Ciekawy i kolorowy mural kwiatów: 10 pomysłów – nwhistorycourse.org

The BlogPanele stanie się jasny akcent we wnętrzu swojego mieszkaniaPanele stanie się jasny akcent we wnętrzu swojego mieszkania z kolorowymi akcentami mądry może być obraz, zdjęcie lub panel kolorów na ścianach. Dekorowanie własnego mieszkania - jest to okazja do realizacji twórczych pomysłów i wyrażania siebie poprzez nietypowy wystrój. Tworzyć trójwymiarowe kompozycje kwiatowe mogą być własne lub zamów takie twórczej pracy z doświadczonymi Masters-dekoratorów.


Niezwykły mural kwiatów

Napisz indywidualność we wnętrzu własnego domu, można korzystać z umieszczenia na stela ekskluzywnych paneli kwiatowych z innymi materiałami - gałązek, owoców lub taśm.

Do wytwarzania paneli może być stosowany do różnych materiałów, zarówno naturalnych jak i sztucznychDo wytwarzania paneli może być stosowany do różnych materiałów, zarówno naturalnych jak i sztucznych

Takie prace są zawsze efektowne Dzięki specjalnej charakterystyce:

 • Na zwykły skład jasne tło zwraca uwagę;
 • Delikatne kwiaty stosowane w pracy, doda spokój do wnętrza;
 • Volumetric praca wygląda niezwykły na płaskiej ścianie;
 • Wszystkie kompozycje są wykonywane ręcznie, a w związku z tym unikalny.

Umieszczając układ kwiat na ścianie nie może się obawiać, że będzie produkować substancje szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ wszystkie użyte materiały są przyjazne dla środowiska.


W zależności od rodzaju pomieszczenia, w którym do powieszenia panele mogą być sztuczne, żywe lub suszone kwiaty, owoce, kamienie, muszle, masa perłowa lub do innych materiałów naturalnych lub sztucznych. Zebrane w jednej kompozycji, będą one stworzyć pewien obraz pomieszczenia.

Pomysłów na panelu projektowania i pokój w ogóle, to jest możliwe, w specjalnych sklepach, katalogów, czasopism kwiaciarni na robótki, odwiedź klasę mistrzowską lub zobaczyć przykłady prac projektantów i amatorów.

Jak zrobić kwiatowym panele własnymi rękami

Dla konstrukcji ściany można zamówić panele z doświadczonych fachowców, ale lepiej jest stworzyć piosenkę z własnymi rękami, zwłaszcza, że ​​to nie jest takie trudne. Podobne kwiatowy Panele to nie tylko niepowtarzalne, ale także jego wykonawca będzie czuć się dumny, gdy goście docenią jej pracę.

Produkcja paneli można zamawiać od doświadczonego krawcowa lub tworzyć własneProdukcja paneli można zamawiać od doświadczonego krawcowa lub tworzyć własnePrzed przystąpieniem do kreatywności, trzeba zdecydować, co będzie używany rodzaj kwiatów i innych ozdób.

Można dokonać wyboru na rzecz następujących kolorach:

 • Ukończony sztuczny;
 • żywy;
 • suszonych kwiatów;
 • taśmy;
 • papier;
 • dziania;
 • Wykonane z naturalnych materiałów.

Może być nie ogranicza się do powyższej listy, ponieważ niektóre umelitsy zrobić kwiaty z jakiegoś złomu: Tarcze bawełniane, plastikowe widelce, testy tkanki, gliny i innych rzeczy.

Szczególną uwagę należy zwrócić na tle, ponieważ to właśnie on będzie łączyć składu razem. obraz tła nie powinny być jasne lub kontrastującym kolorze ściany na której wiszą panele, w przeciwnym razie obraz nie będzie dość spektakularny.

Panel z kwiatów sztucznych - prosto i skutecznie

Najprostszym sposobem utworzenia kwiat mural jest zbiorem kompozycji kwiatów sztucznych. Aby zrobić taką pracę pod wpływem siły nawet początkujący, ważne jest tylko, aby określić ogólne pojęcie o kompozycji.

Panel sztucznych kwiatów jest najtrwalsząPanel sztucznych kwiatów jest najtrwalszą

Na panelach można wykazać:

 • Bukiet kwiatów;
 • Obraz nieskomplikowany;
 • Kwiat krzew;
 • Rainforest.

Zbieranie składu, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na kolor użytych elementów, więc zostały one połączone ze sobą. Wszystkie niezbędne materiały powinny być przygotowane z wyprzedzeniem, tak aby stworzyć kwiatowym panele z rękami koniecznie sztuczne kwiaty, podstawa (juta, papier, sklejka, tektura), kleju (lub momentu PVA), rama i szkło.

Użyj szkła czy nie, zależy od indywidualnych preferencji. Skład dekoracyjny będzie dłużej przechowywane za szkłem, ale jeśli z niej zrezygnować, można umieścić pewne elementy kaplic ramy. Zatem obraz okaże się interesujący i objętość, i ożywić ściany.


Oryginalne kwiatowy Panele kwiatów

Piękne panele dekoracyjne mogą być wykonane ze świeżych kwiatów. W tym przypadku praca będzie bardziej kruche i mniej trwałe, ale bardzo zmysłowy i delikatny.

Panele wykonane z naturalnych kolorów jest oryginalny, ale jest krótkotrwałyPanele wykonane z naturalnych kolorów jest oryginalny, ale jest krótkotrwały

Aby stworzyć mural kwiatów, można użyć następujących pomysłów:

 1. Do płyty bazowej w ramie do mocowania mały wazon z wodą, które można umieścić swoje ulubione bukiety świeżych kwiatów;
 2. Trzymać na podstawę z liści paproci pod różnymi kątami, aby uzyskać poczucie nieprzeniknionej dżungli;
 3. Polne przymocować taśmą klejącą do tła, więc działać szybko pogarszać, ale kwiaty zawsze mogą być zastąpione przez świeże i codziennie kompozycja będzie mieć inny pogląd, a od wyschnięcia można zrobić inny obraz;
 4. Ustaw specjalną tackę do ziemi, która w pewien sposób do wzrostu roślin kapusty wewnątrz.

Podczas pracy ze świeżych kwiatów nie należy zapominać o wodzie i szczególną starannością, ponieważ są one łatwo uszkodzić, a tym samym psują ogólną postać kompozycji. Spójrz piękne obrazy kwiatów, uzupełnione przez inne elementy dekoracyjne - koralików, cekinów, motyli. Kolorów, można utworzyć cały obraz lub ograniczyć kompaktowe bukietów.


Zrobić samemu: panel kolorów (wideo)

Zrób kwiat mural nie jest tak trudne, ważne jest tylko uzbroić się w cierpliwość, aby przygotować niezbędne materiały i pokazać wyobraźnię. Ponadto, zastosowane elementy można łatwo znaleźć, na przykład, suszone róże z bukietem przedstawione zbędnych procesów lub rośliny doniczkowe, kwiaty zrobić ze starych magazynów lub użyć innych materiałów poręcze.

Przykłady paneli suszonych kwiatów własnymi rękami (zdjęcie we wnętrzu)

0270a579dde69bXL02513215a49c92XL0ff6acf772138fd6e4f6-5346-43e5-ac19-ae235605eb42030-333215875272241f-a038-44b3-bd6b-392f258cc032

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 18 = 27

Adblock
detector