Duvar kağıdı Başarılı versiyonları – nwhistorycourse.org

The BlogGüzel duvar kağıdı evinizin iç belirli bir stil oluşturmak için yardımcı olacaktırGüzel duvar kağıdı özgün ve benzersiz bir odanın atmosferini yapmak için en kolay seçenek olduğuna dikkat edilmelidir dekoratif malzemelerin sizin zhilyaRassmatrivaya çok çeşitli iç kısmında belli bir stil oluşturmak için yardımcı olacaktır.


duvar kağıdı Duvar Kağıdı, tasarımı seçin

Duvar kağıdı yardımıyla duvarların dekorasyon için büyük talep üreticilerden daha fazla teklif görünür Nedeniyle - Farklı yapı ve tasarıma sahip yeni türler vardır. Bu hesaba çeşitli birleştirme olanağı alındığında - birbirleri ile uyum, farklı duvar kağıdı desenleri ve renkleri oluşturmak için, ve bu oldukça kolay yapıştırılması için farklı seçenekler arasında seçim yapar.

Eğer duvar kağıdı, çeşitli desen ve tonları bir arada oluşturduğunuzdaEğer duvar kağıdı, çeşitli desen ve tonları bir arada oluşturduğunuzda

Günümüzde birçok varyasyon ve duvar kağıdı yapıştırma kombinasyonları vardır.

en moda şimdi kabul:


  1. aynı renk fakat farklı renklere sahip duvar kağıdı iki tür kullanın. Bu kombinasyon, bir ya da daha oda duvarlarının daha tasarımı için uygundur. bej, gri ve mavi - duvar kağıdı tonları için en iyi seçenek. Sıkı tonları Ofisini yerleştirmek için mükemmel bir seçimdir.
  2. çizimler veya desenler ile düz duvar kağıdı ve duvar kağıdı birleştirin. Bu seçenek iç dinamiklerini verecektir. dikkat, belirli bir alanda odaklı olacak çünkü Ayrıca, bu prosedürün yardımı ile odanın imar gerçekleştirilir. Sen duvar kağıdı iyice karışmış renk olması gerektiğini seçerken dikkate almak gerekir. Daha iyi cesur kararlar almaktadır alarak profesyonel danışmak.
  3. Bir desenle duvar kağıdı farklı türlerini kullanın. Oldukça sık duvar kağıdı, yatay veya dikey çizgili süs ile duvar kağıdı birleştirir. Bu durumda dikkate renklerin uyumluluğu atın çok önemlidir. bir desen var duvar kağıdı, üzerinde ayrıca geometrik desenler ile güzel ahşap tema veya duvar kağıdını görünüyor.

tezat ile oynayın ayrıca odaya özgünlük getirmek için yardımcı olur. Bu amaçla, duvar kağıdı, renk farklılığı olan. parlak renkler vurgu imar oluşturmaya yardımcı olur. En yaygın tür yapıştırma çünkü parlak zıt renklerde modern bir tarzda oldukça popüler kullanımda, gençler arasında yer alıyor.

Odaya kadar güzel pokleit duvar kağıdı

yönünde, türler ve diğer nüanslar sayısına bağlı olarak - Ne renk seçme ve nasıl birleştirmek yanı sıra, duvara yapıştırılması için çok sayıda seçenek vardır.

Duvar tasarımı için yatay çizgili kullanımını görmek ilginçDuvar tasarımı için yatay çizgili kullanımını görmek ilginçOldukça popüler bugün yapıştırma duvar teknoloji yatay olduğunu. aynı renk duvar kağıdı kullanmak için bir eğilim vardır rağmen, bu durumda, duvar, farklı renk ve tasarımı ile duvar kağıdı yapıştırılan iki parçaya bölünmesi gerekmektedir. Bu uygulamadaki Farklı dokular, yapıştırma da geçerlidir. Kayıt eklem için özel bordürler kullanılarak. Onlar geniş sunuyoruz - kağıt, ahşap, plastik, PVC ve diğerleri. İpuçları uzmanları alt duvar genişliği en az 1 m çapında olması gerektiğini öğretir.

duvar tasarımı için dikey şeritler kullanımını görmek oldukça ilginç. Bu tür bir düzenleme, yapı ve genişliği içindeki iki ya da daha fazla renk, duvar kağıdı gerektirir.

Bu yöntem için Fikirler çok farklı olabilir - tek renkli ve kontrast maddeleri her ikisini kullanabilirsiniz.

seçim kuralları

Bir desen var bir duvar kağıdı, seçerken, onlar iyi kombine tasarım olması gereklidir:

  1. İlginç bir seçim farklı boyut ve tasarım ile pokleit duvar kağıdı. Böyle duvar kağıdı yapıştırma tavsiye kalıplama arasındaki eklemlerde anda, panelin etkisi ile sonuçlanır ve oda zarif bir görünüm olur. Bu sıradışı anlaşmazlık ilginç imar oluşturur.
  2. İyi bir seçenek yaşayan İçin tv ya da şömine barındıran bölgede yapılan vurgudur.
  3. Çok popüler belirli duvarın tahsisi. panellerini taklit onu vurgu duvar kağıdı yapışmasını Bunu yapmak için. Genellikle bu yöntemler yatak başında duvara vurgulamak için, yatak odası tasarımında kullanılır.
  4. yapıştırma Oldukça yaratıcı bir yolu kanatlarını kullanmaktır. tüm güzel duvar kağıdı tutkalı görünüyordu için birbirleri ile iyi kombine olan gereklidir.

