Duvar kağıdı desenli duvar Astar: nasıl seçebilir ve doğru olanı yapmak için – nwhistorycourse.org

The BlogAstar yüzeyi önemli ölçüde bitirme tüketimini azaltabilirönemli ölçüde primer duvar kaplama tüketimini azaltabilir yüzey primer son işlem gerçekleştirmeden önce duvarlara uygulanan sıvı bir sıvı çözelti, astar kaplama için bir astar seçmeden önce farklı bir bileşime ve renk olabilir temsil ettiğinde, duvara uygulanmış hangi astar belirlemek için önemlidir . inşaat ve astar onarım sık sık çalışmayı bitirmeden önce, duvar ve tavanlar tedavisinde kullanılır. Doğru, küf ve küf görünümünü önlemek için onarım sonrası odanın yüksek kalitede bir görünüm sağlamak için, her alanda bir astar kullanmak olacaktır.


Ne için - Odada duvar kağıdı için Astar

Oda iyi havalandırılmış, kuru ve küf mantarı görünse bile, bu duvarda iyi yalan duvar kağıdı ve sarıldı daha iyi prime duvarıdır.

duvar altında duvarları astar Zorunlu aşağıdaki alanlarda yapılmalıdır:

 • yüksek nemli Tesisleri;
 • düzensiz duvar ve defekt duvarları ile oda;
 • Yetersiz havalandırma seviyesi ile binaların.

Astar sadece onarım sonrası odanın görünümünü iyileştirmek, bu yüzden bile duvarların iyi durumda olduğu bölgelerde, tüm kullanılabilir. primer özellikleri duvarları için çok yararlıdır, primer duvar, dezenfekte küçük çatlakların doldurulması, derin duvarın iç yapı içine nüfuz eder ve yüzey güçlendirir.

Yüksek nemde çalışması için yüksek emme özelliklerine sahip olan primer kullanılarakYüksek nemde çalışması için yüksek emme özelliklerine sahip olan primer kullanılarak


Primer parçalar, daha güçlü bir bağlanma malzemeleri duvarlar yüzüne temin duvar kağıdı zaman yapıştırıcı tüketimini azaltır.

iç astar her türlü güvenli bağlantılar yapılmış ve çevre dostu kompozisyon vardır, bu yüzden insan sağlığı için kesinlikle güvenlidir.

Türleri duvar kağıdı desenli duvar primer

Duvarların başarılı yenileme ve dekorasyonda ana faktör, odadaki duvarların belli bir tür astar doğru seçimdir bu yüzden duvarlar için Astar, farklı kompozisyonlar, hem de odadaki duvarların temelleri olabilir.

İç işler için astar ana tipi aşağıda verilmiştir.

alkid

Alkid astar bileşimi, daha da alçı, metal kafes, dübel ve örtüşme, alkid astar yaklaşımı vardır altında ise, ahşap ve metal duvar astarlanması için kullanılır.Akrilik astar Dış ve iç işler hem kullanılmak üzere tavsiye edilirAkrilik astar Dış ve iç işler hem kullanılmak üzere tavsiye edilir

 Alüminyum yüzeyler dışındaki duvar, her türlü akrilik primer uygun bir baz duvarlar.

akrilik

alçı duvar metal pimler üst üste ya örgü durumunda, akrilik primeri metal okside, uygun değildir.

maden

duvar yüzeyinin her tür için uygun olan kimyasal primerler ve ana avantajı, astar parçası olan çimento, yayılma özellikleri olan. Özel astar (PUFA'lar), yaygın olarak, duvar yüzeyleri kesinlikle tüm türleri için kullanılan ek olarak, özel bir primer nem, küf, mantar ve duvar kağıdı ve duvar altında oluşturulabilir yapabilen çeşitli parazitlerin duvarları korumak için. bir silindir ya da bir fırça olabilir duvara primer uygulanır.

primerler, sadece belirli bir yüzey için daha uygun bir astar seçilmesi, yüzey temel duvar rehberlik gerek seçerken.

Duvar kağıdı desenli duvar en iyi astar nedir

duvar kağıdı için astar satın almadan önce, türü ve odadaki duvarların durumuna karar vermek, hem de tam amaçlı odalar bilmemiz gerekir. Yüksek nem ile ve duvarların kusurları olan odalar için, kalıp ve küf belirtileri ve duvar kağıdı ve duvar altında parazitlerin oluşumlar karşı koruyan özel astar almak daha iyidir, özel astar küçük düzensizlikler hizalar ve duvardaki küçük çatlaklar tıkayabilir.

