The BlogWąski korytarz, można zbudować dość wygodne i komfortoweWąski korytarz może zapewnić bardzo wygodny i komfortnoIdei jak stworzyć wnętrze wąskim i małym korytarzu mogą być różne, ale wszystkie one sprowadzają się do tego, że wizualnie zwiększyć przestrzeń i wypełnić go z komfortu, który okazuje się nie wszyscy. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni nie tylko od konstrukcji ścian i sufitów, ale również meble, tak aby był zarówno kompaktowy i funkcjonalny.


Konstrukcja wąskim korytarzu: Photo 2017

Budowa małego przedpokoju w mieszkaniu nie jest łatwe, a nawet w 2015 roku, choć w 2017 roku problem będzie istotne dla wielu. Warto zauważyć, że jeśli właściwie zająć się tą sprawą, możemy zobaczyć jakieś oświecenie i jakie opcje są nadal istnieją warunki.

Przy projektowaniu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wielką liczbę niuanse, takie jak:

 • Po której stronie będzie znajdować się meble;
 • Którędy otwiera frontowe drzwi;
 • Czy ściana akcent we wnętrzu, i tym podobne.

Myślenie projektowe korytarz, należy rozważyć wszystkie niuanse dotyczące wnętrzaMyślenie projektowe korytarz, należy rozważyć wszystkie niuanse dotyczące wnętrza

Wyposażyć małe wielkości sal można wykluczyć na usunięcie wszystkich zbędne. Jak to zrobić? Powinien on zostać usunięty z meblami obiektu, który przynosi szczególną korzyść, akcesoria i podobnych produktów. Oni zaśmiecać przestrzeń, zawężając ją do skrajności.


Niektórzy właściciele wolą wyposażyć swoje korytarzach swoistą strukturę składającą się z półek i ekrany na rolkach.

Opcja ta jest bardzo prosta, można nawet powiedzieć, budżet i praktycznie nie wymaga specjalnych umiejętności do montażu. Minus korytarz, że nie zmieści się w swoim stylu pokojowej i jest daleki od potrzeby, które psują właściwą formę korytarza.

Pomysły na wąskim korytarzu

W zależności od rodzaju wąskiego korytarza w mieszkaniu być, a mianowicie, krótki, długi lub kwadratowe, można zdecydować, jak go wyposażyć. Długie i wąskie korytarze - to jak najlepszy plan, jak przez długich mebli, można zrekompensować jej głębokości.

Warianty aranżacji wąskich i długich szafie można zobaczyć różnorodne. Zaletą takich wewnętrznych elementów, które mogą alternatywny zestaw półek, szaf i innych podobnych elementów.

pomysłów na wąskim korytarzu sporopomysłów na wąskim korytarzu sporoInnymi słowy, sprzęt wewnętrzna jest tylko to, co jest potrzebne do przechowywania wierzchnie ubrania, buty i akcesoria. Długie i wąskie korytarze, meble często nie jest zainstalowany na jednej ścianie, a od dwóch, ale w sposób rozłożony w czasie. Co to jest Plus? Fakt, że średnia wielkość pomieszczenia zostaną rozświetlone pierwotną sytuację, która jest tak brakuje w pokoju jak ten, gdzie jest to praktycznie niemożliwe, aby poruszać się, tworząc konstrukcję.

Jeżeli korytarz ma rodzaj impasu, aby dostarczyć ten pokój będzie rogu konsoli. Jest to scenariusz można nazwać najbardziej wydajny i wygodny. Głębokość tych produktów będzie umieścić wiele rzeczy, a ponadto nie zajmuje dużo miejsca.

Meble dla wąskiego korytarza

Można zawęzić meble do przedpokoju stylowe i nowoczesne? Oczywiście, tak, jeśli uczynić je wszystkie swoje wysiłki. W dużym stopniu od wyboru wnętrza wpływa na miejsca naprawy, regeneracji, które musimy wziąć pod uwagę rzeczywistą wielkość pomieszczenia. Aby być bardziej precyzyjnym, w wąskim korytarzu jest surowo zabronione, aby zmniejszyć długość, szerokość lub wysokość ściany.

W odniesieniu do mebli, istnieje kilka opcji, przez które można wyciągnąć nawet najmniejszy przedpokój:

 1. Meble modułowe - jest to świetny sposób, aby przedpokojem z wygodne i praktyczne. Zazwyczaj konstrukcje modułowe są robione na zamówienie iw efekcie klient otrzymuje doskonałe, dobrze przemyślany mebel, który może być nie tylko wygodne w obsłudze, ale również udekorować pokój. Nowoczesne modułowe Szafy wykonane są na najnowszych technologiach, a oni mogą zrobić jako niewielkie rozmiary i pojemny i nieporęczne jeśli przestrzeń pozwala.
 2. Obuvnitsa - to nie jest zły opcja, dzięki której można wyposażyć hala jest niewielkich rozmiarów. To właśnie ten element będzie utrzymać już niewielki kwadratury i tworzą przestrzeń do przechowywania butów. Obuvnitsa często przychodzi jako połączony mebli w formie puf i miejsca na buty, to jest możliwe i mały stolik. Jego wielką zaletą jest to, że można usiąść podczas ubierania.
 3. jednorodzinny pufy, pomysł wygląda całkiem atrakcyjna i pozwolić, aby wypełnić przytulność korytarz i komfort, ale nie zawsze jest to odpowiednie miejsce. Z reguły takie elementy mebli tapicerowanych stosowany w korytarzach z martwego końca, tak że nie kryje przestrzeń i rozliczania komfortowe siedzenia.

