Cechy wyróżniające gęś-krok schody na drugie piętro – nwhistorycourse.org

The BlogAby wnętrze domu kraj oryginalny i nietypowy, można korzystać ze schodów interesujący krok gęśAby wnętrze oryginału wiejskim i nietypowy, można użyć ciekawe drabinie Goose Główną cechą projektu jest forma zewnętrzna krokach. Ale, jako głównego i mocno obciążonej, wejście po drabinie Goose najlepiej nie wybierać, bo jest nieco niewygodne w użyciu. Szczególnie popularne są drewniane odnomarshevye projekt. Wynika to z pozytywnych cech drewna. Ale, jeśli to konieczne, harmonijne dopasowanie do wnętrza, użytkowania i metalu i szkła. Metalowe lub szklane schody są dobrze dostosowane do nowoczesnego wnętrza, i stać się bardzo popularnym wyborem dla prywatnych domach.


Popularne krok Goose schody na drugie piętro

Nazwa tej klatki schodowej wygrał ze względu na fakt, że w czasie opadania i podnoszenia go, osoba idzie kaczkowaty który przypomina gęsiego kroku. Rozłożone w taki sposób, przeciwległe krawędzie każdego sfazowane. Aby korzystać z tego rodzaju konstrukcji może być tylko jedna osoba, więc ta drabina ma więcej niż ekskluzywnym wystrojem. Ustanowienie takich struktur jest bardzo niebezpieczne dla dzieci i emerytów.

Najbardziej odpowiednim kątem do schodkowej gęsi 50 stopniNajbardziej odpowiednim kątem do schodkowej gęsi 50 stopni

cechy:

 1. Kąt nachylenia zmienia się, ale bardzo popularne od 45 do 70 stopni.
 2. wysokość stopnia wynosi 25 cm.
 3. kroku głębokość 20 cm.

Przy takich parametrach można zauważyć, że drabina jest bardzo zwarta. Parametry te są uważane za standardowe.


Zaostrzenie drabiny muszą być ze szczególną starannością i ostrożnością. Wzrost tego typu konstrukcji jest uważana za znacznie łatwiejsze niż zejście.

Obliczenie drabinie gęsi

Główną wadą gęsi Drabina jest niebezpieczne i niewygodne. Ale z właściwego projektowania z osobistym kontakcie, można wyeliminować wszelkie możliwe wady i wygodę. Budowanie rysunek, trzeba pamiętać, niektóre niuanse, ale niektóre będą zmieniać, w zależności od rodzaju.

Przed przystąpieniem do produkcji i montażu schodów, należy obliczyć optymalną liczbę krokówPrzed przystąpieniem do produkcji i montażu schodów, należy obliczyć optymalną liczbę kroków

a mianowicie: 1. Zacznij wszystkie płatności ustalenie w jakiej wysokości od podłogi będzie się końcowa część schodów. Wartość ta daje impuls do oznaczania liczby etapów i jakiej wielkości będą.
 2. Obliczenie materiału pokaże, że to musi być znacznie mniejszy niż w przypadku innych typów schodów. Można to zrobić w Internecie.
 3. Że nie było takich kłopotów jak w nagłówku podczas wznoszenia lub opadania, parametry klatkach schodowych musi być dobrany około 2 metrów.
 4. Stosunek całkowitej szerokości schodów, na szerokości etapów uważa się w dawce 1 do 20.

Podczas pracy z formuł i obliczeń, należy użyć kalkulatora. Gotowe wzory i obliczenia bardzo łatwo znaleźć w odnośnikach do budowy wizycie i SanPiN.

Kaczki niuanse drabinie

W wiejskim domu więcej niż jedno piętro, ewentualnie racjonalne wykorzystanie kroku drabiny gęsi. Można zbudować wielką drabinę, a to może trochę kopia użyciu - krok Duck. Wielu mężczyzn chce tworzyć własne schody w domu. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, jest bardziej niż realne.

Przed rozpoczęciem instalacji należy zwrócić uwagę na niuanse:

 1. Dowiedz się zalety i wady tego typu konstrukcji, i określić w danym schody pokojowej doskonale spełniają swoje funkcje.
 2. Jeśli wybierzesz model schodami, potem ten projekt jest niezbędny do stworzenia niezawodnego wsparcia środkowy obrotu.
 3. Zaleca się umieścić drabinkę w środku pokoju.
 4. Powinien zakończyć się po drabinie fascynuje i przyciąga uwagę, więc warto zauważyć, że połączenie interstorey przestrzeni nie jest główną funkcją schodkowej Duck. Wybierać takie modele, co do zasady, do dekoracji wnętrz.

Jest to najlepiej gęsiego po drabinie wykonany z drewna wysokiej jakościJest to najlepiej gęsiego po drabinie wykonany z drewna wysokiej jakości

Miejsca takie schody spiralne zajmie bardzo mało, więc w małych domach, ta opcja będzie najbardziej optymalna.

Metalowe schody spiralne ozdobić Twój dom jest bardzo imponujące. Ta drabina powinna być umieszczona w środku pomieszczenia, a nie chować go w kącie.

