Cross Stitch: obrazy znanych artystów, 7sovetov – nwhistorycourse.org

The BlogKrzyż haftowane obraz znanego artysty - zatrudnienie trudna, ale efekt jest tego wartKrzyż haftowane obraz znanego artysty - zatrudnienie trudne, ale wynik jest krzyż obrazy stoitVyshivka znanego artysty - kompleks technika, która wymaga szczególnych umiejętności. Ściegu oznacza fascynujący sposób, który podobnie jak medytacji. Porównaj dziwne, ale prawdziwe. Podczas pracy wszystkie wysiłki skupiają się na vyrisovyvanie małych części. Koncentruje się ona dobrze, to pozwala w pełni zanurzyć się w szyciu i odłączyć się od świata zewnętrznego. Nie za nic, jak reszta, eksperci zalecają wiązania i wyszywania.


obrazy haft proces - fascynujący efekt

Cross-stitch jest zawsze popularne. Nie na darmo w dzisiejszych szkołach nie ma czegoś takiego jak „działa”. Tutaj dziewczęta uczą się podstaw haftu, w tym krzyżu. Na pierwszy rzut oka, że ​​to ciężka praca, ale z czasem sytuacja się poprawia. Kwestia staje się mniej, a sam proces przynosi prawdziwą przyjemność. Haft wycisza, uspokaja i harmonizuje.

Przed rozpoczęciem wyszywać obrazek, decyduje o programie i przygotować wszystkie niezbędne materiałyPrzed rozpoczęciem wyszywać obrazek, decyduje o programie i przygotować wszystkie niezbędne materiały

Zanim zaczniesz, musisz wybrać konkretne materiały:

 • systemy;
 • płótno;
 • igieł;
 • obręcz;
 • wątku;
 • Nożyczki.

Początkujący preferują proste obrazy, ludzi z doświadczeniem w wyborze ciężki schematu. Natychmiast podjąć ważną postać, która wymaga pewnych umiejętności, nie jest zalecane. Musisz trenować w małych liczb. Z biegiem czasu, gdy „ręka będzie pełen” można przystąpić do motywów rosyjskich bajek i obrazów znanego artysty. Ma za zadanie nie powinno być ciężarem.


Uwaga: przy wyborze systemu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę liczbę konwersji. Aby rozpocząć, wybierz wymagany uproszczoną obsługę. Spowoduje to, że praca przyjemna i nie jest trudne. Z biegiem czasu, płynne przejście do ciężkich obrazów.

krzyż schemat ściegu: obrazy znanych artystów, klasyka

Aby zacząć, trzeba wziąć hoop i płótna. Na tkaninie jest w środku, a następnie dzieli się na dwie równe części (cut nic nie jest to konieczne). Dolna część płótna jest umieszczony na stole, a górna jest ciągnięty przez obręcz. Z tego dodatkowego elementu, haftowanie staje się wygodny. Z napiętą tkaninę jest łatwiej pracować.

Przyklejony: należy zwrócić uwagę na liczbę wątków. Nie ma uwzględnienie ich odcień, a dodatkowo. W większości przypadków, przy użyciu wielu wątków jednocześnie. To pozwala na wykonywanie objętość rysowania i przyjemne czytać.

Najlepiej jest spojrzeć na zdjęcie, haftowane krzyżykiem lub pół-crossNajlepiej jest spojrzeć na zdjęcie, haftowane krzyżykiem lub pół-cross

Haftować obrazy znanych artystów zaleca przekrojów poprzecznych lub pół. Można pracować zarówno z gotowego schematu, wyblakłe i oddzielne szkice. W pierwszym przypadku należy rozpocząć od prawego rogu i stopniowo przesuwać się w lewo, w dół do liczby niższej / wyższej i odwrotnie. Jeżeli postać nie jest odpowiednio uformowany, początek jest środkowy.przekrój techniką przeszycia:

 • Igła tkwi w lewym dolnym rogu placu płótnie;
 • Następnie przesuwa się w prawym górnym rogu;
 • Następnie nić znajduje się w górnym lub dolnym rogu (niezależnie od dalszego ruchu).

Nie ma nic skomplikowanego procesu tworzenia haftu nie, najważniejsze, aby śledzić pewien algorytm. Jeżeli praca jest wykonywana prawidłowo, to krzyż, a na rewersie na przedniej stronie - krzyż na podłogę.

Obrazy haftowane - jest zawsze piękne i niezwykłe. Pracować pracochłonne, ale w końcu okazuje się ciekawą kompozycję. Najważniejsze, aby uruchomić, brakuje umiejętności zostaną ostatecznie nabyte. Pozwoli to na tworzenie obrazów znanych artystów w zaciszu domu.

Haftowane krzyż znanych artystów: luz

Po zakończeniu pracy, konieczne jest, aby wydać poprawnie. Zostawić wszystko niezmienioną nie jest zalecane. Z biegiem czasu, może to prowadzić do fraying płótnie.

Po malowidła wielkich artystów zostanie zakończona, należy wykonać następujące czynności:

 • Umyć płótno;
 • prasować;
 • Do kadrowania.

Po zakończeniu haftowania, trzeba wydać gotowego obrazuPo zakończeniu haftowania, trzeba wydać gotowego obrazu

Podczas pracy, ściereczka zabrudzi się, nawet jeśli nie jest widoczny, jest on nadal zaleca, aby ją odświeżyć. Nie jest konieczne, aby wysłać płótno w pralce. Przemyć ręcznie w zimnej wodzie stosując łagodne środki. Kiedy tkanina wysycha, należy starannie wyprasowane.


Ważne: żelazo powinny dotykać tylko po niewłaściwej stronie pracy! W przeciwnym razie, haft będzie wyglądać gorzej.

Po zakończeniu procesu odświeżania obrazu, które można umieścić w ramce. Klasyczny musi urządzić mieszkanie i zajmuje poczesne miejsce we wnętrzu. Można to zrobić samemu. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług sklepu bagietki. W tym przypadku, prawdopodobieństwo uszkodzenia jest zminimalizowane obraz.

Haftować zdjęcia Krzyż (wideo)

W warsztacie, można wybrać kolor obwódki wewnątrz każdego stylu ramki. To znacznie upraszcza proces projektowania. Wszystkie prace od początku haftem przed jej zakończeniem nie zajmuje dużo czasu. Najważniejsze jest to, aby rozpocząć proces i pobrać pierwszy plan.

Przykłady poprzecznych ściegów (foto)

4c1c6d8cddfe8-1000x10004c1c60b77cd2e-1000x10005d429ef58b6832a555dc56ac35d0f8ad2d78a212d4a38100-044471ce96faba481340900ecf1f235ec5d688bfc38fe8a222d6f31616bc9c8f5319161114


Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 60 = 63

Adblock
detector