Co może być konstrukcja z garderoba 3 m kw i zdjęcia – nwhistorycourse.org

The BlogNawet niewielka garderoba może być praktyczne, wygodne i przytulneNawet niewielka garderoba może być praktyczne, wygodne i uyutnoyNalichie garderoba w domu lub mieszkaniu w rzadkich właścicieli nie będzie zadowolony. Ale nie każdy ma możliwość zorganizowania tego pokoju, ponieważ trudno jest pozbyć się stosunkowo niewielkim obszarze, tak że całe miejsce było na tyle. Ale jeśli rozpocząć naprawę, a jednym z jego celów jest wyposażenie garderoba, wykorzystując istniejące metrów, wszystkie opcje.


Niewielki przedpokój 1x3 m: jak wyposażyć

zorganizować szafa jest prawie niemożliwe w małym korytarzu. Ale gdyby nawet rozciągnięte, a potem myśleć o systemie pamięci masowej jest nadal możliwe. hol wejściowy o długości 3 m bardzo i szerokości 1 m może spełniać bardzo rzadkim wyjątkiem w mieszkaniu. Prawdopodobnie odnosi się do 1 m powierzchni użytkowej, która jest już urządzony korytarz.

Więc, co można szafa wydłużony i wąski korytarz? Przyjmuje się długą szafę z małej głębokości, maksymalnie 45 cm.

Za mały korytarz wydłużony wąski doskonałą i stylową szafę w ścianieZa mały korytarz wydłużony wąski doskonałą i stylową szafę w ścianie

Dziś możemy zobaczyć wiele opcji, który jest używany zamiast drzwi ekranem, dekoracyjne zasłony.

Takim przykładem może wydawać przekonujące. Ale tylko wtedy, gdy nie widać konkretnych ekranów, bardzo piękny, nowoczesny i ciekawy.


Oczywiście, 3 metrów jest całkiem sporo, ciasnota pomieszczenia nie daje możliwość stworzenia naprawdę pojemną garderobą. Musimy poświęcić inne meble pokojowe - sorbetów, bankietów, komody. Ale tutaj to kwestia wyboru, czy jest szansa, aby przesunąć garderobę do innego pokoju, aby to zrobić.

Jak odnowić korytarz 3,5 m w szatni

Ale powiedzmy, wszelkie szanse, aby szafę gdzie indziej, no. Następnie konieczne jest zutylizować obszaru korytarza. I tu już kilka opcji.

Jeśli chcesz, aby przekształcić halę pod szafą, to należy wybrać zwartą ale funkcjonalną szafęJeśli chcesz, aby przekształcić halę pod szafą, to należy wybrać zwartą ale funkcjonalną szafęJeżeli korytarz nie jest wąski, można umieścić szafy narożnej:

  • Ma pomimo nie najbardziej zwykłej konfiguracji, dość przestronne;
  • Zapisany przestrzeń będzie można umieścić więcej mebli w korytarzu, lub wręcz przeciwnie, nic nie jest ustawiona, dzięki czemu pomieszczenie przestronne;
  • Szafa narożna sofa i ława, - jeden zestaw, który jest bardzo przydatny jest w korytarzu, najbardziej praktyczne.

Ale jeśli korytarz jest wyciągnięta z szafy narożnej, jednak. Wtedy opcja opatrunek jest długa szafa, położony wzdłuż jednej ściany. Jeśli chodzi o długość ściany, tak jak i szafkę. Następny Najważniejszą rzeczą jest, aby rozważyć napełnianie właściwą szafkę, że on naprawdę stał się szafa.

Nowoczesne korytarz 3x4 kwadratowych: pomysły na opatrunku

Ale nie zawsze w szafie - jest to jedyna prawidłowa opcja dla hali. Od wbudowane meble nieruchomo, nie dla wszystkich to ciekawy wzór. Cóż, alternatywą jest, oczywiście, że jest.

