duvar altında substrat: Kullanım 4 Şartları – nwhistorycourse.org

The Blogduvar altında alt-tabaka, sadece yapıştırma duvar önce duvar hizalamak için yardımcı olabilir, ancak, aynı zamanda, oda yalıtımı sağlamazduvar altında alt-tabaka, sadece bir duvar kağıdı yapıştırma önce duvar hizalamak için yardımcı olmaz, aynı zamanda bir yalıtım sağlayacak komnatyPodlozhka ısı yalıtımı sağlar. Ayrıca, ses yalıtımı, yalıtım, buhar bariyeri sağlar. Hafif malzemeler ile çalışmak, tutkal bile bir rahip olmayan kimse başa çıkabilir. duvar altında tabanın kullanımı avantajları aşağıdakileri içerebilir: o mümkün kendi başlarına onarım yapmak için yapar, tutkal kolay gibi, duvar kağıdı yapıştırmadan önce yüzeyin düzgünleştirir. Malzeme, yoğunlaşma ve mantar duvar lezyonlara karşı koruma nem korkmayan ve nihai kaplama yapmak gerek sürekli olabilir yeniden çubuk duvar nem etmez.


konfor, sıcaklık ve sessizlik - apartmanda duvarlar için ses geçirmez duvar kağıdı

insanlar dışında gürültüden evlerini korumak istiyorsanız, özel bir substrat satın almak zorunda. uygulanan izolasyon ve ses geçirmez malzemeler korumak.

Yumuşak gözenekli malzeme ses emen ve ses yalıtım malzemeleri olarak iterler.

ses geçirmez madde çeşitli uygulandığında en iyi etki elde edilir. Örneğin, güzel bir efekt alçıpan ve gipsovolokno uygulanarak elde edilebilir. En son alaka filmler ve polietilen veya polietilen tabak kazanma. Alt tabaka tipik olarak 5 mm ve 40 mm tabaklar bir kalınlığa sahiptir.

yapıştırma işlemi

alt-tabakanın düzenlemek için aşağıdaki gibi bir işlemdir, zor değildir:

 1. Polietilen köpük tabaka, uygun boyutta parçalar halinde kesilir;
 2. duvarında bir ön yapışkan bileşimi ağır duvar için uygun olan uygulama için gerekli olan;
 3. Bu kuruduğunda substrat takın ve bant ile derz sarar;
 4. Sonra duvar kağıdı asmak.

Özel bir alt-tabaka duvarlarında koymak için tutkal duvar kağıdı dış gürültü ve ses ihtiyaçtan oda izole etmek içinÖzel bir alt-tabaka duvarlarında koymak için tutkal duvar kağıdı dış gürültü ve ses ihtiyaçtan oda izole etmek için


apartmanda 40 mm Tabaklar özel vidalarla güvence altına alınmalıdır. tutkal üzerine duvar kağıdı yapıştırılmış olabilir kaba bitirmek sonra alçıpan "atılmış".

duvar altında apartmanda Süper ince ses yalıtımı: Avantajları ve Özellikleri

İnce substrat nedeniyle performansına tüketiciler arasında çok popüler.

duvar altında alt-tabaka aşağıdaki avantajlara sahiptir: 1. Yüksek dayanımlı;
 2. Çevre dostu;
 3. nem ve küf karşı koruma;
 4. Yüksek yalıtım.

Duvar kağıdı olarak son kat altında Bu ideal merdane yüzey malzemesi.

Pasif ses yalıtımı dayanıklı yüzey, yani tuval birkaç kez duvar kağıdı basın birleştirebilir.

En popüler ve seçkin iyi özellikleri malzeme markaları dikkate alınır:

 • Ecoheat;
 • Penolon;
 • Poliphili (Trocellen).

duvar altında ince tabaka duvarlarda tutkal için yüksek mukavemetli, çevre dostu ve çok kolay sahipduvar altında ince tabaka duvarlarda tutkal için yüksek mukavemetli, çevre dostu ve çok kolay sahip

Başkaları pazarda kendini kanıtlamış daha bu üreticilerin iyidir. Ekoham alt-tabaka, polietilen köpük ve kağıt harici benzer oluşur. Kumaş üniform ve yoğun yapısı. ustaları en alakalı Penolon, malzeme, bir çapraz-bağlı polietilen köpük gibi görünüyor. Polyphemus'un yadsınamaz avantajları vardır, kullanımı kolay, temiz ve dayanıklı idi.

Yüksek kaliteli izolasyon - duvar altında alt-tabaka

Ekoham duvarların izolasyonu için kullanılan şirketten duvar altında yalıtım malzemesi. Bu yüksek ısı kaybı odalar için idealdir. Isı yalıtımı yarım tuğla işçiliği değiştirir.

daire malzemenin, countryhouse'aexecutiveşefolmuşchristiaancampbell monte bireysel ısıtma sistemi en etkin kullanımı.

Ses Yalıtımı, ses yalıtımı sorununu çözmek isteyenler için uygun Ekoham gelen yalıtım Izolon.

Örneğin:


 • Gürültülü komşular;
 • sokakta gürültü;
 • Komşulardan İzolasyon (duymamıştır).

duvar altında substrat: Kullanım 4 Şartları"Ekoham" dan Yalıtım kullanımı çok basittir ve hatta eğitimsiz tamirci tutkal mümkün olacak

malzeme kapalı gözenekli, ve bu yalıtım etkisi sayesinde elde edilir. Ekoham gelen çevre dostu izolasyon cabası. üretim toksik katkı kullanılmaz çünkü bu ürün, temiz ve güvenli. 

