The BlogWszelkie pokój, urządzony w stylu loft, to trudno sobie wyobrazić bez obecności dużej wolnej przestrzeniWszelkie pokój, urządzony w stylu loft, to trudno sobie wyobrazić bez obecności ogromnej wolnej ploschadiLoft - popularne w ostatnich nowoczesnym wnętrzu stylu projektowania. Najczęściej jest ona wykorzystywana do dekoracji korytarzy i korytarzy. Jest on wybierany przez kreatywnych ludzi, którzy kochają i cenią sobie komfort. przestrzeń na poddaszu znajduje się duża ilość wolnego miejsca, korzystanie z interesujących tekstur i kolorów. Dowiedz się więcej o tym, jak udekorować salę w tym stylu - porozmawiajmy dziś.


Korytarz na poddaszu: korzyści i cech

Większość apartamentów nie różni się duża sala, w rzeczywistości główną cechą stylu loft - dużą ilość wolnego miejsca. Jak w minimalizmu, to wszystko jest zbudowane na praktyczność i minimalną ilością mebli.

Unia funkcjonalności i praktyczności sprawia doskonałe zorganizować pokój na poddaszuUnia funkcjonalności i praktyczności sprawia doskonałe zorganizować pokój na poddaszu

styl loft w ogóle było dużo minimalizmu: jego głównej idei - mając dużo wolnego miejsca, w tych samych kłamstw i minimalizmu. Meble funkcjonalne i praktyczne, jak we wszystkich współczesnych prądów.

Aby nie zgubić się w różnych stylach, wybierz kierunek z głównych cech poddaszu:

 • Minimalna liczba meble funkcjonalne i praktyczne;
 • elementy mebli i wewnętrzne mogą być dodawane, mają reklamy, telefony i wielofunkcyjnych;
 • Można użyć różnych materiałów wykończeniowych z kamienia lub cegły, a ich imitacji, z niezwykłym tekstury tapety;
 • Elementy dekoracyjne i oprawy oświetleniowe mogą być również zróżnicowane, fantazja nie jest ograniczona;
 • Szafka lub półka lepiej wybrać bez żadnych ozdób, szukać czarnych, białych i szarych kolorów dla mebli;
 • Szeroko stosowany zagospodarowania przestrzennego przy użyciu różnych szafek lub wykańczania podłogi / ściany;
 • Lustra w tym stylu są również istotne, może być kilka.

Można połączyć wszystkie te cechy i powiedzieć, że na poddaszu - nowoczesnym stylu, który nie ma żadnych ograniczeń i jest zbudowany na praktyczności i przestronności. Nie był przytłoczony elementów dekoracyjnych, wygląda zwięzły i jednocześnie nie jest nudny.


korytarz na poddaszu

hol wejściowy, strych styl nie wymaga żadnych dodatkowych opłat i drogich materiałów.

Czarny klasyczny wersja tapety jest idealny do dekoracji ścian na poddaszuCzarny klasyczny wersja tapety jest idealny do dekoracji ścian na poddaszu

W tym stylu, lepszy komfort, można wybrać wykończenie, ważne, że wszystkie elementy połączone ze sobą jest. • Ściany są często wykonane „pod cegły lub kamienia”, można wybrać tapetę i szary lub czarny;
 • Listwy wybierać pasujące do ściany, muszą dokonać najbardziej niewidoczne, ich kolor, lub wybrać bardziej neutralną wersję;
 • Zostaw strop, w stylu loftu są obecne struktury rozciągające;
 • Seks jest głównym elementem wnętrza, możliwe jest, aby zorganizować podłóg drewnianych efekt starożytności, wygląda dobrze i laminat;
 • W korytarzu na poddaszu można i należy wykorzystać szereg obrazów i plakatów, mogą ozdobić i uzupełniać nie są najciekawsze tapety.

Poczuj swobodę wyboru elementów o chropowatej fakturze, spojrzeć na naturalnych materiałów i wieku. Jasne plakaty i duże malowidła wykonane w nowoczesnej technologii, doskonale uzupełniają wnętrze. Meble lepiej wybrać gładką powierzchnię, jeśli przestrzeń pozwala zamontować szafę z lustrem.

Wnętrze hali w stylu loft

Aby stworzyć naprawdę ciekawe i stylowe wnętrza korytarza na poddaszu stylu - należy kierować się pewnymi zasadami.

