Dokonywanie szafie płyt gipsowo-kartonowych: 7 kroków – nwhistorycourse.org

The BlogDokonywanie domowej szafki wykonane z płyty gipsowo-kartonowej, która przesuwnych drzwi, zapewniają oszczędności i będzie spełniać indywidualne potrzeby wszystkich członków rodzinyDokonywanie domowej szafki wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, które przesuwane drzwi, zapewnić oszczędności i spotka się z osobistych potrzeb wszystkich członków semiIz które sprawiają idealne ubrania dla idealnego wnętrza? Materiał powinien być praktyczny, tani, ekologiczny, dobra wydajność. To może być tylko suchej zabudowy! Płyty gipsowe są głównie: dla okładziny ścian wykonanych z drewna, do wyrównywania ściany dla konstrukcji różnych stref i łuków. Płyt gipsowo-kartonowych może być stosowany do wytwarzania zawiesiny i sufitem wielopoziomowego. Jednakże, płyty gipsowo-kartonowej dobry asystent projektanta - to może być wykorzystywane do tworzenia ścian, łuki i nisze, półki i uczynić tłoczone lub wyprofilowane ściany, szereg elementów dekoracyjnych. Co bardziej wygodne, płyt gipsowo-kartonowych można zbudować całą szafę! Pewnego dnia, nie znaleźliśmy gotową szafę, spełnia wszystkie wymagania (cena, wzór, kolor, kształt, rozmiar), wykonane na zamówienie drogie, to jest świetnym rozwiązaniem. Szczególnie zrobić coś własnymi rękami tak ekscytujące.


Szafa z rękami płyt gipsowo-kartonowych

Szafa płyt gipsowo-kartonowych pomóc idei projektu, rozwiązać problem braku miejsca. Gipsowo-kartonowe przyjazne dla środowiska, jak „oddychanie”, stosunkowo tanie i łatwo się żadnego leczenia. Jest lekki, dzięki czemu podczas montażu i transportu nie będzie „boli z powrotem.”

Przed rozpoczęciem prac przy produkcji obudowy jest konieczne, aby wybrać optymalną konfigurację przyszłego produktu, określić jego rozmiar i wykonać rysunekPrzed rozpoczęciem prac przy produkcji obudowy jest konieczne, aby wybrać optymalną konfigurację przyszłego produktu, określić jego rozmiar i wykonać rysunek

do produkcji schodów szafy:

  1. Pierwszą rzeczą, którą trzeba w tworzeniu gabinetu, to jest pomysł - rysunek. Wszystko powinno być wyraźnie zamarł, gdzie zaplanowano budowę „cud w szafie”.
  2. Jest to miejsce, trzeba przygotować: pokryte sufity, ściany i podłogi, tak aby nie poszły dalej prowadzi drzwi. Ponieważ suchej zabudowy lekkiego materiału, rama szafy powinny przylegać do ściany, może do podłogi i sufitu, które zapewniają sztywność strukturalną. Oznacza to, że ściany są nośne elementy garderoby.
  3. Twój rysunek powinien być przeniesiony na miejsce utworzenie gabinetu, tworzyć etykiety, które będą w kadrze. Za najlepszy układ, pożądane jest, aby użyć poziomicy laserowej, ale zbliży się do normalnego poziomu.
  4. Ramka może być metalowe pręty i profile z drewna. Bardziej praktyczne - ramę z profili metalowych, ponieważ nie będzie ciężkie obciążenia konstrukcji. Przewodnik do mocowania do drzwi przesuwnych i innych części ruchomych, kawałki drewna są wymagane w celu zapewnienia sztywności i wytrzymałości.
  5. Podczas pracy, drzwi nie "walczył"Konieczne skrzyżowanie ścian i drzwi, aby wstawić zakładkę lub miękką uszczelkę. Materiał drzwi nie mogą się oprzeć deformacji, bądź silny, pożądane jest, aby wyeliminować stosowanie płyt kartonowo-gipsowych. I dokonać wyboru na rzecz trwałych materiałów, takich jak szkło, drewno, plastik i późniejszej rejestracji zamówienia.
  6. szafa drzwi - integralną częścią projektu pokojowej. Zgodnie z budżetu, są one najbardziej finansowo-drogie, w porównaniu do całej instalacji szafy. Opcja budżet bez drzwi są pomysły projektowe. Ramka jest przymocowana za pomocą wkrętów, kołków i śrub. Pierwszy montażu profile prowadzące, a następnie zawiesiny pionowymi profilami, w odpowiednich miejscach zamocowania taśmy uszczelniającej.
  7. Po zainstalowaniu arkuszy schować rama gipsowymi go. Narożniki płyt kartonowo-gipsowych i stawy trzeba wkleić molowej netto następnie stosując kit. Po obudowa jest konieczne do szpachlówki, farby, nadając jej trwałość. Ostatnim etapem jest włożona półki i drążki.

