir.
 6. Fiberglas. Dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı madde. Bu duvar kağıtları 30 yıla kadar hizmet edebilir, bunlar korkuyor su ve duman değildir. Duvar kağıtları kalıp, küf ve zararlı mikroorganizmaların gelişmesini engellemektedir. Bunlara karşın çizimler ve resimler küçük bir seçim atfedilebilir.
 7. Tekstil. Malzeme zarif iç görünüyor. O dokunması hoş, dayanıklı, çevre dostu. dezavantajları kirlilik ve kokulara düşük direnç içerir.

onlar iyi kaliteli ve düşük maliyetli olduğu gibi Kağıt duvar kağıdı, en popüler arasındadıronlar iyi kaliteli ve düşük maliyetli olduğu gibi Kağıt duvar kağıdı, en popüler arasındadır

Duvar kağıdı yukarıda belirtilen türlerin tamamı en popüler ve uygun fiyatlıdır. birini seçme veya diğer bitirme malzemesi hep koridorda ya da mutfakta sığmayan yatak odası için duvar kağıdı olarak kendi özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Randevu, performans verilerini düşünün ve stilleri kombinasyonu dikkat etmek önemlidir.

Yeni tür - metalik duvar kağıdı

malzeme terbiye yeni tip bir tür metalik duvar kağıdı vardır. Bu tip malzemeler, Art Nouveau tarzı ve yüksek teknoloji için idealdir. Metalik duvar kağıdı güneşte güzel parlak olduğunu ve odadaki ışık odasına ilave bir cazibe yaratır.Metal duvar kağıdı Özellikleri:

 1. Malzeme tipik çünkü görsel çekiciliğinin satın;
 2. üst tabaka malzemesinin aşınma direncini yapan bir alüminyum folyo oluşur;
 3. Malzeme ultraviyole korkma;
 4. Duvar kağıdı temizlenmesi kolaydır;
 5. Malzeme iyi bir ses yalıtımı bulunmaktadır.

Metalik duvar kağıdı - bu görünümü ve parlaklık için çekici duvar kağıdı yeni bir tür olduğuMetalik duvar kağıdı - bu görünümü ve parlaklık için çekici duvar kağıdı yeni bir tür olduğu

Değerlendirme gösterdiği gibi eksileri olarak, tüketici yüksek maliyeti taşır. Yeni malzeme münhasır olarak kabul edilir, bu yüzden fiyatı hala yüksek.

malzeme uygulamaya göre rulo değildir: sıvı duvar

duvar en sıradışı tür sıvıdır. Bunlar silindir kaplamaları, duvarlar için dekoratif sıva ve boya olabilir mükemmel kalitede, birleştirir. Bu duvar, su ile seyreltilir, duvara uygulanmasından önce, bir toz olarak üretilir.

Bu duvar kağıtları avantajları alışılmadık bir doku oluşturarak uygulama sonrası eklem eksikliği, çevre dostu, dayanıklılık ve antistatik vardır.

Çeşitler duvarlar için duvar kağıdı: eşsiz bir foto-duvar kağıdı

daire çok için duvar kağıdı tipleri, ancak foto-duvar kağıdı ayrı ayrı söz etmek gerekiyor. Bu duvar kağıdı ile herhangi bir marka görüntünün duvara yerleştirilebilir.

foto-duvar kağıdı bulunabilir:


 • Şehir;
 • Hayvanlar;
 • Bitkiler;
 • makine;
 • Okyanusu ve çok daha fazlası.

herhangi duvar güzel desenin üzerine yapıştırmak mümkün olduğundan Fotoğraf kağıdı, piyasada çok popülerherhangi duvar güzel desenin üzerine yapıştırmak mümkün olduğundan Fotoğraf kağıdı, piyasada çok popüler

Fotoğraf kağıdı bugün yine ilgili, bunlar açık bir duvara yerleştirilmelidir. Fotoğraf kağıdı duvar kağıdı diğer türleri ile kombine edilebilir. foto-duvar çeşitleri 3D duvar kağıdı atfedilebilir. Bu duvar kağıtları surround etkisi yaratan özel ekipmanlar, aydınlatma, birlikte satın alınmalıdır.

sıva altında duvar kağıdı Türleri

Duvar kağıdı sıva - başarıyla iç değiştirmek için gerçek bir şans o tekliği ve asalet lüks vermek. koridorlar, mutfak, yemek salonu ve ofisleri bitirme için kullanılan duvar kağıdı alçı. Üreticiler, farklı doku, kabartma ve çizim ürün üretir. Pazarda düz modelini bulabilirsiniz. Duvar kağıdı sıva mükemmel performans özelliklerine sahiptir.

hiçbir maddi çalışmak zor olduğundan, bu tür özelliklere sahiptir:


 • ses yalıtımı
 • ısı yalıtımı;
 • UV ışınlarına dayanıklıdır;
 • dayanıklılık;
 • Estetik.

