The BlogDokonać salę piękny i nowoczesny może być sobą, jeśli wybrać odpowiedni projektSprawiają, że hala piękny i nowoczesny może być sobą, jeśli dizaynPrihozhuyu odebrać poprawnie, można zrobić samemu, ale trzeba wziąć pod uwagę styl i wnętrza innych pomieszczeń, w przeciwnym razie nie będzie zbyt wiele dysonans pomiędzy pokojami, zwłaszcza jeśli mają one wspólne fragmenty. Ważne jest, że prihozhka w mieszkaniu lub domu został pięknie urządzone i komfortowo urządzone. Obowiązkowe elementy hali to: szafa, lustro, wieszak.


Jak wyposażyć halę

oraz dodatkowe elementy mogą być umieszczone w hali. Na przykład, jeśli pozwalają wymiary pomieszczenia, można umieścić małe ławki, które uczynią projekt bardziej interesujące i praktyczne.

Jeżeli korytarz wiele małych, to istnieje kilka metod, których można użyć, aby zwiększyć przestrzeń wizualnie:

 • elementy wykończeniowe i światło kolorowe;
 • Struktura wbudowany;
 • Sytuacja w minimalistycznym stylu;
 • Obecność luster.

Za wszystko trzeba podnieść mały korytarz mebli i jasnych odcieniach tapetyZa wszystko trzeba podnieść mały korytarz mebli i jasnych odcieniach tapety

To było w korytarzu będzie nasze wejście, a zatem jej wykończenie liczy.
W razie potrzeby, ściany mogą być wykończone pod cegły że dać pokój pewnej mistyki i podobieństwo stylu średniowiecznym lub zmywalna tapeta pokleit. Będzie to duży plus, tak jak powierzchnia szybko zanieczyszczone w tym pomieszczeniu. Wykończenie pomieszczeń wykonać lepiej, używając jasne kolory i odcienie. Po zapaleniu pomieszczenia zależy od lamp i osprzęt i ciemnymi wzrokowo zmniejszenia wielkości pomieszczenia.


Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie oświetlenia punktowego.

Należy zrezygnować z dywanu, ponieważ pierwszą rzeczą, brud gromadzi się tam, a raczej trudne do czyszczenia. Jest możliwe, aby dać pierwszeństwo do linoleum lub podłogi z drewna wodoodpornego. Powłoki te są łatwe do czyszczenia, ale koszt jest znacznie wyższy. Sufity mogą być projektowane przy użyciu niewielkiej ilości połysku dodatkowo powiększyć rozmiar pomieszczenia.

Efektywny układ hali

Opracowując projekt hali i projekt powinien uwzględniać indywidualne cechy. W przypadku dużej rodziny, potem mała półka na buty nie będą wystarczające, co stworzy pewne niedogodności. Jeżeli wymiary hali są na tyle małe, że szafa piękna jest stracone, a on wydaje się zbyt nieporęczne, a zastosowanie to będzie bardzo niewygodne. W tym przypadku lepiej jest ustawić kątowe korytarz. Więc na początek jest określenie obszarów funkcjonalnych, tak że później to właściwie zorganizować.

Rozwiązanie wierny i interesujące byłoby umieścić meble pobliżu najdłuższej ścianie korytarza.

Jako oświetlenie jest lepiej wybrać reflektoryJako oświetlenie jest lepiej wybrać reflektoryTak, jak sprawić, by projekt korytarza jest znacznie lepiej:

 • Po zakończeniu korytarza unikać ciemnych odcieni;
 • Korzystanie z wodoodporną linoleum czy parkiet;
 • Umieszczenie mebli w najdłuższej ściany korytarza;
 • Kiedy zdobienia sufitu, można użyć reflektory;
 • Podczas tworzenia projektu, należy wziąć pod uwagę indywidualne cechy.

Jak zrobić korytarzu z rękami

Przed rozpoczęciem budowy hali, konieczne jest oszacowanie wielkości pomieszczeń. Nie jest konieczne, aby załadować mały pokój z masywną meble. Podczas tworzenia projektu, lepiej jest używać materiałów, które są stosunkowo niedrogie w cenie i plastyczny w ich pracy. Z takich materiałów może obsługiwać nawet początkujący. Jednym z głównych problemów w regeneracji i stworzenia korytarza, można zrobić to jako praktyczny i wygodny.

Dokonywanie sali możliwa od:

 • sklejka;
 • wiórowych;
 • Płyta pilśniowa;
 • MDF;
 • płyta meblowa;
 • Do brzegów płyty;
 • belki drewniane;
 • Płyty gipsowo-kartonowej.