Evrensel astar özel kompozisyon, bu duvarların her türlü asal mümkündür. Normal kuru iyi havalandırılan bir için, metal dışındaki diğer bütün yüzey tipleri için uygundur akrilik primer, seçebilir. duvara duvar kağıdı ve iyi kuplaj duvar kağıdı sonra duvarların iyi durumda elde etmek için, toprağın bileşimi birkaç çeşit kullanımı daha iyidir.


sizin duvar kağıdı kolayca kalacak montaj önce duvarı birkaç kez astarlanmış, duvara kendi kavrama daha iyi olacak, duvarlar en kalıp ve küf türleri etkilerinden korunmuş olacaktır.

Astar kurumadan sonra, duvar kağıdı başlayabilirsinizAstar kurumadan sonra, duvar kağıdı başlayabilirsiniz

duvar altında Gruntuya duvar, birinci tabaka parazitler, kalıplar, mantar oluşumu yüzeyi korur duvar ve duvar ince pürüzler doldurur özel astar uygulanmalıdır.

Özel bir primer birinci tabakası kuruduktan sonra, bir sonraki tabaka primeri daha akrilik uygulanabilir:

 • Hızla kurur;
 • Uygulaması kolaydır;
 • Hemen hemen kokusuz.

astar sonra duvarları kurutulduktan sonra, duvar kağıdı belirli türde iyi ve uzun süreli yapıştırıcı almak unutmayın, duvar kağıdı başlayabilir.


Duvar kağıdı için Astar: ne seçilir

uzman inşaat saklar bolluk seçim farklı duvar kaplamaları için karışımlarını astar boyalar. İç ve dış üretici çok yüksek kalitede ve zaman test hazırlama karışımını sunar.

şirket UNIS, Dekor, PUFAlar farklı kompozisyon duvar altında bir astar sunuyoruz:

 • Sıvı karışım;
 • Toz karışımı.

Sıvı astar yüzeyine iyi oturur, pul değil, kurutma işleminden sonra, su ile yıkandı, edilmezSıvı astar yüzeyine iyi oturur, pul değil, kurutma işleminden sonra, su ile yıkandı, edilmez

sıvı karışımı astarlama genellikle duvara doğrudan uygulanabilir hazırlanan çözeltiler vardır. Bazı durumlarda, astar sıvı nadir bir kıvam elde etmek üzere su ile seyreltilmiştir. Satışta belirli bir yüzey için doğru tutarlılık seçerek, kendi başlarına yetiştirilen astar ve toz, bir karışımıdır. Tamir için seçilen yapı üzerine astar ne tür, kendi sahip çözmek.

Zaten istenilen kıvama kadar seyreltilmiştir sıvı astar kullanılması en iyisidir.

Gruntuya kendi elleriyle duvarlar, böyle bir kova, su, fırça, eldiven olarak yandan gerekli özellikleri, sahip olan, primerler ve arzu edilen kıvama getirmek kolaydır toz karışımları kullanmak da mümkündür.

duvar kağıdı ayırt edici özelliği için Beyaz astar

Beyaz bir primer duvar altında duvarları astarlama için uygundur, bu da, duvarlarda koyu geçişler sıva gizler duvar yüzeyinde leke kamufle ve küçük düzensizlikler ve duvarların kusurları eşitler. Beyaz astar duvar kağıdı her türlü için uygundur.

zımpara, fırça, silindir, mala: astar uygulanması gerekli araçları hazırlamak için gerekli olan öncezımpara, fırça, silindir, mala: astar uygulanması gerekli araçları hazırlamak için gerekli olan önce

beyaz astar başlıca avantajları:

 • Astar duvara iyi oturuyor;
 • Duvar yüzeyi bağımsız duvarın renk geçişi üniform aydınlatır;
 • Bu duvar yüzeyine duvar güçlü bir bağlantı sağlar.

Duvar kağıdı olarak kullanılabilir Mükemmel beyaz astar, bu astar Rutas şirketi. Çeşitli kapasitelerde mevcuttur ve orijinal gri renkte banka bulunuyor ama merak ve kusurlu veya elverişsiz, dolmuş düşünmüyoruz. uygulayarak ve duvarda kurutma sürecinde, astarlanmış cephe astarı iyi bir hamle ihtiyaç başlamadan önce, duvar mükemmel beyaz hale gelecektir.