Etap gęsi drabiny jest podzielone na kilka typów. Schody symetrycznych etapy charakteryzują się tym, że połówki są rozmieszczone względem siebie tak, że koniec połówki jednej fazy pierwszej fazie połówek powyżej. Czasami kroki wykonywane w postaci motyli, tego typu motyl zwany. Większość etap wykorzystania, podobnie jak stopy kaczych. Po wybraniu konkretnego modelu, należy wykonać starannie wszystkie wstępnych obliczeń i rysunków. Obliczyć ilość materiału, przewiduje ewentualne braki w przyszłości.

krok schody rysunek Duck

Ponieważ sama struktura drabiny tego typu jest niewygodne, konieczne jest podjęcie dodatkowych środków bezpieczeństwa. Na przykład, uwolnienie ześlizgiwaniu drabiny, etapy pokryte specjalnym materiałem, dodatkowa powłoka lub szlaku. Zrób drabinie z rękami, można, przy użyciu gotowego rysunku, lub można wyciągnąć własne. Jeśli masz umiejętności, należy narysować swój własny rysunek, a następnie po drabinie, aby uzyskać maksymalną jednostkę.


Przy obliczaniu, trzeba korzystać z wartości:

 • Odległość od podłoża do drugiej podłogi;
 • Wysokość etapach;
 • Głębokość etapów w szerokich i wąskich części;
 • Liczbę stopni;
 • Długość zwoju drabiny.

Prawidłowo skompilowany schemat drabinkowy pomoże Ci obliczyć kąt nachylenia, wysokość i szerokość krokachPrawidłowo skompilowany schemat drabinkowy pomoże Ci obliczyć kąt nachylenia, wysokość i szerokość krokach

Wszystkie niezbędne wzory do obliczania można znaleźć na wizytę. Korzystania z nich całkowicie bezpieczne i bardzo wygodne. Wysokość pionowego planowanej ideału od 12 do 22 cm i o głębokości 25 do 40 cm. Dane przedstawiono w tabeli stanów maksymalnie odpowiednie parametry już obliczone.

Na rysunku widać, że konstrukcja schodów składa się z kilku składników - cięciwa łuku i podłużnice. cała konstrukcja opiera się na tych elementach. Załadować całość drabiny spada na elementach nośnych. Cięciwa zapewnia oszczędność miejsca.


Drabina może mieć różne kształty, obliczenia parametrów należy przeprowadzać przy uwzględnieniu wszystkich czynników zewnętrznych. Elementy jastrych jest wymagany tylko dla budowy na kosour, więc wszystkie drewniane elementy będą zabezpieczone.

Tralki i balustrady na schodach tego typu, jak gęsiego kroku, są konieczne, ponieważ zejście i wejście drabiny przez siebie są niebezpieczne, ale brak poręczy zrobić ruch niemożliwe.

Recenzje kroku Goose drabinie

Nielicznych, którzy są zaznajomieni z tego rodzaju schodów i kilku, którzy pisali je we wnętrzu domu, więc przed zainstalowaniem go w domu, powinni słuchać opinii ludzi, którzy nie tylko wykonanych instalacji drabiny, ale również wykorzystać go codziennie.

„Drabina wygląda bardzo harmonijny, każdy zwraca uwagę na nią, ale nie był to problem bardzo śliskie stopnie powierzchniowych. Zdecydowaliśmy się bardzo prosto poprzez zakup przechowywania sprzętu w specjalnej gumowej uszczelki. Inne wady tego nie zauważył. " Peter, Anapa.

Gęsi drabinie doskonale pasuje do wnętrza pomieszczenia małejGęsi drabinie doskonale pasuje do wnętrza pomieszczenia małej

„Niebezpieczeństwo schodów, moim zdaniem, znacznie przesadzone. Uspokój się i nie sprawi, że martwić się na drabinie. Ale dokładność nie jest szkoda we wszystkich dziedzinach życia. " Maria Adler.

„Goście są zawsze pytają, dlaczego taki ciekawy schody. I mówię im o średniowieczu. Och, to nie było żadne klocki, nie wygodne poręcze i inne udogodnienia, jednak ta klatka schodowa była w każdym domu. Dlatego zachęcamy do instalacji, to jest nie tylko wygodne, ale również będzie miał coś się czym chwalić. " Sergey Soczi.

krok gęś Drabina z rękami (wideo)

Główną zaletą schodów kroku Goose jest jego zwartość. Na małym obszarze i przy minimalnym stronniczość podobnej konstrukcji stworzyć wygodną drabinkę do podnoszenia. Wykorzystuje szkła lub metalu, ale dla celów domowych lepiej jest wybrać drzewo do produkcji takiej klatki schodowej.

Szczegóły: Gęś po drabinie (przykłady zdjęcia)

dsc057733yKLpXGvYHA004920620419944145138426117012424w640h640dscn0577268523320

Leave a Comment

Your email address will not be published.

59 − 49 =

Adblock
detector