Dokonywanie topiary z ziaren kawy – nwhistorycourse.org

The BlogTopiary pachnący ziaren kawy nie pozostawi nikogo obojętnym na ich wygląd we wnętrzu pomieszczeniaTopiary pachnący ziaren kawy nie pozostawi nikogo obojętnym na ich wygląd we wnętrzu komnatyStilny Topiary ziaren kawy dekoracji salonu, biura lub miejsca publicznego. Do jego produkcji powinien udać się do sklepu i produktów budowlanych. Najważniejsze - najpierw utworzyć wstępny szkic, jak Topiary są okrągłe, w postaci drzew lub serca. Gdy wszystko jest gotowe, możemy przystąpić do pracy. Na początkujących cały proces trwa nie dłużej niż 2-3 godzin.


Topiary zrobić własnymi rękami z ziaren kawy

Wentylatory niedoświadczonych ręcznie styl zaleca się rozpocząć z kulistym kształcie. Realizacje kompozycji, jest ich kilka, ale to najszybszy sposób, aby dowiedzieć się następny zakręt. Do kompozycji bazy wytwarzania - korona brane stare gazety, pianki lub piany. Każdy z powyższego materiału zachowuje swój kształt, więc przy wyborze potrzebę budowania na własnych upodobań.

Aby zamontować bagażnik ołówków, lasek lub silne drutu. Podstawą kompozycji będą dostosowane do wielkości pojemnika: kielich garnka doniczce.

Topiary ziaren kawy, wykonany własnymi rękami, będzie idealnym prezentem dla celebracjiTopiary ziaren kawy, wykonany własnymi rękami, będzie idealnym prezentem dla celebracji

Dalsze działania będą wymagały następujące materiały:

 • Ostre nożyczki.
 • Żyłka wstążki i satyna.
 • L25-cm rurki z tworzywa sztucznego, o średnicy 1,2 cm.
 • Kula o średnicy 8 cm - z łatwością można przechowywać towary do robótek.
 • Zdolność do kompozycji.
 • Alabaster i tank-mix.
 • 2 dwustronne taśmy.
 • Klej-gun.
 • Ziarna kawy - zaleca się wybierać drogich odmian kawy, aby utrzymać dłuższą kompozycję zapachową.

Najpierw musimy stworzyć estetyczny piłki do dołka w celu dopasowania do średnicy pnia. Następny rozpoczyna proces stosowania ziaren kawy na powierzchni kuli. Ważne jest, że są one koniecznie umieścić pasek w dół przylegający gęsta. Ziarna naklejki drugiej warstwy rozpoczyna się w 15-20 minut. Tym razem, na tyle na klej do wyschnięcia. Ważne jest, aby pamiętać, - druga warstwa jest nakładana w górę wiązania taśmy.


Aby zrobić więcej niż 2 warstwy nie powinny być, w przeciwnym razie kompozycja stanie się nienaturalnie duże. Druga faza pracy związanej z powstawaniem beczki. Z 2 jednostronne taśmy klejącej należy starannie owinąć pień przyszłości. Następnie w doniczce wypełnionej wodą, dzięki czemu osiąga dokładnie na środku pojemnika jego poziom. Odmierzono wymaganej ilości cieczy należy wlano do pojemnika do mieszania tynku.

Topiary w produkcji ziaren kawy z rąk trzeba wypracować każdy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy jest, aby szczęśliwyTopiary w produkcji ziaren kawy z rąk trzeba wypracować każdy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy jest, aby szczęśliwy

Zaleca się, by ciągły i energicznie mieszając, przez mieszanie wody i Alabaster, w przeciwnym wypadku roztwór staje się bezużyteczny. Gotowość testuje się w zależności od stopnia gęstości konsystencji. Należy kierować na bardzo gęstej śmietany. Gdy mieszanina osiągnęła żądaną stan, szybko wlewa się do naczynia i bezpośrednio umieścić w bagażniku zakresie składu.Master Class Topiary ziaren kawy "latający filiżanka"

Wyżej opisane działania z ziarna i materiały są wiążące. Bezpośrednie tworzenie rozpoczyna się w etapie kształtowania wyglądu kompozycji. 

potrzebne będą następujące materiały do ​​jego produkcji:

 • ziaren kawy.
 • Puchar.
 • Spodek, który musi być odtłuszczona.
 • pianka montażowa.
 • Drut miedziany.
 • "Supermoment".
 • Przezroczysty klej „Crystal”, używane dla ziarna naklejek.
 • 1-2 laski cynamonowe.
 • 3-4 anyż kwiat.

