Dlaczego półki z płyt gipsowo-kartonowych: 5 powodów, aby zainstalować – nwhistorycourse.org

The BlogPółki wykonane z płyt gipsowo-kartonowych będą ozdobą wnętrza wszystkich pomieszczeńPółki wykonane z płyt gipsowo-kartonowych ozdobią wnętrze każdej pomescheniyaV obecnie suchej zabudowy staje się jednym z najpopularniejszych materiałów do produkcji ścianek działowych, łuki, sufitów, a nawet półki. Ostatnią - idealne rozwiązanie do dekoracji salonu czy sypialni, materiał ten pozwala stojaki znacznie zaoszczędzić miejsce, wygląda nowoczesne i nietypowe. Regały mogą być urządzone na różne sposoby, co sprawia, że ​​te stojaki jest niemal powszechne. Dziś porozmawiajmy o tym, jak najlepiej wybrać płyty gipsowo-kartonowej, i jak zrobić półki na swoim mieszkaniu.


Dlaczego potrzeba profilu rack dla płyt gipsowo-kartonowych

Ostatnio suchej zabudowy staje się coraz bardziej popularne.

To może być wyjaśnione przez kilka czynników:

 • Materiał dostępności;
 • Nowoczesny wygląd;
 • Pozwalają na oszczędność miejsca;
 • Szeroki wybór projektu;
 • Praktyczność i łatwość montażu.

Zaletą stosu płyt kartonowo-gipsowych jest to, że pozwala na przechowywanie dużej liczby różnych rzeczyZaletą stosu płyt kartonowo-gipsowych jest to, że pozwala na przechowywanie dużej liczby różnych rzeczy

Półki gipsowo-kartonowych pozwala na przechowywanie dużej liczby rzeczy jednocześnie wyglądać nowoczesne, stylowe, idealnie pasuje do wnętrza salonu lub sypialni.


Koszt suchej zabudowy jest niewielka i łatwa w montażu regały umożliwiają dodatkowe oszczędności i stworzenie półki własnymi rękami.

Ze względu na swoje właściwości, płyty gipsowo-kartonowej mogą być urządzone na różne sposoby, aby stworzyć stojak o dowolnej wielkości i kształtu. Ponadto, materiał ten i jego produkty pozwalają zamaskować wady ściany lub sufitu, aby wygładzić pewne nieregularności i harmonizują do wnętrza pomieszczenia. Przed zainstalowaniem półki płyt gipsowo-kartonowych, należy starannie rozważyć jego projekt, utworzyć schemat salonu. Zdecydować, czy będzie wykonać instalację samodzielnie lub skorzystać z usług panów.

Porady: Jak zrobić stojak jakości płyt gipsowych

Aby półki płyt gipsowo-kartonowych, które należy wybrać i zakupić płyt gipsowo-kartonowych i śruby, a także nabyć niezbędne narzędzia do instalacji.

Produkować półki z płyt gipsowo-kartonowych mogą być niezależnie, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem o swojej konstrukcji i przygotować materiały do ​​pracyProdukować półki z płyt gipsowo-kartonowych mogą być niezależnie, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem o swojej konstrukcji i przygotować materiały do ​​pracyAby pomóc w wyborze następujących wskazówek to:

 1. Wybierz płyt kartonowo-gipsowych, w zależności od przewidywanego obciążenia. Jeśli planujesz umieścić na półkach wystarczającej pozycji, wybierz GVL rozmiar standardowy - od 2500 do 1200 mm.
 2. Jeśli planujesz zainstalować półki w wilgotnym i chłodnym miejscu, należy zwrócić uwagę na arkusze gipsowych, które są odporne na zimno.
 3. Arkusze gipsovolokonnyh koszt płyt kartonowo-gipsowych nieco wyższej cenie, jednak w GVL można przykręcić elementy złączne bez kołków.
 4. Śruby do mocowania płyt kartonowo-gipsowych struktury muszą być tak zaprojektowane, aby GVL one głowę w postaci stożka o specjalną szczelinę na śrubokręt oraz wycięć wgłębienia, co umożliwia topić śruby w materiał końca.
 5. Rama może być wykonane z drewna, i mogą być wykonane z metalowego profilu, drugi korzystny przykład wykonania, to jest bardziej niezawodny, pozwala na uzyskanie naprawdę solidną konstrukcję.

Półka gotowy może być malowany, to najlepiej zrobić to z lateksu lub farbą silikonową. Dodatkowe pokrycie tego planu dadzą siłę i uprościć opiekę stojaku, pozwoli oczyścić go z materiałów ściernych.

Zrób stos płyt gipsowo-kartonowych z rękami: niuansów i instalacji

Pierwszym krokiem jest, aby wszystkie pomiary i utworzyć schemat na papierze. Takie manipulacje pozwalają na dokładne obliczenie ilości płyt gipsowych, które są niezbędne do pracy.

