Dlaczego w mokrej piwnicy sufitu: 3 sposoby rozwiązania problemu – nwhistorycourse.org

The BlogMokro sufit w piwnicy - jest głównym problemem, który prowadzi do psuciaMokry sufit w piwnicy - jest głównym problemem, który prowadzi do uszkodzenia produktovPogreb - Jest to wygodne miejsce do przechowywania warzyw, przetwory zimowe i inne produkty, które powinny długotrwałe przechowywanie w chłodnym i, przede wszystkim, suche miejsce. W środowisku wilgotnym łatwo formować pleśni, grzybów, który gwałtownie i nieodwracalnie produktów rozpuszczonych niż powodując frustracji starannych gospodyń i gospodarzy. Ale wilgotność wewnątrz piwnicy łatwo rozwiązać, wykonując wskazówki!


Jak zrobić sufit piwnicy: Narzędzia i materiały

Prawidłowa produkcja pułapu na technice piwnicy jest gwarancją, że kondensat nie będzie rozstrzygać na suficie. Istnieje kilka różnych sposobów na suficie, ale eksperci zalecają, aby zająć się tą sprawą w pełni sił i zrobić to zachodzenie, które z powodzeniem wykonywać podstawowe funkcje przez wiele lat.

Przed rozpoczęciem budowy piwnicy, upewnij się, że masz dostępne wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do ​​pracyPrzed rozpoczęciem budowy piwnicy, upewnij się, że masz dostępne wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do ​​pracy

Co musi być zakupiony na początku prac budowlanych:

 • wodoodporne sklejki (grubość - nie mniejsza niż 15 mm);
 • Belki do konstrukcji nośnych (beton lub metalowym);
 • bary z drewna;
 • wsparcia stojaka;
 • beton;
 • Okucia budowlane;
 • drut wiążący;
 • wygodne ołówki;
 • Ręcznie tarczowa piła do metalu lub na drzewie;
 • ruletka;
 • wiadra;
 • betoniarce;
 • łopata;
 • Poziom jeden i pół metra.

Pomimo imponującej objętości niezbędnych materiałów i narzędzi do pracy na robieniu dobrego sufit jest dostępny nawet dla niezbyt doświadczonego mistrza. Z odpowiednim podejściem, amatorski zespół będzie w stanie wykonać zadanie lepiej niż panów!


Jeśli problemy z kondensacją nie czujesz, a drewniany sufit nadaje się do swojej piwnicy. Jego produkcja jest o wiele łatwiejsze do wykonania niż sufit z wykorzystaniem roztworu betonu.

Jak wlać beton sufitu w piwnicy

Przed przystąpieniem do wylewania sufitu, trzeba oprawić i szalunki. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie prace wygląda dość kłopotliwe, więc traktować odpowiedzialnie i wdrożyć go w dobrej wierze.

strop betonowy pozwala utrzymać czystą i suchą piwnicęstrop betonowy pozwala utrzymać czystą i suchą piwnicę

Procedura konstrukcji ramy szalunku stropu i wylewanie sposób: 1. Umieszczenia belki nośne na ściany piwnicy.
 2. Ustawić deskowania na obwodzie, jak również umieścić jeden arkusz sklejki, wodoodpornym.
 3. Zrobić ramkę z siatki drucianej. Tutaj będzie trzeba także dolne końce obowiązującymi walcówki należy umieścić na legarach.
 4. Punkt przecięcia armatury powinna być wzmocniona drutem. Tak, aby uzyskać solidną ramę, która może wytrzymać betonu.
 5. Ugniatać zaprawy betonowej. Użyć opcjonalnego piasek i żwir.
 6.  Wlać beton przy różnych okazjach. Obserwować jedność kierunku wypełnienia. Zagęszczony beton do wewnątrz powietrze nie wyszedł.
 7. Poziom duch podążać równomierność powłoki.
 8. Pozostawić do ostygnięcia płyta tygodnia. W podlewanie go wodą w tym czasie.
 9. W ciągu 3 tygodni, zdjąć szalunek.

Dźwigary ze stali i betonu będzie trwać znacznie dłużej niż te drewniane, jak te ostatnie podlegają różnym wpływom.