Ciężkie styl loft funkcjonalny wypiera czytelne styl innych pomieszczeńCiężkie styl loft funkcjonalny wypiera czytelne styl innych pomieszczeń

a mianowicie:

 1. W korytarzu, ścianki działowe w stylu loftu są często obecne. Planowanie przestrzenne jest również jedną z cech tego trendu, jest ona wykonywana mebli lub przy użyciu różnych materiałów do wykończenia.
 2. Jako dekoracja, można skorzystać z najbardziej niezwykłych rzeczy - plakaty, znaki, graffiti. Można wstawić je do klatek i może być dołączony do stadniny. Można również wkleić swoje ulubione zdjęcia.
 3. Lusterka - niezbędny element wnętrza poddasza, należy ująć powierzchni lustrzanej w ramie lub ozdobić swoje rysunki, etykiety, naklejki.
 4. Meble nie powinny być dużo - zatrzymują się na szafę, jeśli przestrzeń pozwala. Będzie ona również pomóc w terenie strefy. W przeciwnym razie, należy użyć wieszaki, szuflady, półki.
 5. Światło powinno być dużo, ustaw ciekawy żyrandol, kilka wbudowanych lamp o nietypowym kształcie. Pobaw się z lamp światła, Uwaga lawy i kolorowych żarówek.
 6. Na podłodze leżał dywan, może mieć dowolny kształt i kolor.

styl loft wygląda bardzo zwięźle, nie ma zatorów i zbędnych szczegółów. Kierunek ten jest idealny dla osób twórczych i aktywnych podczas rejestracji, można użyć co chcesz, więc konstrukcja hali w stylu loft często wybierają muzyków i artystów.

Meble do przedpokojów: loft

Jak już wspomniano powyżej - meble w korytarzu, wykonane w stylu loft, trochę.

Lustro - rzeczywista elementem w nowoczesnych domach, co zwiększa przestrzeń, wypełniając ją światłemLustro - rzeczywista elementem w nowoczesnych domach, co zwiększa przestrzeń, wypełniając ją światłem


koniecznie musi być praktyczne i nie zajmują dużo miejsca:

 • Powierzchnia mebli powinna być gładka, nie eksperymentować z teksturą i wystroju, pobyt na meble wykonane z drewna i tworzyw sztucznych;
 • Idealny do sali w stylu loft - szafy, ale w małym pokoju to po prostu nie mają gdzie ustawić, dzięki czemu może zastąpić wiele półek, wieszaków i małej komodzie;
 • Na meble powinny być bez wykończenia i dekoracji, to najlepiej jeśli będzie komponować się z dekoracji ścian;
 • Jeśli meble ma szkła, pozwól im być nieprzezroczyste;
 • Wieszaki powinien być wykonany z metalu lub drewna;
 • Różne lustro również mile widziane, zwiększają przestrzeń wizualnie i ogólnie są opcjonalny element hala wnętrze;
 • Jeśli miejsce na to pozwala - umieścić krzesło, stół lub bankietowym;
 • Oświetlenie powinno być jasne, należy zwrócić uwagę na wiszące lampy i oprawy jak reflektory;
 • Jak meble mogą wybrać otomana na kółkach, ale także będą mogli umieścić coś na rzeczy, aby zaoszczędzić miejsce;
 • Loft - styl aktywnych ludzi, jeśli jesteś miłośnikiem rowerów, ustawiony na korytarzu stoją za jego transportu i pozostawić go w korytarzu.

styl loft pozwala korzystać praktycznie każdy kolor mebli, więc fantazja tu nie jest szczególnie ograniczona. Można powiedzieć, że poszedłem do stylu loft przypomina trochę windy, a nawet roślin, ale nie zawsze tak jest.

Jest to praktyczne rozwiązanie, które może być tak rygorystyczne, i bardzo ciekawy i oryginalny.

Stylowa korytarz w stylu loft (wideo)

Podsumowując można powiedzieć, że na poddaszu - nowoczesne rozwiązania dla aktywnych i kreatywnych ludzi, którzy cenią sobie komfort i praktyczność. Przy użyciu naturalnych materiałów, wraz z jasnymi i nietypowych elementów dekoracyjnych pozwala na unikalnym i stylowym wnętrzem, które jest idealnym miejscem zarówno dla dużych i małych korytarzu.


Konstrukcja hali, w stylu loft (wnętrze zdjęcia) 

1 004 005 006 8c1d2e826cd640dc131000bed170 9da03f25e5fe 10-44 30-1 45 0405-uxtcu3xztzifdycd4yga

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 80 = 83