Dekoracja sali z pomocą dywanu na podłodze: fotografii i 6 rodzajów dywanów – nwhistorycourse.org

The BlogDywan na podłodze w pomieszczeniu daje komfort i wygodęDywan na podłodze w pomieszczeniu daje komfort i wygodę Jak wiadomo, w każdym dowcip nadal istnieje ziarno prawdy - ogromna liczba dywany w pokoju całkowicie bezużyteczne. Ale prawdziwym wybraniu stanie dać pokój zupełnie inny wygląd. Przed zakupem należy dokładnie zastanowić się, czy dywan w domu potrzebne. Ale przytulna atmosfera jest absolutnie niemożliwe bez dodatkowych akcesoriów.


Dywan w pokoju: potrzeba niego

Dywan - Still wspaniałym elementem wnętrza. Nawet jego główną wadą staje się zaletą. Każdy wie, że dywan jest narażona na odpylania, więc to musi być stale myte i czyszczone. Okazuje się, że dywan jest z korzyścią dla swoich panów, ponieważ kurz jest przyciągany i osadza się na kosmków dywanu, a nie w świetle.

Ponadto dywan ma wiele innych zalet:

 • Poprawę izolacji akustycznej;
 • Zwiększyć komfort w domu;
 • Wskaźnik smaku i bogactwa.

Tamować stolik w sali nie porysować podłogi, podłoga jest konieczne, aby położyć dywanTamować stolik w sali nie porysować podłogi, podłoga jest konieczne, aby położyć dywan

Prawidłowe dywan można zrobić prosty zbyt jasny pokój i może łączyć się z atmosferą. Warto zagłusza czynności, które nie mogą jednak radować się z dolnych sąsiadów. I prawdziwe, ręcznie tkane dywany, są bardzo drogie - doświadczeni ludzie po prostu trzeba spojrzeć na, a następnie materiał samopoczucie właścicieli będzie.


Ponadto dywan - jest mistrzem kamuflażu. Zwłaszcza jeśli kolorowy wzór. Nawet jeśli upuść go na coś, co nie będzie widział. Ponadto, można go ukryć wady wykończenia, zarówno na ścianach i na podłodze.

Do dywanów wady to wysokie niebezpieczeństwo pożaru i zapachów. W pierwszym przypadku, kiedy nagle dywan dostaje iskrę, zostanie natychmiast migać. Syntetyczny akcesoria dymu również trucizny. W drugim przypadku, warto pamiętać, że dywan będzie zapach zawsze. Palacz kapustę sąsiada lub wełny - to nie ma znaczenia. Nie czyszczące, myjące i odkurzacze nie zapisać.

Widoki na dywanie podłodze w pokoju

Jeśli dywan w pokoju nadal chcesz, to należy zwrócić uwagę, aby nie materiał, z którego wykonane akcesorium.

Istnieją dwa rodzaje materiałów: • syntetycznego;
 • Naturalne.

Pierwszy typ to produkty wykonane z wiskozy, włókna nylonowe, oraz włókna z akrylu i poliestru. Naturalne same dywany są wykonane z różnych futra, wełny i skór zwierzęcych, a przede wszystkim - z owczej wełny. I każdy rodzaj materiału posiada własną listę zalet i wad.

Na przykład, dywany syntetyczne rzadko są przyjazne dla środowiska. Ponadto, nieprzyjemny zapach z syntetyków jest trudne do zabicia.

Zaleca się, aby kupić dywany wykonane z naturalnych materiałów jak syntetyczna może być niebezpieczne dla zdrowiaZaleca się, aby kupić dywany wykonane z naturalnych materiałów jak syntetyczna może być niebezpieczne dla zdrowia

Ale z nich są praktycznie żadne alergie, są bardzo mocne i nie tracą barwy pod wpływem słońca. Tak, i to jest we wszystkich możliwych odcieniach, takich jak maty gimnastyczne do gimnastyki. Ale w naturalnych dywany istnieje ogromna liczba wad. Mają ogromny stopień alergiczność natychmiast brudzą i pochłaniania zapachów, a nawet przyczynić się do powstawania elektryczności statycznej.

