Duvar kağıdı miktarını hesaplamak için nasıl Öneriler – Doğru onarım yapmak! – nwhistorycourse.org

The Blogherhangi bir ekstra maliyet olmadan duvarlara duvar kağıdı pokleit için, duvarların inşaatı alanını ölçmek için bir araç kullanmak gerekirherhangi bir ekstra maliyet olmadan duvarlara duvar kağıdı pokleit için, bu rulet yardımcı olur Steinway alanını ölçmek için bir bina aracı kullanmak gerekir, ancak duvar tipi dikkate alınmalıdır. bir model, kağıt, vinil, dokuma kağıdı ile duvar kağıdı, hepsi bir özellik uzunluk ve genişlik gibi duvarlar yapıştırma, bu yüzden hesaplaması tüm faktörler, oda sadece boyutu alınarak yapılmalıdır. oda duvar kağıdı gereken miktarda hesaplamak için çeşitli seçenekler vardır.


doğru oda duvar gerekli miktarını hesaplamak için yukarıda ve pencerelerin altında mesafe göz önüne alındığında, bir inşaat mezura kullanın kapı olmadan duvarların çevresini ölçmek gerekir.

oda duvarlarında duvar kağıdı nasıl hesaplanır

Duvar kağıdı sayısı odasında üzerinde yapıştırılan çevre bilerek doğru hesaplanabilir. Çevre tüm tarafların toplamıdır ve böylece odanın çevre uzunluğunda her taraftan toplamıdır. Bunu nasıl numarayı alabilirim? bir mezura gerekir binanın çevresini ölçmek için. Her odada uzunluğu bir şerit metre ile ölçülmelidir, bu 4 duvarlar döner 2 duvar kalan 2 duvarlar farklı bir uzunluğa sahip olacaktır, aynı uzunlukta olacaktır. en kimin çevre 4x2 olan duvarların örneği, düşünelim. İki duvar 4 m2 bir uzunluğa ve 2 metre uzunluğa sahip olan bir duvar vardır. formül: oda çevre 4x2 + 2x2 = 12 metre mesafededir.

Yani o zaman gerekir, hepsi bu değil:

 • duvarların yüksekliği bilir;
 • duvar, tek bir rulo üzerinden duvar kaç şeritler hesaplamak;
 • oda duvar gerekli şeritlerin sayısının hesaplanması;
 • gerekli duvar döngü sayısını hesaplayın.      

Odanın çevresini bilerek, duvar kağıdı gereken miktarda hesaplayabilirsinizOdanın çevresini bilerek, duvar kağıdı gereken miktarda hesaplayabilirsiniz


oda duvarlarının yüksekliği de bir şerit metre ile, şerit metre çok uygun ölçmek için, bir bit ağırlığında, genişliği hem de ölçülür. ev ve 2,5-3 metre dairelerde duvarların standart yüksekliği. duvar kağıdı, tek bir tomar dışarı duvar kaç şeritlerini öğrenmek için, bir rulo uzunluğuna duvar kağıdı duvarlarının yüksekliğini bölmek gerekir, ancak duvar kağıdı bir rulo kaç metre bilmemiz gerekir. 10: 2.5 = 4 Duvarlarımızın 2,5 m yüksekliği, hesaplama formülü aşağıdaki gibidir ise duvar standart bir rulo, bu, 10 metrelik bir uzunluğa sahiptir. Bu duvar, tek bir rulo üzerinden bu 4 bant ortaya çıktı. duvar kağıdı bir rulo gruplar da bir numara hesaplanmıştır sonra, seçili bir rulodan verilen bir oda duvar kağıdı için gerekli bant sayabilir. Bunu yapmak için, duvar kağıdı bir rulo genişliğini ölçmek ve oda çevre üzerinde paylaşabilirsiniz.

53 sm bir genişliğe sahip ve bir örnek olarak oda çevre üzerinde yapıştırılmış 12 metre standart duvar altında, örneğin bir formül elde edilir: 12: 23 = 0.53, yuvarlak, duvar kağıdı yapıştırma şeritleri gerekir bu oda 23 anlamına gelir.