Aby rozpocząć dokładnie cięcia 20-25 cm przewodu, mierzy się od jednego z jej końców, 7-8 cm, które następnie walcowano w kole. Przeciwległa część przewodu jest wygięty na 4-5 cm. Za pomocą kleju „supermoment” wygięta część przewodu jest przymocowany do powierzchni talerza. Minimalny czas suszenia kleju - 4H zalecenia, które zachowują kompozycji przed degradacją -. Zastępowanie silne pole pod nią. Ona przyjmie nadwagę.

Kompozycja w postaci latającego kubek z ziaren kawy zaskoczenia i zadziwiają swoją wyjątkowośćKompozycja w postaci latającego kubek z ziaren kawy zaskoczenia i zadziwiają swoją wyjątkowość

Zastosowania niezbędne jest od początku pracy i 8 godzin po jego zamknięciu. Następnie do przeciwległego końca drutu jest dołączony do obowiązkowego utrwalenia kubek na polu. Którzy swoje ręce, aby stworzyć kompozycję kawy, należy ostrożnie stosować rdzeń piankowy do drutu w kierunku kubka z talerzykiem w małej ilości. Przy następnym etapie może zachodzić po upływie 24 godzin.

Przekonani, że w przyszłości latającego kubka suszy za pomocą przezroczystego kleju powinna być stosowana do ziaren średnich. Na wniosek pianki montażowej farby i ozdobić strumienia kawy przyprawy.

Zrób Topiary "serce" ziaren kawy

Nietypowe prezenty drugiej połowie będzie sercem kawy. Do jego produkcji potrzebne materiały, jak w przypadku pływającego kubka. Jedyną różnicą będzie wykorzystanie gwiazdek anyżu, łańcuch, serca pianki, brązowa farba. 


Dalszy sposób postępowania jest następujący:

 • Taśma preformy kształcie serca grubego papieru.
 • Owinąć go z wątku.
 • W celu utworzenia górnej pętli kompozycji.
 • Farby przygotowanej formy wstępnej w kolorze brązowym.
 • Pozostawić w ciepłym miejscu na 2 godziny do wyschnięcia.
 • Trzymać ziaren kawy, umieszczając je płaską stroną w dół.
 • Druga warstwa ziarna osadzona na górnej płaskiej stronie.
 • Naprawić anyżu.

Topiary „serce” z ziaren kawy przynosi szlak miłości i radości, zwłaszcza jeśli jest on wykonany własnymi rękamiTopiary „serce” z ziaren kawy przynosi szlak miłości i radości, zwłaszcza jeśli jest on wykonany własnymi rękami

Rdzeń kończy się tworząc kompozycję. Jeśli niedostępnych pomysłów dotyczących sposobu, aby ją ozdobić, pomoże określić fotografię. Z estetycznego punktu widzenia, lepiej jest zrobić lekki bagażnik i ciemne kawy serce.

Jak zrobić topiary ziaren kawy z rąk: tajemnice opanowanie

Freshman zachęcani do przeglądu filmów tematycznych, mówiąc o kształtach i rozmiarach rzemiosła kawy. Po wybraniu odpowiedniej opcji, należy utworzyć szkic pomysły. Nie ma potrzeby szczegółowo wszystkie elementy są rysowane. Najważniejsze - przekazać geometrię projektu. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów, mogą Państwo odwiedzić lub zobaczyć klasę mistrzowską.


Odizolowane i szereg praktycznych sugestii, w jaki sposób uniknąć wielu błędów:

 • Kompozycje z pływających filiżankę wymagają dodatkowej kopii zapasowej w postaci gęstej pudełku.
 • Topiary drzewo plamy kawy jest oparta na solidnym kijem, który nie jest podatny na złamania.
 • Używany tylko pachnące ziarna kawy z widocznym paskiem.
 • Uczynienia kompozycji bardziej eleganckie środki pomocy ekspresji dalej: przyprawy, cekiny, błyskotki i rzeczy.

kawa sztuka ozdobnego strzyżenia krzewów własnymi rękami (wideo)

Tworzenie Topiary nie jest bardzo trudne, jeśli przestrzegać kilku prostych zaleceń. Wszystko zaczyna się od szkicu na podstawie których wybranych materiałów i dekoracji. Zastosowany klej wysycha przez co najmniej 24 godzin, w przeciwnym razie poszczególne elementy spadają bardzo szybko. Po zakończeniu pracy niezbędnej do opuszczenia rzemiosła przez 36 godzin w celu ostatecznego wysuszenia.

Topiary ziaren kawy (zdjęcie)

6a348702-e2b4-4d87-a8c6-4434fa1958af07b5041d565a65orig57cd1be5736b6664c81227a791db59a147edc3159f8f75f8697812007081285553b13e2ade1c62edtsa103221122037416776-303042543019e894c8fdscn6233

Leave a Comment

Your email address will not be published.

79 − = 69

Adblock
detector