Beyaz bir primer, sıvı duvar kağıdı için kullanılabilir, kalın tutarlılık mükemmel duvarlarda küçük ve orta ölçekli kusurların hizalar.

duvar altında alçıpan için Astar

Hazırlanan duvarda değil, aynı zamanda alçıpan üzerinde kalmaz, duvar kağıdı tutkal artık mümkün, genellikle tamirat yapmak ve iç değiştirmek o insanlar için idealdir.

kartonpiyer yapılmış duvarlar ve tavanlar üzerine sadece macun dikişleri ve yüzey astar sonra pokleit duvar kağıdı olabilir. Alçıpan için dolgu ve astar gibi aksi alçı levha levha boyunca gösterebilir duvar kağıdı yoluyla, beyaz olmalı ve bunlar da su geçirmez ve genellikle mavi veya yeşil, eğer öyleyse daha duvar kağıdı koyu tonu ekleyerek, duvar kağıdı yoluyla parlayacak .

alçıpan duvar kağıdını pokleit için, işin çeşitli aşamalarını tamamlamak gerekir:

 • OSB plakalı Başbakan;
 • alçı levhaların eklemlerini Dolgu;
 • dikişler hizalayın;
 • Başbakan yüzeyi tekrar.

Duvar kağıdı yapıştırmadan önce duvarın tam kurutma için beklemek gerekli olduğu veya duvar kağıdı sıkı yapıştırılmış değildir ve tutacak.

Astar mükemmel duvarlarda lekeleri ve usulsüzlükleri gizler ve birçok diğer küçük kusurları ortadan kaldırırAstar mükemmel duvarlarda lekeleri ve usulsüzlükleri gizler ve birçok diğer küçük kusurları ortadan kaldırır

duvar yüzeyinde astar kurutulduktan sonra duvar kağıdı, yapıştırıcı de promazyvaya alan duvar derzleri yapıştırılmış olabilir.

İpuçları astar sonra duvarları duvar kağıdı ne zaman

çalışmasından sonra duvarlar duvar kağıdı, sadece duvarın tam kurutma ve nem buharlaştırılmasından sonra mümkündür.

Duvarlar tamamen kuru olmalıdır, duvar yüzeyinde ufak nemli yamalar izin verilmez.

bağlı olan bir astar karışımı uyguladıktan sonra duvar kurur kaçta:

 • primerin nüfuz etme derinliği;
 • oda içindeki hava sıcaklığı;
 • duvar malzemesi yüzeyi kaynaktan;
 • hazırlama karışımının türü.

duvar altında yüksek kalitede eğitim duvarları için Beyaz astar firması Rutas mükemmelduvar altında yüksek kalitede eğitim duvarları için Beyaz astar firması Rutas mükemmel

derin astar duvar nüfuz, uzun duvar kuruyacak.

diğerlerinden daha uzun kuru derin nüfuz primer karışımı elde edilir. ortamında hızlı bir şekilde kuruması için primer en az 15 derece ve en fazla 35 derece, aksi kuruma süresi gecikir olmamalıdır, ve odada yüksek sıcaklıklarda baskın durumunda, daha fazla ve nem olacaktır.

Malzemeler kendi salım nem de duvarların yüzey. Betonda, tuğla, alçıpan yüzeyleri astar 25 derece arasındaki bir sıcaklıkta 6-12 saat süreyle kurur.

shpaklevke üzerinde astar aynı sıcaklıkta 4 saat boyunca kurur. 2-4 saat boyunca, karışım hızlı öğütülmüş. en hızlı şekilde zemin, akrilik harmanı ve yavaş, alkid kuru.

Doğru astar (video) nasıl seçilir

Astar Eğer ısıtma veya havalandırma açabilirsiniz odasında duvarın yüzeyinde hızla kurumasını. onarım çalışmaları, her zaman dikkate yapı malzemelerinin üreticilerinin tavsiyeler almalı ve daha sonra daha kolay olacaktır çalışmaları yürütmek üzere ve sonuç iyi olacaktır. duvar altında astar ile çalışan ana şey sürecini acele ve astar duvarlarda kurudu sürece muhafaza etmek değildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

97 − = 92

Adblock
detector