Ve son adım odası duvar gerekli miktarını hesaplamak etmektir. 6 = 4 yuvarlanır: 23: oda şeritlerin istenen sayıda aşağıdaki formüle göre olan bir rulo şerit sayısına bölünür için. Bu 4x2 metrelik duvar kağıdı 6 rulo bir oda alanı için rezerve gerekecek çıkıyor.

Her oda ve içinde bir oda olarak, farklı yükseklik, genişlik, hali olabilir, yaklaşık hesaplama sağlar, yani doğru bir şekilde ve dikkatli bir şekilde dikkate duvar ve tavan muhtemel düzensizlikleri alarak hesaplamaları yapmak.Nasıl odasında duvarların alanını hesaplamak için (video)

oda alanının duvar kağıdı bir hesaplama nasıl yapılır

oda gerekli duvar kağıdı sayısını hesaplamak için tek emin yolu kat alanının bir hesaplama var olmasıdır.

Bu hesaplamayı gerçekleştirmek için odanın ve aşağıdaki çevresinde onun duvarının tüm alanı ölçmek için gereklidir:

 • duvar yüzeyleri uzunluğu, genişliği ve yüksekliği ölçün;
 • uzunluk ve duvar kat genişliği ve o zamandan beri, 2 ile çarpılması Aynı duvar 2 ve çok-katlı duvar yüksekliği ile bir bina;
 • Rulo genişliği uzunluğu ile çarpımı.

odası alanı ölçümlerini yaptıktan sonra sopa için duvar kağıdı gerekli miktar olarak kabul edilebilir. Örnek oda alan 4x2 m, olası duvar hesaplama formülü yapmak için, 2 (4 + 2) alanı üzerine yapıştırılan elde = 30 m2 2.5 x. Daha sonra, kaç kare mühür bir rulo hesaplamak gerekir. Örneğin, standart bir rulo üzerinde, formülü elde: 0.53 m (standart rulo genişliği) 10 m (standart rulo uzunluğu) = 5.3 m2. genişlik ve uzunluk olarak duvar kağıdı bir standart rulo, 5.3 m2 duvara sopa mümkündür. 5 = 6: son adım doğru oda 4x2 metre duvar silindirlerinin gereken sayısını hesaplamak için, örneğin, duvar kağıdı rulosunun alanı ile bölünen yüzey alanına 30 mi. Oda duvar kağıdı yapıştırma 4x2 m'lik alanı ve yüksekliği 2.5 m için, duvar kağıdı 6 rulo gerekmektedir. ilk ölçüm sonucu, ve oda, duvar kağıdı üzerinden 6 rulo alanının ölçümü sonucunda zamanda.

Duvar kağıdı doğru bir odanın alanı hesaplamak bile küçük bir marj almak her zaman daha iyidirDuvar kağıdı doğru bir odanın alanı hesaplamak bile küçük bir marj almak her zaman daha iyidir

Bir çok doğru formüle dayalı hesaplamalar, ekstra duvar kağıdı, hem de bunların eksikliği çalışmıyor, ancak hesaplamada, duvar kağıdı yapıştırılmış olan oda özelliklerini dikkate almak gereklidir.

Daha iyi kesimi her zaman yararlıdır kez, bulamıyorum benzer duvar kağıtları, aramaya daha duvar kağıdı hasar durumunda duvarını geri edebilmek için, küçük bir farkla duvar kağıdı almak.

duvar kağıdı deseni hesaplanması

oda en karmaşık hesaplamalar gerekli duvar kağıdı bir desenle duvar kağıdı hesaplanması, görüntü bir çok atık üretir ve bunun süresince seçilmiş gerektiğini zordur. Duvarlar çekik, düzensiz köşeler veya gözlenen Yükseklik duvarlar ise, resimde farklılıklar olabilir. Bir desenle Uygun Duvar Kağıdı doğrusu, süs ayarlamak hiçbir kusurları olan, odanın iyi bir görünüm sağlar.


