Dokonywanie korytarz 5 tys. m: stworzyć wnętrze prawo – nwhistorycourse.org

The BlogWykonując wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji na korytarzu, co możliwe, aby osiągnąć wyrafinowane wnętrzeWykonując wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji na korytarzu, co możliwe, aby osiągnąć wspaniałe intereraBolshinstvo ludzi, którzy mają małe mieszkanie, bardzo często spotykają się z problemem prawidłowego organizację wnętrza, a ponieważ odgrywa ważną rolę i stanowi pierwsze wrażenie gospodarza. Główny problem polega na tym, że musi on być umieszczony w szafie hol, małe stoisko, lustro, półki na buty i nie wystarczająco dużo miejsca. Warto zwrócić uwagę na mniejszym obszarze, w korytarzach o każdy szczegół i jej właściwego miejsca. Również prawidłowe kierunkowe światło odgrywa również ważną rolę. Jak wszystko dobrze zorganizować?


Poprawnie odebrać konstrukcja hali 5 kwadrat. m

Mając dużą powierzchnię hali, można stworzyć piękny design, który zawiera użyteczność i funkcjonalność. W celu zebrania wszystkich najlepszych cech, użytkownicy często zaleca się zainstalować szafę. Jak dla małych korytarzach, mogą również stać na ubrania, ale wybór może spaść do wąskiej, ale wysokim modelu. Może on zajmować powierzchnię aż do sufitu.

Wielkość ta pozwoli na miejscu to kilka istotnych rzeczy:

 • Sekcja odzieży;
 • Ramka do obuwia;
 • Wieszaki na torby i parasole.

Lustro w pięknej ramie podkreślają pięknej sali projektLustro w pięknej ramie podkreślają pięknej sali projekt

Jak w każdym korytarzu powinno być miejsce na lustro. Chociaż jego funkcję może zastąpić lustro drzwi na szafę. Tak więc, połączenie kilku funkcji w jednym przedmiocie można użytecznie wykorzystać pozostałą przestrzeń, na przykład, rozmieścić lub dokonać miniaturowe Podnóżki półki szczegóły.


Jeśli chodzi o oświetlenie, niezależnie od obszaru, powinno być wystarczająco jasne. Jednak kwadrat w kwadracie 4-5. m nie mogą korzystać z masywnych uchwytów oświetleniowych, ponieważ są one wizualnie zmniejszyć pokojowej dzięki temu, że ściany wydaje się być w przybliżeniu. Najlepszym wyborem będzie miejscem, oświetlenie, może być także wyposażony w szafę z podświetleniem LED. Aby pokój wydawał się jaśniejszy, ściany nie powinny być ciemne. Wykończenie dobiera się jasne kolory z minimalnej liczby wzorów.

Dekorowanie ścian i sufitu odgrywa ważną rolę, wybierając odpowiedni rodzaj tapet można optycznie powiększyć pomieszczenie.

Tak więc, na przykład, tapeta w małe paski poziome dać korytarzu objętość wizualny. Jeśli chodzi o niskim stropie, to sprostać tej wady, pomoże końca ściany jasnych kontrastów. W tym przypadku, dolna część wykonana jest w ciemnych kolorach na zasadzie 2/3.

Wybór mebli i akcesoriów w korytarzu 2x4

Mała korytarz łączy lokatorów w ramce. Pragnienie, aby postawić duże lustro, przytulną sofę oraz duży kredens na miejscu 2x4 nierealne. Jak dla obszarów o ograniczonej długości, nie powinien być przeładowany swój ogólny wnętrza. To będzie wystarczające, aby zainstalować małą szafę, która będzie towarzyszyć lustrem lub wzorzec projektowania.Instalacja szafki narożnej pozwala zaoszczędzić miejsce w korytarzuInstalacja szafki narożnej pozwala zaoszczędzić miejsce w korytarzu

Jeśli sklep meblowy żądany rozmiar nie jest obecny, może być wykonane na zamówienie.

Doskonały zamiennik dla gabinetu-Coupe będzie zwykłe wieszaki, które mogą być umieszczone tuż za drzwiami. Zatem ubrania nie będą kolidować ze swobodą przemieszczania się. W uzupełnieniu do szafy wnętrze korytarza 2x4, idealny dla miękkiego otomana z wbudowanym w pudełku lub składanym krześle. Pożądaną cechą takiego korytarza jest stojak na buty. W tym momencie w sklepach meblowych szeroką gamę specjalistycznych i wąskich drzewostanów wielopiętrowych. Skład uzupełniają ten obraz modułową, wazon. Aby stworzyć przestrzeń wizualny idealny zestaw lustra naprzeciwko drzwi wejściowych. Jednak zbyt nasycić wnętrza małych rzeczy nie warto.

