Dokonywanie sufit z rękami: krok po kroku – nwhistorycourse.org

The BlogSufit Rack można łatwo instalować własne ręceStojak sufitu, można łatwo ustawić sufitów rukamiEsli może być zainstalowany tylko z pomocą profesjonalistów, listwa tynkowych sufit można ustawić niezależnie, znacznie zaoszczędzić swój budżet.


Co sprawia, że ​​sufity podwieszane: subtelności rzemiosła

Sufity podwieszane w naszych czasach jest najczęstszym sposobem wykończenia powierzchni pod sufitem. Jest tani i dostępny wykonać własnymi rękami, sufity utrzymać dobry wygląd, mogą być instalowane w różnych pokojach i łazienkach, co najważniejsze wybrać optymalną powierzchnię sufitu pomieszczenia. Podwieszane sufity są podobne do siebie, układ zawieszenia, który jest zamocowany na całej powierzchni stropu utrzymać Materiałami pokrywającymi.

Sufity podwieszane dać pokój niezwykły i wyrafinowany wyglądSufity podwieszane dać pokój niezwykły i wyrafinowany wygląd

Ale materiały pokrywające różnią się od siebie sposobem zdjęcia produkcja, instalacja i wygląd.

Rodzaje sufitów podwieszanych

 • zębnika;
 • dachówka;
 • panel;
 • Kaseta i kraty;
 • rozciągnąć;
 • Płyty gipsowo-kartonowe.

Sufit gips jest również uważane za fałszywe, ponieważ instalacja materiałów okładzinowych odbywa się na konstrukcji szkieletowej. Ale w przeciwieństwie do innych gatunków, płyty gipsowo-kartonowe sufitowe potrzeby zdobienia kit i malować po instalacji.

Płyty gipsowo-kartonowe wymaga dalszego leczenia materiały powierzchniowePłyty gipsowo-kartonowe wymaga dalszego leczenia materiały powierzchniowe


Główną cechą instalacji sufitów podwieszanych jest to, że są przymocowane do ramy, która jest zamontowana do stropu różni się tylko struktura szkieletu.

W przypadku taśmy, płyty, płytki, klastra, kraty i górne płyty gipsowo-kartonowej, zawieszone ramy sufitowej jest wokół obwodu profili nośnych, po czym profile ramowe są równomiernie rozłożone na powierzchni sufitu. Konstrukcja zawieszenia na rozciąganie sufitu jest nieco inna, jest zamontowany tylko na obwodzie powierzchni sufitu i dołączone do niego krawędź napięcia wstęgi.

Dokonywanie sufit z rękami

Sufit podwieszany może być zaprojektowany i ustawić swoje ręce, jeśli znasz reguły i zasady funkcjonowania zespołu ramy i materiałów powłokowych. Sufit podwieszany przedstawia strukturę metalu, który jest przymocowany do sufitu i ścian, i służy jako podstawa dla materiału wykładzinowego, przytrzymując go.

Przed wyruszeniem na siebie dekoracji sufitu, trzeba poczynić pewne przygotowania.

Faza przygotowawcza

 • Określenia rodzaju materiałów powłokowych, a ich koniecznej ilości;
 • Obliczenia pola powierzchni stropu i ilości materiału potrzebnego do tuszy;
 • Przygotuj szorstka sufit, wstępnie wyczyszczenie go z Nabeul, farb, tapet i innych materiałów dekoracyjnych, które mogą nadążyć z czasów;
 • Zapewnić sobie wszystkich niezbędnych narzędzi pracy i materiałów.

Jeśli sufit wali i istnieje duże pęknięcia, powinno poshtukaturitJeśli sufit wali i istnieje duże pęknięcia, powinno poshtukaturitGdy powierzchnia sufitu jest mierzona, jest konieczne, aby obliczyć ilość materiałów do ramy i do obróbki wykańczającej. Oczekiwać lepszego materiału z małym marginesem, niż braku pożądanego materiału. sufitów często nierówne, więc długość powinna być mierzona wzdłuż najdłuższej krawędzi, po zamocowaniu ramy, dodatkowa długość profilu mogą być cięte.

Następnie trzeba przygotować powierzchnię sufitu zainstalować ramkę. Sufit jest konieczne, aby oczyścić przez usunięcie starej powłoki. Ułatwia to konstrukcja zespołu ramy i zapobiegać zapadaniu się starej powłoki.

Po pracach przygotowawczych, uzbrojony we wszystkie niezbędne narzędzia i materiały, można rozpocząć wykończenie sufitu.