Ses Yalıtımı, duvar kağıdı altlık: yorum ustaları ve malzeme özellikleri

tamircilerin her zaman son derece dikkatli bir şekilde tamir için malzemeleri seçti. o tamir malzemesi nihai sonucu ve dayanıklılığına bağlıdır çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

Profesyonel tamirci geribildirim göre, avantajları ve ses yalıtım etkisi ile duvar altında substratın dezavantajlarının üzerinde olabilir:


 1. Substrat yüksek nemli yerlerde kullanılmamalıdır.
 2. duvara uygulamadan önce, yüzey mantar tarafından işlenmelidir.
 3. senin son kat üzerinde duvar kağıdı size, yoğun seçmeliyim aksi takdirde substrat parlamasına olabilir.
 4. arada malzemenin en az 2 kullanılması önerilir, böylece sadece bir alt-tabaka, bir tam ses yalıtımı oluşturamaz.
 5. materyal onunla çalışan bir zevk, yapıştırılmış, kesmek kolaydır.
 6. güvenli ve çevre dostu duvar kağıdı altında substrat, hatta kreş düzenlemek mümkündür.
 7. Mükemmel odasında ısıyı koruyan, böylece müşteriden ve ustaları ve onarım olumlu geribildirim bir sürü var.

duvar altında substratı satın marka üreticiye ödenmesi gereken önce, malzeme hangi özelliklerini incelemek için yapılırduvar altında substratı satın marka üreticiye ödenmesi gereken önce, malzeme hangi özelliklerini incelemek için yapılır

kullanıcı substrat seçmedim ne ise, onun istikrarlı yapısını takdir edecektir. akustik, ısı yalıtımı, aynı zamanda oda bitirmeden önce duvarları hizalamak - Nedeniyle malzemeye, sen sadece oluşturabilir.

apartmanda Ses yalıtımı: nasıl düzgün duvar altında substratı tutkal

Birçok nitel eşleşti substratı sopa merak edilecektir. Eğer master tavsiye ilk şey - yapıştırılması için yüzey hazırlamak için iyidir.

Duvar, boya, duvar kağıdı yüzeyinden tüm eski boyayı çıkarmak için gereklidir. Ayrıca çatlaklar ve yarıklar örtbas gerekir.

Bundan sonra duvar astar tedavi etmek gereklidir. alt-tabakanın kendisi, bir önceki parçalar halinde kesilir ve pres altına yerleştirilmiş, bu amaç için hazırlamak için aynı derecede önemlidir. alt-tabaka ve yapışkan, aşağıdaki hav iç duvar yüzeyinde yapıştırılmış olabilir. süreç geleneksel yapıştırarak duvarları andıran, fakat sadece bu durumda bıçak popo kalmalıdırlar.

Önemli! Bu yapıştırma malzemesi götürecek gibi eklemlerde tutkal uygulamayın. Tüm hava tabakasının altından dışarı kabarcıklar emin olmak için gereklidir. Hava kutusu özel kauçuk silindiri boşaltınız. yapıştırma sonra eklemleri ve kurutma kumaş kağıt şerit tutkal.

İlk adım, duvar altında substratın duvarları yapıştırmadan önce, dikkatli yüzeyinin kendisini hazırlamak gerekirİlk adım, duvar altında substratın duvarları yapıştırmadan önce, dikkatli yüzeyinin kendisini hazırlamak gerekir

Uzmanlar substrat etiketin özel koşulları hakkında ki:

 1. Aksi işin kalitesini memnun çünkü, en fazla 10 derecelik bir hava sıcaklığında substrat gerekir Yapıştırma. en iyi zaman bahar onarmak veya düşmeye.
 2. duvar Astarlı gereklidir.
 3. Odada hiçbir taslaklar olmalıdır.
 4. Birkaç dakika bekleyin kumaş yapıştırıcı yağlama sonra Önemli ardından substrat yapıştırılacak daha kolay olacaktır.

komplikasyonsuz kuralları gereğince niteliksel duvarlar inşa etmek ve oda iyi bir ses yalıtımı oluşturmak edilebilir. duvar altında substratın Karışık eleştiriler rağmen malzeme hâlâ alakalı ve talep görmektedir.

tarif edilmesi ve zaman tüketici ve ustalar arasında alt-tabaka görüşleri çeşitli uygulama ayrıldı. malzeme esası ile alışveriş alt-tabaka, malzemenin makul bir maliyet ve onarım dayanıklılık işletilebilme gerçekleştirilir. göreceli dezavantajı, aynı zamanda malzemenin çeşitli kullanmak gereklidir iyi bir sonuç için mükemmel ses yalıtım oluşturma olasılığı olarak kabul edilmez.

bir (video) ve duvar kağıdı tutkalı altında alt-tabaka

Substrat genellikle komşu sesler kendilerini izole etmek istiyorum apartmanlar sakinlerini olsun. Nedeniyle daha zamanlarda tüm olumlu değerlendirmeleri sonra, duvar kağıdı altında substrat popüler ve ellerinde onarım yapmak profesyonel inşaatçılar ve insanlar için hem talep olması nedeniyle.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

39 + = 40

Adblock
detector