The BlogTapety w korytarzu na fakturze i kolorze należy podchodzić do mebli, które umeblowaneTapety w korytarzu na konsystencję i kolor mebli powinny zbliżać, które obstavlenaS korytarz zaczyna każdym domu. To miejsce jest najmniej zabezpieczony przed kurzem i brudem z ulicy. Jest zatem konieczne, aby zapewnić stałą i odpornej okładziny. Najczęściej stosowanym materiałem do tych celów jest tapeta.


Ponieważ ściany w korytarzu są stale narażone na zanieczyszczenia z ulicy, z dala od dzieci i zwierząt, w końcu tapeta pokryta plam, plamy i krople. Z tego powodu, wybierając tapetę na korytarzu jest niezbędne, aby dać pierwszeństwo do tych powłok, które mogą być myte.

Tapeta na korytarzu, ich typy

Wodoodporna tapeta jest w trzech formach, można je odróżnić od ikon na etykiecie.

Tapeta, w którym:

 • Ikona z falą - jak schludny starannością. Przetrzeć miękką ściereczką z mikrofibry lub zamszu;
 • Ikona z dwóch fal - wilgoci, podczas szczotkowania przetrzeć wilgotną tkaniną;
 • Ikona z trzech fal - zmywalny, to pozwoliło im opieki i środków czyszczących.

Dobrym rozwiązaniem hali są winyl tapety. Mają stałą powierzchnię i odporne na obciążenia mechaniczne. Ich struktura sprawia, że ​​niepozorny nierówności ściany i zapobiega pękaniu.


Doskonały wykonania jest dostarczenie kontrastowym kolorze górnej ścianie i dolnejDoskonały wykonania jest dostarczenie kontrastowym kolorze górnej ścianie i dolnej

Liniami - jest podstawą tapety winylowe. To sprawia, że ​​są bardziej odporne na rozdarcie i odporność na ogień.

Warto również zwrócić uwagę na niedawno wydanym ciekłym tapety. Tę suchą mieszaninę, który musi być rozcieńczony wodą i nanosi się na ścianie za pomocą kielni. Takie tapety poprawia izolację akustyczną i cieplną, a także dla nich jest bardzo łatwo utrzymać. Kolejny korytarz przy użyciu włókien szklanych, które mogą być barwione na dowolny kolor już po nich zatrzymany. Przemalować je w dowolnym momencie. Te tapety są odporne na szczotkowanie mechaniczne.

Tapety, które będą idealne na konstrukcji hali

Przedpokój - najmniejszy pokój w domu, więc trzeba bardzo odpowiedzialne podejście do wyboru odpowiedniego koloru i wzoru.Tapety mogą być różne:

 • monotonny;
 • Ponieważ paski poziomych lub pionowych;
 • Z abstrakcyjnymi wzorami;
 • Teksturowane.

Zgodnie z naukami Feng Shui tapety powinny być jasne kolory. Ale muszą zachować szczególną ostrożność. Tapeta na takie zanieczyszczenia można zobaczyć znacznie więcej niż na kolorze. Dlatego musimy pokleit tapety, które można prać.

Często korytarz zaleca się wybrać wzór tapety z monotonnym, a dla odmiany można zawiesić piękne malowanie światłemCzęsto korytarz zaleca się wybrać wzór tapety z monotonnym, a dla odmiany można zawiesić piękne malowanie światłem

Zespół w wąskim korytarzu wymaga bardzo ostrożnego stosowania. pionowe pasy może sprawić, że korytarz podobieństwo dobrze. Dlatego też, jeśli wybierzesz zespół, to nie powinno być bardzo kontrastowe. poziome paski na tapetę bardziej odpowiednich do ścian równoległych i niskich optycznie wydłużyć ich.

Przedpokój pasować tapety z abstrakcyjnymi wzorami. Oni nie będą tak zauważalne drobne uszkodzenia, plamy, zabrudzenia i zarysowania.

Równie popularne imitujące drewno teksturowane tapety, kamienia, cegły lub innych materiałów. Jeśli wolisz taką fakturę, należy je bardzo dokładnie. Całe tło trzymać wszystkie ściany jest do zaakceptowania, jeśli tapeta mieć miękkie kolor lub struktura spokój.

Jak wybrać tapetę dla małego korytarza: Charakterystyka

Przed kij tapetę w małym korytarzu, trzeba upewnić się, że połączenie z mebli i ogólnego wystroju domu.

Zasady wyboru tapety na małym korytarzu:


 • Staraj się unikać nadmiernego stosowania ciemnych odcieniach;
 • Jeśli to możliwe, nie używaj dużych wzorów na tapecie;
 • Aby pozbyć się ponurej atmosfery w małym ciemnym korytarzu konieczności stosowania jasnych kolorach.