I godności, niestety, te braki nie pokrywają się. dywany z wełny w chłodne ogrzeje pogodowych i gorąco - nieco chłodny. Ale z naturalnych dywanów jedwabnych zupełnie niemożliwe w obsłudze - po prostu cieszyć. Niewiarygodnie piękne kolory i wzory są często zmuszeni pogodzić się z brakiem jakimkolwiek sensie innym niż podziwu.

Jeśli wszystko jest zdecydowaliśmy się z materiałem, warto zwrócić uwagę na farbowanie. Oprócz osobistych preferencji, pożądane jest, aby zwrócić uwagę na poradę fachowców. Jeśli pomieszczenie lub kolorowe meble, jasne, przyjemne dla obfitości oczu kwiatów, dywan trzeba wybrać spokojny, neutralny kolor lub monochromatyczny, ale mają ten sam kolor jak jeden dowolnej części wnętrza, takich jak tapicerki fotela.

Na ciemnej podłodze wygląda zadziwiająco jasny dywan. Zasada ta może być wykorzystywana, i vice versa za pomocą światła o ciemnym dywanie. Nie bój się eksperymentów z kontrastu i koloru. Najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie dywan i zasłony w tym samym kolorze.

Jeśli pokój jest pełen ciepłych kolorach, a dywan powinien być ciepłe kolory. Następnie będzie on wyglądać harmonijny. Ale w tonie ścianach dywan nie warto kupować - Całe wnętrze scala i staje się nudne. Lepiej wybrać coś z geometrycznym wzorem, który odzwierciedla odcień mebli.

Podobnie jak w przypadku pasków tapety może zmienić postrzeganie pokoju. Poziome paski na dywanie wizualnie sprawiają, że pokój większy.


Dywan na konstrukcji podłogi na korytarzu

Równie ważne jest, aby wybrać strukturę i kształt dywanu. Dzięki nowoczesnej technologii, może to być dość dowolny - owalne, kwadratowe, w kształcie kwiatu, fale czy tylko streszczenie. Można wybrać opcję, która podąża kontury stołu, lub być łączone z sofą narożną. Kolejna rzecz - struktura stos.

Na sali jest idealnym miejscem na dywanie, który ma ostrzyżony, ponieważ jest łatwy do opieki nad nimNa sali jest idealnym miejscem na dywanie, który ma ostrzyżony, ponieważ jest łatwy do opieki nad nim

Istnieje kilka typów konstrukcji dywanu:

 • Składa się z przędzy skręcone ze ścinaniem stosu (Saksonii);
 • Pętla gdzie wszystko audio długość kosmków;
 • Pętla, ale z pętli stos różnych długościach;
 • Welur-jak aksamit, pokroić stos, który tworzy gładką powierzchnię;
 • Bardzo wysoki wyglądać skręcany i kosmków (Frise);
 • Kombinacja wysokiej i niskiej cięcia stosu pętle (cut-loop).

Na salonie jest lepiej wybrać dywan, który ma niski lub średni meszek. To zwiększa ich wytrzymałość. Ponadto, nie są one tak widoczne ugięcia siedzibie mebli.


Kolejnym punktem, na który należy zwrócić uwagę - jest to gęstość dywan. Im jest on wyższy, tym lepiej. Dywan z gęstej stos doskonale tłumi odgłos kroków, które są niezbędne, jeśli rodzina ma dziecko. Dzieci są zawsze aktywne i położyć dywan znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby słuchać skarg od dołu sąsiadów.

Wielkość dywan powinien być dobrany odpowiednio do wielkości pomieszczenia i stylu projektowania. Na przykład, jeśli wnętrze jest sam jasny, wzrok jest ogromny dywan będzie tam na miejscu. Średnie dywany rozmiar być tylko miejsce w pokoju, zwłaszcza w kawalerce: dywan jest idealna do przestrzeni zabudowy. Ale małe dywaniki - to tylko ucieczka do fantazji. Powinny być jasne (niekoniecznie w tym samym kolorze), a mimo to nie może być kilka. Pomogą aby podświetlić dowolny z wnętrza, takich jak stół. Lub po prostu dodać do uspokoić pokój w jasnych kolorach.

