The BlogNowoczesny hol wejściowy - piękna i funkcjonalna przestrzeń, w wieku w pewnym stylu projektowaniaNowoczesny hol wejściowy - piękna i funkcjonalna przestrzeń, w wieku w pewnym stylu projektowania Każdy pokój w domu lub mieszkaniu ma swój własny ciężar funkcjonalną. To od jego przeznaczenia zależy od przestrzeni projektowej. Dziś projektanci są coraz bardziej koncentruje się na obszarach, które pozornie nie zasługują na taką uwagę. Stylowy hol dzisiaj - nie rzadkie. To nie może nie cieszyć. Ponieważ jest to pierwsze pomieszczenie, w którym dana osoba dostaje. Ważne jest, że jego przestrzeń została zorganizowana prawidłowo. Należy wybrać stylowy ale praktyczny wystrój, jakość i ergonomiczne meble.


Różnorodność stylów dla małych korytarzach

Pomieszczenia o małej powierzchni wymaga szczególnego podejścia w projektowaniu. Korytarze trudno zrozumieć. Często ma rozmiar za mały.

Dodaj wyposażenie domu jest trudne w małym korytarzu, jeśli nie wcześniej, aby zrobić projektu.

Że wstępna obróbka do wykańczania i wyposażenia pokoju pozwoli wyobrazić sobie przyszłość przestrzeni. Powinien on być harmonijny i łatwe. Najważniejszą rzeczą - aby wybrać styl wizualny i śledzić jego podstawowych pojęć.

Przedpokój mogą być realizowane zarówno jako klasyczny lub styl vintage w stylu współczesnego minimalizmuPrzedpokój mogą być realizowane zarówno jako klasyczny lub styl vintage w stylu współczesnego minimalizmu

 Korytarz urządzone w różnych stylach:


 • włoski;
 • Grecki lub morze;
 • Brudny-szyk;
 • barokowy;
 • francuski;
 • Europejskiej;
 • Chiny;
 • Morza Śródziemnego;
 • marokański;
 • rocznik;
 • Retro.

Każdy styl ma swoje osobliwości i cechy. Jest to ważne, ponieważ podstawy projektowania są oparte na przestrzeganiu pewnych zasad. Ważne jest, aby zorganizować przestrzeń, wybrać kombinację wykończeń, mebli i elementów dekoracyjnych.

Style Hall: Ogólne zasady projektowania

Podstawą projektowania korytarzu z małym obszarze jest łatwe. Nie lekceważ minimalistyczny styl, który oferuje korzystanie tylko tych obiektów wewnętrznych, które są potrzebne w codziennym użytkowaniu. Projektanci nie zaleca się przeciążać i tak mało miejsca.

Style w korytarzu, aby pomóc zidentyfikować specjalne programy, które pozwalają wyposażyć wirtualnego pokoju.

Przy wyposażaniu niewielką przestrzeń w rachunku każdy centymetr. Ważne jest, aby wiedzieć, jak ustawić meble prawidłowo. Ale po pierwsze, powinien być starannie dobrane. Niektóre z tych zasad w projektowaniu odpowiedniego do stosowania w dowolnym stylu.Z reguły nie są standardowo jest duża, więc właściwe rozmieszczenie mebli jest bardzo ważnyZ reguły nie są standardowo jest duża, więc właściwe rozmieszczenie mebli jest bardzo ważny

Ogólne zasady projektowania:

 • Dać pierwszeństwo systemów modułowych;
 • Zainstalować szafę;
 • Wyrównać obudowę i ścianę;
 • Wybór mebli narożnej;
 • Korzystanie z antresolą.

Przy wyborze mebli ważne jest, aby zastanowić się, jak wiele elementów, które zostaną zapisane w korytarzu. Dużo zależy od liczby osób mieszkających w mieszkaniu lub domu. Jest również bardzo ważne, aby wybrać materiały wykończeniowe, które można wizualnie zwiększyć przestrzeń.

w stylu minimalizmu korytarzach

Przy projektowaniu korytarz mieszkaniu jest prawie zawsze podane do małego pokoju. W tym przypadku obciążenie jest dość duży: prezentuje mieszkania, służące do przechowywania wierzchnią odzież i buty. Jest to szczególnie trudne zagadnienie prawy korytarz, który ma niewielki obszar.

Nowoczesne projektanci powinni zarejestrować korytarze w minimalistycznym stylu, który pozwala na ujednolicenie przestrzeni poprzez pozbycie się niepotrzebnych rzeczy.

Konstrukcja hali w minimalistycznym stylu sugeruje właściwego wyboru materiałów do dekoracji, rodzaju mebli, jak również instalację prawidłowego oświetlenia. Minimalizm wymaga wybór prostych materiałów, nie przeciążać przestrzeni. Z pomocą niektórych sztuczek projektowych przyjść można optycznie powiększyć.

