Çocuk odası için Kombine duvar kağıdı: Kayıt 10 kural – nwhistorycourse.org

The BlogÇocuk odası dikkate çocuğun isteklerine alarak dışarı yapılmalıdırÇocuk odası dışarı yapılmalıdır, verilen rebenkaRoditeli dilek çocukları için oda tasarımına büyük bir sorumluluk yaklaşımıyla her zaman vardır. Çocuk odası tescili için onlar yüksek kaliteli ve çevre dostu malzemeler kullanıyoruz. Ebeveynler çok dikkatli odası dekore edileceği tarzı seçimi ile ilgilidir. Her şeyden önce, bir çocuğu, onun sağlığı ve psikolojik durumuna olumlu etki gibi olmalıdır. kreş şık ve özgün kayıt için mükemmel - Çocuk odası için Kombine duvar kağıdı.


Çocuk odasında duvar kağıdı: kombinasyonun kuralları

tasarımcıların çoğunluğu tarafından yönlendirilir Çocuk odası, tescili için temel kurallar vardır. Bu kuralların çocuğun kendi odası kayıt karar velilere yardımcı olacaktır.

Bir çocuk odası yaparken iç stil çığlık gerektiğini hatırlamak önemlidir. çiçek ve dekor bolluğu olumsuz çocuğun duygusal durumu etkileyebilir.

Çocuğunuz için oda dekorasyon basit kurallarına uyarak, iç birçok yanlış kombinasyonları önleyebilirsiniz.

bir çocuk için duvar kağıtları birleştiren temel kurallara sadıkbir çocuk için duvar kağıtları birleştiren temel kurallara sadık

kuralları birleştirilmesi:


 1. renkler ve iç dekorasyon ahenkli birleşimi. En iyi şey örtüşen renkleri yapmak. Duvar kağıtları onu kilim üzerinde mobilya, yastık ile renk kombinasyonu çakışabilir. zıt renklerin kullanımı aksan yardımcı olacaktır.
 2. Döşeme ve iç kombinasyonu. Döşeme malzemeleri, özel dikkat edilmelidir düzenleme mobilya ile kendi kombinasyonunu birleştirmek her ayrıntıyı düşünmek önemlidir. Güvenli ve rahat olmalıdır.
 3. Öncelik. oda imar, stilizasyon uzay temalı kreş: Kayıt azından tamir ebeveynler tarafından püskürtüldü olacak temel problem, çözmek için önemlidir.

Birincisi ve en önemlisi, anne odası, genel iç stil, onun temalar renk kombinasyonu belirlemelidir. Ancak o zaman uygun malzemelerin keyfini çıkarabilirler.

Çocuk odasında duvar kağıdı uyumlu kombinasyonu Koşulları

oda ebeveynlerin tasarımında çok dikkat duvarlarını süsleyen kazandırıyor. doğal malzemelerden yapılmış yüksek kalitede bir çocuğun ihtiyacı için duvar kağıdı seçin.

Uzmanlar onlar çocuğun vücudunu zarar verebilecek maddeler içerebilir olarak, çocuk vinil duvar kağıdı kullanmak değil öneriyoruz.

Günümüzde çocuk duvar kağıdı geniş bir seçim odanın sahiplerine hitap edecek başarılı kombinasyonunu seçmenize olanak verir.Çocuk odası için duvar kağıdı kaliteli ve ilginç olmalıdırÇocuk odası için duvar kağıdı kaliteli ve ilginç olmalıdır

Duvar kağıdı kombinasyonu Kuralları:

 • Duvar kağıdı aynı rengi tutkal, ancak farklı tonları seçin. Beyaz krem, açık mavi ve açık mavi, bej ve pişmiş toprak renkleri birleştirebilirsiniz. Bu kombinasyon olumlu ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratacaktır, herhangi bir iç stil tamamlayacaktır.
 • zıt renkler duvar kağıdı. Bu tür kombinasyonlar büyük çocuklar için daha uygundur. Bir parlak renklerde kullanımında, çok fazla olmamalı dikkatli olmalı. atmosfer sonra basınçlandırma olacaktır.
 • renk resimleriyle birlikte Düz duvar kağıdı tutkalı. bitirmek Bu tür akıllıca alanı zonlu girmesi sağlanacak. Şekil duvar tek renkli kumaş ile üst üste bir renk içermelidir.
 • Farklı desenleri ile Tutkal duvar kağıdı. Bu tasarım, uygun ebatlarda renk kombinasyonları temin aydınlık ve şıktır.
 • Tutkal duvar kağıtları. Bu onun bir görüntü seçmek mümkün olacak çünkü, bir çocuğa neşe getirecek parlak bir tasarımdır.

