Druty patchwork: można połączyć i uruchomić technikę – nwhistorycourse.org

The Blogpatchwork szydełka - popularne i dostępne nawet dla początkujących rodzaju robótekpatchwork szydełka - popularne i dostępne nawet dla początkujących rukodeliyaOsnova zobaczyć dzianiny metoda patchwork jest przygotowanie najbardziej kolorowe łaty i szycie je stopniowo do pożądanego materiału. Sprzęt jest dość proste, ale nadal wymaga pewnej umiejętności. Nawiasem mówiąc, ta metoda została wynaleziona stosunkowo niedawno - w 1948 roku, a nawet opatentowane. Wszystko inne może używać przędzy z różnej grubości, ale aby skorzystać z tej opcji nie powinno być dla początkujących.


Metoda patchwork związane szprychy

Metoda patchwork łatwo i szybko dzianiny:

 • rozpinane;
 • rękawice;
 • swetry;
 • skarpetki;
 • kurtki;
 • rękawice;
 • osłona (zwłaszcza teraz modne).

Korzystanie z patchwork może absolutnie żadnej rzeczy, począwszy od skarpet i chusta wykończeniowychKorzystanie z patchwork może absolutnie żadnej rzeczy, począwszy od skarpet i chusta wykończeniowych

Można wykonać dziania patchwork i ubrania dla dzieci, ale zaleca się stosowanie specjalnej przędzy hipoalergiczny (sprzedawany w dowolnych tekstyliów Store). Oprócz przędzy dziewiarskich i trzeba hak, więc wskazane jest, aby nauczyć się go używać.

Co to jest technika druty patchworku

Podstawowe dziania kołdra - Szal (wzorów sprawia, że ​​wygodnie się liczyć). Wstępny projekt uprościć pracę, można narysować na papierze milimetrowym (można zastąpić i papier milimetrowy). Niektóre wzór jakiejś formie nie jest, ale najłatwiejszym dla początkujących do opanowania kwadraty. Wybierany numer pętle na tym samym placu zostanie podjęta po obu stronach, z tym, nie powinno być nieparzysta. Standard - 25 zakładek. W takim przypadku należy ustawić przejście wpisane na szprychę. Zagięcie może być ustawione na ten sam haczyk lub prostego bandaża.


Najbardziej prosty szczegół, który może rozpocząć naukę druty patchwork - kwadratNajbardziej prosty szczegół, który może rozpocząć naukę druty patchwork - kwadrat

Nawiasem mówiąc, teraz wiele sklepów oferuje zestawy do patchworku. składają się one w zasadzie na szprychy Odpowiednia długość, a już przygotowane do użycia włókien o różnych grubościach. Dla początkujących, można skorzystać z takich półfabrykatów.

Jak połączyć dwa kwadraty stosując technikę patchwork

Jak połączyć plac związany z drugim? Wystarczy wpisać krawędź pół pętli. Może być stosowany, a liczba początkowa - tak wygodne, aby ukryć ten błąd, jeżeli pierwszy set nie okazał się bardzo udany. Następnie podłącz kwadratów może być w dowolny dogodny sposób, tworząc z góry określonego schematu.

Sposób kołdra dziania na bazie związku w wielu różnych kolorach kwadratów integralnieSposób kołdra dziania na bazie związku w wielu różnych kolorach kwadratów integralnieJeśli chcesz zmienić wzorce kolorów, lub połączyć je w szczególny sposób - wystarczy dodać odpowiednie przędze. Jedyny raz - lepiej planować na odcień, jak również ich kombinacja, która nie działa, które zostaną dodane do klapy całkowicie arbitralne figury bez planowej wzorca.

Kiedy drutach techniką patchwork pewno trzeba:

 1. dowiedzieć łączenia klapek (czyli w procesie łączenia ściegów dziewiarskich wątku zamiast);
 2. tworzyć wiązania pętli twarzy dwukierunkowa;
 3. zmniejszyć przeprowadzenie drugiego i trzeciego rzędu (to jest usuwany, a pętla jest dziana z drugiej powierzchni).
 4. Aby pokazać klasę mistrzowską będzie wymagało wielu godzin praktyki, ale warto.