Minimalistyczny styl jest najlepiej dopasowana do małego przedpokojuMinimalistyczny styl jest najlepiej dopasowana do małego przedpokoju

Wskazówki dotyczące wyboru materiałów i mebli:


 • Wykończenie. Świetnym pomysłem jest użycie światła kolorowe tapety lub tynku. Korzystanie z kamieni i płyt zwolnieniem może wywołać efekt zmniejszenia przestrzeni. Na ścianach lepiej jest użyć jasnej farby. Sufit jest najlepszy na pokrycie struktury rozciągające. Użyj połysk stworzy efekt wysokich sufitach. Paul może być pokryta laminatem lub kafelki.
 • Meble. Aby zaoszczędzić miejsce w ścianie można wstawić szafę. Lustro na drzwiach szafy będzie optycznie powiększyć przestrzeń. Szafa powinna być tak duża, jak to możliwe. Aby pomieścić wszystkie rzeczy, które mogą zaśmiecać korytarz.
 • Oświetlenie. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie wystarczającej ilości ściany i punktowe. Przedpokój powinny być lekkie i wygodne.

Drzwi w korytarzu - nie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Projektanci powinni zrobić belki gipsowych. Przy wyborze materiałów i przedmiotów pamiętać, że wnętrze powinno być harmonijne.

Przytulna sala w stylu angielskim: Photo & Design

Konstrukcja hali muszą zakładać komfort i piękny wygląd. Angielski styl pozwala hala patrzeć luksusowy i stylowy. W tym przypadku, w tym stylu może być zaprojektowany jako duży i niewielkiej przestrzeni.

Styl polega na zwięzłość. Każdy element ma wyglądać drogie i gustowne.

Do przedpokoju został w pełni wdrożony w stylu angielskim, do wyboru każdego materiału i meble powinny być traktowane bardzo ostrożnie. Bardzo ważne wykończenie powierzchni kolor. Najlepiej jest wybrać harmonijnego, spokojne odcienie.

Główne cechy stylu angielskim - tradycja i zwięzłośćGłówne cechy stylu angielskim - tradycja i zwięzłość


Zaprojektowany w stylu angielskim:

 • Wykończenie. Tapety powinny być stonowane, ale może być ozdobione faliste linie, ornamenty i szerokim paśmie.
 • Oświetlenie. Najlepiej jest zainstalować lampę w stylu angielskim. Aby zachować zgodność ze stylem może być zainstalowany kinkiety.
 • Meble. To musi być wykonane z naturalnych materiałów. Cena takich mebli jest dość wysoki. Jeśli powierzchnia hali pozwala, może być ozdobione luksusowy bankiet w stylu angielskim.

Po stylu angielskiego obejmuje instalację kolumn, łuków i nisze. Żyjąc jako całość powinien być jasny i przestronny wizualnie. Zbudować halę nie będzie tanie.

Luksusowe wnętrze: hol wejściowy w stylu orientalnym

East hala w krajach Afryki czy stylu japońskim będzie zawsze wyglądać luksusowe. Przytulny i stylowy. Jej poprawa polega na wykorzystaniu niskich mebli. To musi być praktyczne.

Meble być przestronne i funkcjonalne, ale jest ozdobione pięknymi wzorami i duże lustra.

Konstrukcja może być wykonana w jasnych i ciemnych kolorów. Jednak ciemne tło sugeruje raczej poważne podejście do projektu, aby nie wprowadzać zbyt ponury korytarz. Ale kolor mebli może być tradycyjny atramentu.

Przedpokój w stylu orientalnym charakteryzuje się takimi cechami jak najmniej mebli i luksusowych wykończeń ścianPrzedpokój w stylu orientalnym charakteryzuje się takimi cechami jak najmniej mebli i luksusowych wykończeń ścian

Charakterystyka projektu w stylu orientalnym:

 • Niskie meble;
 • Światło dekoracji ściany;
 • Romantyczny oświetlenie;
 • Motywem elementów wystroju wnętrz.

Sprawdź halę w orientalnym stylu może być po obejrzeniu specjalne fotografia i wideo. Pomoże to wizualnie wyobrazić przyszłego miejsca. Ważne jest, aby wszystkie rodzaje dekoracji i mebli zostały harmonijnie połączone ze sobą.

Nowoczesny, elegancki hol (wideo)

luz korytarz mogą być utworzone w różnych stylach. Każdy z nich ma swoje własne cechy i właściwości. Na przykład, amerykański styl polega na prostotę i zwięzłość, minimalne użycie mebli. Wszystko musi być praktyczne i funkcjonalne. Aby zaprojektować taki korytarz jest potrzebne importowane materiały i meble. Główną zasadą w projektowaniu salonu w dowolnym stylu - harmonijne połączenie wszystkich rodzajów dekoracji, mebli i dekoracji elementów.

Projektowanie stylowe wnętrze korytarze (zdjęcia)

5468a162d1b2b 4-6 14e01ead785beac352e722db1b962ad9 5f916ff 00001589b 8476d5ffe12c23cb7bdf52eec0ca02a7 1377695542prihozhie-foto-remont-42 13 1474790979prihozhaya-v-kopuły 13 ddsp041

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 6 = 1