Dokonywanie sufit w salonie z rękami – nwhistorycourse.org

The BlogIstnieje wiele różnych możliwości projektowania sufit w salonieIstnieje wiele różnych wariantów dekoracji sufitu w salonie jak zrobić sufit w salonie? Do końca, można użyć szmatki lub suchej zabudowy tkanek. Materiały te są uniwersalne i stosunkowo tani. Jeśli pokój jest w stylu klasycznym lub prowansalskim, można użyć stiuk lub tynk strukturalny. Dokonując pokój z wykuszem lub kominkiem korzystne jest stosowanie naklejek winylowych lub specjalnej farby. Jeśli chcesz zorganizować pokój w prywatnym domu, najlepiej jest używać drewnianych lub poliuretanowe belki.


Wykonujemy sufit w salonie z jadalnią

W połączeniu salon i jadalnię do wykończenia sufitu najlepiej użyć płyt gipsowo-kartonowych. Upewnić się, że podział na strefy w pomieszczeniu może być przy użyciu farb akrylowych. Można użyć płyt gipsowo-kartonowych, nawet jeśli wielkości małego pokoju.

W połączeniu życia i strop jadalny powinno być strefoweW połączeniu życia i strop jadalny powinno być strefowe

Pierwszy etap - oznaczenie. W celu dokładnego oznaczenia powierzchni pod ramach trzeba odeprzeć poziom na wszystkich ścianach w pokoju, a następnie zaznaczyć miejsce, w którym zostanie umieszczony profil początkowy.

płyty gipsowo-kartonowe technologia montażu sufit:

 1. Zamocować profil rozrusznika na ścianie. Fix za pomocą kołków.
 2. Włóż płytę CD-profile. Do łączenia profili ze sobą za pomocą złącza. Mocuje się je za pomocą śrub.
 3. Po zmontowaniu crate, zestaw płyt gipsowych. Pamiętaj, że panel nie powinny znajdować się blisko ściany. Do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych za pomocą wkrętów samogwintujących.
 4. Dostać się do wykończenia mety. Jeśli planujesz do strefy pokoju, zastosowanie specjalnego sprzętu oświetleniowego lub farbami akrylowymi.

Wykonujemy sufity w salonie w stylu klasycznym

Jeśli twój salon w stylu klasycznym lub prowansalskim, a następnie dokonać piękny sufit pomoże Ci farbę akrylową i sztukaterie. zaleca się, aby wyrównać powierzchnię i zashpatlevat wszelkie nierówności przed barwieniem sufitu.


Klasyczna konstrukcja sufitu w salonie jest bardzo popularnyKlasyczna konstrukcja sufitu w salonie jest bardzo popularny

Wykończenie sufitu w stylu klasycznym, w następującej kolejności:

 • Oznaczyć powierzchnię.
 • Zastosuj sztukaterie na tylnej stronie roztworu kleju i przykleić do podłoża elementu.
 • Potem trzeba malować sztukaterie. Nadaje biały farba akrylowa. Do malowania sztukaterii korzystać z szerokiego pędzla.
 • Następnie trzeba malować pozostałą część sufitu. Lepiej jest używać wałka malarskiego.
 • Pozostawić do wyschnięcia farby. Proces ten zajmie nie więcej niż 3 godziny.
 • Następnie nałożyć kolejną warstwę farby.

Sztukaterie może być wykonany z gipsu lub poliuretanu. Do klejenia listew tynkarskich użyć płynnych paznokcie. Poliuretanowej o niskiej gęstości, a więc mogą być stosowane konwencjonalne montażowego kleju konstrukcyjnego.

Jak zrobić piękny sufit w salonie studio

nie jest zalecany dla sufitu dekoracja mata studio salonie. Ten projekt będzie wyglądać krzykliwe. Eksperci twierdzą, że błyszczące pułap byłby najwłaściwszy w studiu w salonie. Aby dokonać takiego sufitu może być przy użyciu specjalnych farb błyszczących. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny dla ludzi. Ponadto, błyszcząca farba jest trwalsza niż akrylu lub matowej.Pokój dzienny Studio błyszczący sufit jest świetnym rozwiązaniemPokój dzienny Studio błyszczący sufit jest świetnym rozwiązaniem

Przed rozpoczęciem barwienia powierzchni, oczyścić dach z brudu. Zaleca się również do wyschnięcia na powierzchni podstawowej. W przeciwnym razie pęknięcia i pęcherzyki mogą być utworzone po barwieniu sufitu.

Procedura barwienia sufitu:

 1. Rozcieńczyć farbę z połyskiem wody.
 2. Malowania narożników pomieszczenia.
 3. Kiedy wałkiem pomalować resztę sufitu. Pamiętaj, że obraz musi być zrobione z okna na środku pokoju. Należy zauważyć, że pierwsza warstwa farby musi być stosowana prostopadle do okna.
 4. Poczekaj, aż pierwsza warstwa wyschnie, a następnie zastosować kolejną warstwę farby.

Jak zrobić sufit w salonie: Trendy 2017

Jeśli szukasz nowoczesnego opcje projektowania sufitu, a następnie zwrócić uwagę na struktur kompozytowych. Pozostają one w trend od 2015 roku. W celu wykonania w połączeniu sufitu należy stosować gipsowo-tekstylnej tkaniny.