Tüketici imitasyon beton, sıva ile duvarları çizmek isterse, o zaman malzeme de piyasada bulunabilir. Bugün pek çok renk ve duvar kağıdı tonları yarattı, bu yüzden onların türlerin birini kullanarak, özgün iç gerçekleştirebilir.

Duvar kağıdı alçı koridorda harika görünüyor ve iç özgün ve çekici olacak yapacakDuvar kağıdı alçı koridorda harika görünüyor ve iç özgün ve çekici olacak yapacak

iç duvar kağıtları seçimi kuralları

duvar kağıdı seçiminde en önemli şey - tasarımcıların tavsiyelerine rehberliğinde. İyi seçilmiş duvar kağıdı başarının anahtarı ve iyi bir ruh hali.

renklerin ve malzemelerin aralığıdır - Önce karar vermelidir. rengini seçmek için odanın bir karakter, mobilya, zemin ve tavan renkleri olması.

Iç tüm kombine önemlidir. Her odada, örneğin, banyo, mutfak ve koridor için duvar kağıdı, neme karşı dayanıklı olması gerekir aşınmaya dayanıklı, estetik, bir çeşit duvar kâğıdı uyar.

Yatak odasında nötr, sıcak bir arka plan yerleştirmek için daha iyidir. uyku ve dinlenme barış ve huzur ortamı olmalıdır odasında olarak yatak odası, çok parlak renkler tercih edilmemelidir.

Yatak odası rahat bir atmosfer olmalı böyle bir odada olarak, duvar kağıdı sakin tonları seçmek daha iyidirYatak odası rahat bir atmosfer olmalı böyle bir odada olarak, duvar kağıdı sakin tonları seçmek daha iyidir

bu ayarlar görsel duvar kağıdı kullanılarak değiştirilebilir olarak, tavan yüksekliğinde odanın büyüklüğüne olmak seçerken arayın. Yatay desen görsel bir oda genişletmek ve dikey çubuk tavan yükseltmek. Yani iç süslemeleri ve odada bir ahenkli bir atmosfer yaratmak için güzel bir duvar kağıdı almak bazı basit kurallar Gözlemciyebağlıdır.

Duvar kağıdı Modern örnekler: Yeni bitirmek avantajları

duvar kağıdı örnekleri farklı yorumlanmasında bugün sundu.

bilgisayar teknolojisinin hızla gelişmesi çağında, sen örnekleri ile iç tahmin edebilirsiniz:

 • daire;
 • evin;
 • Ofisi.

Nedeniyle tüketici duvar kağıdı örneklerini görebileceğiniz olması nedeniyle, kendi tarzıyla, tasarım uzaya uygun olan bir kaplama malzemesi almak için fırsat vardır. O da fiyat ve performans üzerindeki malzemeyi tercih edebilirsiniz.

Modern duvar kağıdı herhangi bir odada mükemmel bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktırModern duvar kağıdı herhangi bir odada mükemmel bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır

duvarlar için duvar kağıdı nasıl genişliğinde

Eğer terbiye üreticileri sunduğu tüm bolluk içinde kaybolabilir, modern donanım deposuna geliyor, yüzey duvarları için bitirir. duvar tipi boyama, doku, doku ile, sadece kumaşın uzunluğu ve genişliği değişmeyen, oluşturuldukları malzeme farklıdır.

iki standart genişlikleri vardır:

 • 53 cm;
 • 106 cm.

o tutkal daha kolaydır çünkü bugün dekorasyon ustası, geniş tuval tercih ediyorum. İmalatçı hemen terk yarım metre duvar kağıtları, malzemenin ancak% 99 1.06 m'lik bir genişliğe sahiptir.

bunun uzunluğu hakkında konuşursak, şunlar olabilir:

 1. Standart - 10.05 m;
 2. boyanabilir Polar - 30 m;
 3. boyanabilir polar - 50 m.

Duvar kağıdı standart dışı uzunluğu genellikle bitirme profesyonel ustalar tarafından kullanılır. bunların genişlik ve uzunluk, bireysel olarak değil standart ile, aynı zamanda, duvar kağıtları içerebilir.

duvar kağıdı çeşitli tipleri (video)

Çok duvar, çeşitleri görülebileceği gibi. Her biri kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Bu nedenle, her durumda, seçim dikkate tüm yönleriyle alarak ayrı ayrı yapılması gerekmektedir.

Duvar kağıdı çeşitleri (fotoğraf)

1-93sochetanieoboevvinterere4ea891edcb0944ea898581a3b9718-06-6975497224-06-7807048377thumbG138981462308211486

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − = 32

Adblock
detector