Önemli bir faktör ne halicilik olduğunu. Duvar kağıdı orkestrasyon desenini elde etmek ekleme eklem yapıştırılmış sadece desenli.

Düzgün odanın bir resim ile duvar kağıdı gerekli miktarda almak için, her şeyden önce, biz resim elemanları arasında izin verilen mesafeye uyum odaklanmalıdır. Duvar kağıdı her tipi için bu rakam, ve ayrı ayrı üzerlerinde çizim. daha az ve geometrik şekiller ve çizgilerle duvar floral süsleme uyum ile duvar kağıdı, rapor her zaman daha fazladır. geometrik çizgilerle Tüketim duvar kağıdı çiçek desenleri ile daha büyük olacaktır.

Bir desenle kleite duvar kağıdı varsa, üzerinde 2 veya 3 rulo almak gerekirBir desenle kleite duvar kağıdı varsa, üzerinde 2 veya 3 rulo almak gerekiryapıştırma, hassas bir sürümü Seti tekrar seçim süreci gerektiren duvar her bir rulo üzerinde:

 • Geometri - 50 mm 'den;
 • Çiçekli baskı - 50 mm;
 • Soyutlama - 10-50 mm uyum.

Hesaplanan gerekli yüzey alanı üzerine yapıştırılan bir desen genişliği ile duvar kağıdı miktarı, yanı sıra, geleneksel duvar seçimi. tek özelliği bir rulo üzerinde rapportlama göstergesidir. Büyük şekil uyum Eğer desen olmadan sıradan duvar kağıdı fazlasının 2 veya daha fazla rulo almak zorunda Aslında yol açar ve dengeler birçok olacak.

Eğer bir resme ev duvar kağıdı için seçmeden önce, kağıdı ile kaplı alan, gerekli duvar kağıdı sayısını ve fiyat için karlı olmasını fiyatını hesaplamak gerekir? Çok zor bir desenle duvar kağıdından Atık yamaç yerleri, açıklıkları seçme ve bir uyum içinde neredeyse asla.

duvar Hazır tahminler sayısı

Amacıyla doğru ölçüm ve duvar kağıdı için alanın hesaplanması ile vakit harcayalım ve hızlı bir şekilde görüntülemek ve hazır göstergeleri alabilirsiniz tablo hesaplamaları, hazır duvarlarda duvar kağıdı miktarını hesaplamak yardımcı olmak için değil.


hesaplama tablosu kullanarak, iç bitirme için gerekli olacaktır duvar kağıdı tam miktarını, hesaplayabilirsinizhesaplama tablosu kullanarak, iç bitirme için gerekli olacaktır duvar kağıdı tam miktarını, hesaplayabilirsiniz, Bilgileri masaya odaklanarak hazır yaklaşık alabilirsiniz:

 • duvarlar ve odanın tavan yüksekliği;
 • oda çevre;
 • silindirlerin uzunluğu;
 • rulo ve duvar kağıdı şeritleri sayısı.

Bu tablolar yapıştırma önce bir kaba ve dilimleme duvar kağıdı şeritleri var, duvarlarda olası boşlukları kapsayacak şekilde biraz ekstra uzunluk bırakmak gereklidir.

duvar rulo genişliğini odanın duvarlarını hesaplanırken yanı sıra hesaba katarak için hazır göstergelerini kullanarak, hızlı ve doğru hesaplayabilir.

Duvar kağıdı sayısını hesaplarken (video)

Duvar Kağıdı daima zaman alıcı süreç, daha da zor oda duvar kağıdı tam doğru miktarda seçmektir. Doğru bir mezura ile oda büyüklüğü ve bazen bir asistan simüle, doğru rakamları elde ve duvar kağıdı doğru miktarda hesaplayabilirsiniz. Her şey tamir iyi gidiyor zaman, onarım bir yük ama bir zevk olmayacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

89 − 84 =

Adblock
detector