Z metalowych profili dla zawieszonej ramy sufitowej powinien być bardzo ostrożny, aby obsłużyć. Muszą one być transportowane ostrożnie, aby zapobiec tworzeniu się zagięć, uderzeniami i innymi uszkodzeniami. Uszkodzone odcinki powinny zostać zastąpione w całości, inaczej nierówna struktura sprawi, że montaż materiałów okładzinowych będzie trudne, więc strop nie wytrzyma ciężaru materiałów wykończeniowych.

Jak zrobić sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Instrukcje jak zrobić sufit podwieszany

Krok po kroku instrukcje montażu sufitu pomoże tworzyć własne ręce podwieszanego sufitu, bez pomocy specjalistów. Pierwszy krok w tworzeniu fałszywych sufitów znaczników poziom sufitu według stanu starego suficie, ścianach i wysokości pomieszczenia. Oznaczenie sufitowej wykonuje się za pomocą poziomnicy, kredę lub ołówek i środka taśmy. Do poziomu najwyższego punktu ściany jest konieczne do prowadzenia cienkiej linii w kierunku poziomym. Następnie za pomocą środka taśmy i kredę należy określić najniższy punkt, a ściany określać poziom nowego sufitu linii poziomej, będzie to punktem odniesienia do ustawiania ramy.

Po zaznaczeniu, można przystąpić do montażu ramy, na tej potrzebie:

 • Samogwintujące wkręty, kołki lub kotwy;
 • śrubokręta;
 • Wiertło.

 Wzdłuż obwodu na górnym pasku poziomym, aby odbywało się przy ścianach, prowadnice są zamocowane za pomocą kołków, kołków lub śrub. Następnie, liczenie odbywa się ustawienie profili nośnych. Od krawędzi profilu prowadzącego, przy pomocy taśmy i kreda równoodległy planowanych przyszłych położenie szyn nośnych, a następnie mocowany do powierzchni kołków. Regulowane wieszaki ramek, które są dołączone do sufitu bazowej.


Ramka jest przymocowana do podstawy za pomocą śrub lub kołkówRamka jest przymocowana do podstawy za pomocą śrub lub kołków

Podczas instalacji rama powinna uwzględniać obszar oświetlenia, można wycofać się z drutu, zainstaluj kasetę do lampy. Po zainstalowaniu rama sprawdzić jego wysokość zgodnie z etykietą i poziomie ścian za pomocą poziomicy. Jeśli istnieją stłuczki i grzbiety, odległość zmniejsza się za pomocą wieszaków, dostosowując je.

Po profile montażowe zweryfikowane wytrzymałości jej mocowania do powierzchni sufitu i profili ciągnięcia pomiędzy nimi. Jeśli konstrukcja jest zamontowana prawidłowo, gdy nieprawidłowości zostaną wykryte i rama, testowane na wytrzymałość, jesteś gotowy, aby zakończyć obliczu materiałów. Do mocowania płytek rama, panele, szyny, płyt kartonowo-gipsowych i innych materiałów budowlanych, zrobić dekoracyjne wykończenie.

Jak jest ozdoba sufitu

Jako ramy montażowej i dekoracyjnym wykończeniem zewnętrznym sufitu, można to zrobić samemu. Na suficie kafle i panele stawów można zobaczyć, co jest do ukrycia ich użycie taśmy konfekcjonowania lub szyny. Złączami nakładających stałych i taśmy w kierunku pionowym i poziomym, tworząc stylowy wykończenie powierzchni sufitu. Dodatkowe koszty i praca wymaga wykończenia sufitu gipsowo-kartonowej.

Potrzebne materiały:


 • startera;
 • kit;
 • Farba lateksowa.

Po zakończeniu stawów sufitem między arkuszami płyt gipsowo-kartonowych można uszczelnić taśmą lub specjalnej taśmy klejącejPo zakończeniu stawów sufitem między arkuszami płyt gipsowo-kartonowych można uszczelnić taśmą lub specjalnej taśmy klejącej

Shpatlyuem połączenia płyt gipsowo-kartonowych, jest konieczne, aby otwór kit kapturkiem za pomocą śrub, powierzchnia jest idealnie płaska.

Płyty gipsowo-kartonowe ukryj Powierzchnia gruntu, szpachlówki linii stawów, porównując je z resztą powierzchni. Przygotowane do malowania powierzchni może być malowany.

Jak zrobić sufit podwieszany z rękami (wideo)

Płyt gipsowo-kartonowych na suficie wyglądać świetnie w każdym kolorze, można bezpiecznie eksperymentować, przemalować. Sufity podwieszane są długoterminowe w biurze i łatwy w montażu, instalacji sufitu podwieszanego w domu lub w biurze, możliwe jest kilkanaście lat zapomnieć o naprawach.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 4 =

Adblock
detector