Dövülmüş ikinci kattaki evin merdiven: Emniyet ve çekici tasarım – nwhistorycourse.org

The BlogDövülmüş merdivenler uzun evlerin iç mekanlarında kullanılan ve oldukça zarif ve şık bir görünüm varDövülmüş merdivenler uzun evlerin iç mekanlarında kullanılan ve insanlar, konfor ve yaşam kalitesini artırmak için yeni fırsatlar metal işlemek öğrenmesiyle birlikte oldukça zarif ve stilnoPosle bakmak edilmiştir. Bizim günlerde alaka kaybetmez yakalama güzel ve pratik ürünler, dövme ile mümkün olmuştur. Bu malzeme, her iki iç ve dış merdivenler ve taşınabilir imalatı için bir temel olarak kendini kanıtlamıştır. O sadece güzellik değil, aynı zamanda artan dayanıklılık olduğunu.


iç mekan dövme demir merdiven

Metal herhangi tasarım sığar çok yönlü bir malzemedir. Merdiven sadeliği, minimal catchiness, zarafet ve uygun fiyatta iç tasarımın modern tarzlarda da çok popüler kılmıştır. Ama aynı zamanda bir sahte merdiven varlığı durumu ve sağlamlık binaları ve sahiplerini vurgulamak.

Deneyimli bir tasarımcı ev iç genel yönüne dayanarak, merdiven tipini ve stilini seçmek için yardımcı olacaktırDeneyimli bir tasarımcı ev iç genel yönüne dayanarak, merdiven tipini ve stilini seçmek için yardımcı olacaktır

Evde Uygun şekilde tasarlanmış merdiven ikinci kat kaldırma aracı değil, aynı zamanda mükemmel bir dekorasyon ve tüm binanın bir vurgu sadece haline gelecektir.

aşağıdaki tarzı gecikmiş bir dövme merdiven varlığı:

 • klasik tarzda - bu basit formlarda ve karmaşık ayrıntılara olmadan merdivenlerden yaklaşacaktır için. bronz ekler ve kalıp varlığını karşılanan parmaklıklar klasik bir dekora sahip yürütülür.
 • modern - Gereksiz fırfırlar ve gösterişli olmadan virajlarda ve yumuşak geçişler varlığı ile ayırt bu tarzda merdivenler. renkler ve parlak tonları çeşitli karşıladı. Bu tür elemanlar kullanıldığı için, soğuk bükülme ve tek tek parçaların kaynak ile imal edilmiştir.
 • Barok, Rönesans, Empire - tarzları olan dövme iç parça arasında vazgeçilmez bir elemandır. Bu stiller doğasında iç içe figürler, süs eşyaları, yanı sıra renkli monogramlardan varlığı bulunmaktadır. Bu stillerde merdivenlerle genellikle bakır ve bronz yapay yaşlanma kullandı.
 • Yüksek teknoloji, muhafazakar, tekno - Veri stilleri takı ve süs eşyaları asgari miktarı ile yürütülür. Tercih geometrik şekiller ve keskin elemanlar tercih edilir. basit ve işlevsel olarak yapılan aynı zaman parmaklıklara anda. Bu durumda, metal, cam ya da polimer ile birleştirilebilir.

merdiven adımların inşaat maliyeti genellikle ahşap ve metal korkuluk kullanılmaktadır azaltmak için. Bu çözüm anlamlı tasarım özgünlük etkinliğinde azaltmadan malzemeler üzerinde tasarruf yardımcı olur.


İmalat dövme merdivenler temel aşamaları

İnşaat dövme merdiven ahşap veya metalden yapılmış geleneksel bir merdivenin varlığını önerir ve sahte unsurları ile takviye: tırabzan destek sütunları ve diğer ayrıntılar. Ve onlar çelik, ahşap, cam veya doğal taş ile kombine edilebilir.

Dövme çelik - en dayanıklı malzemelerden biri, bu yüzden bu ürünler güvenilirlik ve dayanıklılık ile karakterize edilirDövme çelik - en dayanıklı malzemelerden biri, bu yüzden bu ürünler güvenilirlik ve dayanıklılık ile karakterize edilir

Belirli becerilere sahip insanlar elle yükleyebilirsiniz böylece, dövme demir merdiven basit yapma işlemidir.

İmalat dövme merdivenin Adım: • Tasarım - merdiven görünümünü ve imalat kroki belirleme süreci. Bu aşamada tasarım ve dövme yönteminin karmaşıklığını belirlemek için önemlidir.
 • Seçme ve malzeme miktarının sayım - genellikle kesit seviyesi değişen metal ya da metal profili kullanılan merdivenler imalatı için kullanımı. işlemek için daha kolaydır korkuluklar uygun bir malzeme.
 • Hazırlama Aracı - bir kaynak makinesi elektrotları, öğütücüler, şerit metre, seviye ve bir iletki satın almak gerekiyor. Ve ayrıca çalışma güvenliği ve pürüzsüz bir yüzey için bir maske gerekir.
 • Transfer Şekil - bir tırabzan cer ve çizim yüzeyine tasarım aktarmak için gereklidir. Tipik olarak, çit yüksekliği 950 mm'dir, fakat desen transferinde adımlarda 100 mm hesap boşluğu içine almak gerekir. korkuluk oluşturma, eğim tasarımı yayılan ait doğru açıları hesaplamak için önemlidir. Çerçeve desen olarak, uygulanan her bir elemanın ölçülen uzunluğu sonra.
 • Üretim tasarım - gösterildiği gibi uygun şekillendirilmiş ayrı elemanlar, imalat ve montaj çerçevesi desenleri veren malzeme kesme içeren bir proses. Bir bölüm her iki tarafta kaynatıp özel direklere ayarlamak gerekir.
 • Bitiş korkuluk - Metal fırça veya taşlama, prime ve boyama tüm elemanların temizliği.

