drabiny aluminiowe zalety i produkcji – nwhistorycourse.org

The BlogAluminium drabiny jest niezbędny zarówno w domu jak i w czasie budowyAluminiowa drabina jest niezbędna w życiu codziennym oraz w trakcie budowy rabotLestnitsy mieć solidną konstrukcję. Aluminiowa drabina przydatny w domku lub w domu. Wiele osób korzysta z drabiny podczas remontu i prac wykończeniowych. Z tego obiektu można łatwo pomalować sufit, powiesić zegarek, pokleit tapety, umyć okna lub zamontować lampę na ścianie. Mogą one składać się z jednej lub więcej części. Przyjazny dla użytkownika konstrukcja pozwala korzystać ze schodów, a nie tylko do celów domowych, ale również w profesjonalnym budynku.


Uniwersalny kawałek metal drabiny

Drabina - przenośny i wszechstronny kawałek. Ma niską wagę. Można go łatwo umieścić w odpowiednim miejscu, aby przeprowadzić szereg konkretnych działań.

Zalety drabiny glinu w jego uniwersalność i łatwość podczas przemieszczaniaZalety drabiny glinu w jego uniwersalność i łatwość podczas przemieszczania 

Schody metalowej ramy, mają wysoką wytrzymałość. Rama jest solidna i wiarygodna. Metal - bardzo trwały materiał, który posiada długą żywotność. W związku z tym klatka schodowa będzie służył przez długi czas.

schody metalowe mogą mieć różną konstrukcję, więc ten atrybut będzie pasować do każdego wnętrza.


drabiny rama wykonana z rur profilowych metali.

Metalowa rama ma wiele zalet:

 • Wysoka wytrzymałość;
 • Długa żywotność;
 • Został szybko produkować;
 • Mogą być dowolne, stosownie do konstrukcji;
 • Do wytwarzania niedrogiego materiału jest używana.

Głównym celem drabiny aluminium - możliwość wzrośnie do żądanej wysokości.Ale to jest trudne do przeprowadzenia wzrost lub zejście towarów, więc nie nadaje się do takich celów. Łatwiejsze do przeprowadzenia podnoszenia ładunków przy użyciu drabiny.

Drabina z rury profilowej z rękami

Schody można kupić w specjalistycznych sklepach, lub tworzyć własne ręce. Pozwalają z rury profilowej. Materiał ten jest dostępny i sprzedawane w sklepach dla majsterkowiczów. Rura aluminium ma doskonałe właściwości i jest stosowana do wytwarzania takich produktów.

 Do wytwarzania drabiny można stosować profilowany ruręDo wytwarzania drabiny można stosować profilowany rurę

Drabina ma prostą konstrukcję, więc to zrobić szybko i łatwo na własną rękę. Drabina ma cięciwę struktury i czynności, które muszą być w równej odległości od siebie. Withs spoczywa na ścianach i podłodze.

Kąt nachylenia należy 65-70 stopni w stosunku do ściany. Wtedy będzie bezpieczny, a to zapewni Ci bezpieczeństwo podczas korzystania z niego.

Optymalna odległość pomiędzy etapami należy 0,35 m. Schody nie muszą ślizgać się na podłodze. Na nogach drabiny nosić wskazówek gumowych lub plastikowych. Są one w stanie zapewnić bezruchu drabinie.

Przylegające do produkcji aluminium drabina trzeba będzie następujący:

 • Dwa profilowane rury 2 m;
 • Długie rury o prostokątnym przekroju poprzecznym;
 • Nakrętki, podkładki, śruby (lub maska ​​spawarka)
 • wskazówki gumowe lub plastikowe.

Ciąg profilowana rura może być dowolnego przekroju. Dla przypadku powinien wybrać rury aluminiowej o przekroju prostokątnym, o długości 1,65 m.

Prostokątny profil pozwala bezpiecznie wspinać się i schodzić po schodach na drabinie.

Optymalna długość profili metalowych dwa metry. Ta długość jest wystarczająca dla wytworzenia drabiny.