Wybierając zestaw mebli do dekoracji sali, należy zwrócić uwagę na jego jakość, praktyczność i producentaWybierając zestaw mebli do dekoracji sali, należy zwrócić uwagę na jego jakość, praktyczność i producenta

Że tych materiałów jest najbardziej wygodny w użyciu. Są one na tyle lekki i będzie trwać długo, co więcej, są one wysokiej jakości i trwałości. W razie potrzeby, można używać szklanych lub lustrzanych wkładki w szafie, ale należy pamiętać, że waga jest o wiele trudniejsze, więc trzeba inny oddział.

Potrzebują dodatkowego sprzętu, aby sama sala:

 • Prowadnice do szuflad, opony;
 • Haki do rzeczy;
 • Zamki, zawiasy.

Niezależnie od powyższego, będzie potrzebnych materiałów wiążących: gwoździe, śruby, drewniane meble narożny urządzenie.


Niezbędne narzędzia do dokonywania Hall:

 • wiertarka;
 • śrubokręta;
 • piła do drewna (puzzle);
 • młotka;
 • Poziom i obszar.

Poziom i obszar trzeba korytarzu było całkowicie poprawna forma.

Najbardziej odpowiedzialny i wymagający etap uwaga, będzie opłata oparty na wytycznych. Jeśli na tym etapie zostaną dopuszczone błąd, wówczas wszystkie dalsze prace zostaną zmarnowane.

Przed przystąpieniem do projektowania korytarza, eksperci zalecają, aby myśleć z wyprzedzeniem przestrzeni wewnętrznejPrzed przystąpieniem do projektowania korytarza, eksperci zalecają, aby myśleć z wyprzedzeniem przestrzeni wewnętrznej

Jeżeli wielkość sali spotykają się już skończył rysunek, a następnie znacznie ułatwiają tworzenie produktów, można go używać. A jeśli chcesz, rysunek może być realizowana ręcznie, lub zwrócić się do profesjonalisty, który jest szczęśliwy, aby pomóc stworzyć projekt przyszłej hali.


Można również skorzystać z usług specjalisty do cięcia płyt wiórowych, MDF lub sklejki. Ułatwi to dalszych prac i jest stosunkowo niedrogi.

Jeśli pomieszczenie jest wystarczająco przestronny, szafa będzie tam wyglądać bardzo harmonijny.

Etapy tworzenia garderoby:

 1. Jest to konieczne, aby przygotować ramę drewnianą. Jest on podstawą dla przyszłego gabinetu.
 2. Planowane jest umieszczenie przyszłości produktu, ustawić ramkę. Nawiercone otwory na elementy złączne. Na ramie do robienia notatek.
 3. Do przedniej ściany górnej ramie jest zamontowana, a następnie, po kąt mierzony pionowej, rama boczna jest stała.
 4. Powstały konstrukt włożeniu listwy, za pomocą których następnie będą nieruchome półki.
 5. Produkujemy półki.
 6. ramy bocznej, w razie potrzeby, mogą być wykańczane lub powlekane skóry barwnika w smaku.
 7. Ostatnim krokiem jest montaż drzwi. To musi być bardzo dokładne specyfikacje. Zamontowane poręcze. Przed włożeniem do drzwi, to najlepiej, aby przedmiot, taką samą wysokość z drzwi i sprawdzić poziom pionu. Dopiero wtedy zainstalować drzwi.

Rysunki i schematy korytarz z rękami

Rysunek - ważny krok w tworzeniu korytarza. Spełnił wszystkie wymiary projekt i jego elementów składowych. Jeśli preferuje się już stworzyć rysunek, należy sprawdzić, czy są one odpowiednie dla danej sali.

Umiejętnie skomponowana korytarz rysunek znacznie ułatwić dalszy proces aplikacjiUmiejętnie skomponowana korytarz rysunek znacznie ułatwić dalszy proces aplikacji

Zwykle wejście rysunek składa się z elementów:

 • Górną i dolną ramą;
 • Ścianka tylna;
 • ramy boczne.

Jak zrobić przedpokojem (wideo)

Należy zaznaczyć rysunek, w którym, z którego są one wykonane wymiary wszystkich szczegółów i materiały. Schematy pokazują, jak również do montażu konstrukcji.

Udane i precyzyjny montaż edycji!

Konstrukcja korytarzu z rękami (zdjęcie wnętrza)

10 8 141 16 14331 14407 225 870531098 955913824 1463994255dizayn-prihozhey-v-kvartire-16

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 4 =