Aby wizualnie zwiększyć mały korytarz powinien być lekkie odcienie kleju do tapetAby wizualnie zwiększyć mały korytarz powinien być lekkie odcienie kleju do tapet

Najważniejsze jest, aby nie przesadzić z jasnych kolorach. Lepiej jest wziąć kilka małych próbek kolorów i wstępnie, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać w ogólnym wnętrza. Może być stosowany w celu dostarczenia tapety korytarz, połączone w różnych kolorach, a więc stosowanie kombinacji dwóch lub więcej kolorów.

Jaki kolor wybrać tapetę na korytarzu

Wybierz kolor korytarza nie jest trudne, jeśli wiesz, jak działają różne odcienie na osobę. Bardzo jasny, takie jak czerwony lub różowy może przyczynić się do zmęczenia, a czasem podrażnienia. Dobre emocje towarzyszą żółty i pomarańczowy - przyczynia się do poczucia euforii i podnieść nastrój. Green ma działanie uspokajające, ale w niektórych przypadkach powodować uczucie zmęczenia.

Idealnie nadaje się do tapety korytarzu kolorach:


 • żółty;
 • zielony;
 • Orange.

praktycznym rozwiązaniem jest tapeta zielony kolor, który nie jest zauważalne drobne zanieczyszczeniapraktycznym rozwiązaniem jest tapeta zielony kolor, który nie jest zauważalne drobne zanieczyszczenia

Należy pamiętać, że oświetlenie wpływa na postrzeganie koloru tapety. Z tego powodu, przed zakupem trzeba pobrać próbkę i zobaczyć, jak to będzie wyglądać w korytarzu i czy pasują one do koloru. Jeżeli korytarz mały, że nie jest konieczne, aby powiesić tapety z dużym rozmiarze, może być zmniejszona wizualnie i tak nie jest bardzo duży hol wejściowy. Pasek nie jest również wskazane, aby używać. Aby to zrobić, wybierz tapetę w neutralnych odcieniach ze zwykłymi ozdobami i wzorów.

Dekoracyjne techniki: co jest najlepsze dla tapet hali

Niekoniecznie narysować korytarzu konwencjonalnych tapety. Do tej pory istnieje wiele różnych i ciekawych rozwiązań, aby zadowolić wszystkie gusta.

V może być używany jako niezwykłą dekorację sali:

 • Połączenie tapety;
 • Mural.

Dobry wygląd w połączeniu z wallpapered korytarzu: można wziąć z abstrakcyjnego wzoru, a druga - monochromatycznyDobry wygląd w połączeniu z wallpapered korytarzu: można wziąć z abstrakcyjnego wzoru, a druga - monochromatyczny

Aby hala bardziej wygodny i praktyczny, można użyć połączonej tapety. Jasny klej na górze, a ciemne - dolny. Top, wykonane w jasnych kolorach, dodaje światło i optycznie powiększa przestrzeń i wykonane w ciemnym kolorze najbardziej dno chroni powierzchnię przed wpływem zanieczyszczeń. Konieczne jest, aby wybrać odpowiednie kolory, tak aby zharmonizować ze sobą.

Najbardziej optymalne rozmieszczenie zdjęcie Tapety w korytarzu - jego dalszej części. Odcienie ciepłych kolorach może wyraźnie przesunąć powierzchnię i chłodnym tonem wzrost panorama przestrzeń.

Aby niezwykły obraz-krajobrazu, które doskonale uzupełniają projekt przedpokoju, trzeba umieścić mały Mural w ramce po jednej stronie korytarza.

Wizualna zmiana miejsca: co wybrać tapetę

Wielu nie lubić swój korytarz. Zmień wygląd korytarza, można użyć tapety.

Z tapetowanie w korytarzu można:

 • Optycznie powiększyć przestrzeń;
 • Zmniejszenie przestrzeni;
 • Dodaj światło.

Tapeta z żółtym odcieniu z dobrym oświetleniem może sprawić, że hala jasny i przyjaznyTapeta z żółtym odcieniu z dobrym oświetleniem może sprawić, że hala jasny i przyjazny

Tapeta zimne kolory mogą rozszerzyć przestrzeń wizualnie. Nasycony tapety lub tapety z dużych wzorów kolorów jasnych sposób pomieszczenie wizualnie mniej. Korytarz, gdzie istnieją praktycznie żadne światło, użyć kombinacji tapetę. Dół - ciemności, a na górze - światło. Tak więc, w świetle dodać korytarzu i wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Wybór tapety na korytarzu (wideo)

Wybór tapety korytarzu jest bardzo odpowiedzialna i ciekawy proces. Co tapeta kupić - wybór należy do Ciebie. Ale najważniejsze, że podoba tapetę iw zgodzie z ogólnym nastrojem domu, a wtedy będzie przytulny i wygodny.

Tapeta we wnętrzu korytarza (zdjęcie)

002 10f44209e22504d5c74efdaf53b993f340e544 13 14-18 18e1e345747e63f4e605aebf92d46d68 31-2 31-14 99d2ceba1e29a3c0d598afb07b053bc986a5d5 1382w3240h4320IMG3419 4103-30

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 7 = 8