Półki montażowe można wykonać na dwa sposoby:

 1. oddzielnie;
 2. Podczas instalowania ścian gipsowo-kartonowych.

Gispokartonnuyu instalowania ściany, można od razu zainstalować i praktyczne półkiGispokartonnuyu instalowania ściany, można od razu zainstalować i praktyczne półki

Oddzielny montaż zaczyna się od przygotowania powierzchni pod budowę. Inna opcja zakłada stworzenie specjalnej niszy do wykańczania płyt kartonowo-gipsowych. Po pierwsze, zastosowanie układu meble, półki głębokość od 19 do 51 cm, szerokość 2,5 m. Te elementy nośne mogą mieć większą głębokość waha się od wybranej konstrukcji.

Montaż tych kolumn jest przez poziom. Przy ścianie ramy przykręcone. Na podłodze powyżej, stosując na ziemię, powodując linii, które mogłyby wskazywać głębokość to nadal będzie ustalony profil prowadnicy. Stojak umieszczony analogowy, a wymagana liczba kolumn. Jeśli podłoga jest płaska, to narzut na półkach można zrobić z centymetrem. Wysokość jest wybrana dla każdego elementu odrębnie wymiary. Aby zaprojektować stała się jeszcze silniejsza, można przykręcić dodatkowy wkręt 2.


Wewnątrz umieszczona jest profil rack wymagany rozmiar. a reszta półkach powinny być zbierane w tej samej kolejności. Podsumowując, półki są przyszyte paski GCR.

Końce na półkach mocującymi i kolumn mogą być przyszyte cały pasek. Użyj noża lub piły, aby zapobiec powstawaniu pęknięć i prace tynkarskie przeprowadzonych po podkładu. Nałożyć drugą warstwę wypełniacza wzmacniającego, stosuje się mieszaninę dekoracyjne wykończenie lub jako ostatni etap. Jeśli chcesz dodatkowo zdobią półki, a następnie przykleić tapetę.

Półki gipsowo-kartonowych we wnętrzu

Półki gipsowo-kartonowych we wnętrzu - nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Pozwalają one zaoszczędzić dużo miejsca, optymalizować je i zastąpić staromodny i nieporęcznych szaf.

Gips stelazh nie tylko uzupełniają wnętrze salonu, ale sprawiają, że nowoczesny i funkcjonalnyGips stelazh nie tylko uzupełniają wnętrze salonu, ale sprawiają, że nowoczesny i funkcjonalny

niuanse:


 • Integralną część mebli w stylu loftu high-tech, nowoczesne i minimalizm będzie tylko gipsowo półki, wydają zarezerwowane, ale w tym samym czasie, stylowy;
 • Aby nadać wnętrzu podświetlenie dodatkowo ustawić oświetlenie dekoracyjne półki z płyt gipsowo-kartonowych, a także może uczynić je kolorowe;
 • Na różne półki wewnętrzne mogą być ozdobione tapetą lub innych nowoczesnych materiałów, ułożyć mozaikę, pasty nad zdjęciami, wstawić lustro, szkło;
 • Jeśli używasz bagażnika jako półka na sprzęt, należy użyć specjalnego profilu ocynkowanego, aby struktura bardziej trwałe;
 • Jeśli planujesz umieścić na półkach w szafie dużo różnych rzeczy, można go ukryć przed wzrokiem innych zasłonami;
 • W zależności od wykończenia i oświetlenie, półki płyty gipsowej może radykalnie zmienić sytuację i doprowadzić do czegoś nowego i ciekawego wnętrza.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że półki gipsowo-kartonowe - idealne rozwiązanie do salonu i sypialni w nowoczesnym stylu, one pozwalają zaoszczędzić miejsce i nadal wyglądają świetnie.

Jak zainstalować stos płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Półki gipsowo-kartonowe zostały zyskuje coraz większą popularność ze względu na jego wspaniałych cech. Jest to praktyczne i eleganckie rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz, a ich łatwy do skonfigurowania własnymi rękami, płyt kartonowo-gipsowych - dostępnego materiału, który jest łatwy w obsłudze. Nie bój się i wystroju wnętrz, z wykorzystaniem różnych materiałów i elementów, aby stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci w wyborze materiału i stworzyć półkę z ich rąk.

Półki konstrukcyjne płyt gipsowo-kartonowych (zdjęcie we wnętrzu)

1-23021044-Clean-lines-otwartych półek14 różnej wielkości-of-półki10 gostinaya-Yaponiya175516939b9bded4572315ba6d443c9b297f80a4c5cbb3751e194a

Leave a Comment

Your email address will not be published.

39 − = 34

Adblock
detector