Płyt gipsowo-kartonowych można produkować szereg wbudowanych w niszach, półki, szafki w łazience, narożne i szafy wnękowe. Kuchnia jest możliwe zbudowanie kuchnia, półki, wnęki, jak również stół, nawet w poprzeczkę. Łazienka, dobrze pasują wykonane z odpornych na wilgoć płyt kartonowo-gipsowych wnęk, półek i szafek, które zostaną umieszczone ręczniki, kosmetyki, żele, szampony, środki czystości. WC jest również możliwe umieszczenie nisze i półki z płyt gipsowo-kartonowych.


doskonale nadaje zebrane z nisz kartonowo-gipsowych i bezpieczne zabawki dla pokoju dziecka. Właściwie wykonany z płyt gipsowo-kartonowych mebli podkreślają charakter właściciela, dają smak wnętrza.

Zalety i wady szafy z płyt gipsowo-kartonowych

Szafa - najlepszym rozwiązaniem dla małych i dużych pomieszczeń, idealne do salonu, przedpokoju, sypialni i przedszkola. Można go łatwo umieścić wiele rzeczy, ponieważ jest duża liczba różnych działów i półek. Szafa ta może służyć jako przedłużenie ścianie i ukryć swoje wady i nie potrzebują przestrzeni.

Idealny do przechowywania - szafa-coupe płyt gipsowo-kartonowych zalecany do każdego pomieszczeniaIdealny do przechowywania - szafa-coupe płyt gipsowo-kartonowych zalecany do każdego pomieszczenia

Szafa z płyt kartonowo-gipsowych - bardzo poręczny rzeczy, ale musimy pamiętać, że ciężkie elementy, takie jak narzędzia budowlanych nie jest konieczne, aby umieścić w nim. Płyty gipsowo-kartonowe ma tylko jedną wadę - kruchość.

Jednak przypadki płyt kartonowo-gipsowych - przyszłość meble, ponieważ nie przynieść szkodę najemcy ciała i wszystkich, którzy są blisko niego, nie zajmują dużo miejsca w pokoju, to mogą być gromadzone bez samych problemów. Ma dobrą izolację akustyczną, która jest tak potrzebna w nowym budynku. Taka szafa może zbudować pewną wielkość, to jest tak niezbędne w małych mieszkań typu Chruszczowa, które nie mają wystarczająco dużo miejsca i „Pamięć” na rzeczy. Można bez końca listy zalet tego „cudownego szafy”.Krótka instrukcja: jak zrobić szafę z płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Aby szafie ręce, konieczne jest zdefiniowanie projektu i konfigurowanie szafy. Konieczne jest, aby starannie spróbować rysunku, pomiary (lepiej jest mierzyć siedem razy niż raz cut). Nie bądź leniwy, należy zachować ostrożność i cierpliwość.

Ogólny układ z szafy można rozwiązać na różne sposoby. Może to być składane półki, szuflady, tabel i kontenerów kołoweOgólny układ z szafy można rozwiązać na różne sposoby. Może to być składane półki, szuflady, tabel i kontenerów kołowe

To dobrze, że pomiary nie są zbyt dobrze zdefiniowana liczba arkuszy płyt kartonowo-gipsowych trzeba, ze szczątków może półek. Bezpiecznie zablokować rama jest szkielet obudowy. Z ramką, jak popełnić, zależy od jego niezawodności i trwałości.

Wygodna szafa w przedpokoju z drzwiami wykonana z płyt gipsowo-kartonowych

Istnieje szereg problemów, które mamy do czynienia w korytarzu - to niewielka przestrzeń, słabe oświetlenie, wieczny buty górskie i odzieży wierzchniej. Rozwiązać wszystkie powyższe pomoże szafę z płyt gipsowo-kartonowych. Zbudować prowizoryczny szafa z przesuwanymi dvertsami na własnych szkiców, jest ekonomiczne i praktyczne.

Suchej zabudowy można łatwo utorować okablowanie sprawiają, że oświetlenie dekoracyjne żarówki przykręcone.

Jak zrobić szafkę gk (wideo)

Dwa poziomy mogą być wykonane na odzież, w zależności od sezonu. Jeden bar umieszczony pod sufitem, w środku drugiego. Bardzo wygodne w lecie, zimowe ubrania wiszące na górze, a im bliżej latem - na dole. Odpowiednio, w zimie na odwrót. Również w dolnej części obudowy, można zbudować półki na buty.

Wyobraźnia jest nieograniczona, można budować indywidualne wymagania swój „cud-kawiarnie. Bądź kreatywny, master, idź do niego!

Szafy konstrukcyjne płyty gipsowo-kartonowe (zdjęcie we wnętrzu)

0d43c373eb6082e464fb31caa0172120284294-134688d05d658f68bfe59b0ce6248f39c022d9


Leave a Comment

Your email address will not be published.

83 + = 86

Adblock
detector