Do wąskiego korytarza, można wybrać długość mebla, który zajmie prawie całą przestrzeń korytarzaDo wąskiego korytarza, można wybrać długość mebla, który zajmie prawie całą przestrzeń korytarza

Upewnij się, że wybór mebli w wąskim korytarzu typu należy wybrać drzewo lub imitację, aby pokój był jasny i przyjemny, jak to możliwe podczas pobytu. Nie zapominaj także o stylu pomieszczenia, podstawowego układu, kolorystyki, i że hala nie powinna wypełnić dużą przestrzeń. To odprowadzane najmniejszych kwadratów, w których na pokrycie kosztów. W pokoju na górę zatłoczone z półek, szafek i antresole stworzyć wrażenie nie tylko dyskomfort i brak smaku od właścicieli lokali.

Wyposaża wąskich korytarzy 35 cm

Hol wejściowy z 35 cm szerokości można kupić wyłącznie w kompaktowej korytarzu. Zasadniczo te wyposażenie domu ustawione wzdłuż jednej ściany, tak aby nie zmniejszyć pełną przestrzeń pokoju.


głębokość 35 cm meble:

 • Powinno być lekkie, korzystnie biała;
 • Zasadniczo, modułowe;
 • Powinien on mieć drzwi coupe, jeśli ta opcja corps szafa.

W wąskim korytarzu do 35 cm jest idealny do lekkich kolorowym mebliW wąskim korytarzu do 35 cm jest idealny do lekkich kolorowym mebli

Wyposażone w system drzwi przesuwnych, które nie wymaga miejsca na otwarcie drzwi, co znacznie upraszcza sytuację meble w wąskim korytarzu.

Systemy drzwi skrzydłowe nie tylko zabrać część hali, i prawie wszystko to, co może utrudnić ruch pokoju z otwartymi drzwiami. Ze względu na fakt, że dzisiaj wiele fabryk mebli ofertę zakupu mebli na zamówienie, pożądane jest, aby skorzystać z tej oferty.

Meble na zamówienie pozwala na:


 • Starannie zaplanować wewnętrzny układ szafek;
 • Wybierz dokładny rozmiar;
 • Niezależnie określić typ i rodzaj mebli;
 • Użyj twórczych sposobów, by ozdobić elewację hali.

W przypadku braku odpowiednich patelnie co do tego, co powinno być w szafie hali, następnie można wziąć z pomocy projektantów, którzy zrobią wszystko dla klienta, zastanowić się nad każdą śrubę i ustawi najbardziej funkcjonalny, wygodny i piękny wygląd.

Cechy wąskie korytarze do 30 cm

Piękne ściany w korytarzu, aby to bardzo proste, ale jest znacznie trudniej zorganizować pokój z ograniczonej przestrzeni.

Jeśli zdecydujesz się przyjść do 30 centymetrów wielkości, a pokój jest bardzo mały w kwadraturze, a następnie ustaw:

 • Do dekoracji lustra na drzwiach;
 • Powinien być lekki;
 • Wskazane jest, aby wybrać wysokość do sufitu, tak, że jest wizualnie podnieść pułapy;
 • To powinno być przestronne wnętrze.

Ustaw do wąskiego korytarza powinna być pojemnaUstaw do wąskiego korytarza powinna być pojemna

Przeważnie mieści się w wąskim korytarzu - zestaw tabel na buty w połączeniu z puf i wieszakiem i półką. Jeśli chcesz zainstalować obudowę zestawu słuchawkowego lub wbudowany typ, to najlepiej skorzystać z produkcji mebli na zamówienie usługi.

Specjaliści będą w stanie jasno myśleć za każdym szczególe i stworzyć taki unikalny produkt, który nie tylko doskonale pasuje w pokoju, ale również przyczynić się do osiągnięcia efektu ekspansji przestrzeni.

Nowoczesne projektanci stosują różne triki i sztuczki dotyczące efektów obrazowych ze względu na meble i wystrój lokalu, przy użyciu którego można zrobić mały korytarz piękne, oryginalne i przytulne.

Konstrukcja wąskim korytarzu (wideo)

Tworzenie klimatu w wąskim korytarzu nie zapominać o oświetleniu, które powinno być więcej niż wystarczające i wskazane jest, aby wybrać kombinację, czyli kilka oprawy oświetleniowe.

Konstrukcja wąskim korytarzu (wnętrze zdjęcia)

1 5b89a71c804340eb6b9b69031377122501 93d5f5693268570ec31afbd15b40aa75 7 441d44d57b6b4b07c5cfc6cb12b83a3c 123-14 1012 316136 9766 1287687767prihozhaya01

Leave a Comment

Your email address will not be published.

73 − = 68