Jeśli masz spawarkę, to nie będzie przydatna dodatkowy załącznik - nakrętki i śruby.

W celu wytworzenia drabiny za pomocą rysunków. Wskazują one wszystkie wymiary konstrukcji i mocowania punktów.

Drabina z rękami z metalu

Drabinka wykonana z metalu ułatwiają jeśli się instrukcjami producenta. Jeśli masz spawarkę i maskę, a następnie proces zajmie trochę czasu. Jeśli można naprawić scenę ciąg mocno z tym urządzeniem.

Przed rozpoczęciem produkcji drabinę muszą być cięte wcześniej profilowana ruraPrzed rozpoczęciem produkcji drabinę muszą być cięte wcześniej profilowana rura


Krok po kroku, do wytwarzania drabiny:

 • Cięcia w kształcie rury na równe części etapach;
 • Rury te są wywiercone otwory na śruby;
 • Dokonywanie oznaczeniami na dwóch długich rur;
 • Kotwienie etapu do dwóch bocznych profili za pomocą śrub;
 • Stawiamy na nogi czubkach drabiny.

Jeśli nie jest to maszyna do spawania, a następnie wykonać otwory do montażu nie jest konieczne.

Pierwszy krok: konieczne cięcie profilu (przekrój kwadratowy) o długości 1,65 m w pięciu równych porcjach 0,33 m.

Drugi krok: precyzyjnie wywiercić otwory równoodległe dla elementów mocujących.

Trzeci krok: Zastosuj znaczników do kroków na profilach dwóch metrów długości. Odległość pomiędzy nimi powinien 0,35 m.

Czwarty etap: Wkręcania śrub, naprawić za pomocą nakrętek. Szczebel drabiny muszą być nieruchome do budowy schodów nie jest poluzowane w czasie.

Piąty etap: Nie zapomnij umieścić na czubkach nóg drabiny zachować przed upadkiem nim podczas pracy.

Zalety Sąsiednie metalowe drabinki

Drabina, wykonane z metalu, będzie służył przez długi czas. Można produkować szereg prac w domu, w domku lub w garażu, używając go. Te drabiny są w stanie wytrzymać dużo masy. Pomalować sufit, aby elementy z najlepszych półkach w szafie, aby wymienić żarówkę w żyrandolu, - wszystko to można wykonać w ciągu kilku minut, z gospodarką w taki temat.

Wiele osób woli wybrać uniwersalną metalową drabinę, ponieważ jest to praktyczne i niezawodneWiele osób woli wybrać uniwersalną metalową drabinę, ponieważ jest to praktyczne i niezawodne

Zalety metalowej drabiny:

 • piece wielofunkcyjne;
 • Nieodzowną rzeczą w domu i podczas pracy zawodowej;
 • Mają prostą konstrukcję i lekki;
 • Wytrzymałość strukturalną;
 • Można to zrobić samemu.

Te drabiny są wykorzystywane nie tylko do celów domowych, ale również w miejscach, gdzie budowa przeprowadzonych prac / remont / budowa.

Jak zrobić drabiny aluminiowe z ich rąk (wideo)

Drabinka - żądany obiekt. Jeśli masz niewielki wzrost, to jest to przydatna. To może być wykonane samodzielnie, posiadając wszystkie niezbędne materiały i narzędzia. Aby dokonać wiarygodnego drabince szybko i łatwo, za pomocą zgrzewarki. Można go malować, jeśli to konieczne, w odpowiednim kolorze i umieścić w pomieszczeniu, a nie w murze. W ten sposób uczynić go częścią wnętrza, a mimo to masz zawsze pod ręką. Jest to wygodne i praktyczne.

Rodzaje drabin aluminiowych (przykłady zdjęcia)

045166m7a063704f71d9497e040205320a97ec22491949179223u81cvuv2145017204351450172072alyuminievye-pristavnye-lestnicy14512972645cb54521a20831cde516ca86d9f8ef390

Leave a Comment

Your email address will not be published.

18 − 12 =

Adblock
detector