İyi bir seçenek yaşayan İçin tv ya da şömine barındıran alana vurguİyi bir seçenek yaşayan İçin tv ya da şömine barındıran alana vurgu

Etiket aşağıdaki gibi: İlgili boyutlarını kırparak duvar kağıdından önce gerekli kesme, o zaman onlara popo sopa. Yapıştırma dağınık ve belirli sekans gözlemleyerek ikisi de olabilir. Herhangi bir odaya Bu orijinal yapışkan vermek stili.

Anahtar tavsiyeler

  • daha iyi dikey yapıştırma çok farklı eklemleri önlemek için üniform bir kalınlığa sahip desenin aynı tip kullanım için;
  • duvar kağıdı seçimi onlar nasıl birleştirildiğini değerlendirmek amacıyla bunları birbirlerine tutturmak için kombine edilmelidir;
  • Resimlerle bir duvar kağıdı seçerken onlar görsel alanı ayarlayabilirsiniz çünkü binanın olasılığı dikkate almak.

daha iyi dikey yapıştırma üniform bir kalınlığa sahip desenin aynı tip kullanım içindaha iyi dikey yapıştırma üniform bir kalınlığa sahip desenin aynı tip kullanım için

Odada niş varlığında, onlar da duvar kağıdı yardımı ile dekore edilebilir. Bunu yapmak için, önerilen veya dekore duvar kağıdı, ya da sadece farklı bir renk kullanın.


Farklı odalar için duvar kağıdı ilginç fikirler tutunan

Duvar kağıdını seçerken önemli bir özelliği de yapıldıkları malzemedir. aşağıdaki gibi Şimdi üreticileri oldukça büyük bir seçki sunuyor, ana tipi vardır.

kağıt duvar kağıdı

en uygun fiyatlı seçenek. Bu renkler, desen ve tasarımlar çok sayıda sunuyor. duvar kağıdı avantajı sadece kendi mükemmel nefes artı o çevre dostu bir malzeme. Bir sonraki onarım planlarken olumsuz onlar diğerlerinden daha hızlı yıpranacaktır olduğunu ve bu onlardan kurtulmak olacaktır oldukça zordur.

kağıt duvar kağıdı avantajı hava geçirgenliği olankağıt duvar kağıdı avantajı hava geçirgenliği olan


vinil duvar

duvar oldukça dayanıklı türü. Bunlar oldukça iyi bakmak ve bozulmamıştır. Bu düzensizlikler ile duvarlar için iyi bir seçenektir. Yapıştırılan bölüm düz ve pürüzsüz görünüyor. Eğer duvar kağıdı yapıştırdım isterseniz ileride herhangi bir sorun olmadan rengini değiştirmek için boya uygulayabilirsiniz.

Vinil duvar kağıtları oldukça çekici ve uzun aşınma bakmakVinil duvar kağıtları oldukça çekici ve uzun aşınma bakmak

Dokuma olmayan duvar

Yeni Rink misiniz. Ayrıca bu tip - basitlik yapıştırma. Onlar nefes ve yapıştırıcı ile onları tedavi etmeye gerek yoktur. Buna ek olarak, bir sonraki onarım için planlama yaparken duvarlardan bunları kaldırmak için oldukça basittir.

Sigara dokuma duvar kağıdı nefes ve tutkal uygulamak gerekmezSigara dokuma duvar kağıdı nefes ve tutkal uygulamak gerekmez

tekstil duvar kağıdı

Tekstil duvar kağıdı zengin ve lüks iç yaratılması için mükemmel olacak. Bunlar dezavantaj yüksek maliyetidir, çok iyi ve özel bakım gerekir.

Tekstil duvar kağıdı zengin ve lüks iç yaratılması için mükemmel olacakTekstil duvar kağıdı zengin ve lüks iç yaratılması için mükemmel olacak

Yeni duvar kağıtları odanın genel atmosferini ayarlamak çünkü Duvar kağıdını ayarla renk, çok önemlidir.

Duvar kağıdını ayarla renk

Eh insan sinir sistemi soğuk renkleri etkiler. Bu nedenle, kısa huylu ve en uygun koyu mavi ya da yeşil tonlara dürtüsel insanlar.

Seksi insanlar sıcak renklerle dekore edilmiştir hangi iç oda gibi olacakSeksi insanlar sıcak renklerle dekore edilmiştir hangi iç oda gibi olacak

Bunun arka plan üzerinde parlak noktalar uygunsuz olacaktır. parlak renkler tasarımında kullanmak insanların bu tip için önerilmez (mor ve benzeri sarı, kırmızı, turuncu,.).

Seksi insanlar sıcak renklerle dekore edilmiştir hangi iç oda, var gibi. Bu can sıkıcı olabilir gibi, onlar da parlak olmadığını önemlidir. iyi seçim pembe, bej, turuncu tonlarında kullanmaktır.

gri, siyah dahil Depresif tonu, kahverengi, küçük parçalar süslemek için kullanmak daha iyidir.

Duvar Kağıdı (video)

Duvar kağıtları - Bu özgünlük iç yapmak ve ona ilginç bir görünüm vermek için iyi bir yoldur. Onlar evin herhangi bir odasından tasarımı için kullanılabilir - onlar konfor oluşturmanıza yardımcı ve yaratıcı çözümler için yer verecektir.

duvar kağıdı seçenekleri (fotoğraf)

2-miranda-brooks1641277407011-1024x76741-1200x720400big4344jpg08004231 odalı-duvar-renk-sizzle800x60094839s222232-Liven-up-your-salon-ile-duvar duvar resmi-decor800x60013364378131456979149134092304

Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 + = 25

Adblock
detector