Od kiedy rzeczy zaczynają się dziać? Postanawiam zacząć elementarnych skarpetki lub rękawiczki. Najważniejsze - aby dowiedzieć się, jak powiązać kolory i łatek. Ponadto, można po prostu połączyć kwadraty, nie robi „Rysunek” dzianie.

Jak połączyć dwa kwadratowy techniką patchwork (wideo)

Igły do ​​patchwork: drutach skarpety

Więc warunkowo przypisać do klap godowych, którego bok wynosi 15 węzłów. Te, które będzie skrajny - to jest do 16 węzłów, jak również jednostka laminowania krawędź oddzielono. Tutaj wszystko jest proste - wprowadzony przez złożeń igiełkowych i dokręcić do prawej krawędzi. Aha, i to produkowane zestaw prostych, czyli zwykły sposób. Podobnie, drugi kwadrat dodanej (także z kołnierza, jeśli to konieczne).

Wybierania igieł węzłów jest konieczne przed planowanym szerokości wyrobu. Mówimy o skarpetkach, więc używa zakresie od 10 do 30 cm (tak dla większości z tych gigantów). Długość można regulować na krawędzi, można nawet jeden kwadrat (który w tym przypadku nie będzie to prostokąt - jest również dozwolone).

Aby skos należy wykonać tę samą operację z zestawem 15 węzłów, krawędź jest wykonana z pętlami powietrznych z kierunkiem we właściwym kierunku. Oznacza to, że trzeba rzucić nić roboczą do igły. W pierwszym rzędzie nie będzie się zmniejszać i 3 są połączone z centralną pętlę. I aby pakiet, tj dodatek patchwork, to najlepiej, aby wybrać pętlę drugim rzędzie od drugiego kwadratu na przekątnej. Oznacza to, że z kąta wzdłuż krawędzi odbierze jedną pętlę i dokręca się w linii prostej.

Jasne i nietypowe skarpety, patchwork związane metoda stanie się ulubionym ciuch, nie tylko dzieci, ale także dorosłychJasne i nietypowe skarpety, patchwork związane metoda stanie się ulubionym ciuch, nie tylko dzieci, ale także dorosłych


Pozostaje tylko:

 • narzucać wielu kwadratów jak chcesz;
 • Dodawano 4 lub 2 zginanie (w zależności od kształtu skarpetę, zawarte);
 • kwadraty kierunek, zwykle odbywa się od lewej do prawej (dla osób leworęcznych, ale zasada ta może być modyfikowana).

Pozostałe krawędzie mozaikę połączeń zostanie rozpuszczona. Tutaj też można używać zwykłych pętli powietrza. W razie potrzeby można łatwo zginać krawędzi części wewnętrznej. Ale jest to możliwe na drutach ile Pullover (na linii rękaw) lub sweter. A dla skarpet nie będzie działać - będą niewygodne i pchnąć w ciasnych butach.

Dziane patchwork tylko godne uwagi na fakt, że linia gięcia może być dowolnej długości i kombinacji różnych przędz (ale nie sprawiają, że przejście do dużego rozkazu). Przykładowo, osłona może być hodowane według tego sposobu ogólnie z jednego kawałka.

Drutach skarpety patchwork (wideo)

Szyć dodatkowy plac wymaganej wyjątkiem rękawicach. I jesteśmy przyzwyczajeni do pracy z prostokątnym kształcie, i można przejść do bardziej skomplikowanych wzorów.


szprychy patchwork szydełka (foto) 

056f672fa1359eXXL5b767220ae4c7f3dc5e90984dab827e5bb7faf9291e35dbfcf369e7ce2a7f58aff7a92c006c79d4707b66a18d2f6139fa7aaa39a740e13edaf5fa57a629aa240520eaaebe92557-194f6d7b198bae3c7d75610125af74e6e169350d9d2b562c337dd87f7ae19599aadf

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 3 =

Adblock
detector