Korytarz w domu 4x4: Sekrety wykończeń i rozwiązań kolorystycznych

Przy podejmowaniu decyzji wykańczania małych korytarzy należy wybrać tylko jakość materiałów naprawczych. Od ciężkie i zbyt duże muszą być opuszczone, ponieważ znacznie zmniejszają przestrzeń.

W momencie rejestracji ścianach najlepiej jest użyć płynne tapety, wręcz idealnym rozwiązaniem byłoby zdjęcia tapety. Często w takich przypadkach właściwy tynk wenecki.

Co do podłogi, a następnie wybór laminatu lub linoleum należy zawsze brać pod uwagę typ obrazu.

Błyszczący sufit w hali - idealne wizualne zwiększenie przestrzeniBłyszczący sufit w hali - idealne wizualne zwiększenie przestrzeni

Przy użyciu małych szczypie korytarz 4x4 może być łatwo wizualnie poszerzyć, a mianowicie:

 • Najlepszy ścian wybielających mieści się w zakresie, na przykład sygnał świetlny wapno;
 • Przy wyborze tapety, należy zwrócić uwagę na postać, nie powinny być duże lub nachalna. Rozwiń tapetę kosmiczny z paskami, ale trzeba pamiętać, że te tapety pokazać wszystkie wady ścian;
 • Zróżnicowane przejścia pomiędzy pomieszczeniami wizualnie sprawiają, że hala mniej, podczas gdy całkowita wykładziny rozszerza go;
 • Jeśli nie było pragnienie, aby się wykładzinę w postaci płytek, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że płytki powinny być identyczny z kolorem tapety.

Ale najważniejsze jest to, że konstrukcja hali powinny być łączone z innymi pokojami. Dopiero wtedy zostanie ona przynosząc atmosferę przytulności.


Ogólne wskazówki na temat tworzenia wnętrze w korytarzach

Bez względu na to, ile metrów w hali, czy to 4 metry lub 5, 15 lub 20 w urządzeniu istnieje kilka ważnych punktów.

Wygładzanie musi być wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, jak jest on narażony na korytarzu na wilgoć i brud bardziej niż innych pomieszczeńWygładzanie musi być wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, jak jest on narażony na korytarzu na wilgoć i brud bardziej niż innych pomieszczeń

Podczas tworzenia wnętrza należy przestrzegać następujących zasad:

 1. Wyposażenie sali powinna zawierać tylko niezbędne elementy nie powinno być zbyt dużo;
 2. Korytarz może rozwijać poprzez wprowadzenie jednej albo więcej łuki biegnące do sąsiednich pomieszczeń;
 3. Kupić meble, pożądane jest, aby zamówić z pomocą specjalisty, więc można mieć pewność poprawności wyboru rozmiarów;
 4. Nie twórz skupić się na dużych lamp, duży żyrandol stworzy uczucie ucisku. Lepszym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie reflektorów;
 5. Wykorzystanie mebli powinny być racjonalne. Jeśli nie można rozproszyć go na całym obszarze korytarza, można użyć szaf modułowych, które uwzględniają wszystkie potrzeby właścicieli.

Angażować się w sytuacji, w sali powinien być w najmniejszym stopniu, po naprawie zostanie zakończone wszystkie poprzednie pokoi.


Układ korytarz 5 tys. m (film)

mieszkańców miast może pochwalić się dużą szerokość rzadko przedpokój, w wyniku stworzenia komfortowych warunkach, można zapomnieć. Mieszkania pokojowej i domy są często wezwany do pełnienia kilku funkcji, hala dostaje również dużo pamięci niepotrzebnych rzeczy. Jeśli stosuje się trochę wysiłku, mały rozmiar holu od 4 do 10-11kv m, a także 8 i aż 13-24kv metrów można włączyć zdecydowanie komfortowe i wyjątkowe kontynuację przytulnym domu. Po tym wszystkim, absolutnie każdy, kładąc sporo wysiłku, jest w stanie przekształcić się w coś unikalnego korytarz i wielkość nie ma znaczenia.

Projekt 5 metrów kwadratowych hol wejściowy. m (zdjęcie wewnętrzny)

12b27ac418691ea8bd2cc3d022a7bc3f73cfc52c42c7b31d11a953fc07eac5a9245ebfe9e5cb7b11e3a7bc00269e0aabeb5ebfe9e5cb7b11e3a7bc00269e0aabeb000169123-162013-01-24yzkiykoridornygnogramotnopodobratosvechenie316136

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − 27 =

Adblock
detector