W małym korytarzu doskonale pasuje modułowej szafki z otwartymi półkamiW małym korytarzu doskonale pasuje modułowej szafki z otwartymi półkami

Opcje szafy w przedpokoju:

  • Garderoba z drzwiami skrzydłowymi - klasyczny model. Udekoruj ten meble ciekawe akcesoria. Zazwyczaj w takiej szafie robi trzy oddziały. Dolne buty sklepy, średnia separacja jest największym w górnych sklepach lub kapelusze, lub tych rzeczy, które są rzadko używane.
  • Bandaż z otwartymi półkami. Wnętrza gatunku powietrza są dość popularne dziś - bez drzwi i wszelkiego rodzaju ograniczeń. Fasada szczegóły mogą zostać pominięte w całości lub w części.

Opcja rogu też może być - na przykład odsetki będą promieniu szafkę, zaokrąglone. Ale jest też inna historia związana z istniejącą niszę w korytarzu. Nadaje się do dekorowania garderobę.

Niszy i budowa korytarz 3m

Gospodarze, w korytarzu, gdzie znajduje się nisza, możemy powiedzieć, szczęście. garderoby może być umieszczony w nim, bez naruszenia integralności przestrzeni. A jeśli malować boku stenochku ubrania w kolorze korytarz ściany pomieszczenia, a następnie będzie tworzyć niszę dla siebie efekt. Oczywiście taki projekt stał się popularny w ostatnich latach.


nisza zbudowany jest dobrym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów w korytarzunisza zbudowany jest dobrym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów w korytarzu

W niszy rzadko stwarzają stacjonarną meble, często wbudowane szafy.

Czasami apartamenty mają już projekt typu szafy, które były pierwotnie zbudowany w niszy. Ale ich zawartość może być bardzo niewygodne. Jeśli nie są skonfigurowane do zmiany pierwotnie wbudowana szafa, można nawet nieznacznie poprawić jego treść.

Pomóc w tym systemie pamięci masowej, które wiele opcji. Oraz specjalne kosze tkane oraz szuflady i zawiasach konstrukcja. Pozwalają one wygodniej zorganizować rzeczy, aby praktyczne treści.

Przytulna garderoba 3 kw, zdjęcia

Nie ma innej opcji - aby garderobę z korytarza. Można to zrobić, jeśli masz na przykład dużą sypialnię. Opatrunek może być oddzielone od głównej części pomieszczenia, dzięki specjalnej partycji (na przykład płyty gipsowo-kartonowe ściany).


Stylowa toaletka można zorganizować w sypialni, podczas oddzielania go z płyt gipsowo-kartonowych destynacjachStylowa toaletka można zorganizować w sypialni, podczas oddzielania go z płyt gipsowo-kartonowych destynacjach

Można po prostu wybrać warunkowe trzy kwadraty, umieścić je w systemie szaf.

Jeszcze wyraźniejszy podział na strefy wygodne. Gdy pokój został podzielony na dwie części mebli, ale podział ten wygląda nieporęczne, rzadko jest skuteczne.

Ponieważ podzielenie GCR ścianka najbardziej wygodne:

  • Mamy dwa pokoje w jednym garderoba zajmuje mniejszą część, ale koncentruje się wszystko, co musi być w jednym miejscu;
  • Taki podział organizuje przestrzeń;
  • Poza strukturami gipsowo-kartonowych mogą być ozdobione dekoracyjnymi niszami, cień, itp

Czasami ściany trzymetrowej sypialni (w odniesieniu do długości 3 m) w przypadku urządzeń obejmować długi, szeroki, przestronną szafę. Jest to również wygodne, ale jeśli lustrzaną fasadę, przestrzeń wizualnie zwiększyć.

Projekt opatrunek zdjęcia pokój 3 m (wideo)

Posiada garderobę w mieszkaniu w pewnym sensie, luksus. Ale jeśli jest to wygodne, kompaktowe, przestronny, może dużo pozwolić. Użyj sugestii współczesnych mistrzów, zutylizować projektowaniu tego samego korytarza, i będzie sukces.

Odpowiednie decyzje!

Przykłady garderoby 3 kw wzór (zdjęcie wewnątrz)

0014interermalenkoygarderobnoy5interermalenkoygarderobnoy5a8a94924c3bf8256dd5ba307008b67f6interermalenkoygarderobnoy011-e142210572559923274021067garderobnaya54min

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 32 = 33

Adblock
detector