cam, ahşap, değerli taşlar, kristal, vb: malzemelerin çeşitli başka kullanılabilmektedir hamuruna 'de

özel bir evde Dövülmüş merdivenler: avantajları ve çeşitleri

Dövülmüş merdivenler özel bir ev alakalı görünen ve diğer alanlarda - dükkanlar, oteller, restoranlar. rafine bir görünüm ile kombine onların pratiklik dayalı bu tür yapıların Böyle popülerlik.

Eğer kaliteli bir ürün ve kusursuz metal elde etmek istiyorsanız, onun tekne sadece gerçek usta kullanmakEğer kaliteli bir ürün ve kusursuz metal elde etmek istiyorsanız, onun tekne sadece gerçek usta kullanmak

Yararları Dövülmüş merdivenler:

 • dayanımı;
 • dekoratif;
 • dayanıklılık;
 • Exquisiteness ayrı elemanlar ve şekiller;
 • diğer metal malzeme ile kombine edilebilir;
 • formları ve şekilleri çeşitli.

kalıplama makinesinde metal yüksek sıcaklıklara müsait olduğu sıcak dövme ve soğuk: Dövülmüş merdivenler Konut iki yöntem ile imal edilebilir.

özel evlerde Dövülmüş merdivenler birkaç farklı şekilde yapılabilir:

 • merdiven - bu sahte duvarlar için kullanılan ve aşamaları, örneğin, beton, ahşap, ya da taş gibi başka bir malzemeden yapılmaktadır;
 • döner merdiven - bu yürüyüşü spiral cihaza uzay sayesinde minimum kaplıyor, ama aynı zamanda yürüyüşü daha az uygundur;
 • kavisli merdiven - bu oldukça karmaşık bir form sahip olduğundan zor, üretme.

Uzun yıllar ağır yükleri dayanacak için uygun kurulum ve evde merdivenin operasyonun kurallara uyarak sayesinde mümkün olacaktır. dövme merdiven neredeyse hiç sakıncaları sahip olduğu için, çok katlı bina ekipmanları için mükemmel bir çözümdür.

sundurma için Dövülmüş merdivenler: tasarımın özellikleri ve avantajları

Evin ekipmanları İdeal malzemenin sundurma için bir metaldir. Size uzun yıllar sürecek büyük bir tasarım yapmak yardımcı olabilir. Nedeniyle, aşırı sıcaklık, yağmur, rüzgar ve diğer olumsuz faktörlere uygun olmayan sundurma dövme yüksek aşınmaya dayanıklı metaller özellikleri.


Ferforje merdiven evlerde değil, aynı zamanda dışarıdan sadece harika görünüyor ve evinizin gerçek damgasını haline olabilirFerforje merdiven evlerde değil, aynı zamanda dışarıdan sadece harika görünüyor ve evinizin gerçek damgasını haline olabilir

Ana dekoratif eleman ve bir destek yapı olan bir metal çit, - sundurma altında ve merdiven korkuluk varlığını ifade eder.

ayrı elemanlar Korkuluk üretimi için kullanılır:

 • rafları;
 • Aşağıdaki korkuluk bağlanması için kemerler;
 • çubuklar;
 • taşınabilir;
 • Kullanışlı kayış;
 • hattın tesbitine için konsollar.

Farklı şekil ve boyutlarda raylar üretebilir dövme sayesinde. tüm dilek ve fanteziler tesislerinde sahipleri bağlıdır - Onlar dışbükey veya düz olabilir. adet çeşitli ile tırabzan böylece statü ve sofistike ev ihanet, muhteşem bir manzaraya edinirler.

İkinci kattaki evde Bakış dövme merdivenler (video)


Metal korkuluklar, hem de genel olarak merdiven, diğer katlara güvenli evin içine girişini veya bir sonraki sağlamak için esastır. yapıların işlevsellik ve tasarım geliştirmeye yönelik ilave malzemelerin çeşitli, bunlar dayanıklı ve güvenilir olan ana şey kullanılabilir. Ayrıca dövme parmaklıklar ve merdiven elemanları oda tasarımı mükemmel bir görünüm, şekil ve desen şaşırtıcı bir çeşitlilik verir. Güçlü bir merdiven yapı elde etmek isteyenler için, merdiven üretiminde dövme parçaların kullanılması ideal çözümdür.

özel bir evde Dövülmüş merdivenler (fotoğraf örnekler)

0028151enl14513805913820161807182837bezuprechno-produmannyy-dizayn-raskryta-Vsya-krasota-risunka-MRAc12coridord9d66d19faa2c5dc6f09aa812c26802adae93e50f63048f36628fe61d4f64de6

Leave a Comment

Your email address will not be published.

21 − = 15

Adblock
detector