Jak zrobić sufit w piwnicy własnymi rękami przy pomocy elementów drewnianych

Drzewo nie jest tak wiarygodne, jak metal i beton, ale drzewo ma wiele zalet. Z drzewem jest łatwy w obsłudze, drzewo - naturalny i ekologiczny materiał. Chociaż piwnica drzewa nie będzie tak długo, jak metal i beton, ale jakość piwnicy wykonane z drewna będą służyć przez długi czas. Ponadto drzewo musi zostać naprawiony, nawet jeśli coś się dzieje.

Wybór elementów drewnianych na suficie piwnicy, należy pamiętać, że jakość i niezawodnośćWybór elementów drewnianych na suficie piwnicy, należy pamiętać, że jakość i niezawodność

Drewniany strop w piwnicy odbywa się w następujący sposób:

 • Ustawić strumień drewna ściany piwnicy. Nie skąpić na częstotliwości belek.
 • Wybieg zarząd oparł się na coś, dołącz małych barów do belek bocznych.
 • Umieścić rolkę na śrubach.
 • Następnie dokonać paroizolacji, która z kolei pokrywa warstwa izolacyjna.
 • Kompletne warstwy sklejki potraktowano roztworem antyseptycznym.
 • Promazhte struktura masy uszczelniającej lub pokrywa się materiałem pokrycia dachu.

Sprawdzić stan swojego drewna! Terminowe zmienić części psujących się.

Modernizacja sufitu w piwnicy, w garażu

Złożoność produkcji piwnicy w garażu opierają piwnicy izolacji. Ocieplony strop zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kondensatu do zera.

Umeblowane naszej piwnicy, konieczne jest, aby zrobić swoją izolację i wentylacjęUmeblowane naszej piwnicy, konieczne jest, aby zrobić swoją izolację i wentylację

Niektóre funkcje podczas pracy z piwnicy, w garażu:

 1. Hydroizolacji powinna być przeprowadzona nie tylko na suficie, ale również na ścianach i podłodze. Wilgoć od ziemi otaczającej piwnicę mogą łatwo wnikać do środka.
 2. Jeśli piwnica znajduje się w garażu, hydroizolacja może być stosowana tylko w środku. Dlatego są one związane z procesem odpowiedzialnie.
 3. Ocieplenie - także wiele ważnych procesów w budowie piwnicy. Izolować sufitu za pomocą wełny mineralnej lub pianki.
 4. Nie zapomnij o wentylacji. Dla dobrego odpływu, a przewodem wlotowym powietrza potrzebne 2 znajdują się w różnych częściach piwnicy.

Piwnica w garażu - jest to bardzo dogodna lokalizacja dla podziemnego składowania.

Jaka powinna być grubość stropu piwnicy z betonu

Płyta betonowa jako sufit do piwnicy - to jest wielki problem z Pogrebnoy sufitu. Jednak. Niektórzy ludzie zastanawiają się nad właściwą grubość płyty betonowej. Zazwyczaj grubość gotowej płyty wynosi około 30 cm.


W celu zainstalowania sufitu piwnicy mogą być stosowane o grubości około 30 cm, płyty betonoweW celu zainstalowania sufitu piwnicy mogą być stosowane o grubości około 30 cm, płyty betonowe

Dlatego 30 cm - jest optymalna grubość:

 • Niezawodność. Pułap ten może złamać nikt, nie pęka pod żadnym wpływom.
 • Lekkość. Barów na ścianach, sufit będzie w stanie utrzymać grubość 30 cm.
 • Wlać beton piwnica - nie jest łatwym zadaniem, którego realizacja odbywa się w kilku etapach. 30 cm - jest liczba warstw, które nie wymagają dużej ilości surowca i energii fizycznej.

Beton według ekspertów jest najlepszym materiałem do budowy piwnicy.

Jeśli sufit jest kapiącą z kondensacji, to jest czas, aby poważnie rozważyć wewnętrzną strukturę swojej piwnicy. Użyj wskazówek, aby izolować, izolować przed wilgocią i zewnętrznie, aby przekształcić swoją piwnicę. Pamiętaj, że tylko wysokiej jakości materiały i wielki wysiłek pomoże Ci w tworzeniu solidną konstrukcję odpowiednią do długotrwałego przechowywania różnych przedmiotów.

Jak pozbyć się kondensacji w piwnicy i piwnicy (wideo)


Leave a Comment

Your email address will not be published.

37 − = 29

Adblock
detector