duvar kağıdı ve renk düzenini birleştirerek bir yöntem seçerken, kendi zevklerine bir seçim yapmak çocuk vermek önemlidir. ebeveynlerin misyonu nenavyazchivoq düzeltme içindedir.

erkekler için kombine kreş için duvar kağıdı

Duvar kağıdını ayarla kombinasyonu çocuğun yaşı, onun tat tercihlerine bağlıdır. terbiyesi için malzeme ve renk seçimi bir çocuk kendilerini danışmak önemlidir. Hiç kimse kendisinin çok fazla zaman harcamak rahat olacak hangi oda bilmiyordum daha iyi.

Odanın dekorasyonu Ortak çalışma velilere yardımcı olacaktır ve çocuk anlamak ve birbirimizi daha iyi tanımak için.

Ebeveynler, kendi seçtiği yüzünden çocuğu azarlamak olmamalıdır çocuk istediği gibi, tam tersine, bunlar dinlemeli ve mümkün olduğunda ve uygun ölçüde gerçekleştirin.

Check out oda o en duvar kağıdı nelerden hoşlandığını söyleyecektir kim, çocuğunuzla olabilirCheck out oda o en duvar kağıdı nelerden hoşlandığını söyleyecektir kim, çocuğunuzla olabilir

erkek odası için kayıt örnekler:


 • renk kombinasyonları favori çocuğu kullanma. parlak renklerin korkmayın, ama biz uyum bunları birleştirmek gerekir.
 • Duvar kağıdını birleştirerek temel renkten başlamak önemlidir. Ona göre benzer renkleri seçmek veya kontrast bir renk kullanabilirsiniz.
 • Duvar oyun alanında fotoğraflar ve sessiz sesleri bir rekreasyon alanında kağıdı.
 • Resim seç, çocuğun tercihlerine göre: kahramanlar favori çizgi film ve masal, taşıtlar, uçağın görüntülerini yolculuk.

Ne zaman duvar kağıdı kayıt başarıyla mobilya ve ev mobilyası ile bunları birleştirmek önemlidir.

kızlar için kreş Duvar kağıdı: Başarılı kombinasyonlar

narin ve güzel kızlar için kombine duvar kağıdı genellikle lila ve pembe renklerde seçilmiş.

mor, mavi, sarı, kırmızı, yeşil: güvenle parlak renkler seçiminde çocukla deneme yapabilirsiniz.

dekorasyon için renk ve malzeme seçimi yapılacak olan ana rengi belirlemek için başlaması kombine kendine değer ile.

Bir kız, pembe, mor ve pastel renkler en iyi duvar kağıdı seçmek içinBir kız, pembe, mor ve pastel renkler en iyi duvar kağıdı seçmek için


kızlar için oda çizim örnekler:

 • masal ve çizgi film, prensesler, kaleler, çiçeklerden favori karakterlerine sahip fotoğraf duvar kağıtları kullanımı.
 • Masaüstü Companion Tek renk ya da küçük desenleri ile seçmelisiniz.
 • Duvar kağıdı Farklı tipte uyum oda zonlu edilebilir. Biz duvar kağıdı yapıştırma pastel renkler karyolası, onlar oyun alanında daha canlı olabilir.

Oda dekor çocuğu dahil etmek önemlidir. Bu çocuk rahatça bunun içinde olduğu şekilde oda düzenleme yardımcı olur. Onarım işlemi birleşmeye ve birlikte veliler ve çocukları getirecektir.

kreş için duvar kağıdı (video) nasıl seçilir

bitirme sürecinde önemli aşama - bir çocuğun odasını dekore Kombine. ebeveynlerin çalışmaya başlamadan önce, onarır kendiniz yapmaya karar varsa, kombinasyon ve malzeme ve renklerin kombinasyonu temel kurallarını öğrenmek gerekir. dikkate çocuk ve onun tercihlerini bireysel özellikleri dikkate kreş uygulanabilir birçok tasarımlar mevcuttur. oda kombine yöntemin dekorasyon o uyum kuralı takip etmek önemlidir: renkler ve mobilyalar kombine veya hoş bir kontrast olmalıdır.

Çocuk odası için Yaratıcı duvar kağıtları (fotoğraf)

1-min13min455b0a018min302250-362-1024x7249557276211392710239oboi-detskaya-4

Leave a Comment

Your email address will not be published.

49 − 40 =

Adblock
detector