Zakup dywan na podłodze w sali: zdjęcie

Co ciekawe, dywany są już marsz w krok z postępu technicznego. Na przykład, przez dłuższy czas produkcji mat grzejnych. Jest to wielki dar dla tych, którzy są ciągle zimne stopy. Ponadto, ciepły płaszcz z pewnością docenią zwierzęta i oczywiście dzieci.

Dywan w pokoju należy układać w przypadku, jeśli pokój jest zimna podłogaDywan w pokoju należy układać w przypadku, jeśli pokój jest zimna podłoga

Ale jeszcze bardziej interesujące - to dywany, które może przetwarzać nieprzyjemne zapachy, takie jak papierosy i żywność. Specjalne katalizatory, które są wprowadzane do dywanu, światło słoneczne pomaga przełamać wszelkie niepożądane substancje w nieszkodliwe składniki. Ten dywan jest zalecane dla wszystkich, którzy oglądają ich zdrowia, zwłaszcza tych, którzy cierpią na różnego rodzaju alergie. Nawet pomimo faktu, że tacy ludzie powinni zmniejszyć akcesoriów tekstylnych we wnętrzu do minimum.

Przy zakupie dywanu, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

 • Jeśli postrzegane przez Fundację pala, gęstość jest mały, a to prowadzi do gwałtownego pogorszenia;
 • Lewa strona powinna być w pełni powtórzył wzór na zewnątrz;
 • Figura ręcznie dywan może być nieco asymetryczny, ale musi być koniecznie za kreatora podpis (signatyur);
 • Od nowego dywanu początkowo będzie spadać kosmków, nawet jeśli dywan jest niezwykle kosztowne i wysokiej jakości;
 • Dywany powinno być obsługiwane przez różne kompozycje wobec zapachu, brudu i owadów, w tym molami.

Warto zauważyć kolejne europejskie dywany z miękkim włosiem i ciekawych rowków - oni naśladować piasku, i bardzo, bardzo podobne. Warto przyjemność z wielu, ale pozwala stworzyć ciekawy wystrój plażę.

Mogę zrobić bez dywanów w mieszkaniu

Dywan czysto wizualny można zastąpić innymi powłokami.

Wśród dostępnych alternatyw dla dywanie Warto zauważyć dywanWśród dostępnych alternatyw dla dywanie Warto zauważyć dywan

Na przykład:

 • Cork;
 • dywan;
 • Laminat, płytki, parkiet;
 • Skóry zwierząt;
 • Marmoleum;
 • Powłoka naturalne (na przykład, bambus).

Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dywanu - na właściwości, nie jest gorszy niż dywan, a nawet lepiej. Na przykład, można wymienić płytki zepsute, ale dywan będzie musiał wyrzucić.

Piękne dywany na podłodze w przedpokoju (wideo)

Wyjątkowa atmosfera przytulny i ciepły mogą być tworzone w inny sposób, zwłaszcza, że ​​dobry dywan powinien być naprawdę drogie, zwłaszcza rękodzieła. Czy muszę dywan w mieszkaniu - to tylko mieszkańcy mieszkania. Pozostawić dokładne rozwiązanie, że dywan jest dobre (lub złe, w zależności od punktu widzenia) nie mogą. Oceniać obiektywnie, i niech będzie komfortowy dom w pierwszej kolejności dla Ciebie.

projekt pokoju z dywanem na podłodze (zdjęcie wnętrza)

3ukladka-plitki-bystro-i-kachestvenno6c1b55d583d32c7c66715a77c7beadd8946zoom3088-65room3764-105033-73roomb2550Berber dywan-w-salonieDywanów 4file432

Leave a Comment

Your email address will not be published.

94 − 93 =

Adblock
detector