çapraz dikiş için modern modüler kalıp 7 devreleri – nwhistorycourse.org

The BlogModüler desen, çapraz işlemeli, sadece iç süslemeleri, aynı zamanda herhangi bir durum için mükemmel bir hediye olarak hizmetÇapraz işlemeli modüler desen, sadece iç süslemeleri, aynı zamanda herhangi bir prazdnikModulnye resim kanaviçe şemaları için mükemmel bir hediye olarak hizmet - Çeşitli tablolardan oluşan, daireler için yeni bir dekorasyon. tek bir malzeme üzerinde yer alan standart bir görüntü. modüllerin durumunda, resim birbirlerine olan üç panelin oluşur. Bir anlamda birleşmiş muhtelif tabloları birkaç yıl önce popülerdi. Daha önce, onlar kilise ve katedraller bulunuyordu. Bugün okur yazar her türlü iç mekana edilir.


Tablolar, modülden oluşan - daireler için yeni bir dekorasyon

Birkaç paneller dayanan Resimler, ilginç resimli tasarımdır. Her modül toplam resmin belirli bir bölümünü içeriyor. Bu kadar büyük tuvaller, ve çok küçük unsurlar olabilir. Önemli olan genel uyumu elde etmek yanyana tüm parçaları asmak için. Bu mutfak, yatak odası veya oturma odası için ideal bir tasarım çözümüdür.

Modüler kanaviçe deseni - günlük endişelerden dikkatini dağıtmak ve neşeli duyguları verecektir büyüleyici yaratıcı süreçModüler kanaviçe deseni - günlük endişelerden dikkatini dağıtmak ve neşeli duyguları verecektir büyüleyici yaratıcı süreç

Raflarda bu tema üzerinde birçok varyasyonu bulabilirsiniz. alışveriş yapmak ve kendi elleriyle benzersiz dekorasyonu oluşturmaz teklif dikişçi. nakış sevenler bu fikir gibi olmalıdır. Özünde modüler desen bizzat işlemeli gerçeğinde yatmaktadır. Bunu yapmak için, biz hazır fikirleri almak veya kendi benzersiz tasarım oluşturabilir.

Çapraz Stitch Setleri

Bu çalışma her zamanki nakış biraz farklıdır. Bu durumda, gelecek kompozisyon hakkında dikkatlice düşünmek gerekir. Yeni başlayanlar ön ayarları ile başlamak tavsiye edilir. Onlar sadece şemasıyla damgalı değil, aynı zamanda tüm gerekli unsurları değil.


Standart kitleri şunlardır:

 • şeması;
 • iplik;
 • iğneler;
 • gergef (set bağlı olarak);
 • Minyatür makas.

Diğer ek unsurlar çözüm için gerekli değildir. dramatik set eşsiz bir kompozisyon oluşturma sürecini kolaylaştırır olması. becerilerin gelişmesi ile, daha fazla eksik unsurları satın almak için kendi başlarına internetten şemasını kullanabilirsiniz.

Modüler nakış desenleri çapraz: Gerekli nitelikler

Nakış - onun bazı nüansları biliyorsanız basit bir işlemdir.nakış işlemini yapmak için en uygun ve rahat, işleme için özel donanım ve aksesuar satın gereklidirnakış işlemini yapmak için en uygun ve rahat, işleme için özel donanım ve aksesuar satın gereklidir

Ol dikiş her kadının, sadece önemli becerileri gerekir edebilirsiniz. şey veya tasarım bilgi, bu gerekli değildir. Dikiş terminolojisini anlama ve ne tuval ve kasnak anlaşılması için yeterli.

Başlangıç ​​çapraz dikiş her yaşta olabilir. Tüm Eğer gerekli araçları almak ve çalışmak için almak gerekir.

Önemli özellikler modüler nakış görünür:

 • Tuval veya bez;
 • iplik;
 • Özel iğneler;
 • çember;
 • makas;
 • Şema.

Tuval veya bez özel olmalıdır. hücreler olmaksızın, sıradan bir havlu üzerinde enine zordur nakış. Çoğu durumda, bu eşit olmayan bir desen gerektirir. Kök düz ve enine ipliklerin oluşan özel bir kumaş ile gereklidir. Birlikte her köşesinde delikler, eşit kareler oluşturur.

nakış geleceği için Şema İnternet'te bulunan veya kendi oluşturmak edilebilirnakış geleceği için Şema İnternet'te bulunan veya kendi oluşturmak edilebilir

Önemli bir nokta dişin seçimdir. Bu akrilik, yün ya da diş ipini olabilir. Tercih son sürüme verilir. Molyneux kaliteli, dayanıklılık ve geniş renk gamı ​​olduğunu. kullanılan ve yün, ancak nakışlarda hücrelerine silin edilebilir. onunla Sıkı çalış, becerilerin edinimi sonra iplik seçmek için tavsiye edilir.

Hoop konfor için tasarlanmıştır. Hatta en karmaşık eleman nakış böylece Onlar, gerilim yaratmak. Aksesuar olarak Hoop hareket.

Doğal olarak, çalışacak dikişçi seçilen şemanın başında. Bu İnternet'te bulunan veya özel dükkanlarda satın alınabilir.


Modüler çapraz desen, şema: temel teknik

Modüler işlemeli resim - bu büyük bir iç dekorasyon olduğunu. Onlar dairenin tasarımı, hem de iyi bir hediye için hoş bir ek ikisi de olabilir. Önemli olan - modüler tablolar inşa tekniği konusunda uzmanlaşmak. Yukarıda sözü edildiği gibi, 2 veya daha fazla panel üzerinde kalmak bir desen oluşturmak için gerekli olan, ancak tek bir birim olur.

tuval desen basılı Nakış resimlerinde sağa sola başlamalıdırtuval desen basılı Nakış resimlerinde sağa sola başlamalıdır

Modüler tablolar inşa sanatının kalbinde çapraz dikiş olduğunu.

Aşağıdaki algoritma:

 1. desen (o mühürlenmiş olması gerekmektedir) soldan sağa doğru dikilmesi;
 2. (Ipuçları olmadan nakış durumunda) ortasında olabilir boyama başlayın;
 3. İğne sağ üst köşesinde ve alt sol ve yaprakları dişli;
 4. İğne sol üst köşede geçer ve sağ alt geçer;
 5. Sıralar geriye sonra sağa sol işlemeli ve.

Şekil daima sonra ters yönde, sağa sola gider. Bu nedenle, geçişler olmadan muntazam bir görüntüsü. Doğru teknikle üzerinde sağ taraftan seviye haç gösterir ve yanlıştan zemin çapraz.


Nakış kanaviçe deseni (video)

Çizim hazır olduğunda, bu bir çerçeve olarak yapılmış ve duvara asılır. Sonuç Kendi elleriyle yarattığı hacmin ilginç bir resimdir.

Modüler Resimler için Düzenleri ve seçenekleri: kanaviçe (fotoğraf)

7164a-2005-600x600-1000x1000594V46510-1000x10001576157034001031177-Vyshivka-biserom-magnolii3400342910687640302921664

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 18 = 26

Adblock
detector