W nowoczesnym wnętrzu popularne połączonego sufituW nowoczesnym wnętrzu popularne połączonego sufitu

Instalacja połączeniu sufitowej wykonuje się w następującej kolejności:

 • Umieścić skrzynię. Rama jest zamontowana jak płyty gipsowo-kartonowe skrzyni.
 • Częścią projektu obsheyte płyt gipsowych. Zalecane płyt okrywowych, że części konstrukcji, która jest płaska ścianę. Do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych za pomocą wkrętów samogwintujących.
 • W stawach między płytami gipsowymi zastosować kit.
 • Wymienić profil pudełko płyt gipsowo-kartonowych na tkaninie wstęgi.
 • W środku każdego boku pudełka, podłączyć bagietki.
 • Dokręcić tkaninę z sufitu centrum, a następnie zabezpieczyć go w bagietką.
 • Odciąć nadmiar materiału wstęgi. Jeśli zauważysz, że powstały fałdy, następnie ogrzać suszarką budowach.

Jeśli zbierzesz łączny pułap, nie zapomnij po zamontowaniu listwy rozcieńczonej okablowania. To powinno być również obowiązkowe w celu odizolowania przewodu z rury falistej.

Nietypowe pomysły na zdobienia sufitu w salonie

Jeśli podoba Ci się niezwykłe pomysły, do dekoracji sufitu, można użyć naklejek winylowych. Ta metoda projektowania odpowiedniego do zastosowania, gdy mały salon lub w jej niskich sufitów. Ponadto, winylowe naklejki są wykorzystywane w projektowaniu pokoju dziennego z wykuszem i kominkiem.

Niezwykła konstrukcja sufitu sprawi, że pokój twórczegoNiezwykła konstrukcja sufitu sprawi, że pokój twórczego


Technologia nakładania etykiet winylowych:

 1. Oznaczyć powierzchnię.
 2. Ostrożnie oddziela część nośną z naklejkami winylowych.
 3. Dołączanie nalepkę na powierzchni podstawy i usunąć pozostałą częścią podłoża.
 4. Gdy etykieta jest zablokowany, usuń folie montażowe.
 5. Wygładzić produkt za pomocą szmatki.

Jeśli nie chcesz korzystać z etykietą, można po prostu pomalować sufit. Aby to zrobić, trzeba wybrać odpowiednie zdjęcie, a do ich projekcji na powierzchni z rzutnika. Następnie trzeba przywrócić kontury kompozycji, a następnie rysunek farby akrylowe lub przy użyciu farb na bazie oleju.

Jak wybrać kolor sufitu w salonie

W celu doboru optymalnego koloru sufitu trzeba wziąć pod uwagę wiele niuansów. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę styl, w którym poniesione mieszka. Na suficie rejestracji w pokoju w stylu klasycznym, Provence lub eko, wskazane jest użycie białego. Jeśli salon jest podtrzymywany w przemysłowym stylu, minimalizm, Fusion, można użyć trochę bardziej mroczny cień.

Barwa suficie powinien być wybrany na podstawie funkcji, w pomieszczeniuBarwa suficie powinien być wybrany na podstawie funkcji, w pomieszczeniu

Ponadto, przy wyborze kolorów powinny być również brane pod uwagę:


 • wysokość sufitu. Jeśli salonie niskimi sufitami, a następnie dać pierwszeństwo zimnych odcieniach. W pokoju z wysokim sufitem lepiej użyć ciepłe odcienie.
 • konfiguracji sufitu. Jeśli sufit zakrzywiony kształt, a następnie w sposób uprzywilejowany, jasnozielony, biały lub beżowy.
 • Kolor ścian. Pamiętaj, że ściany i sufit powinny być pomalowane w tym samym kolorze.

Jeśli planujesz do strefy pomieszczenia, możliwe jest łączenie kolorów. Na przykład, w wnętrza salonie dobrze pasują czarno-białych lub beżowy brązowy sufitów.

Jak urządzić pokoje dzienne z wysokimi sufitami

Jeśli jesteś w salonie wysokimi sufitami, mogą być ozdobione pomocą belek. Mogą być wykonane z drewna lub z poliuretanu. Zaleca się, aby dać pierwszeństwo do wyrobów poliuretanowych, ponieważ nie gnije, i mają niski ciężar właściwy.

Wysokie sufity mogą ozdobić dodatkiWysokie sufity mogą ozdobić dodatki

Z pomocą belek, można osiągnąć wizualną ekspansję pokoju. Aby to zrobić, trzeba umieścić belki wzdłuż szerokich ścianach lub barów.

Technika montażu belek poliuretanowych:

 1. Przygotowanie powierzchni podstawowej. Wskazane jest, aby odtłuścić sufitu lub uszczelnienia szczeliny.
 2. Następnie przymocować do profili aluminiowych sufit. Alternatywnie, można użyć bloków drewna. Jeśli używasz produktów drewnianych, należy je traktować z antyseptyczne.
 3. Wywiercić otwór w belce, śrub i pasty do powstałego otworu.
 4. Ustalić promień na suficie.

Montaż sufitu w salonie (wideo)

Do wykończenia sufitu, można użyć różnych materiałów. Jeśli masz duży pokój, a następnie dać pierwszeństwo belek poliuretanowych, struktur kompozytowych płyt gipsowo-kartonowych lub. Do wykańczania małych pomieszczeń zaleca się użycie farby akrylowej, sztukaterie, błyszczącą farbę lub naklejki winylowe. Przy wyborze materiałów wykończeniowych i styl przywództwa swojego wnętrza, kształtu i wysokości sufitu.

Konstrukcja sufitu w salonie (wnętrze zdjęcia)

top-living-room-szafy-Design-floating-wall-units---WPMB3FXF52431-1024x7681865konsultacziyadizajneraintererov411399409896pic-22Aleksej-suhov projektowania-kvartiry-gostinaja-02

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 8 = 2

Adblock
detector